GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

1.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.

Gabriela Nowy wpis

Można powiedzieć, że na swojej stronie sami siebie trochę zachwalają. Pisza o tym, że atmosfera jest bardzo koleżeńska. Serio tak jest? ;-)

Bożena Nowy wpis

Cześć, na stronie internetowej Goldenbeck podano informacje o perspektywie długoterminowego rozwoju: https://www.goldbeck.pl/kariera/. Czy ktoś z osób zatrudnionych w firmie może się odnieść do tematu? Jak opisalibyście ten rozwój - chodzi o awanse, szkolenia?

Dorota Nowy wpis

Widzę ze firma poszukuje Asystenta w biurze konstrukcji,jestem na ostatnim roku budownictwa- wiec pytanie czy miałabym szanse na zatrudnienie? I czy udałoby mi się połączyć prace ze studiami?

Abcdef Nowy wpis
@Dorota

Cześć, jak najbardziej!

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o.?

środkowy palec
@Pytanie

Na pewno nie jest nią dyrektor zakładu w Lućmierz !

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Konstruktor konstrukcji stalowych w firmie GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
KTOŚ

Mam opinie co do lokalizacji Lućmierz. Jak na firmę niemiecką to trochę niepojęte, że nowy zakład a brak praktycznie wszystkiego. Ludzi, procedur , nawet śnieg i trawę koszą pracownicy!

Nagły atak spawacza
@KTOŚ

Szkoda pisać nawet....

do kogo
@KTOŚ

Ja bym dodał, że jest tu mobbing stosowany przez dyrekcję...

Hanna
@do kogo

To bardzo poważne oskarżenie. Czy masz jakieś potwierdzenie tego, o czym piszesz i czy podejmowane były jakieś kroki w tej sprawie? Chciałabym w ogóle zaznaczyć też, że ten wątek dotyczy pracy w Goldbeck Elementy Polska w Komornikach, a nie innych lokalizacjach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hana
@Hanna

A wszystko co złe opisane tutaj to lokalizacja Lućmierz...

Hanna
@Hana

Jak już wcześniej wspomniałam - jest to wątek przeznaczony do dyskusji o oddziale firmy Goldbeck Elementy Polska, który zlokalizowany jest w Komornikach, a nie w Lućmierzu. Może w związku z tym Ty przedstawiłabyś nam aktualną sytuację interesującej nas firmy? Czy pracownicy mogą tam liczyć na atrakcyjne warunki zatrudnienia? Zachęcam Cię do pozostawienia tu rzetelnej opinii na temat tego pracodawcy.

KTOŚ TY
@Hanna

To proszę dodać w wyborze firm Goldbeck elementy Polska Sp z o.o. Lućmierz to wtedy tam posypią się opinie. Obecnie trzeba korzystać z dostępnych firm z listy. Na dzień dzisiejszy o Lućmierzu to mogę napisać tyle : Dyrektor swoimi odzywkami traktuje pracownika jak śmiecia, prowadzi presje czyli "m"- tak to można śmiało nazwać. Zero pomocy z jego strony. Nowa firma zatrudnia za niskie wynagrodzenie ale wymagania duże. Do tego są osoby, które nadrabiają swoje zdolności przekazywaniem donosów i podlizywaniem się Dyrektorowi. Atmosfera w pracy jest ciężka ciągłe wymyślanie nowych tematów, szukanie haków, poniżanie i wyśmiewanie, straszenie karami. Od początku istnienia firmy , przez rok , duża rotacja pracowników...

Ryszard
@KTOŚ TY

Skoro w Twojej ocenie stawki początkowe wynagrodzenia, które oferuje firma Goldbeck Elementy Polska są niskie to zastanawiam się, czy pracując rzetelnie i sumiennie u tego pracodawcy można liczyć na to, że otrzymamy podwyżkę wynagrodzenia? Jestem ciekaw, jak pracodawca podchodzi do tej kwestii, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz.

Dąbroś
@Ryszard

TAK! Możesz podwyżkę w wyskości 1 zł na godzinę brutto ....

xxx

Goldbeck Elementy Polska sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Lućmierzu, a nie w Komornikach. Spójrzcie na dokumenty rejestrowe i nie wprowadzajcie zamieszania. Proszę zaktualizować profil.

Stefan

To nie tajemnica, że brakuje wszędzie pracowników. Wszystkie firmy szukają ludzi!!!

Kon
@Stefan

Tak sobie tłumacz ... Kiepskie zarobki i słaby klimat to powoduje. Ludzie są, zmieńcie szefa...

alan

duże braki w kadrach, nowa firma- rotacja duża , brak opisu procesów, brak wprowadzenia w środowisko pracy, pensje małe, brak benefitów, dyrektor choleryk . Większość tematów po niemiecku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Spawacz
@alan

Nie wiem Alan, czy naprawdę pracujesz w Goldbeck, ale jesli tak to bys wiedzial, że te benefity beda bo dyro mówił o tym juz wczesniej. Teraz wchodzą od 1 marca. Procesy sa opisane ale trzeba je przeczytać. Dyrektor zna sie na rzeczy i kitu mu nie sprzedaż. Tez wymaga. Fakt czasami sie wkurzy, jak ktos cos zniszczy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pytam
@Spawacz

Jak są przydzielane benefity? Czy od marca wszyscy pracownicy je otrzymają? Czy każdy proces jest opisany instrukcją stanowiskową ? Czy zapoznałeś się z taką instrukcją, procesem? Wiesz co robisz wg, instrukcji dobrze a czego nie powinieneś robić ? Podpisywałeś coś, że zapoznałeś się z takową instrukcją?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
alan

duże braki w kadrach, nowa firma- rotacja duża , brak opisu procesów, brak wprowadzenia w środowisko pracy, pensje małe, brak benefitów, dyrektor choleryk . Większość tematów po niemiecku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dawid

Firma świetnie się rozwija. Może podpowiecie czy prowadzi rekrutacje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś osoba, w przedsiębiorstwie Goldbeck Elementy Polska Sp. z o.o. w mieście Komorniki, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. - Zgierz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.