Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

to gdzie t pracujesz ze tak\\ robisz wiesz jak dziala finder napewno nie i napewno nie jestes kierowca bo (usunięte przez administratora) masz swoj rejon z ulicami wiec jak sie oddalisz z rejonu odrazu widac po jakich ulicach jezdziles i cz ta ulica jest w twoim rejonie

wiec napisz z kim jezdziles ? na akcje jechales autem wiec skad mogles wiedziec co robi kierowca jak stales z ulotkami ciekawe jak mogles jezdzic z kierowcami z roznch miast na akcje jak kazd kierowca jezdzil ze swoimi ulotkarzami chba ze sie przemieszczasz i raz mieszkasz w tchach raz w legnic a raz w olawie zastanow sie chopie co piszesz bo sam siebie osmieszasz

Mam pytanie ,bo jak czytam to wszystko to chodzi chyba o całe województwo Wrocławskie ,czy tam nie ma normalnych ludzi ,bo z wypowiedzi to nie bardzo

kierowca

praca nie jest zła sciema 8 godzin najlepiej robi sie miasta dasz ulotkarzą mapke robią swoje przez 8 godzin a ty robisz co chcesz jeździsz sobie po znajomych w miescie na finderze i tak pokazuje ze jestes w miescie pozdrawiam kierowców co ściemniaja na forum ze cięzko sie narobią

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

nie chrzancie bo kazdy kierowca bierze na auto ulotkarzy i oni (usunięte przez administratora) a kierowca jak ktos wyżej napisał grzeje tyłek w aucie ulotkarze maja wolne jak jezdzicie w kolumnach tak to robią za was a premie wy dostajacie

kierowca

praca jest ciężka bo ja nie wiem jak w innych miastach ale ja chodzę jak ulotkarze i nie ma przebacz trzeba robić bo terminy gonią bo trzeba miasto zamknąć a bo słaby ruch i wszystko na reklamę na kierowców a ulotkarze to tylko na akcjach (święta, wakacje) a tak sam musisz (usunięte przez administratora) i tylko kontrole są i ze to źle tamto... kierowce ciągają o każdą minute bo GPS wszystko Ci powie praca jest wiec pracuje bo ciężko o coś innego a awansować można tylko trzeba chcieć i się nie bać

a kierowca nie musi w ogole wychodzic z auta chyba ze do sklepu do baru albo siku albo do biura na kawe przejedzie sie raz po wiosce albo jezdzi w kolumnach faktycznie bardzo męcząca praca ja dał bym wam (usunięte przez administratora) miesiecznie sciemniacze

Potwierdzam ,że zarobki na BIURACH są dobre nie wszędzie się obrzerają , i reklama też jest ok myślę że tam poprostu pracują nieodpowiedzialni ludzie takimi słowami obrazacie inne tereny.Może proponuje zasiegnac opinii z innych miast to wtedy się przekonacie jak naprawde wygląda normalna praca bo to co czytam to poprostu nie wierze ,ŻE TAK SIE DZIEJE pozdrawiam

a może ktoś napisać ile zarabia sie w tej firmie chodzi mi głównie o kierowców i dziewczyny z biura bo słyszałam ze(usunięte przez administratora)i cos nie chce mi sie w to wierzyć bo one siedzą w tym biurze i obrzeraja sie i zbijaja bąki kierowca nie lepszy wypusci ulotkarzy i kima w aucie też sciemnia przez 8 h

JA

Tak sobie czytam te opinie i niewierze że tak traktuje się ludzi pracujących na niższych stanowiskach ,osobiście nie pracuję pod (usunięte przez administratora),wiadomo każdy dyrektor ,czy kierownik wymaga i wyciąga konsekwencje z pracy ale żeby w taki sposób to jest żenujące .Nie zgodze się z wypowiedziami jeżeli chodzi o wykształcenie ono naprawde czasami nie ma znaczenia trzeba poprostu umieć zarzadzać ludźmi i być człowiekiem .Ale przecież ktoś tego człowieka awansował na to stanowisko ,czyli musi coś sobą reprezentować . Z tego wynika że mam szczęście bo nie pracuję z dyrektorem (usunięte przez administratora)

ona

a ja tak sobie czytam te wszystkie opnie, te pyskówki i tak sobie myślę jakie to żałosne i infantylne... Myślę, że niektórzy powinni zamiast do pracy codziennie uczęszczać do miejsc bardzie adekwatnego do ich rozwoju intelektualneg--- hmmm np przedszkole, chociaż nie w przedszkolu dzieci mogłyby się rozczarowac infantylnością ich niestety tylko wiekowo starszych kolegów, Też pracuje w tej firmie i uważam, że jest super- dobre zarobki, fajna atmosfera az sie chce czlowiekowi po godzinach zostac. Bardzo polecam ta firmę i chciałabym żeby pracowału to coraz wiecej fajnych i wartosciowych ludzi.

Wy ludzie chyba uwzieliście sie na ten Wrocław,ale nie wszędzie tak jest,Pracuję w tej firmie juz trochę czasu ,i wiadomo że nie ma pracy idealnej ,jaką byśmy chcieli ,ale bez przesady że pracuja tam same debile jak będziecie mieli po kilka lat pracy w różnych firmach to naprawde docenicie ta firmę.nie żebym słodziła ale nie jest żle powiem nawet jest OK.Jak człowiek zajmuje sie pracą to nie ma czasu poatrzec na innych ,takie jest moje zdanie.NIE PORÓWNUJCIE REJONU WROCŁAWIA DO CAŁEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam Tym którym sie nie podoba moja rada poprostu zmieńcie pracę

pracownik narazie anonimowy czekam na dane kłamczu

kobieto teraz to przesadzilas widocznie sama chlejesz skoro piszesz takie głupoty albo jestes pracownicą z biura na jednosci narodowej ktora nic nie robi tylko sie obrzera i tyje w oczach (usunięte przez administratora) wymyślac (usunięte przez administratora) zamiast sie wziasc do roboty i proponuje sie podpisac imieniem i nazwiskiej jak sie kogos oczernia

(usunięte przez administratora)bo im się należy dobry żart :) osobiscie widziałam jak pracują ulotkarze z wrocławia odwalają totalną kiche a najlepsze ze kierowcy którzy z nimi jezdzą przyzwalaja na to i sami nie sa lepsi nie ma to jak pościemniac 8 godzin i brac dniówke za nic ...wcale sie nie dziwie P(usunięte przez administratora) ze monituje ich prace przynajmniej znalzł sie ktos kto wkońcu wziął sie za ta bande ściemniaczy i ochlej...pozdrawiam wrocław :)

do maji

kobieto skad ty wiesz co robia kierowcy we wroclawiu siedzisz im pod maską???????? (usunięte przez administratora) wiesz a piszesz głupoty ciekawe gdzie ty pracujesz skoro masz informacje na temat kierowcow z wroclawia,a co do zarobków ulotkarzy to (usunięte przez administratora) bo im sie nalerzy wroclaw to nie jakaś pipiduwa ze kupuje sie na zeszyt tutaj zycie jest drogie,i przedstaw sie pani maju skąd jestes skoro (usunięte przez administratora) ,ale ty chyba tez nie jestes ideałem bo w tej firmie nie ma takich

zadowolona

Zgadzam sie, praca daje ogromna satysfakcje i naprawde wlos sie na glowie jezy jak czytam te wszystkie opinie. Ja w tej Firmie pracuje od wielu lat i nie zamienilabym tej pracy na zadna inna. Daje wiele mozliwosci rozwoju a co najwazniejsze Pracodawca bardzo inwestuje w swojego pracownika poprzez wiele szkolen. Jedno jest pewne jak jestes uczciwy i lojalny to masz stabilna i bardzo dobrze platna prace.

aninim

spoko, ja jakos nie narzekam bony - ok, premia - ok, podwyzka - ok, szkolenia - ok, dobra atmosfera - ok, satysfakcja z pracy - zajebista :) i nikt mi nie powie ze cos jest nie tak w chwilowkach, jest kilka rzeczy ktore moga czlowieka podirytowac ale ogolnie 6+

Hej. ide na RK - na doradce klienta. Czy mogla bys mi powiedziec jakie stawki brutt sa na takim stanowisku w tej firmie? Z gory dziekuje :)

maja

tak tylko ze kierowcy i ulotkarze z WROCŁAWIA lecą w kulki wiecie jak wyglada ich 8 godzin pracy spanie w aucie(usunięte przez administratora) na wiosce i wyrzuceniu ulotek...i(usunięte przez administratora). z tymi ulotkami i plakatami to jest fair ? z tego co tu piszecie to(usunięte przez administratora)a predyspozycje na awans chwali sie wszystkim ze zosatnie kierownikiem sprawdza innych kierowców ico chyba nie nalezy do jego obowiazków donosi (usunięte przez administratora)jest number 1

winda

sprowadzasz wszystko do jednej osoby a tutaj pracuje duzo wiecej osob, jestm tu zalednie od 6 miesiecy i jestem bardzo zadowolony z mojej pracy, na rozmowie powiedzieli mi jak praca wyglada i to sie zgadza, nie ma z niczym problemu i jest tu sporo fajnych ludzi, nie ma pracy idealnej zawsze sie znajdzie ktos kto psuje atmosfere ale jesli tu pracje to znaczy ze sie nadaje ...

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.