Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

cba

Halo co wy piszecie ! Kierowniczka z Gorzowa jest prawdziwym potworem i tu nie chodzi o to ze robi co jej biuro kaze bo to jest jeszcze zrozumiale, tylko o to ze nie szanuje i nie traktuje swoich pracownikow nalezycie tak jak rystalo na relacje kierownik pracownik . Pozatym osoba kierownika bez doswiadczenia na tym stanowisku niemiala wczesniej doswiadczenia w tym kierunku , a tak pozatym to zostala kierownikiem tylko dzieki wsparciu pozostalych pracownikow i obiecala ze przy pomocy swoich wspolpracownikow bedziemy razem sie wspierac i starac bo to dla niej cos nowego i potrzebowac wsparcia pracownikow. No i owszem pracownicy dawali z siebie 100℅ a ona nadszarpywala ich zaufanie ,az powoli stracili cierpliwosc do niej bo poprostu za duzo razy przegiela.

hELP

Bo jeśli chodzi o plotki kłamstwa i pomówienia to są one chyba najbardziej szerzone przez kierowniczkę. Jak można podgadywać własnych pracowników? Szkoda slów...

hELP

Tylko ze to nie są pomówienia. A w tym miejscu każdy ma prawo wyrazic swoje zdanie, opinie i spostrzeżenia,w tym wypadku na temat Pani kierownik z GW

abc

Widze ze pofatygowala sie sama pani kierownik z Gorzowa zabrac glos w swojej obronie pod pseldonimem ZAL. To dopiero jest rozpacz nie odpowiedziec na zarzuty ktore jej zarzucaja pracownicy tylko glupio straszyc sadem za pomowienia ....

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
asdfghjkl

W Gorzowie kierownikiem, może być jedynie mężczyzna, który pracuje w tym sklepie od początku, a nie ktoś kto ubiera się jak t...a!!!

ty jesteś żal

Sprawę o co? Wiesz dokładnie co mówisz? Idź do sądu i zeznaj że człowiek o pseudonimie BLEEE miał czelność powiedzieć, że kierowniczka z GW nie wykonuje swoich obowiązków. Jestem ciekaw reakcji :) A co ma strój? Otóż strój jest wizytówką pracownika, który reprezentuje firmę (nawiasem mówiąc jaka firma taki strój). Jeśli pracownik a zwłaszcza kierownik wygląda jak tirówka czy pani z bazaru, to tak właśnie postrzegany jest sklep. Jak może panna nosić kalesony w pracy i świecić tyłkiem? Widać masz mikro pojęcie o sektorze obsługi klienta. A co do samej firmy - niestety ale prawda jest, że dyrekcja wybiera sobie osoby wygodne, które nie mają jaj by się odezwać i bronić pracowników, biorą ludzi którzy trzymają buzię na kłódkę. Jak ktoś ma jaja i umie powiedzieć prawdę to zostaje usuwany (było już kilka takich akcji w tej firmie) a na jego miejsce biorą szare myszy które podlizują im się na każdym kroku i słowem nie odezwą, a przy każdej okazji wszystko zwalają na pracowników i to oni dostają baty za wszystko. Kto pracuje dłużej w tej firmie to może potwierdzić i przytoczyć kilka przykładów. Teraz wszyscy kierownicy to ciepłe kluchy które nie mają własnego zdania i ślepo wykonują rozkazy z góry - Gorzów, Kraków, Poznan, Szczecin, .... Ludzie z charakterem i predyspozycjami są dla dyrektorki zagrożeniem i problemem więc się ich pozbywa. Niestety póki folwark trwa i póki tacy ludzie będą przy korycie to takie patologie będą miały miejsce w tej firmie i nic nie będzie normalne. Wyjścia są dwa - albo uciekać czym dalej albo wziąc sprawy w swoje ręce i zacząc działac by wreszcie było normalnie.

ŻAL
@ty jesteś żal

hahahhahhahhahhaha... Masz problemy ze sobą....

abcdefgh
@ŻAL

Nie!!!!!!!!! A Ty?????

@@@@

HE KIEDYS MILA FACETA KTORY W HOLANDI PRACOWAL TO SOBIE ROBILA WOLNE TAK ZE W BUSA WSIADALA JECHALA DO HOLANDI A SKLEP NA GLOWIE PRACONIKOW A ONA KASE BIEZE ZA KIEROWNIKA A JAK WARSZAWIE MIALA NA PAPIEZE TO WPADLI WYPADLI ROZMOWA Z JEDNYM PRACOWNIKIEM I NA SZCZECIN POJECHALOI HE SMIESZNE ZE ONI DALEJ UWAZAJA ZE ONA TAKA IDEALNA JEST SZUKALA PRACY NIE DAWNO NA STANOWISKO KIEROWNIKA DO INNYCH SKLEPOW I ODRAZU POODPADALA BO NIE MOZE GRAF USTALAC POD SIEBIE ITD I CO NAJWAZNIEJSZE JEST REGIONALNY KTORY PRZYNAJMIEJ RAZ W MIESIACU SPRAWDZA CO U KIEROWNIKA I CO SIE DZIEJE NA SKLEPI A TU U NAS TO MA SAMOWOLKE PODPIERALANIE DO BUIURA ABY DUPA SWOJA BYLA CZYSTA A TAK NAPRAWDE NIC NIE ROBI TYLO PRACOWNICY Z ANIA WSZYSTKO ROBIA

@@@@

zawzsze tak jest ze nigdy od wrzesnia ubieglego roku nigdy nie wstawila zsie do pracy jak byla potrzebna wiecznie sobie ustala grafik tak ze konczy o 16stej jedzie na zadupie do swoich kaczorow i nie ma jej w gorzowie wraca po3 dniach w dodatku na 13sta a co tam ona moze ale jak tzreba przyjsc zawsze jelenie sie znajada bo sie boja ze (usunięte przez administratora) do warszawki i zwolnia a kazdey chce pracowac

hELP

Nieważne za co biorą, ważna jest kompetencja której w GW nie ma! nie chodzi juz tam o pracownika teraz żadnego tylko o to co tu sie dzieje, o to że pracownicy robią rzeczy które do nich nie należą s Pani B spaceruje sobie w trakcie pracy po galerii! Chociażby to, bo naprawdę zarzutów jest wiele...

bleee

Monia się przecież przyjaźni z większością kierowników. Wybierają sobie takich którzy boją się cokolwiek powiedzieć,są bez jaj, pyskatego który broni pracowników i swojego honoru zwolnią raz dwa. Jak coś nie tak w sklepie to Wawa ma pretensje najczęściej do pracowników, bo kierownik święty!!!a za co kierownicy biorą parę stówek więcej?

hELP

Wiecie tu nie chodzi o sposób ubierania sie itd. czy zachowanie jakieś tam w sprawach prywatnych(chociaz to wiadomo rzutuje później na to jak jest postrzegana). Najbardziej wlasnie chodzi o zachowanie w pracy i jej stosunek do pracowników. Jednym slowem mozna to określić ze jest "dziwne", bo innego slowa na to nie ma. Fakt Pan(usunięte przez administratora). ma predyspozycje i przede wszystkim odpowiednie doświadczenie na to stanowisko A PRZEDEWSZYSTKIM JEST DOJRZAŁY I MA TRZEŹWE SPOJRZENIE NA WIELE SPRAW.Sam wykonuje chyba większą część obowiązków Pani kierownik włącznie ze szkoleniem "nowych". Pani B. nie jest osoba dyspozycyjną, w razie jakiegoś wypadku współpracownika ona powinna postawić sie na sklepie za niego, a tu co będzie w takiej sytuacji? "no sorry ale jestem na studiach". czy ktoś wie za co i dlaczego niedawna pracowni w OFSCH brzydko mówiąc wyleciała? I tu chyba żadna niespodzianka, niedojrzałość przełożonej i brak kompetencji w rozwiązaniu problemu sprawiły, że problem został"usuniety". Poraz kolejny nasuwa sie pytanie do Państwa z W-wy: Czy taką osoba powinien być kierownik sklepu? Czy kierownik nie powinien byc osobą która godnie będzie reprezentować firmę i wzbudzać sympatię wśród pracowników sklepu i galerii? Czyż nie powinna to byc osoba dojrzala i odpowiedzialna? Odpowiedzcie Państwo sobie sami i pomyślcie jak firma wygląda w ochach ludzi w Gorzowie. poraz kolejny: hELP

lysy

a najlepsze jest to ze stala na sklepie w ledzinsach do kolan w jakies wzorki ze pol dupy bylo widac a koles sie pyta czy moze z kierowniczka a ona stala prze nim a on na to ja myslaem ze to sprzataczka

@@@@

bo ona studiuje zajeta jest studiami i podpierdalaniem pracownikow fdo biura aby chronic swoja dupe a oni jej wieza bo niw wiedza co sie dzieje na sklepie

@@@@@

komentarz powyzej z 25 zgadzamy sie w zupelnosci jestem pracownikiem na galeri a nova park i wszystkie sklepy sa z wami zastanawiamy sie dlaczego jeszcze kierowniczka tam pracuje dlaczego warszawa nie ma zamiaru sie ruszyc do gorzowa i zrobic z nia porzadek jest tam facet z jajami ktory ma papiery na to aby zostac kierownikiem sklepu ktory jest dyspozycyjny ambitny dokladny w tym co robi napewno na stanowisku kierownika sklepu dobrze sie sprawdzil a nie kieroniczka ktora mobinguje wysluguje sie praconikami karze robic te rzeczy ktore ona powinna robic a sama nic nie robi

hELP

Co do Gorzowa to Panstwu z góry mogę polecić zrobić z Panią kierownik porzadek i zmienić osobę na tym stanowisku. (usunięte przez administratora) nie szkoli nowych pracowników a sprawy ktorymi powinna sie zająć spoczywają na pracownikach, grafik to totalne dno, robi pod siebie bo jezdzi do szkoly! Tak, do szkoly. Kierownik powinien byc osoba dyspozycyjną! Obsluga klienta z jej strony to juz totalna porażka, sama nie podejdzie a wysyla swoich podwładnych. Droga Warszawo, w Gorzowie czas na zmiany! Za duża władzą i zaufaniem darzycie(usunięte przez administratora) !

obie

Zróbcie bojkot. I polecam wszystkim sklepom w których jest podobnie. Skutkuje tylko trzeba wziąć sprawy w swoje ręce a nie czekać na zbawienie i oprzytomnienie biura. Bo oni nigdy nie oprzytomnieją, no może wtedy gdy wreszcie góra pogoni ich na dobre.

jjjgggccc

proszę zwróćmy chociażby uwagę na sklep w Gorzowie, na to jaki jest tam prowadzony mobbing przez kierowniczkę, może tym zajmie się biuro???

Wlkp.
@jjjgggccc

a tam to w ogóle patologia. Jedyna rozsądna osoba, która tam jeszcze została to Ł. Ten gość powinien tam kierować.

jjjgggccc
@Wlkp.

100% prawdy!!!!!!!!! tylko on i nikt inny

zniesmaczona
@jjjgggccc

uwierz że w Poznaniu wcale nie jest dużo lepiej i też by się przydała zmiana, bo to co wyprawia w Pzn kierowniczka tez moze zaszokować. Ale oczywiście biuro zadowolone bo ma swojego pieska na smyczy który nawet nie warknie na właścicieli. Ehh szkoda słów

Sz-n

Ale się brandzlujecie. Pewnie każdy z Was zarządzałby jak trzeba - wzorowo. Banda hipokrytów.

@Sz-n

Zapewne ty zarządzasz wzorowo...też se trochę pobrandzluj dobrze Ci to zrobi.

@zielony

Skarżysz się czy się żalisz? Nie zarządzam i nie mam z firmą prawie nic wspólnego. Niestety ale jak sie czyta te Wasze wypociny to bebechy sie przewarcają. Nie podoba się? To wypad. Sprawa jest prosta. Za karę ktoś Was tam trzyma? Układajcie sobie swoje szczęćie i nie bądźcie szkodnikami. Pracownik taki jak Ty jest nic nie warty. Nic nie warty! Ma zły wpływ na współpracowników i na wizerunek firmy. Nie rób sobie nadziei, nie wchodzę z Tobą w dalszą polemikę.

@Sz-n

wow...i co lepiej ci po tych wypocinach??

eks Karola
@Sz-n

Nie masz prawie nic wspólnego z tą firmą? hahaha to ciekawe po co zabierasz głos w tym temacie. Zabierasz głos w sprawie o której nie masz bladego pojęcia. No chyba że jednak jesteś z kierownictwa, to by tłumaczyło twoje oburzenie i złość po lawinie negatywnych komentarzy na temat pracodawcy jakim jest Office Shoes. Niestety tak się składa, że często ludzie albo się boją odejść ryzykując bezrobocie albo nie mają wyjścia i pracują dalej aż się trafi dobra opcja. Jednakże po ogromnej rotacji w tej firmie widać jakie są warunki pracy. A pewnie sporo tutaj komentarzy jest od byłych już pracowników, którzy podjęli najlepszą decyzję odchodząc z tej nieudolnie zarządzanej firmy. Ludzie, więcej odwagi, znaleźć bardziej satysfakcjonującą pracę jest niewiarygodnie łatwo. Niemal każda praca na rynku sprzedaży będzie ulgą dla was. Zatem nie poddawajcie się i walczcie o swoje. Ja tej firmie już dawno podziękowałam i uważam to za najlepszą decyzję w mojej karierze zawodowej. Teraz jestem zadowolona ze swojej pracy, mam z niej satysfakcję, pracuję z normalnymi ludźmi a moi przełożeni znają się na swojej pracy. Całkowite przeciwieństwo firmy Office Shoes.

@eks Karola

Można...? Można.

zielony

Konrad Z. kolejny pracownik biura, rodzina rzeczoznawcy ,na pewno kolejna osoba związana z panią dyrektor generalną. Jego główne zajęcie to czepianie się pracowników sklepów zapewne po to żeby pokazać przed dyrekcją że coś w ogóle robi.

Była pracownica
@zielony

(usunięte przez administratora)Praca łatwa lekka i przyjemna za niemałą kasę. Takich ciekawostek to jest mnóstwo na temat byłych i obecnych pracowników w biurze, takie rzeczy tylko w office shoes. Tak funkcjonuje ta firma - rodzina i znajomi na wszystkich stołkach a niekompetencja i brak kwalifikacji aż biją po oczach.

pracownica
@Była pracownica

Dlaczego zostalo usuniete ze (usunięte przez administratora) ktory pracuje w office shoes na niewiadomym dla nikogo stanowisku jest kochankiem dyrektorki i tak naprawde nic w firmie nie robi oprocz regularnego pobierania niemalej kasy. Mysle ze takie rzeczy to powinni wiedziec wszyscy bo swiadczy to tylko o tym jak wyglada ta firma

to ja

ja chce tylko, żebyśmy mieli czas na obsługe klienta. Bo tego nam brakuje! Denerwujemy się kiedy klient podchodzi a my mamy inne bezsensowne zadania do zrobienia. I klient widzi nasz stres - tez się denerwuje. Ogólnie lubię tą prace.

dobra rada
@to ja

jaki jest z tego morał. Za mało osób do pracy w każdym sklepie !

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes