ART Płakowice

Lwówek Śląski

Opinie o ART Płakowice

Herat

Kolesiostwo! Bez ustalenia podwyzki na piwku z dyrektorem, nic nie osiagniesz. Mega rotacja w kadze administracyjnej, technolodzy specjalisci pouciekali do firm, gdzie liczy sie wiedza i zaangazowanie, a nie polityka...ostatni system podwyzek dal szanse rozwoju 15% zalogi, reszta to wedlug pracodawcy lenie...jesli juz musisz tam pracowac, to tylko by zdobyc doswiadczenie by odnalezc sie w przeszlosci na rynku pracy!

gizmo

Pracowałem tam 10 lat. Jeden wielki syf i 3 metry mułu...

Wòjt

Najgorsze dziadostwo na rynku pracy uklady uklady I nic wiecej.Kadra kierownicza z lapanki . Stu kierowikow na jednego pracownika a maga dyrektor bedzie za chwile w TVN I kazdy to potwierdzi. Zaklad przepraszam za stwierdzenie obòz do likwidacji

nie nażekam

ty Poniżany ja tam na socjal nie nażekam teraz można i do kina i imprezy są nie to co kiedyś. A koleżanka dostała dużą zapomoge czego kiedyś nie było a zwiazki dieliły wszystkim po równo talony kierownik czy samotna matka.

Wicia
@nie nażekam 19.03.2017 17:53

fakt, nie da się zdechnąć z głodu ale życia to też nie można ułożyć pracując za te pienidze

jumbo

brak zasad, wyścig szczurów, płace minimalne, system oceny pracownika w rękach ludzi bez szkoły i kultury

Poniżany pracownik

Pracuję już ponad 5 lat i nigdy nie było tak zle jak teraz.Ludzi na danym stanowisku coraz mniej,a pracy wymagają coraz więcej.Pracodawcę nie interesuje w ile osób będzie zrobiona dana czynność,ma być i koniec.Zostały nam ograniczone dodatki socjalne do minimum np. bony na święta,które były do tej pory.Jestem w średnim wieku więc zależy mi na pracy ,ale bez poniżania i dyskryminacji,bo i do tego niekiedy dochodzi Panie Oswald to nie Oświęcim i zacznij dbać o swoich pracowników,a ten Holender to wypad z naszego zakładu na zawsze.Pozdrawiam całą załoge.

vks

ponoć jakieś lepsze podwyszki mają być ktoś coś wie?

richi33@02.pl

Pracuje w tej firmie oszustka Dorota Sokalska,oszukała wiele ludzi,proszę sprawdzić u komornika w Lwówku Śląskim.Uważajcie na tą złodziejkę i jej konkubenta cwela Ryszarda Sowińskiego, co robi loda za kasę.wpiszcie richi33@o2.pl i wszystko jasne.

Ebede

nadgodziny są tam dodatkowo płatne więc jeśli są, to duża zaleta, z tego co wiem technolog/specjalista ma niezłą stawkę ale coś tam trzeba na tym stanowisku już ogarniać

Zdzich

Ta firma to porażka, traktują ludzi jak śmieci i płacą jedynie najniższą krajową

Ebede

Totalna beznadzieja, zakład oparty jedynie na wyzysku ludzi, totalny nie ład. W ogłoszeniu piszą stała stawka +premia a tak naprawde jest to najnizsza krajowa + 150zl brutto premi(raz max 2x w roku) sam pracuje tutaj juz dosc długo i zarabiam 2tys brutto na stanowisku spawacza premie widzialem na oczy ze 2 razy. Podwyżek indywidualnych brak, jedynie inflacyjne.. kierownictwo nie ogarnia nic jedynie pracownicy sa bardzo w porzadku. Nie polecam

Najbardziej nie podobało mi się w ART Płakowice:

Zostaw opinię o ART Płakowice - Lwówek Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART Płakowice