Digiframe sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Digiframe sp. z o.o.

ewa
użytkownik zarejestrowany

W krsie są zarejestrowani @Roki więc wydaje mi się, że jeszcze działają. Muszę zapytać koleżanki, która tam kiedyś pracowała..ale ze swojej strony muszę napisać, że ubolewam nad tym jeśli przestali już pracować bo taka sprzedaż reklam to byłyby spoko pieniądze

kojot
użytkownik zarejestrowany

Mają stronę internetową, http://www.digiframe.pl/ jest wpisana w każdym serwisie na jakim sie ogłaszali, czy wpisywali, problem jest tylko jeden - ta strona nie działa, domena nie została opłacona. Zacznę, więc od pytania, czy oni w ogóle działają, bo nie licząc dwóch ostatnich wpisów, ostatnie były w 2013 roku..

Bigi
użytkownik zarejestrowany

Najgorsze jest to, że nie mają nawet swojej strony internetowej i ciężko byłoby dowiedzieć się czegoś o nich samych. Wizytówki w internecie to za mało. Powiedzcie czy ktoś brał udział niedawno w rekrutacji, gdzieś się ogłaszali odnośnie pracy, bo wydają się być nieźle zorganizowani, a takiego pracodawcy poszukuję.

tb

Wynagrodzenie prowizyjne, brak komunikacji, ludzie z etatów byli zmuszeni przejść na działalność gospodarczą. O ile już zapłacą - to nigdy terminowo, zawsze się coś wydarza, co uniemożliwia wypłatę... Wymagania jak w korporacjach, a kultury pracy brak.

b. pracownik

byłem, pracowałem, nie jestem właścicielem. bardzo pozytywnie odebrałem rozmowę, zatrudniono mnie, zapewniono mi szkolenie z zakwaterowaniem i catering. sama praca wymagająca dużo dyscypliny, ale każdy kto pracował jako PH powinien wiedzieć, na czym polegają obowiązki na tym stanowisku: praca w tej firmie wymaga z pewnością doświadczenia w sprzedaży reklamy. problem z wypłatami występował sporadycznie, i nie był uzależniony tylko od firmy (przynajmniej takie docierały informacje). rotacja jest, ale nie jest to tylko problem tej firmy; oprócz tego w jednym mieście dość ciężko znaleźć nowych kontrahentów, stąd być może firma otwiera nowe filie. są możliwości awansu. samo podejście do pracownika, atmosfera, gotowość do rozmowy i szkoleń oceniam na 5+.

Potwierdzam to co pisali koledzy, firma ma długi. Pracownikom wypłacają w ratach.Nie polecam tego pracodawcy, lepiej szukać innej firmy lub branży!

anonimgall

PH-były ma 100 % rację. kombinują jak tylko można żeby nie zapłacić za dużo pracownikowi. wymagają od pracowników ale od siebie nic nie dają. nie polecam. pracowałem tam rok.

PH-były

Opinie pozytywne piszą właściciele firmy, a pozostałe opienie byli pracownicy firmy digiframe.Tak naprawdę mają ogromne problemy z płatnościami dla pracowników i dla Salonów.Uważajcie na tą firmę!!!

ph

Rozmowe kwalifikacyjna odebralem bardzo dobrze. Trwala ponad 3 h i byla polaczona z praca w grupach. Zapewniono katering i zwroty dojazdu. Niestety, nie spelnilem oczekiwan.... :-) ale zdobylem duzo doswiadczenia.

pxwk

Uwaga, firma digiframe to firma krzak. Nie polecam.

stanowczo odradzam pracę w tej firmie.Brak szkoleń,wynagrodzenie przychodzi na konto z miesięcznym opóźnieniem,nigdy nie dostałem na czas,a poza tym rotacja jest niesamowita. Tylko właściciele pracują od początku.

szkoleniowiec

bylem na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo dobrze odebralem jej przwbieg. Bez podchwytliwosci i kombinatorstwa. Dowiedzialem sie czego mozna sie spodziewac i jakie sa realia w pracy. Szkoda, ze glownym wymogiem jest dosw. W sprzedazy reklamy. Powodzenia

Pracownik Digiframe

Uwaga uwaga ++ plusy firmy 1Luz jest bardzo duży 2Pracujesz jak chcesz 3Można awansować (zarobki ci nie skocza) --- ( usunięte przez administratora ) 3Trzeba ciężko pracować aby to się kręciło runek się nasyca i jest coraz gorzej na nowym mieście da się zarobić na starym to ciężka praca

pcwk

do smerfetka nie rozumiem skąd takie zdanie. w firmie zmieniło się o 360 stopni. nie ma tu tego o czym piszesz

pcwk

Firma działa prężnie na rynku, rozwija się. daje możliwości awansu, rozwoju. zarobić można spore pieniądze ale TRZEBA PRACOWAĆ A NIE SIĘ OBIJAĆ. Za darmo nigdzie się nic nie dostaje. Atmosfera znakomita. Zawsze można uzyskać pomoc od innych w firmie. Jesli miałbym polecać to polecam firmę z całą pewnością. A negatywne komentarze to chyba od tych którzy nic nie robili a myśleli że będą w firmie na zawsze.

kandydat

Bardzo pozytywnie odebrałam rozmowę kwalifikacyjną. Profesjonalna ale zarazem luźna atmosfera nie wpłynęła na mnie stresująco. Dużo się na uczyłam, mam nadzieję że może kiedyś trafię do tej firmy...! Ania T.

Zostaw opinię o Digiframe sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digiframe sp. z o.o.