Matex Mateusz Sabatowicz

Adres: Bałtycka 13 lok. 1, 75-330 Koszalin

NIP: 6692411856 REGON: 320452036

Matex Mateusz Sabatowicz

Opinie o Matex Mateusz Sabatowicz

Wiecie czy w firmie Matex Mateusz Sabatowicz jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Matex Mateusz Sabatowicz - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matex Mateusz Sabatowicz