Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.

Adres: Towarowa 20, 62-052 Komorniki

NIP: 7773280057 REGON: 366756898 KRS: 0000666611

Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.

Opinie o Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Stefan
 Opinia

To nie tajemnica, że brakuje wszędzie pracowników. Wszystkie firmy szukają ludzi!!!

Kon
Nazwa działu: Produkcja
@Stefan 04.04.2019 10:50

Tak sobie tłumacz ... Kiepskie zarobki i słaby klimat to powoduje. Ludzie są, zmieńcie szefa...

alan
 Opinia

duże braki w kadrach, nowa firma- rotacja duża , brak opisu procesów, brak wprowadzenia w środowisko pracy, pensje małe, brak benefitów, dyrektor choleryk . Większość tematów po niemiecku.

Spawacz
Nazwa działu: Produkcja
@alan 21.01.2019 06:07

Nie wiem Alan, czy naprawdę pracujesz w Goldbeck, ale jesli tak to bys wiedzial, że te benefity beda bo dyro mówił o tym juz wczesniej. Teraz wchodzą od 1 marca. Procesy sa opisane ale trzeba je przeczytać. Dyrektor zna sie na rzeczy i kitu mu nie sprzedaż. Tez wymaga. Fakt czasami sie wkurzy, jak ktos cos zniszczy

pytam
@Spawacz 28.02.2019 20:57

Jak są przydzielane benefity? Czy od marca wszyscy pracownicy je otrzymają? Czy każdy proces jest opisany instrukcją stanowiskową ? Czy zapoznałeś się z taką instrukcją, procesem? Wiesz co robisz wg, instrukcji dobrze a czego nie powinieneś robić ? Podpisywałeś coś, że zapoznałeś się z takową instrukcją?

alan

KTOŚ
 Opinia

Mam opinie co do lokalizacji Lućmierz. Jak na firmę niemiecką to trochę niepojęte, że nowy zakład a brak praktycznie wszystkiego. Ludzi, procedur , nawet śnieg i trawę koszą pracownicy!

Tak4Nie

Dawid
 Opinia

Firma świetnie się rozwija. Może podpowiecie czy prowadzi rekrutacje?

Opinia

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś osoba, w przedsiębiorstwie Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o. w mieście Komorniki, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Zostaw opinię o Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.