Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

%%%%%%%

Słuchajcie, dajcie spokój, szukajcie sobie innej pracy jak Wam nie pasuje. Nadal nie rozumiem dlaczego ktoś kto tak nie znosi sowjej firmy nadal tu jest. A to coś dziwnego, że ktoś zatrudnia kogoś po znajomości. Teraz tylko tak prace mozna dostać. W miare dobrze płatną. Bo byle co jest wszędzie. Czego Wy się czepiacie? że są z wiochy ? i ? tam może mieszkali wcześniej . A wydaje Wam się , że ludzie wychowani w mieście są lepsi ? dobre sobie. Przynajmniej coś osiągneli ! Mają prace ...i nie uważam , żeby była najgorsza ! Praca jak praca. Więć prosze juz nie przesadzajcie. Ktos tam pisał o jakimś piłkarzu, coś złego w tym , że komuś coś nie wyszło? ale może ma pasje przynajmniej. A Tobie by wyszło heheheheheheheh? Chyba to Ty jestes BURAKIEM skoro umiesz tylko pisac bzdury i nic więcej !

KUBA

Przestancie z tą przepychanką slowną,ta konwersacja nie ma sensu:-Buraki z biura ,poki co byli,są i bedą..no chyba,ze znajdzie sie jakis mądry i polozy kres tej samowolce...W jakiej oni dziedzinie pracują???No wlasnie nie wiem jak ją nazwac:-:-:-:-:-:-Dziedzina bezpłciowa ..jak oni sami:-:-:-:-

tacy sami

xyz - 2013-05-27 09:05:45 a w jakiej dziedzinie oni pracują? no wykaż się.Ja bym nazwała tą dziedzinę Nieudolnym Zarządzaniem Firmą i Pracownikami, tudzież Dajcie Nam Władzę a My Zrobimy Sobie Dobrze

tacy sami

xyz - 2013-05-27 12:46:06 Gwoli ścisłości - xyz to nie [usunięte przez moderatora] Jestem jednym z pracowników, takim samym jak Wy. Nie napiszę kim jestem a nie ukrywam, że chętnie bym to zrobił.Co za różnica czy to[usunięte przez moderatora]czy któryś inny z "paczki" - oni wszyscy mają to samo zdanie i rąsia rąsię myje. Czemuż to nie chcesz napisać kim jesteś, boisz się? Podziel się z nami swoim zdaniem

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
xyz

Gwoli ścisłości - xyz to nie[usunięte przez moderatora] Jestem jednym z pracowników, takim samym jak Wy. Nie napiszę kim jestem a nie ukrywam, że chętnie bym to zrobił.

xyz

a w jakiej dziedzinie oni pracują? no wykaż się.

KUBA

niedobra pracownica - 2013-05-23 20:43:11 xyz - 2013-05-21 23:03:50 KUBA - 2013-05-14 13:56:42 poniewaz jak czytam te wasze wypowiedzi na ten temat to pokrywa sie to wszystko z tym co slyszalem..rodzinna atmosfera,doslownie i w przenosni,[usunięte przez moderatora] mieszka i sypia z pracownikiem,i faktycznie wszyscy,ktorzy tam pracuja są ze wsi...Aaaaa ...poza tym pracuja tam tez byli pilkarze,ktorym ,,kariera ,, nie wyszla...ZENADA!!!!!@KUBA Ciekawe kim Ty jesteś nie piłkarzu! Akurat znam jednego i drugiego i powiem Ci, że obaj są cennymi, dobrymi i dającymi się lubić ludźmi. Żenadą jest dla Ciebie to, że ktoś ma pasję, hobby dla którego poświęcał czy poświęca swój wolny czas? Spójrz na siebie kolego co to buty sprzedajesz... o-O Co do reszty to faktem jest że bywa ciężko, ponad zasoby i siły ale wiedzcie, że pracownicy w biurze są takimi samymi ludźmi jak my i tak samo jak my muszą zasuwać aby to wszystko jakoś szło do przodu. Łatwo jest Wam marudzić zza ekranu, prawda? Zróbcie coś ze sobą np. zmieńcie pracę i nie męczcie się tu więcej. Z drugiej jednak strony możliwe, że macie jakieś ciekawe pomysły na zmiany, ułatwienie, usprawnienie naszej pracy więc zamiast marudzić, obrażać współpracowników i kozaczyć napiszcie coś konstruktywnego. Podzielcie się pomysłami, spostrzeżeniami ale w dobrym kierunku. Zmotywujcie siebie i innych do DOBREGO działania. Wcale nie jest trudno przekuć złość w zadowolenie. Zróbmy tu burzę mózgów pokażmy, że mamy ciekawe pomysły, jesteśmy anonimowi i wykorzystajmy to w szczytnych celach - dla siebie! Pokażmy, że mimo wszystko stać nas na poważne podejście do firmy a na pewno to do nas wróci. Mówi się, że nic w przyrodzie nie ginie! Pamiętajcie! Jesteś zły, zło wróci. Jesteś dobry, dobro wróci. Kto potrafi przełamać tę brzydką passę i zaproponować coś co zainteresuje nas wszystkich? Jest tu jakiś cwaniak? :) Ja chętnie podniosę rzuconą rękawicę i włączę się do konstruktywnej dyskusji. Pozdrawiam xyz[usunięte przez moderatora] żartujesz chyba z tym swoim wpisem. Nie macie pojęcia jak prowadzi się firmę, pracowników traktujecie jak bydło, robicie z firmy prywatny folwark, zatrudniacie nieogarniętych ludzi po znajomości bez jakichkolwiek kwalifikacji, zwalniacie dobrych wartościowych, jesteście apodyktyczni, nie chcecie słyszeć żadnej krytyki wobec siebie bo od razu wytaczacie najcięższe działa przeciwko, każde słowo sprzeciwu traktujecie jak wojnę, tematy finansowe działają na was jak płachta na byka, każecie ślepo wykonywać wasze rozkazy i lubicie rządzić nie mając o tym bladego pojęcia. I ty mówisz o pozytywach? To są fakty konstruktywne i rzeczowe, niestety wy nigdy z nimi nic nie zrobicie bo są dla was niewygodne i musielibyście zmienić o 180 stopni swoją pracę by coś zmienić na lepsze. Można was bić konkretnymi argumentami po głowie ale wy i tak będziecie odwracać kota ogonem. A wam jest po prostu dobrze, ustawiliście się wygodnie i dlatego jest tak a nie inaczej. Na szczęście nie będzie to wieczne. Miałabyś chociaż tyle odwagi by się podpisać. Niestety wiele innych osób nie może, bo wiadomo jakby taka wiedza mogła się na nas odbić.Nareszcie Ktos kto nazywa rzeczy po imieniu..."prywatny folwark"..."zatrudniacie nieogarnietych ludzi po znajomosci i jakichkolwiek kwalifikacji"...BRAWO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO!!! Absolutnie nie twierdze,ze Ci dwaj nie są dobrymi i nie dającymi się lubic ludzmi...ale jak to sie ma do ich kwalifikacji w dzie dzinie w ktorej obecnie pracują?!?!Nijak!!!

niedobra pracownica

xyz - 2013-05-21 23:03:50 KUBA - 2013-05-14 13:56:42 poniewaz jak czytam te wasze wypowiedzi na ten temat to pokrywa sie to wszystko z tym co slyszalem..rodzinna atmosfera,doslownie i w przenosni[usunięte przez moderatora]mieszka i sypia z pracownikiem,i faktycznie wszyscy,ktorzy tam pracuja są ze wsi...Aaaaa ...poza tym pracuja tam tez byli pilkarze,ktorym ,,kariera ,, nie wyszla...ZENADA!!!!!@KUBA Ciekawe kim Ty jesteś nie piłkarzu! Akurat znam jednego i drugiego i powiem Ci, że obaj są cennymi, dobrymi i dającymi się lubić ludźmi. Żenadą jest dla Ciebie to, że ktoś ma pasję, hobby dla którego poświęcał czy poświęca swój wolny czas? Spójrz na siebie kolego co to buty sprzedajesz... o-O Co do reszty to faktem jest że bywa ciężko, ponad zasoby i siły ale wiedzcie, że pracownicy w biurze są takimi samymi ludźmi jak my i tak samo jak my muszą zasuwać aby to wszystko jakoś szło do przodu. Łatwo jest Wam marudzić zza ekranu, prawda? Zróbcie coś ze sobą np. zmieńcie pracę i nie męczcie się tu więcej. Z drugiej jednak strony możliwe, że macie jakieś ciekawe pomysły na zmiany, ułatwienie, usprawnienie naszej pracy więc zamiast marudzić, obrażać współpracowników i kozaczyć napiszcie coś konstruktywnego. Podzielcie się pomysłami, spostrzeżeniami ale w dobrym kierunku. Zmotywujcie siebie i innych do DOBREGO działania. Wcale nie jest trudno przekuć złość w zadowolenie. Zróbmy tu burzę mózgów pokażmy, że mamy ciekawe pomysły, jesteśmy anonimowi i wykorzystajmy to w szczytnych celach - dla siebie! Pokażmy, że mimo wszystko stać nas na poważne podejście do firmy a na pewno to do nas wróci. Mówi się, że nic w przyrodzie nie ginie! Pamiętajcie! Jesteś zły, zło wróci. Jesteś dobry, dobro wróci. Kto potrafi przełamać tę brzydką passę i zaproponować coś co zainteresuje nas wszystkich? Jest tu jakiś cwaniak? :) Ja chętnie podniosę rzuconą rękawicę i włączę się do konstruktywnej dyskusji. Pozdrawiam xyz[usunięte przez moderatora] żartujesz chyba z tym swoim wpisem. Nie macie pojęcia jak prowadzi się firmę, pracowników traktujecie jak bydło, robicie z firmy prywatny folwark, zatrudniacie nieogarniętych ludzi po znajomości bez jakichkolwiek kwalifikacji, zwalniacie dobrych wartościowych, jesteście apodyktyczni, nie chcecie słyszeć żadnej krytyki wobec siebie bo od razu wytaczacie najcięższe działa przeciwko, każde słowo sprzeciwu traktujecie jak wojnę, tematy finansowe działają na was jak płachta na byka, każecie ślepo wykonywać wasze rozkazy i lubicie rządzić nie mając o tym bladego pojęcia. I ty mówisz o pozytywach? To są fakty konstruktywne i rzeczowe, niestety wy nigdy z nimi nic nie zrobicie bo są dla was niewygodne i musielibyście zmienić o 180 stopni swoją pracę by coś zmienić na lepsze. Można was bić konkretnymi argumentami po głowie ale wy i tak będziecie odwracać kota ogonem. A wam jest po prostu dobrze, ustawiliście się wygodnie i dlatego jest tak a nie inaczej. Na szczęście nie będzie to wieczne. Miałabyś chociaż tyle odwagi by się podpisać. Niestety wiele innych osób nie może, bo wiadomo jakby taka wiedza mogła się na nas odbić.

:)))

Oj racja racja. [usunięte przez moderatora] wie jak ustawić siebie i swoich ko... znajomych. Ale każda bajka kiedyś sie kończy

KUBA

poniewaz jak czytam te wasze wypowiedzi na ten temat to pokrywa sie to wszystko z tym co slyszalem..rodzinna atmosfera,doslownie i w przenosni,szefowa mieszka i sypia z pracownikiem,i faktycznie wszyscy,ktorzy tam pracuja są ze wsi...Aaaaa ...poza tym pracuja tam tez byli pilkarze,ktorym ,,kariera ,, nie wyszla...ZENADA!!!!!

KUBA

Na jakiej ulicy w Warszawie znajduje sie to slynne biuro Office Shoes???

:))))

[usunięte przez moderatora] nie pisz bzdur bo sie osmieszasz. Swinie sie do koryta dopadły i tyle, a my mamy siedzieć cicho i wszystko ma się nam podobać. Premii nie wypłacają ale zapieprzać kazą za trzech. Polecam zajrzeć do jakiegos podrecznika jak kierować firma i pracownikami, bo chyba wam jest to obce

jan

siwy - 2013-04-05 23:19:46 No i jak zwykle nie ma pieniędzy ! A pensji też nie będzie 10 ! Złodzieje i kretaczeZabrali Ci pieniążki? to może na policje idz ! już nie mogę ze śmiechu czytając te bzdury.

-)-)-)-)-)-)-)

Siwa - 2013-04-03 12:34:48 Jak tam w pracy [usunięte przez moderatora]j? U nas z każdym miesiącem coraz gorzej, chyba najwyższa pora "podziękować" tym niedojdom na stołkach za pseudowspółprace. Bo zamiast być lepiej to jest coraz gorzej!!!Siwa masz zryty beret . Wiesz kto to jest [usunięte przez moderatora] ? Ty masz prawo wyboru i dwa tygodnie wypowiedzenia ! Więc leć do wielkiego świata! I cicho już bądź. Zadufana w sobie jesteś i to widać.

.-.-.-.-

straszni jesteście. Nic - tylko marudzenie! Każdy ma prawo wyboru, Ty wybrałeś lub wybrałaś taką pracę i takiej się trzymasz. Proponuje skupić się na szukaniu czegoś innego skoro aż tak bardzo przeszkadza Ci ta firma. Praca vw tej firmie wymaga dyscypliny! Której widocznie Wy nie macie! Najlepiej siedziec i nic nie robić. Otwórzcie oczy, świat czeka. Nikt na siłę nikogo nie trzyma. Strasznie lojalni jesteście wypisując tutaj takie rzeczy. To na pewno plus u przyszłego pracodawcy. Premia, premia, premia. Cieszcie się, ze wogóle ją macie .

MARIKA

NO NARAZIE NIE MA I CHYBA NIE BEDZIE

Karol

POSZUKAJ SOBIE INNEJ PRACY , I TYLE. MARUDZENIE SZKODZI ZDROWIU

a

ciekawe kiedy bedzie premia za luty ?

siwy

No i jak zwykle nie ma pieniędzy ! A pensji też nie będzie 10 ![usunięte przez moderatora] i kretacze

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes