Opinie o ART Płakowice w Lwówek Śląski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ART Płakowice. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ART Płakowice o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART Płakowice w Lwówek Śląski

Szczęśliwy człowiek

Ten zakład to tragedia! Nie bez przyczyny mówi się o nim (usunięte przez administratora) a nie zakład. Pensja bardzo mała czy szalejącej inflacji. Umowę dostaje się tylko jak zna się brygadzistke. Bez znajomosci marne szanse na długą karierę. Hitem jest, że nie można mieć nogę na nogę, bo według tych pajaców (inaczej nie można nazwać brygadzistów, trenerów) jest to brak angażacji w pracę i nie jest to posiedzenie na kawce. W upalne dni brak wody do picia!!!!!

@Łucja

Czy 2500 zł to jest duża pensja przy tym co się dzieje, czyli drożyźnie i wysokimi cenami? Umowę dostaje sie na miesiąc, ale od brygadzistki/ trenerki zależy czy zostanie ona przedłużona, jak ma sie dobre znajomosci to śmiało zostanie sie tam

Specjalista Technolog ds. Produktu jakie zarobki ma proponowane? Ciekawy jestem wysokości wynagrodzenia bo to zdecyduje czy w ogóle aplikuję tymczasem w ogłoszeniu nie ma informacji o nich. Chyba że to jakis indywidualne ustalane jest…?

Administrator Nowy wpis

Poszukiwano osoby na stanowisko specjalista ds. jakości. Czy ktoś był w firmie ART Płakowice na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 5100 ?

Anonim Nowy wpis

Tak, ja byłem. Można też więcej, dziś 5100 to nie jest dużo.

Łucja
@Szczęśliwy człowiek

Pensja bardzo mała? to chociaż większa niż najniższa krajowa czy nie? Jeśli nie zna się brygadzistki, to nie dostaje się w ogóle umowy? Serio? Żadnego papierka się nie podpisuje tylko robi się na "czarno"? I na jak długą karierę można tu liczyć, skoro bez znajomości są marne szanse by się utrzymać?

Szczęśliwy człowiek Nowy wpis
@Łucja

Co jaki czas w ART Płakowice można ubiegać się o podwyżkę?

Pan Helmans

Ludzie tutaj po 15/20 lat pracują za najniższą. Na produkcji zapomnij o podwyżkach.

Pewnie, sam dostałem

Agnieszka
@Marek

O proszę to gratulacje. ;) a można spytać po jakim czasie i za jaki konkretnie nakład pracy?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ART Płakowice? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. jakości (k/m)?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sławek

Panie Hein pozwolę sobie na pana cytaty ..." TYLKO JEDNO Z WAS MOŻE WYGRAĆ, TYLKO JEDNO Z WAS JEST LEPSZE"... panie Hein a to ... TYLKO JEDNO W ŻYCIU JEST STAŁE A TO SĄ ZMIANY" albo to ..."GDZIE PAN WIDZISZ SIEBIE ZA ROK"... pozdrawiam i życzę nabrania pokory do POLSKI i POLAKÓW !!!

Łukasz
@Sławek

Ja tu zajrzałem, bo pracy szukam i zastanawiam się czy złożyć cv, ale nie wiem, jak się teraz pracuje w ART. Napiszesz trochę o warunkach pracy i zarobkach? I o co chodzi z tymi cytatami?

Hewlett Packard
@Sławek

Przyszedł kryzys i firma już nie ma kasy by byle człowiek z depresji rzucał drukarkami o ścianę

Agnieszka
@Hewlett Packard

Tak właściwie to o co chodzi?

Dorota

Teraz w ART Płakowice szukają pracownika działu handlowego. Piszą w ogłoszeniu, że "Znajomość programu SUBIEKT będzie dodatkowym atutem", a jednocześnie, że oferują przeszkolenie stanowiskowe. Chciałam się dowiedzieć, czy można zrobić kurs Subiekta już po zatrudnieniu, z pomocą finansową firmy. Wiecie?

Witam ku przestrodze wszystkim zatrudniają teraz przez agencję pracy jest niby szkolenie które powinno trwać miesiąc pod dwóch tygodniach zostaliśmy zwolnieni bez podania przyczyny , pani przyjechała z Ukrainy popracowała dwa dni nawet nie miała czasu na to by się wykazać i dostała wypowiedzenie chcieliśmy rozmawiać z kierownikiem nie było z nim rozmowy usłyszeliśmy tylko tyle że nie muszę podawać powodu .. żerują na ludziach nawet w tym ciężkim okresie ... Zatrudnili po to żeby nadrobić zamówienia...

Zapraszam pracowników ART Płakowice do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność, aby założyć związek wystarczy 10 osób, zapraszam do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 58-500 Jelenia Góra tel 75 641 59 12 email soljg@solidarnosc.org.pl

@Paweł

Chyba jeżeli chodzi o związki to w tym zakładzie ktoś je udaje. Nawet nieformalne są pacyfikowane - przynajmniej w B24. Pewien H ma je gdzieś, tupnie nogą i już grzecznie podpisują co chce. Mieli ludzie z M2 nie lecieć? Potraktowano ich jak złodziei. Przyszli do pracy i wyszli po kilku minutach bez prawa powrotu. Gdzie są związki? Tam, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę. P.S. Jak pracowałem to w zakładzie były chyba 2 różne związki. Więcej nie trzeba...

Igor

Wysokość zarobków w dużym stopniu zależy od naszej pracy ,więc może coś jest w tej kwestii niezbyt dobrze?

@Igor

Nie brnij Igor dalej. Ja akurat nie jestem na najniższej stawce a i tak podstawę mam niższą od najniższej krajowej i to właśnie jest żenujące dla mnie, że tak w XXI wieku się postępuje w cywilizowanej Europie. Nie mam zamiaru tutaj lamentować a jedynie dzielę się spostrzeżeniami. Inteligentny człowiek zmienia pracę w takim przypadku, więc może niedługo napiszę nieco więcej szczegółów. Igor? Czy może Sławek nowy P.O

Zbigniew
@Zaskoczony

Masz możliwość podwyższenia stawki, o której piszesz? Mam na myśli dodatkowe wynagrodzenie za dobre wyniki lub atrakcyjne świadczenia socjalne? Napisz więcej o tych dodatkach.

@Zbigniew

Jedyna słuszna droga wiedzie za bramę. Nie ma możliwości dostać podwyżki bo - cytuję "zakład nie ma pieniędzy" . Chyba odkładają na nowe auto dla H bo dawno się nie rozwalił. Tu rządzą układziki Panie a nie zdrowy rozsądek. Chcesz więcej to znajdź sobie inną pracę. Z umiejętnościami po ART nie jest trudno

Zaskoczony

Niech mi ktoś powie, że ta firma jest ok płacąc pracownikom (tym najniższym) 2200brutto za miesiąc podstawy w dobie, gdy najniższa (2020) wynosi 2600. Że nie wspomnę o dziwnym fakcie, że niższa podstawa to niższa premia itp itd...

Filip

Zawsze można zmienić pracę. Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc to coś mówi!!

M8ka
@Filip

Niektórym się w tym pomaga

Justyna
@Filip

Wiesz może, jaka proponują umowę przy zatrudnianiu?

Sebastian

@do czupiradło, to dość sprzeczne co piszecie na temat warunków pracy w ART Płakowice. W żadnym miejscu nie powinno być tak, że zwalniają pracowników za bycie na L4. Jak dokładnie jest w takim razie w tym miejscu?

Czupiradlo
@Sebastian

O to trzeba by zapytać Panią Dyrektor

@Sebastian

Z tego co wiem to jest to firma niemiecka a niestety w Niemczech przede wszystkim zwalniają za L4. Pozdrawiam

pączkożerca

co roku będą pączki?

Pozdrawiam

Pracy w tej firmie nie można nazwać pracą. Opisywany zakład dąży do samozniszczenia, co myślę, że rzadko się zdarza. (usunięte przez administratora) i brak szacunku do pracownika widać na każdym kroku. Są pewne osoby w zakładzie, które dążą do tego aby ten zakład upadł- nie koniecznie o tym wiedzą, ponieważ ich IQ można porównać do IQ psa wartowniczego, co może być dla tych piesków obrazą. Zakład powinien pracować wspólnymi siłami, dążyć do wspólnego celu, za czym idzie pracownicy jednego i tego samego zakładu powinni otrzymywać podobne wynagrodzenie. Rozbieżności w wypłatach są bardzo duże. Każde Twoje potknięcie dobrze zapamiętają i wykorzystają w przyszłości a każdy Twój sukces obrócą w porażkę, o docenianiu pracowników nie ma nawet mowy. Jeżeli ktoś ma czas i nerwy ze stali to polecam. Pozdrawiam byłych, przyszłych oraz teraźniejszych pracowników ART ;)

inżynier
@Pozdrawiam

to znaczy że jak? inżynier ma zarabiać jak monter, czy monter jak inżynier?

Heheszki
@inżynier

Chodzi o docenienie kompetencji poszczególnych osób. Chodzi tu o monterów tych "lepszych" i " gorszych". Jedni mają superpremie A inni muszą jeszcze po nich na bóle poprawiać. I o to tylko chodzi. Pozdrawiam

Heheszki
@Heheszki

Przepraszam. Pomyłka słownikowa. Chodziło o poprawianie baboli

buhahaha
@Heheszki

A po kim tak poprawiasz?

Kwiatkowski
@inżynier

Boże porównując wiedzę inżynierów a monterów to połowa produkcji powinna zarabiać jak ten niby inżynier. Max dwóch ogarnia temat reszta to statyści

inżynier
@Kwiatkowski

Jasne, na tablicy wisi rekrutacja na technologa i jakoś tłumu chętnych a kumatych nie widać.

Kuba
@inżynier

Nadal wisi, czy już miejsce obsadzone?

kierowca bombowca
@Kuba

To już obsadzone, ate proszę próbować firma duża i zawsze jakiś nowy technolog się przyda, jak nie dzis to jutro czy za miesiac

@kierowca bombowca

Mam przez to rozumieć, że firma ART Płakowice w każdej chwili chętnie rozważy aplikację doświadczonych technologów? Firma jest na tyle duża, że może pozwolić sobie na takie ciągłe zatrudnienia? Będę wdzięczny za dokładne przedstawienie, jak to wygląda.

Kuba
@kierowca bombowca

dzięki za info

Grzegori

Polecam pracę w tej firmie, stałe stabilne zarobki i atmosfera jest wporządku

@Grzegori

Jakiego stanowiska pracy dotyczy Twój wpis? Napisałeś o stabilnych zarobkach, które oferuje firma ART Płakowice zatrudnionym pracownikom. Mógłbyś napisać, czy poza stałym miesięcznym wynagrodzeniem można liczyć również na ewentualne dodatki? Zachęcam do przedstawienia informacji na ten temat.

Grzustlik
@Grzegori

Ehe

Niezaskoczony

O jejuś a czemuż to wywalili jednego z dyrektorów i to najsympatyczniejszego? a któryż to cwany lisek za tym stoi?...

heheszki
@Niezaskoczony

bo najlatwiej go bedzie zastapic, pomysl dlaczego (dla ulatwienia cytuje: najsympatyczniejszy bo...?

Paulina
@heheszki

W związku z tym, że zmieniono dyrektora w firmie ART Płakowice to, czy warunki pracy osób, które tam pracują, mają szanse się zmienić? Jesteś w stanie przedstawić, jak obecnie wyglądają warunki, które oferuje pracodawca? Interesuje mnie, czy od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę, czy raczej wpierw pracodawca zatrudnia w formie stażu? Odpowiedz, co wiesz na ten temat.

Normalny
@Paulina

Jakiego stażu???!!!! Co to w ogóle za wymysł, żeby pracować za darmo. Nie znam nikogo kto by to popierał. PRACA=KASA!!!!!!!!

sprostowanie
@Paulina

Nie zmieniono dyrektora tylko zwolniono jednego z dyr. czy właściwego rzecz gustu. Nie ma stazy firma z tego co wiem zatrudnia tylko na umowę o pracę, nawet ukraińców.

@sprostowanie

Znacie może konkretne zarobki, które oferuje firma ART Płakowice? Z upływem czasu są szanse na podwyżki, czy raczej tego typu sytuacje nie występują w tym miejscu pracy? Jest to ważny aspekt pracy, dlatego zachęcam do opisania, jak to wygląda.

Jasiek

ART Płakowice ma opinię dobrego pracodawcy i jeśli tego nie potraficie docenić to zmieńcie pracę!

@Jasiek

Opinia na tym forum nie jest wcale prawdą. Jak jesteś człowiekiem szczerym to omijaj ten zakład, bo wybijesz co najwyżej sobie kręgosłup (mowa o jakimkolwiek awansie) a Ci, co nadskakują tym wyżej będą robić nic i brać za to ciężkie pieniądze do kieszeni. Błagam - technologowie niedługo będą chodzić już trójkami bo tylu ich jest. Jasiek - otrząśnij się. No chyba, że jesteś technologiem to gratuluję posadki

Brrr

Panie pracowniku, pan administrator wstawił post sprzed miesiąca na pierwszym miejscu i spowodował zamieszanie adekwatne do opisywanego zakładziku

Brrr
@Brrr

... sorry, sprzed 3 miesięcy...

Znajomy

Ostatnio została zwolniona koleżanka niby za L4 ,śmiechu warte ,a dzień wcześniej po nią przyjechała limuzyna ,widać niektórych w oczy kole.

nieznajomy
@Znajomy

Ciekawe czy bardziej kole tego co jeździ służbową limuzyną czy terenówką, weź sie puknij w ten głupi łeb.

Witam. Jak wygląda tu spawalnia czy można zarobić i co się spawa . Czy są spoko ludzie?

Podirytowany

Pozdrowienia dla pani W. z GT, największej beznadziei i nieroba w historii.

Zostaw merytoryczną opinię o ART Płakowice - Lwówek Śląski

• Jak się pracuje w ART Płakowice?

Zobacz opinie na temat firmy ART Płakowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042