PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.

Toruń

PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.

Możecie opisać aktualną sytuację PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

anonymous

Okropne zachowania samozwańczych "dyrektorków"

odetta

Z tego co widziałam, to mają teraz ogłoszenie dla stażysty na stanowisko inżyniera. Zatrudnienie może znaleźć i kobieta i mężczyzna i super, że w trakcie studiów można podjąć u nich pracę.

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO ``ART PŁAKOWICE`` SP. Z O.O.