Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

Siwa

Jak tam w pracy [usunięte przez moderatora]? U nas z każdym miesiącem coraz gorzej, chyba najwyższa pora "podziękować" tym niedojdom na stołkach za pseudowspółprace. Bo zamiast być lepiej to jest coraz gorzej!!!

zkitar

Dajcie mi moja wypłatę ! A premie mam to mam gdzieś głęboko tak samo jak te bonusy

gość

Widzę że dzieci wypowiadają się na tym forum i skarżą :-) po prostu żal. Jeśli chodzi o wypłacanie premii po kwartale to pierwsze słyszę z tego co było ustalane to miały być wypłacane do 30-tego. Przykładowo premia za styczeń powinna być wypłacona do 28 lutego. Niestety nie informują nas o tym, iż wypłacą później bonusy, ponieważ mają to głęboko w [usunięte przez moderatora]. Tak samo jest z pensją, to jest śmieszne że kierownictwo nie zna się na przepisach Kodeksu pracy i podstawowych metodach zarządzania, ewentualnie na czym się znają to "podstawy [usunięte przez moderatora]". Także moi drodzy z Libijskiej zbliża się Wielkanoc czas sprzedawać Palmy.

wrocław

myślę, że wiem. - 2013-02-17 21:44:12 kierownictwo - 2013-01-18 18:44:50 Niech się lepiej kierownictwo w Warszawie co niektórym kierownikom przyjrzy...dziwne że obroty słabe...skoro pół stażu pracy na zwolnieniach lekarskich.. a inni maja zapieprzać..zapewne jesteś małym zakompleksionym karakanem. To jest pewne, chcesz się pożalić całemu światu, że kierownik poszedł na zwolnienie i musisz zostać lub przyjść do pracy.. generalnie obroty nie interesują cię, bo dobrze wiesz, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego, albo właśnie to sobie uświadomiłaś/eś.paulina z wrocka to pisała

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

abcdefgh - 2013-03-04 21:38:16 odpowiedz | cytuj Bardzo miło byłoby otrzymać premię za m-c styczeń, bo naprawdę niektórzy potrzebują pieniędzy na życie, które uczciwie zarobili!!! zenek - 2013-03-05 09:12:07 odpowiedz | cytuj No fajnie by było. Tylko że pierw kasa trafia zawsze do kieszeni buraczków z biura w Warszawie a później dopiero jak się szef szefów zgodzi ( tak co miesiąc tłumaczy się biuro ) do nas. - widzę, że niektórzy nie bardzo się zaznajomili z systemem wypłacania premii :-( przeciesz to norma ze sa wyplacane po kazdym kwartale - czyli premie za styczen dostaniemy z pensja za marzec....ludzie ogarnijcie sie...poza tym nie nalezy brac pod uwage premii do planowania wydatkow miesiecznych - przeciesz premia to premia i nie jest powiedziane ze sie ja dostanie...to chyba normalne....

zenek

abcdefgh

myślę, że wiem.

s2s

Ją się pytam gdzie pieniądze są ! Złodzieje !

BLADY

Biuro dostrzegło błędy???? :)))) buahahahahaha, dawno tak się nie uśmiałem, chyba ortograficzne w pismach pisanych do nas :))))

Siwa

To było tylko kwestią czasu, gdy rodzinka usiądzie na laurach i jedyne o co się będzie troszczyć to o swoje wpływy na konto.

jaaaaaaaa

Witam, Pracowałam w Office Shoes jakiś czas. Jedyne za co mogę mnieć żal do firmy jest zwolnienie mnie bez większego powodu. Praca to praca są wymogi ktore trzeba spełniać oczywiscie zapata za to jest wynagrodzenie, które nienależało do najgorszych. Trzeba się zawziąść i brac do pracy bo z jakiegos powodu jesteśmy "tylko" sprzedawcami a nie Dyrektorami. Jesli polecenia przełożonych typu "macie 5minut" zmiana pleksi, loga itp. Was tak rozświecza należy szukać w pracy w sklepach monopolowych albo spożywczych za najniższa średnią krajową. Przyznam racje tym którzy twierdzą ze w biurze M.M badz M.A są niemiłe i chamskie ale cóż tak bywa takie są realia w naszym Kraju. Dla chcacego nic trudnego czasem można się dogadac. Kolejny fakt z pracy w Office zatrudnianie znajomych, chłopaka, szwagierki. Jednak bedac na wysokim stanowisku sami bysmy tak zapewne zrobili. Jednak wydaje mi się ze biuro juz swoje minusy tych decyzji dostrzegło. Pozdrawiam

blady

a co się stało ze sklepem w Łodzi? Czyżby family Ad... doprowadziła do znisty sklep w takiej niezłej lokalizacji??? Uroki zaradnego kierownictwa :)

kierownictwo

Siwa

Mogłabyś przyblizyc więcej informacji o tym zenujacym spektaklu? Jestem ciekawa co jak i przez kogo zostalo poruszone o ile wogóle zostało. To że dyrektorstwo jest nieprofesjonalne to wiadomo nie od dziś ale ciekawe jak podsumowano poprzedni rok bo pewnie było coś takiego, a sądząc po naszych obrotach to rewelacji nie było. Obroty niższe o 30-40% od oczekiwanych, a wszystko "dzięki" wspaniałej kadrze w biurze.

blade

Ale z kim tam gadać? Ludzie, żeby firma normalnie funkcjonowała, to muszę odpowiednie osoby nią zarządzać, a kim są zarządzający i jakie mają doświadczenia zawodowe? Jeśli mają się za takich "pseudo dyrektorów" to niech popisza się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami w dziedzinie zarządzania firmami, chyba dwu osobową firmą handlującą karpiami przed Bożym Narodzeniem, albo palemkami przed Wielkanocą. Nieudolność zarządzania to gwóźdź do trumny którą sami sobie wystrugali i teraz ją upiększają. Ta firma to jedna wielka porażka i tyle na ten temat. Kto w ogóle z właścicieli do zarządzania taką firmą światową bierze ludzi bez doświadzczenia z ulicu, chyba taki sam właściciel jak i dyrektorzy. Żenada i nic więcej.

bis

kendra - 2012-12-13 00:03:10 ostatnie zebranie kierownikow - a bylo zenujace na maxa, pokazalo NIEPROFESJONALIZM "DYREKTORKOW - T.CH. oraz M.A. - juz sam fakt jak T.CH, rzekl, ze nie sa przygotowani do spotkania, to po jaka cholere wszyscy kierownicy, musieli zjezdzac sie do Wawy z dalekich stron Polski??? ZENADA NAD ZAENADAMI. i tak naprawde to tematy poruszone na tym "zebraniu" nic nie zdzailaja, kazdy z kierownikow powiedzial cos od siebie, a i tak to nie trafilo do mozgow tych dyrektorow! a pani MM nawet wstydzila sie podejsc i wziac kawalek pizzy. hahahahah . . . jednym slowem firma krzak!!! wiejcie ludzie stad . . . mnie tam nie ma :-Pno nie przesadzaj. aleś się popisał/popisałaś. Też tam byłem i nie uważam żeby było żenadą. normalne zebranie. trzeba było otworzyć buzię i się sensownie wypowiedzieć a nie teraz kozaczyć.

kendra

DAGA

A gdzie wypłata ! juz dawno powinnam miec na koncie ! macie 5 minut !

bLADE

Obstawiam 10:1 że DA :) ale znam na nią sposób żeby nie była tak optynistycznie nastawiona do tej firmy, ale wszystko w swoim czasie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes