Opinie o InnYtech S.A. w Płock

InnYtech S.A.
4 116 83 5 1
Marta Nowy wpis

@Monter, czy możesz napisać coś więcej na temat firmy InnYtech? Czy byłeś podwykonawcą tej firmy, a może jej pracownikiem? Twój wpis dla większości osób zaglądających na forum może być niezrozumiały. Czy orientujesz się jak wygląda aktualnie sytuacja tej firmy, czy ta firma nadal funkcjonuje?

Monter Nowy wpis

Również mam problem po nakazie zapłaty odzyskać moja należność Gdański komornik go nie sięga. Ma ktoś jakieś informację o Łakomym?

Marta Nowy wpis

Czy któryś z użytkowników jest aktualnie pracownikiem firmy? Jak wygląda obecna sytuacja w InnYtech? Nie mogę znaleźć w Internecie informacji na ten temat. Czy ktoś może się wypowiedzieć? @Wierzyciel, czy dysponujesz aktualnymi informacjami na temat InnYtech?

Wierzyciel Nowy wpis

Firma jest moim dłużnikiem. 1,5 roku zakupili materiał i nie zapłacili. Milion telefonów i wezwań. Jest nakaz, jest wszczęta od kilku miesięcy egzekucja komornicza. Niestety bezskuteczna. Na kontach nie ma ani grosza. Firma nie posiada nieruchomości, które można zlicytować. Nie odbierają korespondencji. (usunięte przez administratora)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Czy swoje wątpliwości związane z Waszą pracą w InnYtech S.A. rozwiązujecie razem z pracodawcą?

Marta

@monter no to już brzmi jak groźba, a one są karalne. Dlatego wstrzymaj się od takich tekstów na forum. Zapraszam Cie również do zapoznania z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Tam będziesz miał wyjąsnione jakich kwestii nie wolno umieszczać na forum.

@Marta

Ok;)

Marta

@Monter czy coś już wiadomo w Twojej sprawie? Nie mam żadnych informacji o firmie InnYtech S.A., dlatego pytałam tutaj na forum. Myślałam, że tutaj na forum wiecie więcej o swojej firmie.

Marta

@monter tak jak wcześniej wspomniałam firma InnYtech S.A. nie jest oznaczona jako upadająca w KRSie. Czy zamierzacie jakoś namierzyć te osoby? Jaki macie plan na odzyskanie pieniędzy?

monter

W Gdańsku zostawili pracowników na lodzie. Ukraincowi nie wypłacal pieniędzy od miesięcy. zawineli sie z całym sprzętem kłamiac że idą na inną robotę a Paweł L i Rafał K uciekli. Przestali odbierać telefony klamia że upadłość a w Płocku się chowają na hali z ludźmi. Zaległości nie uregulowali do dziś sprawa jest w sądzie. Coś musi tych ped..... ruszyc. pewny jestem że Zalakniony i Rafałek mają się ku sobie. Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i kur.....

Marta

@monter skoro firma ogłosiła upadłość to czemu nie jest to zaznaczone w KRS-ie? Właśnie sprawdziłam i tam nie ma wzmianki o tym, żeby InnYtech S.A. była w upadłości. Pamiętajcie dodawać tutaj potwierdzone informacje, żeby kogoś nie wprowadziły w błąd.

Bez zmian .

Pan Pazerny ...do czego się dotknie zamienia w ruinie .....

monter

Niewyplacalni oglosili upadlosc zostawiajac pracownikow i podwykonawce bez pieniedzy. Kur@y!!!!

Marta

@:) a powiesz coś więcej? Jakieś konkrety związane z pracą? Ważne, by wypowiedzi były uargumentowane, bo takie właśnie najbardziej pomagają osobom zainteresowanym pracą w firmie.

TakNie

Na Lotosie poki co jest ok

Qqqq

10 minął a wypłaty nie ma .....

Tak3Nie

s.a

do wypłaty będą pracować dlatego ze trzeba na początku szukac godzin a potem końcówki wypłaty. Najgorzej jak wezmą pod siebie robote to pilnują i ganiają

Nickboy

Zatrudnili teraz trochę normalnych chłopaków ciekawe jak długo tam będą chcieli pracować po tym co wychodzi na jaw

Xxxx

Bardzo porządna firma gdyby nie to gdy współwłaściciel jest Łakomy na pieniądze i zanika stawki oraz godziny nigdy się nie zgadzają ponadto wysyłają w delegację bez paliwa i pieniędzy to mówią że to nie przedszkole i jakoś sobie radzić. Przy wypłacie nie mają drobnych.

Piotrek

Może ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje i gdzie się znajduje.

Wlodek

Panowie spawacze wiecie może jak obecnie przedstawia się sytuacja w tej firmie ,chodzi o stawki jakie można wynegocjować robota na rurociągach Gdańsk

Noksim

A ja nie słyszałem niczego negatywnego, dlatego jestem bardzo ciekaw o co w sumie chodzi z tym, że nie jest najlepiej, byłoby spoko, gdybyś mi to jakoś opisał sensownie to na pewno wiele osób by skorzystało

AAAA

coś jest ewidentnie nie tak, wiele już słyszałem o tej Firmie jeżeli tak można ten twór nazwać.

p

Jak jeste teraz w tej firmie warto sie przyjac

lolek

Da się tam 5 koła netto zarobić jako spawacz ?

fala
@lolek

ta, 5 tysięcy w 5 miesięcy o ile wypłacą :D

Tak2Nie

jony

Zraniona nie odpuszcza i dalej ich oczernia , a ja mam ubaw. ha ha ha . nie może się pogodzić ,że ją zostawił hi hi

BezPardonu

Honoru to Wy Panowie nie macie, szczerze dziwię się że ktoś jeszcze dla Was pracuje i chce mieć z Wami cokolwiek wspólnego.

TakNie

Sylwia miej trochę honoru....

taaa

taaaa

Klakier

A to co jako pracownik tej firmy nie wierz ???

Jan Miodek

Patrząc na ilość błędów dwóch ostatnich wypowiedzi ...To musiała napisać ta samo osoba ..

Zostaw opinię o InnYtech S.A. - Płock

Chcę opublikować: