Opinie o ART Płakowice w Lwówek Śląski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ART Płakowice. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ART Płakowice o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART Płakowice w Lwówek Śląski

Sebastian

@Głos rozsądku Czy dobrze rozumiem, że jesteś obecnie pracownikiem ART Płakowice? Czy mógłbyś podzielić się informacjami (konkretami) na temat tego jakim pracodawca jest ART Płakowice? @Jaseik Rozwiń, proszę, swoją wypowiedź. Z jakiego źródła i co konkretnie dobrego słyszałeś o ART Płakowice?

Od najwyższego numeru pracownika odjąć aktualną ilość pracowników, dodać ilość zmarłych pracowników a wynik mówi o ilości "zadowolonych" z tego pgr-u. Pozdrawiam niezadowolonych i zachęcam do wzięcia życia w swoje ręce a nie ręce cwaniaków.

Głos rozsądku
@anonymous

Nie demonizuje, wyjdzie tego jakieś 30 osób rocznie, firma ma przecież 23 lata.No u jeszcze trzeba uwzględnić zwolnionych. Dużo w zeszłym roku było odejść do konkurencyjnej nowej firmy ale nie wiem czy ktoś tam w ogóle został, żadne kokosy w każdym razie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i wszędzie robić trzeba.

Witold

A ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

do Witold
@Witold

Kiedyś to była firma czy się stoi czy się leży. Płace podłe ale wymagania małe. Teraz coś sie zmienia i to chyba na lepsze.

Sebastianie fajny ten zakład bo do cyrku to trzeba za bilety płacić a tu za darmo.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ART Płakowice? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. jakości (k/m)?
Sebastian

@anonymous Mogłabyś\mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Co spowodowało, że uważasz ART Płakowice za bardzo fajny zakład? @madry po szkodzie A Ty? Jaka masz opinię o ART Płakowice? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że już jakiś czas pracujesz w ART Płakowice, skoro miałeś czas na takie obserwacje. Może mógłbyś się z nami podzielić informacjami o tym jakim pracodawcą jest ART Płakowice?

Jasiek

Tak sporadycznie piszecie , że zastanawiam się z jakiego powodu?

Balbina
@Jasiek

Wszystko na temat tego zakładu zostało powiedziane panie .........

zadowolona
@Jasiek

bo nie zadowolonych nie wielu

Bardzo fajny zakład

Mylisz się Arturku. Ludzie wybierają właściwą drogę -zawsze _ nie wiedzą tylko że na ich drodze staje pojęb i cwaniak

Arek

Tlumaczenie kazdego nieudacznika...

madry po szkodzie
@anonymous

Byly juz ztakie gieroje co sali do konkurencji a potem wracali z podkulonym ogonkiem tylko nikt ich juz nie chcial.

Arek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Roxi

Czy jest trudną praca w tej firmie? I jak jest wypłatę? Czy jest nadgodziny?

@Roxi

praca latwa, wyplata denna ale na czas na szczęście są nadgodziny ekstra płatne do poborów

@Roxi

Panie Hein. Czy to pan pytać?

Słyszalem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy.

Pussy cat
@Andrzej

To źle słyszałeś panie derektorze

@Andrzej

chyba nie umiesz czytać albo ci się nie chce

Sebastian

@Czupiradlo Co masz na myśli pisząc o niewyrozumiałym kierownictwie? Możesz podać jakieś przykłady zachowań czy sytuacji, które by na to wskazywały? Czy kwestie o których tu piszecie próbowaliście rozwiązać z kierownictwem? Może da rozwiązać się te problemy?

Czupiradlo

Jedyny zakład w okolicy, najniższe pensje A najwyższe wymagania. Mają tu pracownika za nic, nie masz prawa głosu, najlepiej nie wypowiadać swojego zdania bo jesteś pierwszy Do wylotu. Ludzie pracują bo nie zawsze mają inne wyjście, ogólnie praca łatwa, można trafić na fajnych ludzi ale nie na wyrozumiałe kierownictwo,najlepiej w ogóle nie chorować bo za L4 idziesz za bramę.

do czupiradlo
@Czupiradlo

hahaha żeby wyleciec trzeba sie napocic a za l4 , Wielki Tydzien połowa "chorowała" a nie poleciał nikt

wicia
@Czupiradlo

Ja tam nie musze dobrze zarabiać. Wole żeby mój pan dyrektor wreszcie se kupił nowy samochód bo tym to już półtora roku jeździ...

Najbardziej nie podobało mi się w ART Płakowice:

Czupiradlo

Podejście kierownictwa do ludzi na niższym stanowisku

Sebastian

@podirytowany, jeśli komentarz nie spełnia wymogów regulaminu serwisu gowork.pl, to administrator ma prawo go zweryfikować, inne komentarze na forum pozostają i nikt nie ma prawa ich usnąć. @Balbina, zawsze przydają się jednak aktualne informacje, czy w ART Płakowice nic się nie zmienia?

Ochotnik

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

@Ochotnik

Oczywiście. Pod warunkiem że chcesz (usunięte przez administratora) sobie życie., No i musisz lubieć lizać (usunięte przez administratora)

Haineken

Popieram podirytowanego na ABW została garstka ludzi którzy znają się na robocie która do prostych nie należy trzeba myśleć kombinować nikt tego nie docenia.Reszta to tzw statysci którzy bez naszej pomocy sami nie potrafią nic zrobić.Czekam na dzień kiedy nas braknie a to już wkrótce nastapi bo mamy inne oferty pracy za godne pieniadze adekfatne do naszych umiejętności.Wtedy zarząd Art i kierownictwo sie obudzi ale będzie za późno....

podirytowany

No właśnie jest brak zarządu...

podirytowany

Dlaczego usuwacie komentarze,czyzby kogos prawda w oczy kola?

podirytowany

Niestety musze poprzec opinie poprzednikow,a to co sie dzieje na dziale GT czy ABW (jak kto woli) to juz jest totalna przesada i pokaz kolesiostwa,polowa zalogi to slizgacze,statysci,aby tylko sztuka sie zgadzala,jak osoba ktora tak na prawde nic nie umie jako operator krawedziarki(wszyscy o tym wiedza i widza to ale oczywiscie kierownictwo nic) moze zarabiac niewiele mniej od doswiadczonego operatora ktory potrafi na kazdej maszynie napisac najbardziej skomplikowany program i giac najwieksze i najciezsze elementy,chodzi tu tez o kobiety (nie mam nic przeciwko zeby robily na gietarkach,jestem za rownouprawnieniem ale nie tam gdzie pracuje sie fizycznie) jak kobieta,ktora wiadomo nie da rady sobie z wiekszym elementem czy tez ciezszym,nie ma tez sily zazbroic maszyny bo stemple 500 mm sa dosyc ciezkie,moze zarabiac tyle samo a nawet wiecej od faceta,nie mowiac juz o umiejetnosciach tych kobiet,bo kto pracuje na tym dziale ten wie jak jest (oczywiscie oprocz kierownictwa),powinni przeprowadzic indywidualna weryfikacje umiejetnosci i to najlepiej ktos z zewnatrz,wtedy wszystko wyszlo by,kto jakie umiejetnosci posiada....

nonymous
@podirytowany

a co to za firma ze operator jest od przezbrajania???

Nowym płaca jak rynek kaze bo by nikogo nie znalexli szkoda ze o starych nie dbaja

Zostaw merytoryczną opinię o ART Płakowice - Lwówek Śląski

• Jak się pracuje w ART Płakowice?

Zobacz opinie na temat firmy ART Płakowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ART Płakowice