Opinie o ART Płakowice w Lwówek Śląski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ART Płakowice. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ART Płakowice o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART Płakowice w Lwówek Śląski

Art płakowice to stan umysłu

katarzyna

Ala tam masakra jakaś. Chciałam tam zapytać o pracę. A zarobki?

ujdzie
@katarzyna

zarobki jak wszedzie bez szału ale przynajmniej nie przez agemncję a ciagle zwiększaja załogę

@katarzyna

Gdzie derektorów 6 tam nie ma co jeść

o jejuś

Na wyobraźnię "państwa" dyrektorów. W zakratowanym baraku śniadaniowym tylko w Art plakowice zwanym socjalem spędzonych jest 50 osób u których właśnie wybucha pożar i urywa się klamka bo jest stara...

brrr

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów które mogłyby dostatecznie obelżywie określić postępowanie dyrekcji

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ART Płakowice? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. jakości (k/m)?
GG

Jestem od niedawna rok pracuje i nie jestem zadowolony jeden wielki syf i tyle. Płace minimalne bardzo rzadko są premie wogóle i nie ma a jak są bardzo małe 22 zl żart jakiś.Kierowników więcej niż pracowników, nie wien po co aż tyle i tak nic nie ogarniają, brak komunikatywność po między zmianami szczególnie na M2. (usunięte przez administratora) w biurach, wymagają od pracowników bóg wie czego człowiek się stara jak może pracuje ponad to i co (usunięte przez administratora) ma z tego. Pieniądze wydawają na pierdoły które są warte nawet po kilka tysięcy jak np. lampki led które od 3 miesięcy nie są wogóle montowane jedna lampa wisi i nic. Masakra bieda totalna w tym zakładzie złodziejstwo i nic więcej.

Herat

Kolesiostwo! Bez ustalenia podwyzki na piwku z dyrektorem, nic nie osiagniesz. Mega rotacja w kadze administracyjnej, technolodzy specjalisci pouciekali do firm, gdzie liczy sie wiedza i zaangazowanie, a nie polityka...ostatni system podwyzek dal szanse rozwoju 15% zalogi, reszta to wedlug pracodawcy lenie...jesli juz musisz tam pracowac, to tylko by zdobyc doswiadczenie by odnalezc sie w przeszlosci na rynku pracy!

gizmo

Pracowałem tam 10 lat. Jeden wielki syf i 3 metry mułu...

Wòjt

Najgorsze dziadostwo na rynku pracy uklady uklady I nic wiecej.Kadra kierownicza z lapanki . Stu kierowikow na jednego pracownika a maga dyrektor bedzie za chwile w TVN I kazdy to potwierdzi. Zaklad przepraszam za stwierdzenie obòz do likwidacji

nie nażekam

ty Poniżany ja tam na socjal nie nażekam teraz można i do kina i imprezy są nie to co kiedyś. A koleżanka dostała dużą zapomoge czego kiedyś nie było a zwiazki dieliły wszystkim po równo talony kierownik czy samotna matka.

Wicia
@nie nażekam

fakt, nie da się zdechnąć z głodu ale życia to też nie można ułożyć pracując za te pienidze

jumbo

brak zasad, wyścig szczurów, płace minimalne, system oceny pracownika w rękach ludzi bez szkoły i kultury

Poniżany pracownik

Pracuję już ponad 5 lat i nigdy nie było tak zle jak teraz.Ludzi na danym stanowisku coraz mniej,a pracy wymagają coraz więcej.Pracodawcę nie interesuje w ile osób będzie zrobiona dana czynność,ma być i koniec.Zostały nam ograniczone dodatki socjalne do minimum np. bony na święta,które były do tej pory.Jestem w średnim wieku więc zależy mi na pracy ,ale bez poniżania i dyskryminacji,bo i do tego niekiedy dochodzi Panie Oswald to nie Oświęcim i zacznij dbać o swoich pracowników,a ten Holender to wypad z naszego zakładu na zawsze.Pozdrawiam całą załoge.

vks

ponoć jakieś lepsze podwyszki mają być ktoś coś wie?

richi33@02.pl

Pracuje w tej firmie oszustka Dorota Sokalska,oszukała wiele ludzi,proszę sprawdzić u komornika w Lwówku Śląskim.Uważajcie na tą złodziejkę i jej konkubenta cwela Ryszarda Sowińskiego, co robi loda za kasę.wpiszcie richi33@o2.pl i wszystko jasne.

Ebede

nadgodziny są tam dodatkowo płatne więc jeśli są, to duża zaleta, z tego co wiem technolog/specjalista ma niezłą stawkę ale coś tam trzeba na tym stanowisku już ogarniać

Zdzich

Ta firma to porażka, traktują ludzi jak śmieci i płacą jedynie najniższą krajową

Ebede

Totalna beznadzieja, zakład oparty jedynie na wyzysku ludzi, totalny nie ład. W ogłoszeniu piszą stała stawka +premia a tak naprawde jest to najnizsza krajowa + 150zl brutto premi(raz max 2x w roku) sam pracuje tutaj juz dosc długo i zarabiam 2tys brutto na stanowisku spawacza premie widzialem na oczy ze 2 razy. Podwyżek indywidualnych brak, jedynie inflacyjne.. kierownictwo nie ogarnia nic jedynie pracownicy sa bardzo w porzadku. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ART Płakowice - Lwówek Śląski

• Jak się pracuje w ART Płakowice?

Zobacz opinie na temat firmy ART Płakowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ART Płakowice