Opinie o ART Płakowice w Lwówek Śląski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ART Płakowice, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ART Płakowice o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART Płakowice w Lwówek Śląski

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Sławek Nowy wpis

Panie Hein pozwolę sobie na pana cytaty ..." TYLKO JEDNO Z WAS MOŻE WYGRAĆ, TYLKO JEDNO Z WAS JEST LEPSZE"... panie Hein a to ... TYLKO JEDNO W ŻYCIU JEST STAŁE A TO SĄ ZMIANY" albo to ..."GDZIE PAN WIDZISZ SIEBIE ZA ROK"... pozdrawiam i życzę nabrania pokory do POLSKI i POLAKÓW !!!

Łukasz Nowy wpis
@Sławek

Ja tu zajrzałem, bo pracy szukam i zastanawiam się czy złożyć cv, ale nie wiem, jak się teraz pracuje w ART. Napiszesz trochę o warunkach pracy i zarobkach? I o co chodzi z tymi cytatami?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie ART Płakowice jako Inżynier? Jakie macie wrażenia?

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie ART Płakowice występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Inżynier?

Co jaki czas w ART Płakowice można ubiegać się o podwyżkę?

Pan Helmans
@Pytanie

Ludzie tutaj po 15/20 lat pracują za najniższą. Na produkcji zapomnij o podwyżkach.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ART Płakowice? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Sprzątanie obiektu Gdańsk Kokoszki - pensja plus premia?
logo firmy Doradca Handlowy ds. Klientów Biznesowych
Strefa Energii
(331 opinii)
logo firmy Kelner/Kelnerka w Hotelu i Restauracji w Zgorzelcu
Lwówek Śląski
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter usług telekomunikacyjnych - nie wymagamy doświadczenia!
HR Partner Monika Pszuk
(16 opinii)
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Park Home Sp. z o.o.
(51 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Dorota

Teraz w ART Płakowice szukają pracownika działu handlowego. Piszą w ogłoszeniu, że "Znajomość programu SUBIEKT będzie dodatkowym atutem", a jednocześnie, że oferują przeszkolenie stanowiskowe. Chciałam się dowiedzieć, czy można zrobić kurs Subiekta już po zatrudnieniu, z pomocą finansową firmy. Wiecie?

Witam ku przestrodze wszystkim zatrudniają teraz przez agencję pracy jest niby szkolenie które powinno trwać miesiąc pod dwóch tygodniach zostaliśmy zwolnieni bez podania przyczyny , pani przyjechała z Ukrainy popracowała dwa dni nawet nie miała czasu na to by się wykazać i dostała wypowiedzenie chcieliśmy rozmawiać z kierownikiem nie było z nim rozmowy usłyszeliśmy tylko tyle że nie muszę podawać powodu .. żerują na ludziach nawet w tym ciężkim okresie ... Zatrudnili po to żeby nadrobić zamówienia...

Interesuje mnie czy pensja w ART Płakowice składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Działu Handlowego, ich ogłoszenie widziałam 16 lutego na Nuzle.pl.

Paweł

Zapraszam pracowników ART Płakowice do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność, aby założyć związek wystarczy 10 osób, zapraszam do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 58-500 Jelenia Góra tel 75 641 59 12 email soljg@solidarnosc.org.pl

@Paweł

Chyba jeżeli chodzi o związki to w tym zakładzie ktoś je udaje. Nawet nieformalne są pacyfikowane - przynajmniej w B24. Pewien H ma je gdzieś, tupnie nogą i już grzecznie podpisują co chce. Mieli ludzie z M2 nie lecieć? Potraktowano ich jak złodziei. Przyszli do pracy i wyszli po kilku minutach bez prawa powrotu. Gdzie są związki? Tam, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę. P.S. Jak pracowałem to w zakładzie były chyba 2 różne związki. Więcej nie trzeba...

Igor

Wysokość zarobków w dużym stopniu zależy od naszej pracy ,więc może coś jest w tej kwestii niezbyt dobrze?

@Igor

Nie brnij Igor dalej. Ja akurat nie jestem na najniższej stawce a i tak podstawę mam niższą od najniższej krajowej i to właśnie jest żenujące dla mnie, że tak w XXI wieku się postępuje w cywilizowanej Europie. Nie mam zamiaru tutaj lamentować a jedynie dzielę się spostrzeżeniami. Inteligentny człowiek zmienia pracę w takim przypadku, więc może niedługo napiszę nieco więcej szczegółów. Igor? Czy może Sławek nowy P.O

Zbigniew
@Zaskoczony

Masz możliwość podwyższenia stawki, o której piszesz? Mam na myśli dodatkowe wynagrodzenie za dobre wyniki lub atrakcyjne świadczenia socjalne? Napisz więcej o tych dodatkach.

@Zbigniew

Jedyna słuszna droga wiedzie za bramę. Nie ma możliwości dostać podwyżki bo - cytuję "zakład nie ma pieniędzy" . Chyba odkładają na nowe auto dla H bo dawno się nie rozwalił. Tu rządzą układziki Panie a nie zdrowy rozsądek. Chcesz więcej to znajdź sobie inną pracę. Z umiejętnościami po ART nie jest trudno

Problem

Niech mi ktoś powie, że ta firma jest ok płacąc pracownikom (tym najniższym) 2200brutto za miesiąc podstawy w dobie, gdy najniższa (2020) wynosi 2600. Że nie wspomnę o dziwnym fakcie, że niższa podstawa to niższa premia itp itd...

Filip

Zawsze można zmienić pracę. Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc to coś mówi!!

M8ka
@Filip

Niektórym się w tym pomaga

Justyna
@Filip

Wiesz może, jaka proponują umowę przy zatrudnianiu?

Sebastian

@do czupiradło, to dość sprzeczne co piszecie na temat warunków pracy w ART Płakowice. W żadnym miejscu nie powinno być tak, że zwalniają pracowników za bycie na L4. Jak dokładnie jest w takim razie w tym miejscu?

Czupiradlo
@Sebastian

O to trzeba by zapytać Panią Dyrektor

@Sebastian

Z tego co wiem to jest to firma niemiecka a niestety w Niemczech przede wszystkim zwalniają za L4. Pozdrawiam

pączkożerca

co roku będą pączki?

Pozdrawiam

Pracy w tej firmie nie można nazwać pracą. Opisywany zakład dąży do samozniszczenia, co myślę, że rzadko się zdarza. (usunięte przez administratora) i brak szacunku do pracownika widać na każdym kroku. Są pewne osoby w zakładzie, które dążą do tego aby ten zakład upadł- nie koniecznie o tym wiedzą, ponieważ ich IQ można porównać do IQ psa wartowniczego, co może być dla tych piesków obrazą. Zakład powinien pracować wspólnymi siłami, dążyć do wspólnego celu, za czym idzie pracownicy jednego i tego samego zakładu powinni otrzymywać podobne wynagrodzenie. Rozbieżności w wypłatach są bardzo duże. Każde Twoje potknięcie dobrze zapamiętają i wykorzystają w przyszłości a każdy Twój sukces obrócą w porażkę, o docenianiu pracowników nie ma nawet mowy. Jeżeli ktoś ma czas i nerwy ze stali to polecam. Pozdrawiam byłych, przyszłych oraz teraźniejszych pracowników ART ;)

inżynier
@Pozdrawiam

to znaczy że jak? inżynier ma zarabiać jak monter, czy monter jak inżynier?

Heheszki
@inżynier

Chodzi o docenienie kompetencji poszczególnych osób. Chodzi tu o monterów tych "lepszych" i " gorszych". Jedni mają superpremie A inni muszą jeszcze po nich na bóle poprawiać. I o to tylko chodzi. Pozdrawiam

Heheszki
@Heheszki

Przepraszam. Pomyłka słownikowa. Chodziło o poprawianie baboli

buhahaha
@Heheszki

A po kim tak poprawiasz?

Kwiatkowski
@inżynier

Boże porównując wiedzę inżynierów a monterów to połowa produkcji powinna zarabiać jak ten niby inżynier. Max dwóch ogarnia temat reszta to statyści

inżynier
@Kwiatkowski

Jasne, na tablicy wisi rekrutacja na technologa i jakoś tłumu chętnych a kumatych nie widać.

Kuba
@inżynier

Nadal wisi, czy już miejsce obsadzone?

kierowca bombowca
@Kuba

To już obsadzone, ate proszę próbować firma duża i zawsze jakiś nowy technolog się przyda, jak nie dzis to jutro czy za miesiac

@kierowca bombowca

Mam przez to rozumieć, że firma ART Płakowice w każdej chwili chętnie rozważy aplikację doświadczonych technologów? Firma jest na tyle duża, że może pozwolić sobie na takie ciągłe zatrudnienia? Będę wdzięczny za dokładne przedstawienie, jak to wygląda.

Kuba
@kierowca bombowca

dzięki za info

Grzegori

Polecam pracę w tej firmie, stałe stabilne zarobki i atmosfera jest wporządku

@Grzegori

Jakiego stanowiska pracy dotyczy Twój wpis? Napisałeś o stabilnych zarobkach, które oferuje firma ART Płakowice zatrudnionym pracownikom. Mógłbyś napisać, czy poza stałym miesięcznym wynagrodzeniem można liczyć również na ewentualne dodatki? Zachęcam do przedstawienia informacji na ten temat.

Grzustlik
@Grzegori

Ehe

Niezaskoczony

O jejuś a czemuż to wywalili jednego z dyrektorów i to najsympatyczniejszego? a któryż to cwany lisek za tym stoi?...

heheszki
@Niezaskoczony

bo najlatwiej go bedzie zastapic, pomysl dlaczego (dla ulatwienia cytuje: najsympatyczniejszy bo...?

Paulina
@heheszki

W związku z tym, że zmieniono dyrektora w firmie ART Płakowice to, czy warunki pracy osób, które tam pracują, mają szanse się zmienić? Jesteś w stanie przedstawić, jak obecnie wyglądają warunki, które oferuje pracodawca? Interesuje mnie, czy od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę, czy raczej wpierw pracodawca zatrudnia w formie stażu? Odpowiedz, co wiesz na ten temat.

Normalny
@Paulina

Jakiego stażu???!!!! Co to w ogóle za wymysł, żeby pracować za darmo. Nie znam nikogo kto by to popierał. PRACA=KASA!!!!!!!!

sprostowanie
@Paulina

Nie zmieniono dyrektora tylko zwolniono jednego z dyr. czy właściwego rzecz gustu. Nie ma stazy firma z tego co wiem zatrudnia tylko na umowę o pracę, nawet ukraińców.

@sprostowanie

Znacie może konkretne zarobki, które oferuje firma ART Płakowice? Z upływem czasu są szanse na podwyżki, czy raczej tego typu sytuacje nie występują w tym miejscu pracy? Jest to ważny aspekt pracy, dlatego zachęcam do opisania, jak to wygląda.

Jasiek

ART Płakowice ma opinię dobrego pracodawcy i jeśli tego nie potraficie docenić to zmieńcie pracę!

@Jasiek

Opinia na tym forum nie jest wcale prawdą. Jak jesteś człowiekiem szczerym to omijaj ten zakład, bo wybijesz co najwyżej sobie kręgosłup (mowa o jakimkolwiek awansie) a Ci, co nadskakują tym wyżej będą robić nic i brać za to ciężkie pieniądze do kieszeni. Błagam - technologowie niedługo będą chodzić już trójkami bo tylu ich jest. Jasiek - otrząśnij się. No chyba, że jesteś technologiem to gratuluję posadki

Brrr
@Pracownik

Panie pracowniku, pan administrator wstawił post sprzed miesiąca na pierwszym miejscu i spowodował zamieszanie adekwatne do opisywanego zakładziku

Brrr
@Brrr

... sorry, sprzed 3 miesięcy...

Znajomy

Ostatnio została zwolniona koleżanka niby za L4 ,śmiechu warte ,a dzień wcześniej po nią przyjechała limuzyna ,widać niektórych w oczy kole.

nieznajomy
@Znajomy

Ciekawe czy bardziej kole tego co jeździ służbową limuzyną czy terenówką, weź sie puknij w ten głupi łeb.

Nowy

Witam. Jak wygląda tu spawalnia czy można zarobić i co się spawa . Czy są spoko ludzie?

Podirytowany

Pozdrowienia dla pani W. z GT, największej beznadziei i nieroba w historii.

Zostaw merytoryczną opinię o ART Płakowice - Lwówek Śląski

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ART Płakowice?

Zobacz opinie na temat firmy ART Płakowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ART Płakowice