Chłodnie Kominowe

Gliwice

Opinie o Chłodnie Kominowe

kiedy

żeby pójść na rozmowę kwalifikacyjną, to pewnie trzeba najpierw wysłać do Chłodni swoje CV @Dworzec. Albo najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć, czy mają przyjęcia do pracy.

Słowa kojarzące się z Chłodnie Kominowe (potężne kominy elektrowni często niesłusznie obwiniane przez niedouczonych dziennikarzy za efekt cieplarniany). Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoki lecz na moim rozwoju stanęły przemiany gospodarcze doprowadzające zakład do wrogiego przejęcia a następnie do likwidacji zostało tylko logo potężnej firmy jedynej w niegdysiejszym bloku wschodnim która zajmowała się budową chłodni energetycznych. Atmosfera i ludzie tam pracujący są nie spotkałem ani wcześnie ani później bardziej zgranych i kompetentnych fachowców. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 2000 zł netto to absolutne minimum Najbardziej podobało mi się w Chłodnie Kominowych profesjonalizm, robienie czegoś z niczego Najbardziej nie podobało mi się w Chłodnie Kominowe to że zakład przejął prywatny inwestor mający nieczyste intencje oraz interesy

Zostaw opinię o Chłodnie Kominowe - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chłodnie Kominowe