Opinie o Przychodnia Akademicka w Gliwicach Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przychodnia Akademicka w Gliwicach Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przychodnia Akademicka w Gliwicach Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Akademicka w Gliwicach Sp. z o.o. w Gliwice

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
pacjent Nowy wpis
Inne

Ta przychodnia nie powinna być placówką medyczną. Pacjent traktowany jest jak wrzód na (usunięte przez administratora) Rejestracja to źródło chamstwa i niekompetencji. Pacjencie jak chcesz oszczędzić czas i nerwy to idź od razu do zakładu pogrzebowego

Zehra
Inne

Drogie Panie. Jesli chcecie mieć zdrowe nerwy podczas ciąży to polecam tylko Panią doktor dobra kobieta, na odpowiednimi miejscu. Problem w tym ze pani doktor usg ciąży nie robi. Robi pan doktor. Ale o doktorze juz tego nie mogę powiedzieć. Odradzam. U lekarza powinno czuć sie ze jesteś zaopiekowany, tym bardziej jak jest się w ciąży, a po wizycie u doktora, myśli sie tylko o tym czy z dzieckiem wszystko w porządku. Tak traktuje pacjentki. A to tylko dlatego ze ma sie inne zdanie niż on i nie zgadzasz się z tym co mówi. Jest bardzo arogancki, nie miły, nie słucha pacjentki co ma mu do powiedzenia tylko ty musisz go słuchać. Twoje argumenty do niego nie docierają wręcz od razu do Ciebie mowi to co on chce powiedzieć. Nie rozmawia z tobą, tylko biega od gabinetu do gabinetu i pod nosem swoje mądrości mówi. Dwie wizyty usg u niego mialam i więcej juz nie zrobię. Pani doktor jak najbardziej polecam.

Julia Nowy wpis
Inne
@Zehra

Czy jest możliwość zmienienia doktora czy tylko jeden robi USG w tej przychodni?

Julia Nowy wpis
Inne
@Julia

W tej przychodni jest dwóch lekarzy. Pani doktor która jest dobrym lekarzem, i pan doktor którego lekarzem nie mogę nazwać. Usg ciąży robi tylko pan doktor, cytologie moze zrobić ci pani doktor.

Zehra Nowy wpis
Inne
@Julia

W tej przychodni polecam tylko Panią doktor. Tylko ten jeden robi usg jesli. Pani doktor może prowadzić ciąże zrobić cytologie, ale na usg trzeba umówić sie do doktora. Ja byłam u niego dwa razy i więcej nie pójdę.

stec
Inne

najbardziej nieudolna przychodnia w gliwicach, wziąść pieniądze w nic się nie angażować aby przetrwać (usunięte przez administratora)

Pacjent
Inne

Tragedia. Dodzwonić się to jak wygrać w Lotto. Jak już się dodzwonisz umówienie wizyty istny koszmar. Przedział czasowy na tele-poradę od 8 do 15. Trzeba mieć zdrowe nerwy. Z temperaturą 39,5 miałem czekać 7 godzin na konsultację. Poszedłem do prywatnego gabinetu gdzie przyjęto mnie bez czekania.

2
 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Przychodnia Akademicka w Gliwicach Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
Kołobrzeg
Fudeko S.A.
(59 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magister Farmacji
Jaworzno
SMART-HR
(54 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta - Sanatorium FR
Poznań
Ipf Medical Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy FRYZJER/KA
Oslo
GP Recruitment
(20 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Paco

Totalna porażka!Pacjent traktowany jak zło konieczne. Przychodzę o 7 cierpliwie czekam aż będzie 8 39,5' C ale nic wytrzymam tą godzinę. Jestem pierwszy do rejestracji . Pani się krząta po rejestracji . Przychodzą kolejne piguły. W końcu wyczekany 8 podchodzę do okienka a tu starsza Pani bo była pierwsza . Nic jedna ok. Podaje dowód do lekarza pierwszego kontaktu a tu spatyczna młoda pigułka mówi że dopiero na 11. A lekarz jest od 8. Nosz (usunięte przez administratora) mać ledwo stoję przy okienku a ta mówi że idzie mi na rękę. Wyszedłem. Nigdy Więcej. !!!!!

1

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Akademicka w Gliwicach Sp. z o.o. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Przychodnia Akademicka w Gliwicach Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Łużycka 5
    44-100 Gliwice
  • NIP: 6312397499 REGON: 278172100 KRS: 0000182625
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Przychodnia Akademicka w Gliwicach Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii