Opinie o Izotechnik w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izotechnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Izotechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izotechnik w Płock

Wisienka

Dziękuję wszystkim za pamięć. Dziękuję za troskę. Ale ja sobie życie już ułożyłem. Pozdrawiam kolegów z Jzotechnika . Marcin Wiśniewski.

@Wisienka

Ooo, jaki czuły post, dzięki Marcin że się odezwałeś. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, powodzenia. Grzegorz[rzeznik]

@Wisienka

Trzymaj się wisienka dla mnie jesteś fachowcem a przede wszystkim,dobrym kolegą. Ja wiem że ty tu nie wrócisz a szkoda. A co mają powiedzieć że go chcą jak wypiol się na nich i zrobił na szaro. Nie mogę patrzeć na te odgrzewane kotlety. A jego mni tu brakuje, serdecznie pozdrawiam kolegę z którym parę razy byłem w delegaci w Gdańsku inie tylko

@Michał

Zauważyłam, że trochę odbiegacie od najistotniejszych tu tematów. Sama rozważam aplikowanie do Izotechnik, a więc poszukuję tu informacji o tym pracodawcy. Na początek jednak chciałam zapytać, czy w ogóle przyjmują tam osoby bez doświadczenia?

Masz chłopie honor jesteś OK

Samochwała

@Spawacz

Jaka samochwała oco tobie się rozchodzi ty prawdopodobnie odgrzewany kotlecie Przestań pisać glupoty. Wezsie za robote

@Wisienka

Wisienka wracaj.!Bez Ciebie to nie robota

@Wisienka

Ten paprok sam się chwali że potrafi A ostatnio włazowym był. Jaja jak berety

@Spawacz

Kim był to był ważne kim jest. Ty też kiedyś szczales w gacie ogonie. Przestańcie bzdury pisać akurat on ma głęboko gdzieś te tematy

@Krzysiek

Co ty za tym paprokem tak się stawiasz dajesz mu du... czy sam nim jesteś i tak się bronisz po porostu z tego Marcina taki spawacz jak i z ciebie ciepły kotlecie

@Spawacz

No no wypraszam sobie ja nie ciepły kotlet.

@Spawacz

Obstawiam się za nim bomni pomógł w życiu to znaczy w pracy. I wiem coto zaczlowiek a że był wlazowym na Czechach to źle chyba dobrze przynajmniej wiedział jak się ustawić. Nie tazal się tylko sobie siedział. Ale to przeszłość. W nowej firmie został doceniony.

@Michał

Kto to napisał chyba nie pracownik izo

Wisienka wracaj natychmiast.,!

@Wisienka

Wisienka wracaj. Na Słowację pojedziesz?

@Tofik

I co Wisienka nie wraca i nie wróci tego akurat jestem pewien Rak

@Li

Nie wróci tak samo jak ja

@Tofik

Wisienka chyba dziś już będziesz w robocie w izo

@Tofik

Będzie ale nie tu wisienka tu nie wróci czy się komu podoba czy nie

@Li

Pamiętajcie, że na to forum zagląda mnóstwo osób, które szukają pracy i zależy im na konkretach. Zaglądam do tego wątku i jest tu masa prywatnych konwersacji, często niezgodnych z regulaminem i częściowo pousuwanych. Ciężko z tego wygrzebać jakieś wartościowe wiadomości o warunkach pracy w Izotechnik. Osoba z zewnątrz nawet nie ma pojęcia o czym jest ta dyskusja.

Jrek
@Grzegorz

Wisienka wracaj zagranice pojedziesz?

Li

Wisienka wracaj jesteś potrzebny bez Ciebie to jednak nierobota

@Li

Wisienka wracaj i wracaj .TRZEBA BYLO SZANOWAC JAK ROBIL .CO niektorzy mowili wisnia gdzie łon pojdzie .A jednak pokazal że jak sie chce to można.TO JEST KONKRETNY CZŁOWIEK .A nie jakis odgrzewany kotlet . Pozdrawiam kolege wisienke

Spawacz

Co się dzieje w firmie jakieś niusy. I przestańcie pisać o tym włazowym

Krzysiek

Wisienka wracaj na 6 w poniedziałek jesteś w robocie. Jle można chlopaka chwalić starczy już ma przyjść i robić

@Krzysiek

Zapomnij on tu nigdy nie wroci

@Krzysiek

Gdzie łon jest powinien na 6 być w robocie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Izotechnik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Spawacz

I tego ,,spawacza" już nikt nie chwali.Samochwała

Tofik

Marcin zwolniles się ponad rok temu. Bez Ciebie to jednak nie robota. Brakuje nam tak dobrego kolegii i spawacza. A więc wracaj czekamy.

Niech łon nie wraca

@Wisnia

Po pierwsze kołtunie to nie (wiśnia). Tylko dla kolegów to wisienka. On tu nie wróci jak niektórzy. Bo to jest człowiek który się szanuje. Nie poto odchodził żeby wracać pracuje w innej firmie z której jest zadowolony wiem bo do niego dzwoniłem. Zresztą pracowalem z nim ładnych pare lat. Także znam pozdrawiam i szanuję Marcina i jego decyzję.(Rzeznik)

@Grzegorz

Po pierwsze primo to nie,, spawacz " tylko wiśnenka Grzegorzu. Po drugie primo tu go nie chcą. A po trzecie primo przestańcie pisać głupoty

@Spawacz

To nie spawacz tylko Pan spawacz. A ty kolego pewnie jesteś tym zwykłym odgrzewanym kotletem.Oni sobie mogą chcieć, to on laskie, na nich położył.Dobrze zrobił jeszcze raz {Szanuje kolegę Wisienke}

Jrek

Wisienka wracaj natychmiast!!!

Gdzie łon jest miał być na 6 dziś w izo mówię oczywiście o kolesce Wisience

Budynio

Wisienka zwalniaj się z tamtej roboty i wracaj bez Ciebie to nierobota

WISIENKA. Wracaj!!!

IREK

WISIENKA jestem na urlopie . Miales byc na 6 dzis w robocie . Widze Cie jutro.Jestes potrzebny

IREK

Wisienka,zwalniaj się z tamtej roboty i wracaj dostaniesz dobrą stawę. BEZ CIEBIE to nie robota.

Dżony

Przestańcie marudzić i cieszcie się że firmą rządzi pan Zbigniew. Bez niego firma przestaje istnieć. Wszyscy będziecie szukać roboty. Z następcą nikt nie wytrzyma. Taka prawda.

@Dżony

Dżony nierób scen

Dżony
@Bąk

Ooo, widzę, że następca ma ksywe Bąk

IREK

(usunięte przez administratora)wracaj ,powiem krótko. W poniedziałek o 6 widzę Cię w robocie!!!

Tofik

I co wisienka nie wracasz. Trudno!

Rafi

Witam Czy ktoś mógłby powiedzieć czy coś się zmieniło w izotechniku. Jak z pracą w delegacji częste wyjazdy czy sporadycznie??

Stefan
@Rafi

Bez zmian kongo przyjdz przeżyjesz to jeszcze raz ha ha ha?

Irek

Wisienka wracaj natychmiast ile czasu mamy czekac jesteś potrzebny bez Ciebie to nierobota

Zapomnij

Spadaj na szczaw lelku

@Irek

Co gul wam skacze że sobie chłopak polepszył ha,ha,ha

Tofik

Wisienka wracaj natychmiast!!!.Jesteś potrzebny bez Ciebie to nie robota

@Tofik

A dymaj sie ty we własną du..!!!

Budynio

A mnie pingla czy ten kolchoz będzie istniał czy nie. Prawda jest taka, że terazz to robota szuka ludzi a nie ludzie roboty.

Lik

Spawacze uciekają jakieś pół roku temu zwolnił sie mój kolega poszedl do innej firmy ma teraz już umowe na stałe i prawie 5 tyś w godz oczywiscie do ręki zero delegacji tutaj zawsze mu czegoś zazdroscili a to znajomosci a to samochodu ma chlopak łep tylko pozazdrościć dzwoniłem do niego o przeszłości nie chce za bardzo rozmawiać ma życie bardzo spokojne powiedział ze mni pomoże a więc na mnie niedługo przyjdzie czas jeszcze troche

kr

Prawda uciekają jak szczury

@kr

Nie uciekają tylko kto ma jaja to zawsze znajdzie lepszą robotę A ci co najwięcej narzekają będą pracować do puki BUDYŃ ich nie wyrzuciy

Ii
@Spawacz

Są tacy co nie mają jaj wracali na kolanach i sprawy zakladali ale nigdzie sobie rady nie mogli dac

@Ii

A więc życie co niektórym uratował

Zenek
@Lik

Tak wiem o kogo chodzi dobry spawacz pracował tu ładnych pare lat .Wysyłali go często w delegacje jeździł i pracował po całej Polsce .Teraz ma dobrze prace ma blisko domu za bardzo ładne pieniądze.Dobrze zrobił pozdrawiam go .Teraz moja kolej

Juziek
@Ii

Znam tam dwóch nie jaki łysy i dymek dwa odgrzewane kotlety

@Juziek

Prawda też ich znam to są 2 bardzo ciepłe kotleciki

@Lik

Czytam ten post chodzi Ci o kolege napewno Wisienkie tak zewszystkim się zgadzam stracili dobrego kolege i spawacza on sie ma dobrze podobno w nowej firmie sa bardzo z niego zadowoleni znam tam jednego co z nim robi on cwany jest mial umowe na stale w starej firmie cale 3 miesiace podczas wypowiedzenia byl na zwolnieniu musieli mu zaplacic chyba za ponad 30 dni urlopu a wiec niezla wyprawkie dostal ma naprawde chlopak łep wykolowal ich takich trzeba jak najwiecej pozdrawiam rownierz go Krzysiek

@Krzysiek

Co ty za bzdury piszesz kolega może dobry ale spawacz jaki z niego spawacz chefciaż A nie spawacz .Pozdrawiam Spawaczy

@Spawacz

Nie jest tak 10 lat temu bylismy razem w WIERZCHOWICACH Spawal tam rury pod rtg przetop tigem reszta polautomatem szlo mu swietnie, powiem wiecej byl tam najlepszy .Bylismy w GDAnSKU na stoczni razem kilka razy spawal tam wszystko rury podpory .NA Wloclawku widzialem jak spawal zbiornik w tandemnie .A na orlenie hydrokrakingu jakies szesc lat temu spawalismy razem aloy biala stal na poduszkie .NIE mnial zadnej poprawki ja mnialem kilka pomogl mi tam tez sporo.TAK ze bardzo dobrze znam czlowieka .NOI w nowej firmnie zostal doceniony ,finansowo i wogole .Pozdrawiam

@Krzysiek

Ale to jest Wiśnia rozgarniety gosc

@Spawacz

Bzdury to ty piszesz(usunięte przez administratora)

Rzeznik
@Krzysiek

Tak to Wisienka cwany gosc ale bardzo w pozadku znam go osobiscie pozdrawiam go Rzeznik

Popieram ten gość nie jest spawaczem tylko zwykłym WŁAZOWYM POZDRAWIAM SPAWACZY

Rzeznik
@Wisnia

Co ty za banaluki piszesz wlazowego to moze chcieli z niego zrobic to jest dobry spawacz w nowej firmie zostal doceniony finansowo ma chlopak ladny samochod nie wywyzsza sie jest to dobry kolega

@Rzeznik

Płoty każdy może spawac

J

Może sam płoty spawasz

@Krzysiek

A gdzie Wisienka poszedł nie mam z nim kontaku zaskoczył mnie pracował tyle lat i znalazł sobie lepszą pracę dobrzy ludzie się pozwalniali z izo Grzegorz( rzeźnik)

@Grzegorz

(usunięte przez administratora)ma sie dobrze Widziałem sie z nim to jest fajny gość nie mam do niego tel pozdrawiam spawaczy Michał

Ll
@Krzysiek

Marcinowi tylko oto chodziło żeby wyrwać jak najwiecej mamony dla tego na wypowiedzeniu nie brał urlopy tylko jechał na zwolnieniu i (usunięte przez administratora) mu zrobili . Wykręcić ich jak mlodych to są jednak lelki

Zostaw merytoryczną opinię o Izotechnik - Płock

• Jak się pracuje w Izotechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Izotechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izotechnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 42 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izotechnik
2.2/5 Na podstawie 247 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 44E
    09-411 Płock