Opinie o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach w Gliwice Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach w Gliwice Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czym w Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Doriio Nowy wpis
Klient

Nie sympatyczna obsługa po odbiór czeka się bardzo długo A po 17 to wogule porażka

Barbara Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolona z miłej obsługi i profesjonalnego doradztwa. Specjaliści podejmują wyzwanie, nawet jak zdarzy się ciężki ( jak mój ) przypadek. Mam teraz znakomite okulary. Polecam wszystkim.

Pytanie Nowy wpis

Czym Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach zachęcają? Jakie mają dodatki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Daria

Co tu tak cicho ? Nic się nie dzieje kompletnie w firmie ?

Magda

Jesli chodzi o pania Iwonke to jest nie zastapiona super obsluga zawsze mi dobrze doradzila pozdrawiam

mirken74
@Magda

Widzę że opinie są pisane na zamówienie .moja opinia jest niepochlebna .

Ciekaw

Weekendy wolne?

Iga

Liczyłam , że na forum pracowniczym znajdę jakieś informacje o pracy , dlaczego nikt nie korzysta z forum?

GRAŻYNA

Jestem bardzo mile zaskoczona bardzo miłą obsługą i podejściem do klienta. Otóż uszkodziłam oprawki w taki sposób, iż wyglądało na uszkodzenie mechanicznie. Bałam się bardzo, że mi powiedzą, iż jest to uszkodzenie mechaniczne chociaż tak nie było. Pani przyjmująca reklamację bez najmniejszego problemu przyjęła reklamację. Sprawa została załatwiona szybko, pomimo tego, iż oprawki były sprowadzane z Włoch. Dodatkowo wspomniałam, że żałuję iż nie zrobiłam sobie aktualnych badań bo widzę nie najlepiej. Zrobiono mi badania gratis i również gratis wymieniono mi szkła, na nowe pomimo, iż to były szkła progresywne, które nie należą do najtańszych.

Artur

Czy ktoś orientuję się jak wygląda proces rekrutacji? Ktoś był może na rozmowie ostatnio i chciałby się podzielić opinią, spostrzeżeniem na temat pracy oraz samego pracodawcy? Kto z Was wie jaka panuje atmosfera w fielmann? Czy ten pracodawca jest godny polecenia?

mirek nowak.7543@facebook.com

Witam.Ciesząc się z zakupu w 2012 u was okularów,polecałem wasz zakład znajomym i rodzinie.Niestety to co mnie spotkało w dniu 29i31.08.2015.karze mi się zastanowić na dalszym korzystaniu z waszych usług.Pozdrawiam M.Nowak z Gliwic

Były pracuś Gliwic

Jako były pracownik mogę napisać że praca w Fielmannie jest ok. Atmosfera w salonie między pracownikami super. Pani kierownik to osoba z górnej półki. Zna się na tym co robi. Przede wszystkim ogromna wiedza optyczna i wspaniałe podejście. Zarobki jak wszędzie, jesli komuś nie pasuje to może szukać gdzie indziej tak jak ja.

Marianna

Byłam drugi raz i więcej nie będę. Pani ekspedientka nie zwróciła na mnie uwagi, ale ochoczo zajęła się Panem który oglądał bardzo drogie oprawki ( ja tanie ) Zapytałam grzecznie czy obowiązuje jakaś kolejka , bo już trochę czekam a reszta klientów weszła do salonu za mną ? Pani na to'' przykro mi '' i poszła obsługiwać Pana od drogich oprawek.Zrobiło mi się zwyczajnie przykro...

Ex-pracownik

Firma bardzo dobra, żeby się wyszkolić w sprzedaży bądź refrakcji i pójść dalej. Wysyłają na dużą ilość szkoleń. Zarobki i premie są śmiesznie małe dla optyków. Przemiał klientów duży, więc jest co robić. P. kierownik boi się wychylić i ma niewielką wiedzę z zakresu zarządzania, ale w porównaniu do innych salonów nie jest najgorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach
4/5 Na podstawie 2 ocen.