PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.
0 0 6 1

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.

Administrator

Możecie opisać aktualną sytuację PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

anonymous

Okropne zachowania samozwańczych "dyrektorków"

odetta

Z tego co widziałam, to mają teraz ogłoszenie dla stażysty na stanowisko inżyniera. Zatrudnienie może znaleźć i kobieta i mężczyzna i super, że w trakcie studiów można podjąć u nich pracę.

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.