Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

pan9@op.pl

Przyjmę doradców na miasta, Kędzierzyn-Koźle, Kraków, Nowy Targ, mail pan9@op.pl

Dawid

Krzysiu nie woź się na plecach innych,tak jak to robiłeś w chwilówkach.Znów masz dobrą posadkę na etacie.Ile Ci płacą za robienie ludziom wody z mózgu.Widzę że wrosłeś w stołek dyrektora,chcialbyś tak całe życie się wozić lekko i przyjemnie na czyimś plegarku.Daj mi połowę z tego co bierzesz a ja Ci z holuje ludzi z Chwilówki.

Buahahaha
@Dawid

Dyrektor bez matury, dobre???????????? No, no, QS się ceni ????????????

aaaaaaaa

Amber Gold to przy nich mały pikuś? Piramidalne tajemnice wspólnoty casback Ostatnio w prasie - i, niestety, również w naszych portfelach - sporo jest o parabankach. Praktycznie każda firma, która gwarantuje zyski wyższe, niż są do wyjęcia z banku, jest też podejrzewana o bycie klasyczną piramidą finansową. Jeśli bowiem ktoś oferuje quasi-lokatę lub niby-inwestycję, z gwarantowanym poziomem zysku np. 15% w skali roku, to możliwości są tylko trzy: a) albo w umowie są schowane pułapki, które sprawiają, że prawdziwe zyski klienta są dużo mniejsze, b) firma spekuluje pieniędzmi klientów na rynkach i zyski tak naprawdę zależą od fuksa, którego firma albo ma, albo... pieniędzy nie odda. c) firma jest klasyczną piramidą finansową, która zyski poprzednich klientów finansuje wpłatami nowych. Podobno możliwy jest też model działalności parabanku, który zakłada połączenie tych trzech pomysłów. Który z wariantów reprezentują dwa najgłośniejsze w Polsce parabanki, czyli Finroyal i Amber Gold? Na razie to pytanie bez odpowiedzi. Ale zamiast zastanawiać się czy Amber Gold lub Finroyal były piramidami finansowymi, czy też tylko sprytnymi biznesami, działającymi na pograniczu prawa, proponuję przyjrzeć się... jeszcze ciekawszej historii. Rzecz, o której chcę Wam dziś opowiedzieć, nazywa się Lyoness i opiera się na robieniu przez uczestników programu określonych zakupów (bądź kupowaniu bonów na zakupy). Im więcej dany uczestnik programu zrobi zakupów lub im więcej kupi bonów na zakupy, tym bardziej zwiększa się stopień "ważności" danej osoby w łańcuszku, czyli strukturze zwanej drzewem binarnym, przypominającej piramidę. Kolejne "pozycje", zwane też jednostkami - dające kopa w górę struktury - można osiągnąć na dwa sposoby. Można kupić bon na zakupy o wartości 225 zł (można go zrealizować w różnych sieciach sklepów, na tej samej zasadzie, na której działają bony Sodexho), albo robić zakupy płatne specjalną kartą Lyoness i w ten sposób gromadzić rabaty, które w końcu też zsumują się do 225 zł.Na razie wygląda to jak zwykły program rabatowy. Ale część uczestników Lyoness - tych starszych stażem - zarabia też na zakupach, które robią w ramach programu młodsi członkowie wspólnoty. Na ten dodatkowy zarobek też jest specjalny wzór. Gdy za daną jednostką - kupioną za 225 zł w gotówce lub "urzeżbioną" z uzbieranych rabatów na zakupach - ustawimy 70 nowych "pozycji", czyli po prostu w strukturze o kształcie piramidy pojawi się tylu nowych uczestników, skaperowanych przez kupującego oraz przez tych, którzy kupili jednostki po nim, Lyoness wypłaca danemu posiadaczowi jednostki 9-krotność wartości "pozycji", czyli 2025 zł. Lyoness, screenshot 1 Clue programu stanowi więc najzwyczajniejszy w świecie cash-back, który wynosi w Lyoness przeciętnie 3-5% wartości wydanych pieniędzy (może to być od 1-2% do nawet 15-20%, w zależności od tego gdzie i za ile pieniędzy robię zakupy). Wydając we wskazany sposób 100 zł dostaję 2-5 zł na swoje konto, z czego część odbieram w formie rabatu, część idzie na moje konto do ciułania jednostek, a część - na konta tych, którzy jednostki uzbierali przede mną, a więc są wyżej w strukturze binarnej. Jak łatwo obliczyć, jedna "pozycja" wymaga zrobienia zakupów za ok. 5.000 zł (w zależności od wysokości rabatów). Poniżej obrazem, który odzwierciedla istotę programu Lyoness. Lyoness - MatrixPoza zdobywaniem pieniędzy z tytułu robienia zakupów oraz rozrastania się struktury, w Lyoness można otrzymać premię systemową, która wynosi 594 zł. Aby ją otrzymać trzeba namówić do przystąpienia do struktury cztery osoby. Każda z nich musi uzbierać w sklepach rabaty o wartości jednej "pozycji" (czyli zrobić zakupy za ok. 5000 zł), albo wykupić po jednej "pozycji" za gotówką, czyli po prostu nabyć bon zakupowy za 225 zł. Ufff, skomplikowane to, a z tego co wiem to róznego rodzaju wynagrodzeń, prowizji i bonusów jest w Lyoness chyba z dziesięć rodzajów. Niełatwo to zrozumieć, a treści, które Lyoness publikuje na swojej stronie internetowej, to niestety głównie slang marketingowy. "Lyoness jest niezależną, ponadkrajową i ponadbranżową wspólnotą zakupową połączoną dzięki wyjątkowej, międzynarodowej Cashback Card. Pomaga ona klientom Lyoness otrzymać nadzwyczajną korzyść. Zwrot pieniędzy przy każdym zakupie. Każdy zakup z Lyoness u partnerów handlowych Lyoness przynosi zwrot pieniędzy na konto. Sukces i przyszłość firmy ma zawsze coś wspólnego z nadzwyczajną ideą, jasną wizją i właściwą filozofią. Dlatego motto wspólnoty zakupowej Lyoness brzmi: Razem jesteśmy silni! Razem zdziałamy więcej i wspomożemy naszych członków w zdobywaniu korzyści. Hubert Freidl wpadł na ten genialny pomysł biznesu i szybko pozyskał do tego dużą liczbę partnerów handlowych. W lipcu 2003 r. założył Lyoness. Dzisiaj Hubert Freidl jest pomysłodawcą, CEO Lyoness International AG i motorem napędowym firmy. Nasze wizje: Więcej czasu na życie. Finansowa niezależność. Dodatkowe przychody". Brzmi pięknie, ale... Dotarli do mnie byli uczestnicy Lyoness, kt

Xxx

Międzynarodowa firma z darmową pocztą na fm. No cyrk!!

Asia

Zatrudnię od już do prowadzenia biura kredytowego w Rybniku. Praca od poniedziałku do piątku, umowa o pracę. CV Asia.kredyty@interia.pl

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
marla

No wspaniała wiadomość wreszcie koniec z chwilówkami, niektórzy ludzie popadli przez was w takie kłopoty ,że szkoda gadać , ale cóż wasza odpowiedź brzmi "nikt nie kazał kasy brać" i prawda ale jeśli ktoś był nieświadomy tego co robi z różnych przyczyn, np. choroba psychiczna, choroba alkoholowa, narkomania itp. a wy dajecie takim ludziom kredyty, to jest żenada. Chwilówki powinni pozamykać jedna po drugiej aby nikt więcej przez was nie płakał. Parabanki nic nie sprawdzają, nie ma Biku, a zaświadczenie o zarobkach też podrobione widziałam i przechodziło bez problemu w każdym parabanku. Finał tego taki, że w wyniku opisanej sytuacji osoba którą znam ma 15 takich parabanków do spłaty nie mając żadnego majątku. To jest polityka naszego kochanego państwa, które dopuszcza aby istniały na rynku takie paszkwile!!!!!!!

@marla

Haha wiedziałem że zaraz kolejna ofiara losu tu się znajdzie. Po pierwsze dawać to ty mogłaś pod latarnią albo koszarami a pożyczki się pożycza i oddaje a jak się nie oddaje to się potem ma pretensje do parabanków że pożyczyli w myśl waszej durnej zasady " TO NIE MOJA WINA ŻE NIE ODDAJE TYLKO WASZA ŻE MI POŻYCZYLIŚCIE". Zamiast tu rzygać jako kolejna ofiara losu polecam ci wątek Sosnowiec tam już wszystko jest o takich fajtłapach jak ty i twoi znajomi opisane żeby już się nie powtarzać. Tej osobie którą znasz lepiej poleć psychiatrę bo pewnie jest uzależniona od pożyczania a to trzeba leczyć a nie na parabanki jego durne zachowanie zganiasz. Św. Teresa z Kalkuty się znalazła. :-)

Beata
@marla

Idąc tym tropem rozumowania niech państwo zakaże papierosów! przecież przez tych palaczy wiele osób staje się biernymi i przez to umiera! idźmy jeszcze dalej - zakażmy samochodów - przecież jest tyle wypadków przez nich! ludzie no trochę powagi. Sama byłam klientką chwilówek i fakt, że mieli drogo, ale przychodząc do nich zdawałam sobie z tego sprawę. Na pewno nie byli idealni, ale ja podpisywałam z nimi umowę, więc pretensję mogę mieć tylko do siebie, jak mam problemy ze spłatą. Firma jak każda inna, a to że ktoś najpierw bierze, nie patrząc na swoje możliwości, a potem płacze, że nie ma z czego spłacić, cóż obwińmy wszystkich ale nie siebie. Doradcy którzy tam pracowali mieli płacone od sprzedaży, więc nic dziwnego, że wciskali, ale jako świadoma osoba nie musiałam niczego brać.

nikc
@marla

ale ty pierd......sama jesteś chora psychicznie ubezwłasnowolnionych osób nikt nie obsługiwał a czy to moja wina czy tej firmy że ktoś jest alkoholik .Teraz wina parabanków że ktoś pije jest chory i psychiczny. Ja ci proponuje rozpędź się tylko dobrze i przyp.rtm pustym łbem w ścianę. ale idiotka ręce opadają jacy ludzie tu wchodzą.

@marla

Tu się mylisz wszystkie firmy pozabankowe mają obowiązek sprawdzania baz i nie spotkasz firmy pozabankowej która udzieli osobie z komornikiem pożyczki lub chwilówki !!!!TYLKO CHWILÓWKI NIE SPRAWDZAŁY ŻADNYCH BAZ I UDZIELAŁY KOMU SIĘ TYLKO DA!!!!

lllllllllllllll
@marla

idż do dobrego psychiatry,jak chcesz to dam Ci namiar

nick
@marla

aresztować wszystkich producentów noży!!!!! to przez nich ginie tyle ludzi!!!!!

kaśka
@Ania

co takiej tłumaczyć jak ona z tych co to (usunięte przez administratora) wiedza a zabierają głos

bartek
@Ania

tak jak ty dawałaś byle komu !!!!!

Pozdfthmig
@Ania

I tu się mylisz… niejednokrotnie klient z zajęciami komorniczymi dostał pożyczkę pozabankową :-) jest taka która się nazywa oferta " na oświadczenie" ;-)

sss
@nick

Noży ? Aresztować producentów broni bez nich nie było by takich wojen. Przecież po tej samej wypowiedzi marla widać że to jakaś prosta ciotka czech.

woman
@marla

Żal.pl autorze komentarza... nie wiedząc jakimi procedurami kieruje się przed udzieleniem pożyczki(jakiejkolwiek)wylewasz swoje żale robiąc tym samym z siebie pośmiewisko!!!proponuję najpierw dowiedzieć się dobrze co i jak a nie pisać wyssane z palca dyrdymały...a może sam(a) praktykowałaś numery z lewymi za świadczeniami i teraz masz problemy z tego tytułu...ale jedno jest pewne-pomyliłaś firmy i strony...to nie jest żal.pl

renia
@Pozdfthmig

...firmy pozabankowe sprawdzają bazy osoba zarżnięta nie otrzyma pożyczki nawet na oświadczenie odwalą ją po samym peselu.Wiem bo zajmuję się tym...

IZA
@renia

Dokładnie tak jest zgadzam się z tym też pracuje w biurze i osoba z komornikiem czy z wpisami z bazach nie dostanie nic nawet takiej pożyczki na oświadczenie

CASHBACK

Międzynarodowa Firma z branży pożyczek pozabankowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko: Specjalista d.s sprzedaży pożyczek i kredytów oraz windykacji Praca stała lub dodatkowa (teren Cała Polska) Zapraszamy byłych pracowników Pośrednictwa Finansowego "Kredyty-Chwilówki" Sp. z o.o. do współpracy. Prosimy o przesłanie cv na email : rekrutacja2018@poczta.fm w temacie wpisując nazwę miasta, na które Państwo aplikujecie. Do zobaczenia wkrótce :-)

Zatrudnię od już do biura kredytowego w Mysłowicach i Jaworznie, umowa o pracę. Praca od poniedziałku do piątku. Więcej informacji pod numerem telefonu 881- 091-477

Off

Tylko co do niektorych trafily pieniadze w kwocie nie calego 1000. Porazka. Za mamy teraz zyc?? A wedlug szanownego zarzadu wyplaty mialy byc zabezpieczone. Jak zwykle gole slowa bez pokrycia, zeby tylko zamydlic ludziom oczy. Brawo zarzadzie

@Off

Los czasem szorstki jest lecz sprawiedliwy i nigdy się nie myli (świetne słowa tej piosenki) dodaje mi czasami siły. :) Karma wraca. Tak to jest jak chce się zarabiać na nieszczęściach innych. I nie kłóćcie się. Wszyscy dobrze wiedzą że dla Was liczyło się tylko to jak wcisnąć więcej i więcej bo jedyne co się liczyło to cyferki udzielonych pożyczek w notesiku;)

@Off

I teraz możecie się choć trochę poczuć jak Wasi "klienci" w tym ja :))

Xxx
@Karma

Nikt nikogo.nie zmuszał do brania pożyczek....najciekawsze że nasi klienci mieli również pożyczki w 10 innych podobnych firmach....czyli jak firmy są ble czy ludzie głupi?

@Off

Tat tak pamiętam jak pan główny z długimi włosami z zarządu w wywiadzie dla RMF-FM zapewniał że kasa na wynagrodzenia jest. Trzeba to mu teraz przypomnieć

@Karma

Wy to pracowaliście kasę dostawaliście od pracodawców bo inaczej byście nie dostawali pożyczek na ładne oczy tylko mieliście odgórne predyspozycje do nieoddawania w terminie a teraz taniej pożywki tutaj szukacie ;-) więc nie porównuj tutaj teraz Nas i Was. Taki klient który był wporzo oddawał jak należy tutaj nie wchodzi i nie mądrzy się bo i nie ma po co ;-)

@Karma

Haha kolejna ofiara losu co to jej wciskali. Ona nie potrzebowała a do chwilówki trafiła bo na mieście zabłądziła. :-) Jak ja was lubię tu czytać. Jacy wy biedni i poszkodowani ;-) Teraz weszłaś i rzygasz na tą firmę bo ci wcisnęli ;-) Polecam Ci wątek Sosnowiec tam jest coś o takich jak ty. A tak konkretnie to co ci wcisnęli i gdzie ;-)??????????????? Bo może przyjemnie miałaś i jeszcze narzekasz ;-)

pfff
@Karma

pfff....nieszczęściach???czy dla Ciebie jest nieszczęściem pożyczać z zamiarem nie spłacania zaciągniętej pożyczki???, nikt na siłę do biura kredytowego Cię nie ciągnął, ani nie zmuszał do zaciągania kredytu.... chciałeś brałeś, no niestety trzeba się liczyć ze swoimi decyzjami....proszę Cię....nieszczęście to mieć wypadek, nieszczęście to zachorować na ciężką chorobę....nieszczęście to mieć pudełko zapałek zamiast mózgu i świadomie zaciągać z zamiarem niespłacania

@Xxx

Po prostu trafił tu kolejny nie zadowolony klient co myślał że darmochę brał a jak ktoś po pieniądze przyjechał to że mu wcisnęli :-)

@pfff

dokładnie popieram to kolejne biedactwo pokrzywdzone przez wszystkich

Krytyczna
@abc

Czytam te wypowiedzi i mam cały obraz ludzi którzy pracowali w tej firmie. Doskonal wiecie, żę większość Waszych klientów nie powinna dostać tych pożyczek, bo od samego początku było wiadomo, że będzie problem z ich spłatą. Tłumaczenie sobie, że każdy jest wolny i odpowiada za siebie to tylko uspokajanie wyrzutów sumienia, które jeszcze niektórzy mają. dla mnie to jakby sprzedawać dragi osobie uzależnionej i tłumaczyć, że jest dorosła i to jej wybór. Dla pieniędzy zrobilibyście wszystko, że teraz zachowujecie się jak Wilki. Typowe dla ludzi malutkich, nie patrzycie, że ta krwiopijcza firma dawała Wam utrzymanie, byliście zaslepieni i nie widzieliście co się dzieje. Uważam, że brak wynagrodzenia to i tak mała kara dla Was. Powinniście stanąć przed sądem , który powinien ocenić czy branie udziału w tej LICHWIE nie było przestępczością zorganizowaną.

@Krytyczna

Bardzo mądra wypowiedź. W normalnym banku nikt by mi kredytu nie przyznał a oni dobrze wiedzieli że spalać niektórzy nie będą, ale dla nich to się nie liczyło bo z tego kasa przecież była. I kur...a! Ludzie normalni ludzie do takiej instytucji by nie poszli bo normalni ludzie idą do banku, co Wy myśleliście że Waszymi klientami będą prezesi? Haha

Nic
@Krytyczna

Człowieku to weź postaw pod sądem wszytskie komisy , chwilówki i hmm niekore banki!!! Bo przez nich też można wpaść w spirale długów i też są łatwo dostępne ...co ty piszesz !!!! To tak samo jak alkohol lub inne używki wsszytsko dla ludzi ale z umiarem i z głową . Byli klienci którzy wzięli raz i to im życie uratowało , a byli i tacy którzy nie mogli wyjść z długu wielu osobom w tej kwestii o dziwo pomogła windykacja .... Bo widzieli co się z tymi ludźmi dzieje ....

sosnowiec
@czasoumilacz dłużników

Nie kompromituj się. W moim wątku nie poczułem się w żadnym stopniu urażony a już z pewnością nie przez takie osoby jak Wy. I g..o! O mnie wiesz. I nie wiesz też jakie to uczucie gdy masz "pewność" że za chwilę to wszystko odegrasz i za chwilę oddasz. Byłem w takim stanie że miałem już wyj..ne na wszystko i wszystkich a już na pewno na takich jak Ty windykatorów. Straciłem wszystko rodzinę, dom i można powiedzieć że takie firmy jak ta w tym pomagają z pełną premedytacją pożyczają i dobrze wiedząc że niektórzy nie oddadzą bo nawet jeśli by chcieli to nie będą mieli z czego. I bardzo dobrze tak tym osoba z którym z pełną premedytacją wciskali kolejne tylko po to żeby wyrobić normę!

wow
@Krytyczna

wszystko odbywało się zgodnie z literą prawa.Niejednokrotnie pomagaliśmy tym ludziom bo nikt im nie chciał pomóc oślico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bert
@Krytyczna

Jaka lichwa? Klient każdorazowo znał koszty pożyczki. W naszym biurze zaznaczałyśmy je kolorem. Godząc się na takie warunki klient miał świadomość ich oraz swoich możliwości. Często proponowałem klientowi niższą kwotę pożyczki z mniejszymi ratami ale w większości przypadków było zaślepienie pieniędzmi i taka osoba brała kwotę większą. Z jednym się zgodzę. Jesteśmy od sprzedaży. Ale czy w jakiejkolwiek firmie sprzedażowej zdarza się sytuacja że sprzedawca mówi:'wie Pan co, proszę nie brać bo nie będzie Pana stać na to' bądźmy poważni! Nie jesteśmy wróżkami czy wyroczniami skłonnymi przewidzieć czy klient spłaci czy nie. Takie mówienie jak pan/pani to przerzucanie odpowiedzialności na doradcę a przecież każdy odpowiada za siebie

@Krytyczna

Każdy chyba ma swój rozum i nikt nikogo z bronią nie zmuszał do brania i podpisywania umów. Poza tym, praca jak każda inna, wykonywaliśmy swoje obowiązki. Poza tym ta firma to nie tylko chwilówki a i kredyty bankowe, więc napisz też do wszystkich banków taką informację. A pracę mieli również ulotkarze, myślisz, ze oni patrzyli na to co za ulotki rozdają, im to ryba, bo ich zawód to rozdawanie ulotek, a nie wciskanie kredytów, wiec łaskawie rusz głową, zanim napiszesz jakąś bzdurę. Znalazłoby się wiele zawodów, które w jakiś sposób krzywdzą ludzi, wiec pisz zażalenie w tysiącach kopii i rozrzuć z samolotu ... może Ci wtedy ulży ..

@Krytyczna

to ty wiesz lepiej kto powinien dostać pożyczkę a kto nie ja nie pisałem że wiem to najlepiej.a dlaczego ze będzie problem ze spłata nie wiedziała osoba pożyczająca tylko my mamy to wiedzieć ? czytasz i rozumiesz jakie głupoty piszesz ?Ty za to byś widział 100 a chodniku i nawet byś się po nie nie schylił wieśniaku co ty piszesz. Pewnie za piwo byś ze 300 leciał z buta. Przed sadem to my ciebie postawimy jak nie będziesz oddawał biedna ofiaro lichwy która jest twoim omenem:-). Tak ogólnie to widać że ty jakiś zawalony po uszy dłużnik jesteś i nie chcesz oddawać tylko swoje błędy przekształcać w nasze istnienie :-) więc płyń WIEŚNIAKU jak tu nie pracowałeś to forum dla byłych pracowników a nie dla klientów którzy nie chcą oddawać

xxx
@Krytyczna

kretynko wiesz co to jest umowa cywilno prawna i oświadczenie woli ? Obie strony godzą się ją zawrzeć. A jak ktoś się już wcześniej zaje...w inne pożyczki albo jest pijakiem to on sam dla sienie jest wrogiem co działa na swoja szkodę a ta firma pewnie sama pożyczyłaś nie chciałaś oddać to ci trzeba był z gardła wyciągać a teraz tu pier.... jak potłuczona

czasoumilacz dłużnikówk
@sosnowiec

Gamoń jesteś i nikomu ciebie nie szkoda bo jak sam głupoty robisz hazardzisto to potem nie wchodź tu i nie rób z siebie pośmiewiska na cały kraj :-)

nicki
@Krytyczna

weź spadaj na bambus z takimi żalami to nie tutaj.

sosnowiec
@wow

Dobre sobie! A pomoc się skończyła jak już klient przestał być przydatny gdy już nie można było wcisnąć kolejnego kredytu! Haha!

@Karma

karma co ci wcisnęli gdzie pochwal się :-) fajnie było ? :-)

lolo
@anonymous

święta prawda sami do siebie mogą mieć pretensje

Linadlawas
@Off

Trzeba bylo isc do uczciwej pracy... a tak teraz za cyganow musicie robic, zalozcie firme "Uliczna panda"...

kaśka
@sosnowiec

z tego co tu czytałam to ty już się skompromitowałeś

@sosnowiec

jakie ty jesteś biedactwo wyjdziesz na ulice po przegranej w maszyny i gdzie się nie pojawisz wszyscy ci wszystko wciskają JESTEŚ NAJWIĘKSZA FAJTŁAPA NA TYM FORUM

ania
@sosnowiec

wcale sienie dziwie że nie masz nic i nawet rodzina cie zostawiła kto by chciał siedzieć z takim człowiekiem jak tu masz opinie

kijciwdu......
@Linadlawas

gnomie to była najuczciwsza praca jaka mogła być załatwiać takich gnomów jak ty hahahaha

@sosnowiec

Widzę że się podczepiłeś pod inny wątek więc i ja skopiuje z twojego słynnego wątku swój ostatni wpis żebyś i tu miał miło durny hazardzisto. Sosnowiec takich fajtłap jak ty spotkałem w tej pracy wielu. Hazardziści pijaczki drobne cwaniaczki i tzw. głupio-mądrzy. Więc zawsze żartowałem że w każdej placówce powinien się znajdować za parawanem biegły psychiatra i badać klientów pod kątem zdolności psychicznych do pożyczania. Ale po twoich wpisach dochodzę do wniosku że serio taki lekarz powinien być na etacie w każdej placówce ;-).Winda była trudna ale dzięki takim gamoniom jak ty przejawiała elementy humorystyczne i komediowi :-)

Sosnowiec
@czasoumilacz dłuzników

Jakiego sortu "klientów" liczyłeś pracując w tej firmie? Normalny człowiek idzie do normalnego banku i tam przynajmniej potrafią odmówić. Jaki jest sens udzielenia pożyczki komuś ze świadomością że ta osoba nie odda? Przecież nie zataiłem dowodów a pani udzieliła mi chwilówki do tego pożyczkę z rata w kwocie 3500 zł. A do tego za pośrednictwem kredytu w Alior banku oraz jest banku kto normalny to odda zarabiając 2200? I to wszystko w jednym dniu

@Sosnowiec

haha miło mi że wreszcie sam się ze mną zgodziłeś że jesteś nienormalny :-)Zombi zawsze biegnie za mięsem więc wcześniej czy później je dostanie nie w chwilówce to w providencie i tak dalej. Przeważnie każdy oddaje tylko nie po dobroci a poprzez komornika. Wiec jak pożycza to łaski z oddawaniem nie robi. Panie udzielały i dobrze robiły już pisałem PO TO SĄ BARANY ŻEBY JE STRZYC. pytanie dlaczego pożyczałeś? bo jesteś baran i koło się zamyka. Nie rozumiem po co tu wchodzisz i piszesz ze ci nie potrafiły odmówić. Powinieneś się cieszyć że po mimo tego że jesteś taki baran panie ci nie odmówiły pożyczenia kasy oczywiście ;-)

maćko
@Sosnowiec

Widać że masz niebywały dar hurtowego załatwiania spraw. Polazłeś w jedno miejsce i wyszedłeś z 10 kołami. Tak to jest jak chciwość przez kogoś przemawia. A panu tylko pogratulować pewne wszystko poszło w maszyny które kręciły się na bogato i jaki pan był goły tak jest pan był goły i wesoły a teraz tu płacze ze panie były winne jak łatwiły kasę he

Ana

Czy wszyscy z Waszych grup sprzedażowych otrzymało już pity i wypowiedzenia z kch?

Odp.
@Ana

Tak, ale dopiero dzisiaj

Beka z windy

Widać ile jesteście warci na rynku pracy, jeśli przez dwa już miesiące nie potraficie roboty znaleźć, tylko czekacie na hajs z trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

czasoumilacz dłużnikówk
@Beka z windy

Hahaha Ale ty matoł jesteś :-) Robotę to ma już prawie każdy windykator bo do 31.03 jesteśmy zwolnieni z obowiązku pracy ale w tym czasie możemy podjąć następną. A czekamy na to co jeszcze z tej firmy nam się należy. Windykatorzy to nie takie tępe i narwane głupole co ty który (usunięte przez administratora) wie myśli że jest cwaniak i się przed nimi chowałeś jak cie odwiedzali. ;-) Widzisz nieświadomy durniu z ciebie jest beka :-)

Piotr W
@Beka z windy

Zachowujesz się jak typowy janusz-cebularz, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka!!! Jak masz jakieś kompleksy to idź i lecz je ale w innym miejscu to nie jest właściwe miejsce.

btr
@Beka z windy

powiem więcej zachowujesz się jak szmalcownik

Zarzad to banda złodzieji.Nachapali sie pieniedzy i udaja se kasy dla nas nie ma.Przez te 3miesieczne wypowiedzenie jestesmy w dup...ie,bo nie mozna sie zarejestrowac PUP.Nic sie nie nalezy.Oszukali ze beda placic co miesiac kase a tu dup...a.Mysla ze robote mozna znalezc od tak sobie.?Złodzieje, oszusci.

@2468

Oni już wiedzieli 22.07.2017 co ich czeka jak im KNF nie odpuści. Mieli czas do 22.01.2018. Wiedzieli że muszą się zwinąć to planowali jak najwięcej kasy wyprowadzić i nas na lodzie zostawić przed tym terminem. Jak by się wywiązali względem nas jak należy nikt by pretensji do nich nie miał. (usunięte przez administratora)

Ciekawi mnie ile pieniędzy wypłynęło z Kr.Chw. za pomocą fundacji Bliż.Szczę??

haha tajemnica poliszynela

Zorientowany

Zawsze wiedzialem, ze to jakies brzydkie go...no jest, chcieliscie napychac japy na czyjejs krzywdzie, nikt normalny nie wzial by od was grosza, gdy by nie chora polityka, taka dzialalnosc powinna byc zakazana... Lubicie widze karaluch pisac "trzeba bylo nie brac" a wiec vice versa karaczany TRZEBA BYLO SOBIE UCZCIWA PRACE ZNALEZC... czosnek sprzedawac, makulayure zbierac do emerytury dziady.

@Zorientowany

haha kolejne bambusy się tu udzielą co sami na kolanach do tej firmy latali bo każdy inny kopa w dup...ko im sprzedawała jak nie chcieli oddawać to nie uczciwi jesteśmy. Ośle ile masz zajęć komorniczych? :-) Wieśniaku lepsza taka praca jak kanały czyścić w twoim przypadku

Piter

Teraz zobaczycie jak wygląda prawdziwa praca i ile się zarabia buraki jak zescie kasę brali to było wszystko ok a teraz jak się skończyło to wielki szum .nie wiem czy zdjęcie sobie sprawę że po ogłoszeniu upadłości piniadze będziecie szukać latami i ciężko je będziecie mieli odzyskać bo firma nie ma już nic syndyk nie będzie miał z czego wam wyplacic

@Piter

A jak wygląda prawdziwa praca? Ta w Chwilówkach była udawana czy jak? Praca jak praca. Niejeden trafi lepiej.

@Piter

wieśniaku powiedz lepiej skąd taka nienawiść pewnie stąd że cie winda dojeżdżała jak wyliniałą szkapę a ty szczurze śmierdzący siedziałeś w dziurze bo kasy nie chciałeś oddać a komornik już na wypłacie siedział dziadzie kalwaryjski :-)

@Piter

żebyś ty nie zobaczył jak du... wygląda od środka kałmuku żołędny

wobec obecnej sytuacji ja jako żona windykatora zwolnionego przed świętami apeluje do pozostałych pracowników o to by nie wyrzucać sobie kto co i po co tylko trzeba się zjednoczyć żeby cokolwiek ugrać.Kredyty Chwilówki były naprawdę dobrym pracodawcą do obecnego momentu.W tej chwili potraktowali pracowników jak swoich klientów wydytkali na siano które nie jest małe bo to około 25 mln zł w stosunku do wszystkich pracowników. Trzeba się zjednoczyć i pomyśleć co dalej bo z gwarantowanego funduszu świadczeń pracowniczych nie starczy na wszystko i tak na prawdę nie wiadomo czy mamy wnioski pisać sami czy łaskawie sporządzili listę swoich wierzytelności dla syndyka.Najlepiej było by ich pozwać ale każdy z osobna to mało zdziała najlepiej pozwy zbiorowe które jak mi wiadomo maja większą siłę przebicia. Proponuję sie zjednoczyć.

windyka tor 10 lat walbrzych

jestem za

Były klient
@anonymous

Skoro okradaliscie swoich klientów to karma wróciła hehe i dobrze.

@Były klient

Okradać próbowali klienci którzy nie spłacali Windykatorzy odzyskiwali należności

@Były klient

A ty pewnie brałeś u nas pożyczkę bo miałeś najbliżej, a nie byłeś (usunięte przez administratora) w innych bankach

zal
@Były klient

A co wynieśli Ci coś z domu?? Nie oddajesz pożyczonej kasy i masz pretensje dobre to...a tu ludzie po prostu chcą dostać wypracowane pieniądze, ni mniej ni więcej.

www
@Były klient

Okradli to ciebie z rozumu pedrylu :-)

bbb
@zal

dobrze piszesz jak te darmozjady zwiedziały się że ta firma padła to teraz się wyżywają i rzygają swoimi żalami jeb.... ich na bieżąco !!!!!!!!!!!!!!!!!!

bartek
@Były klient

kretynie okraść to dopiero cie mogą jak do (usunięte przez administratora) poleziesz za pożyczoną kasę bo za swoje pewnie cie nie stać

jajaja

Wszyscy tylko umiecie wieszać psy po zarządzie ale jak było dobrze i robili imprezy firmowe wszystko za darmo na gotowe,premie za nic iitd to nie byli źli tylko teraz widzicie swoje koryta że są puste i to boli .Jesteście żałośni,już drugiej takiej firmy nie znajdziecie co tyle zarabialiscie za nic i zaczniecie doceniać to co dawali wam w KCh a żeby tyle zarobić będziecie (usunięte przez administratora) aż z (usunięte przez administratora) wam pot poleci .

@jajaja

Mogli darować sobie imprezy firmowe na otwarciu Tytanicka Rodowiczkę święta golonki w karczmie i szampany za 300 od butelki a zachować się do końca z honorem. Prawda jest taka że szastali kasą na lewo i prawo. Szastanie kasa było nie tylko na centrali a w całej Polsce. To już kiedyś ktoś tu opisał jakoś w listopadzie. To że się zawinęli to nic mieli prawo chodzi nam o sposób w jaki to zrobili. Każdemu z nas bardziej zależy na wypłacie a nie rozrzutnej zabawie. A ty co byś wolał jechać na imprezę i nie mieć wypłaty ? Przecież wiedzieli jaki jest stan firmy a mimo to były igrzyska.Więc może nie było tak źle tylko kasa się ulotniła na inną spółeczkę ? A ty co makowca z zarządem wpier.....? Z jednym mogę ci przyznać rację że drugiej takiej firmy możemy już nie znaleźć.

Chuj ci w dupe cwelu
@jajaja

A ty co prezes pajacu.... pewnie tak cię to boli co tu piszą o was Haha .. widzisz coś ci uświadomię, to czy było fajnie czy nie to inna kwestia w porównaniu z ta ze pieniądze za wypłaty i odprawy pracownikom się należą pało skończona, zakuty łbie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)

Bbb
@jajaja

Wielka mi łaska ze strony zarządu... że premie dali?! i że impreze firmową zrobili? No błagam…

@jajaja

Tak oczywiście imprezy firmowe za darmo były, z własnej kieszeni płacili premie też. Otwórz oczy człowieku to może dopiero wtedy zauważysz jak głęboko wlazisz w tylne wyjście zarządu, ja obstawiam że jesteś już w okolicy jelita cienkiego. Nie pozdrawia m

@jajaja

Może dyrektorzy i kierownicy nie znajdą natomiast ja już mam lepiej płatna pracę!!

Była
@jajaja

I tu się mylisz. Ja juz parę lat nie pracuje w firmie o zarabiam podobnie, a w kch pracowałam na dobrym biurze. Kasa za pracę( za wysłuchiwanie ciągle pretensji, obrażanie, przykaz wciskania klientom wszystkiego co popadnie, urlop dawany z wielką łaska) się należy i tu zarząd łaski nie robi. Sami zarabiali wielka kasę i w grudniu tez nieźle pensje sobie wypłacili a na ZUS zabrakło. Żenująca firma z jeszcze bardziej żenujący mi dyrektorami i całą tą zgrają pociotkow .

@Bbb

Skurwesyny (usunięte przez administratora)

Śmieszne

To my pracowaliśmy na te wszystkie imprezy. To ludzie pracujący w oddziałach i terenie zarabiali pieniądze na wszystko co każdy pracownik dostawał. Zarząd nie wyciągał tego ze swojej kieszeni tylko z utargu który mieli przeznaczali na wszystkie dodatkowe rzeczy.

@jajaja

Oni laski nie robili ze wynagrodzenie płacili i premie dawali bo my na to pracowaliśmy zeby oni teraz mogli leżeć!!!

Wilk z Wall Street
@jajaja

...ośle przestań (usunięte przez administratora) jak potrzaskany.Mam być wdzięcznym za fety imprezy które wyprawiali.Imprezy robili za pieniądze wypracowanie przez nas nie dlatego że cenili nasza pracę,robili to by wygenerować koszty aby uniknąć podatku lub go zmniejszyć,bo po co odprowadzać podatek do Us.Poza tym śmieszy mnie że byli dobrym pracodawcą...eheh dlaczego bo płacili na czas pensje!!!! To był ich zasrany obowiązek nie jesteśmy murzynami łaski nie robili....

windykator
@jajaja

Jesteś największym pajacem albo debilem który sprzedawał ludzi do prezesów i lizał im (usunięte przez administratora) jak większość dyrektorów którzy twierdzili że nic się nie dzieje a teraz pewnie dostali pensję za zamknięcie mordy pajacu

xxxxxx

banda złodziei, dobrze, że zamykają tylko szkoda mi was pracowników wy wykonywaliście swoją pracę, natomiast pomysł parabanków w naszym kraju to najgorsze co mogło się wydarzyć oprócz wojny i chorób !!!!!!!!!!!!!!!

@xxxxxx

(usunięte przez administratora) to to cie zrobił i długiem ryja przyozdobił dzieciaku złodzieja

A może by pójść z tym wszystkim do biur poselskich? Dzisiejsza władza lubi takie akcje, można wtedy kogoś spektakularnie posadzić.

Witam wszystkich A zwłaszcza osoby które jeszcze niedawno tak broniły firmy spijały sobie z dziubków i wszystkim tak pięknie dziękowały. A teraz w obliczu tego że nie dostaliśmy naszych wypłat dalej będziecie tak dziękować i chwalić prezesów

Tom

Przeczytaliście sobię wywiad jakiego udzielił nasz prezes dla RmF-u?

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.