Izotechnik
2 239 251 5 1
Nazwa działu: Produkcja

Witam są przyjęcia do IZO . I co słychać u tych dwóch odgrzewanych kotletów

@Spawacz

W szczególności ten starszy odgrzewany kotlet ma się za fachowca a nadaje się jedynie do pieszczenia pod baranami,jaj oczywiscie baranom. Ja cię obserwuje w dalszym ciągu pobierasz. Dorwiemy i się skończy babci sranie

Tak5Nie
@Tolek

Czy to jest ten odgrzewany kotlet co nigdzie sobie rady nie mógł dać i wrócił na kolanach. A swego czasu sprawy zakładał oczywiście w sondzie..? Dajta spokój jaki wstyd.

Tak5Nie
@Michał

A ten drugi odgrzewany kotlecik nadal cwaniakóje

Tak1Nie
@Spawacz

A ten drugi odgrzewany kotlet to taka, wazelina!

Tak4Nie
@Michał

Tak to właśnie ten odgrzewany kotlet z wąsem ha ha ha.

Grzegorz Nowy wpis
@Michał

Najlepiej to zrobil jednak kolega wisienka .

Michał Nowy wpis
@Michał

Z tych starych spawaczy dobrze zrobił. Grzegorz, Janek a Wisienka to już pokazał klasę.

Spawacz Nowy wpis
@Michał

Kolego pierwszy przed spawaniem trzęsie się jak galaretka . A ten ostatni jak pamiętam to nawet nie spadał pod RTG bo wszystko partolił. To nie pisz tu takich głupot

Michał Nowy wpis
@Spawacz

To ty kolego nie pisz głupot bo słabo pamiętasz duża strata bez nich

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy w Izotechnik są szkolenia zewnętrzne?

Li

Wisienka wracaj jesteś potrzebny bez Ciebie to jednak nierobota

Tak9Nie1
@Li

Wisienka wracaj i wracaj .TRZEBA BYLO SZANOWAC JAK ROBIL .CO niektorzy mowili wisnia gdzie łon pojdzie .A jednak pokazal że jak sie chce to można.TO JEST KONKRETNY CZŁOWIEK .A nie jakis odgrzewany kotlet . Pozdrawiam kolege wisienke

Tak10Nie
Nazwa działu: Produkcja

Co się dzieje w firmie jakieś niusy. I przestańcie pisać o tym włazowym

Tak2Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Wisienka

Dziękuję wszystkim za pamięć. Dziękuję za troskę. Ale ja sobie życie już ułożyłem. Pozdrawiam kolegów z Jzotechnika . Marcin Wiśniewski.

Tak26Nie2
@Wisienka

Ooo, jaki czuły post, dzięki Marcin że się odezwałeś. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, powodzenia. Grzegorz[rzeznik]

Tak26Nie
@Wisienka

Trzymaj się wisienka dla mnie jesteś fachowcem a przede wszystkim,dobrym kolegą. Ja wiem że ty tu nie wrócisz a szkoda. A co mają powiedzieć że go chcą jak wypiol się na nich i zrobił na szaro. Nie mogę patrzeć na te odgrzewane kotlety. A jego mni tu brakuje, serdecznie pozdrawiam kolegę z którym parę razy byłem w delegaci w Gdańsku inie tylko

Tak26Nie3
Karolina
@Michał

Zauważyłam, że trochę odbiegacie od najistotniejszych tu tematów. Sama rozważam aplikowanie do Izotechnik, a więc poszukuję tu informacji o tym pracodawcy. Na początek jednak chciałam zapytać, czy w ogóle przyjmują tam osoby bez doświadczenia?

Tak4Nie

Masz chłopie honor jesteś OK

Tak21Nie4

Samochwała

Tak17Nie
@Spawacz

Jaka samochwała oco tobie się rozchodzi ty prawdopodobnie odgrzewany kotlecie Przestań pisać glupoty. Wezsie za robote

Tak30Nie
@Wisienka

Wisienka wracaj.!Bez Ciebie to nie robota

Tak24Nie
@Wisienka

Ten paprok sam się chwali że potrafi A ostatnio włazowym był. Jaja jak berety

Tak6Nie2
@Spawacz

Kim był to był ważne kim jest. Ty też kiedyś szczales w gacie ogonie. Przestańcie bzdury pisać akurat on ma głęboko gdzieś te tematy

Tak23Nie
@Krzysiek

Co ty za tym paprokem tak się stawiasz dajesz mu du... czy sam nim jesteś i tak się bronisz po porostu z tego Marcina taki spawacz jak i z ciebie ciepły kotlecie

Tak2Nie2
@Spawacz

No no wypraszam sobie ja nie ciepły kotlet.

Tak18Nie2
@Spawacz

Obstawiam się za nim bomni pomógł w życiu to znaczy w pracy. I wiem coto zaczlowiek a że był wlazowym na Czechach to źle chyba dobrze przynajmniej wiedział jak się ustawić. Nie tazal się tylko sobie siedział. Ale to przeszłość. W nowej firmie został doceniony.

Tak20Nie1
@Michał

Kto to napisał chyba nie pracownik izo

Wisienka wracaj natychmiast.,!

Tak17Nie
@Wisienka

Wisienka wracaj. Na Słowację pojedziesz?

Tak16Nie
@Tofik

I co Wisienka nie wraca i nie wróci tego akurat jestem pewien Rak

Tak16Nie
@Li

Nie wróci tak samo jak ja

Tak15Nie2
@Tofik

Wisienka chyba dziś już będziesz w robocie w izo

Tak14Nie1
@Tofik

Będzie ale nie tu wisienka tu nie wróci czy się komu podoba czy nie

Tak15Nie1
Krzysiek

Wisienka wracaj na 6 w poniedziałek jesteś w robocie. Jle można chlopaka chwalić starczy już ma przyjść i robić

Tak18Nie
@Krzysiek

Zapomnij on tu nigdy nie wroci

Tak19Nie
@Krzysiek

Gdzie łon jest powinien na 6 być w robocie.

Tak20Nie
Nazwa działu: Produkcja

I tego ,,spawacza" już nikt nie chwali.Samochwała

Tofik

Marcin zwolniles się ponad rok temu. Bez Ciebie to jednak nie robota. Brakuje nam tak dobrego kolegii i spawacza. A więc wracaj czekamy.

Tak30Nie

Niech łon nie wraca

Tak6Nie
@Wisnia

Po pierwsze kołtunie to nie (wiśnia). Tylko dla kolegów to wisienka. On tu nie wróci jak niektórzy. Bo to jest człowiek który się szanuje. Nie poto odchodził żeby wracać pracuje w innej firmie z której jest zadowolony wiem bo do niego dzwoniłem. Zresztą pracowalem z nim ładnych pare lat. Także znam pozdrawiam i szanuję Marcina i jego decyzję.(Rzeznik)

Tak26Nie
@Grzegorz

Po pierwsze primo to nie,, spawacz " tylko wiśnenka Grzegorzu. Po drugie primo tu go nie chcą. A po trzecie primo przestańcie pisać głupoty

TakNie25
@Spawacz

To nie spawacz tylko Pan spawacz. A ty kolego pewnie jesteś tym zwykłym odgrzewanym kotletem.Oni sobie mogą chcieć, to on laskie, na nich położył.Dobrze zrobił jeszcze raz {Szanuje kolegę Wisienke}

Tak28Nie
Jrek

Wisienka wracaj natychmiast!!!

Tak33Nie1

Gdzie łon jest miał być na 6 dziś w izo mówię oczywiście o kolesce Wisience

Tak34Nie
Budynio

Wisienka zwalniaj się z tamtej roboty i wracaj bez Ciebie to nierobota

Tak34Nie

WISIENKA. Wracaj!!!

Tak36Nie
IREK

WISIENKA jestem na urlopie . Miales byc na 6 dzis w robocie . Widze Cie jutro.Jestes potrzebny

Tak37Nie1
IREK

Wisienka,zwalniaj się z tamtej roboty i wracaj dostaniesz dobrą stawę. BEZ CIEBIE to nie robota.

Tak41Nie1
Dżony

Przestańcie marudzić i cieszcie się że firmą rządzi pan Zbigniew. Bez niego firma przestaje istnieć. Wszyscy będziecie szukać roboty. Z następcą nikt nie wytrzyma. Taka prawda.

Tak17Nie4
@Dżony

Dżony nierób scen

Tak55Nie7
Dżony
@Bąk

Ooo, widzę, że następca ma ksywe Bąk

TakNie2
IREK

(usunięte przez administratora)wracaj ,powiem krótko. W poniedziałek o 6 widzę Cię w robocie!!!

Tak29Nie
Tofik

I co wisienka nie wracasz. Trudno!

Tak50Nie5
Rafi
Nazwa działu: Produkcja

Witam Czy ktoś mógłby powiedzieć czy coś się zmieniło w izotechniku. Jak z pracą w delegacji częste wyjazdy czy sporadycznie??

Tak2Nie22
Stefan
@Rafi

Bez zmian kongo przyjdz przeżyjesz to jeszcze raz ha ha ha?

Tak60Nie4
Irek

Wisienka wracaj natychmiast ile czasu mamy czekac jesteś potrzebny bez Ciebie to nierobota

Tak73Nie

Zapomnij

Tak55Nie

Spadaj na szczaw lelku

Tak55Nie14
@Irek

Co gul wam skacze że sobie chłopak polepszył ha,ha,ha

Tak65Nie7
Tofik

Wisienka wracaj natychmiast!!!.Jesteś potrzebny bez Ciebie to nie robota

Tak85Nie
@Tofik

A dymaj sie ty we własną du..!!!

Tak63Nie22
Budynio

A mnie pingla czy ten kolchoz będzie istniał czy nie. Prawda jest taka, że terazz to robota szuka ludzi a nie ludzie roboty.

Tak48Nie
Lik

Spawacze uciekają jakieś pół roku temu zwolnił sie mój kolega poszedl do innej firmy ma teraz już umowe na stałe i prawie 5 tyś w godz oczywiscie do ręki zero delegacji tutaj zawsze mu czegoś zazdroscili a to znajomosci a to samochodu ma chlopak łep tylko pozazdrościć dzwoniłem do niego o przeszłości nie chce za bardzo rozmawiać ma życie bardzo spokojne powiedział ze mni pomoże a więc na mnie niedługo przyjdzie czas jeszcze troche

Tak124Nie6
kr

Prawda uciekają jak szczury

Tak96Nie8
@kr

Nie uciekają tylko kto ma jaja to zawsze znajdzie lepszą robotę A ci co najwięcej narzekają będą pracować do puki BUDYŃ ich nie wyrzuciy

Tak32Nie4
Ii
@Spawacz

Są tacy co nie mają jaj wracali na kolanach i sprawy zakladali ale nigdzie sobie rady nie mogli dac

Tak112Nie3
@Ii

A więc życie co niektórym uratował

Tak105Nie
Zenek
@Lik

Tak wiem o kogo chodzi dobry spawacz pracował tu ładnych pare lat .Wysyłali go często w delegacje jeździł i pracował po całej Polsce .Teraz ma dobrze prace ma blisko domu za bardzo ładne pieniądze.Dobrze zrobił pozdrawiam go .Teraz moja kolej

Tak95Nie2

Juziek
@Ii

Znam tam dwóch nie jaki łysy i dymek dwa odgrzewane kotlety

Tak124Nie2

@Juziek

Prawda też ich znam to są 2 bardzo ciepłe kotleciki

Tak120Nie1

@Lik

Czytam ten post chodzi Ci o kolege napewno Wisienkie tak zewszystkim się zgadzam stracili dobrego kolege i spawacza on sie ma dobrze podobno w nowej firmie sa bardzo z niego zadowoleni znam tam jednego co z nim robi on cwany jest mial umowe na stale w starej firmie cale 3 miesiace podczas wypowiedzenia byl na zwolnieniu musieli mu zaplacic chyba za ponad 30 dni urlopu a wiec niezla wyprawkie dostal ma naprawde chlopak łep wykolowal ich takich trzeba jak najwiecej pozdrawiam rownierz go Krzysiek

Tak108Nie

@Krzysiek

Co ty za bzdury piszesz kolega może dobry ale spawacz jaki z niego spawacz chefciaż A nie spawacz .Pozdrawiam Spawaczy

Tak7Nie72

@Spawacz

Nie jest tak 10 lat temu bylismy razem w WIERZCHOWICACH Spawal tam rury pod rtg przetop tigem reszta polautomatem szlo mu swietnie, powiem wiecej byl tam najlepszy .Bylismy w GDAnSKU na stoczni razem kilka razy spawal tam wszystko rury podpory .NA Wloclawku widzialem jak spawal zbiornik w tandemnie .A na orlenie hydrokrakingu jakies szesc lat temu spawalismy razem aloy biala stal na poduszkie .NIE mnial zadnej poprawki ja mnialem kilka pomogl mi tam tez sporo.TAK ze bardzo dobrze znam czlowieka .NOI w nowej firmnie zostal doceniony ,finansowo i wogole .Pozdrawiam

Tak93Nie6
@Krzysiek

Ale to jest Wiśnia rozgarniety gosc

Tak105Nie4

@Spawacz

Bzdury to ty piszesz(usunięte przez administratora)

Tak24Nie7
Rzeznik
@Krzysiek

Tak to Wisienka cwany gosc ale bardzo w pozadku znam go osobiscie pozdrawiam go Rzeznik

Tak97Nie2

Popieram ten gość nie jest spawaczem tylko zwykłym WŁAZOWYM POZDRAWIAM SPAWACZY

Tak13Nie57
Rzeznik
@Wisnia

Co ty za banaluki piszesz wlazowego to moze chcieli z niego zrobic to jest dobry spawacz w nowej firmie zostal doceniony finansowo ma chlopak ladny samochod nie wywyzsza sie jest to dobry kolega

Tak100Nie8
@Rzeznik

Płoty każdy może spawac

Tak20Nie25
J

Może sam płoty spawasz

Tak92Nie10
@Krzysiek

A gdzie Wisienka poszedł nie mam z nim kontaku zaskoczył mnie pracował tyle lat i znalazł sobie lepszą pracę dobrzy ludzie się pozwalniali z izo Grzegorz( rzeźnik)

Tak91Nie1
@Grzegorz

(usunięte przez administratora)ma sie dobrze Widziałem sie z nim to jest fajny gość nie mam do niego tel pozdrawiam spawaczy Michał

Tak69Nie2
Ll
@Krzysiek

Marcinowi tylko oto chodziło żeby wyrwać jak najwiecej mamony dla tego na wypowiedzeniu nie brał urlopy tylko jechał na zwolnieniu i (usunięte przez administratora) mu zrobili . Wykręcić ich jak mlodych to są jednak lelki

Tak76Nie

Wisienka wracaj !!!

Tak81Nie6

Zapomnij

Tak74Nie2
@Tofik

Zapomnij!!! O koledze (usunięte przez administratora)on tu nie wróci. Daje sobie nieźle rade w nowej firmie także przykro mni musicie działać bez niego . Zresztą on ma chonor powiedział A to i zrobił B .Szanuje i pozdrawiam człowieka.(usunięte przez administratora)(rzeźnik)

Tak78Nie
Irek

Wisienka wracaj do Izo!!! Jle czasu mamy czekać

Tak89Nie2
bb
@Irek

możesz sobie czekać do usranej śmierci

Tak79Nie1
Kkk

Pewnie coraz mniej ludzi pracuje i dlatego taka ciszsza

Tak7Nie10
Tolek

Co taka cisza , czy firma pozatrudniała obcokrajowców .

Tak11Nie2
Tofik

Wisienka wracaj do (usunięte przez administratora)bo bez Ciebie to nie robota

Tak87Nie2
@Tofik

Zapomnij on ma dobra robote na miejscu za ładne pieniadze pozdrawiam spawaczy Michal

Tak80Nie7
@Tofik

Tofik wisienki nie ma juz ponad rok i prawdopodobnie nigdy go już nie bedzie tak ze zapomnij o nim znalazl sobie chlopak lepsza prace wiem ze szkoda bo to jest fajny kolega pozdrawiam spawaczy Krzysiek

Tak88Nie1
Obserwator
Nazwa działu: Produkcja

Zainteresujcie się w jakim stanie pracownicy wychodzą z pracy. Ochrona chyba udaje że nie widzi pracowników pod wpływem alkoholu (co niektórzy ledwo przechodzą przez bramę)

Tak3Nie6
Obserwator
@Obserwator

Co drugi dzień pracownicy wyprawiaja sobie imieniny. Wódka leje się strumieniami. Jak dla mnie to melina a nie zakład pracy.

Tak2Nie3
Szklanka
@Obserwator

Sam byś coś przyniósł a nie obserwował

Tak20Nie2
@Obserwator

A ty kolego nieobserwuj tak tylko wes sie za robote.Co Cie obchodzi kto jak wychodzi przez bramę

Tak95Nie2
tolek

Uwaga !!! Baba majster pijak

Tak121Nie14
@tolek

Tak prawda potwierdzam

Tak113Nie17
Spawacz

Cześć wam co taka cisza poprawiło się w IZO kiero się poprawił A spawacze pracują wszyscy najwięcej narzekali oni

Tak5Nie6

Zostaw opinię o Izotechnik - Płock

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie