Opinie o KLG w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KLG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KLG o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLG w Bydgoszcz

Nikt inny

A eda to ten zul co mu nogi (usunięte przez administratora) Niech taki kozaczek nie będzie ucho szefa

Śmiech na sali
@Nikt inny

To ten co robiłeś mu loda internetowy frajerzr

Śmiech na sali

Jakie te słowa opryskliwe.

@Śmiech na sali

Daj znać jak pracujesz smierdzaca nogo to się nie miło rozczarujesz

Kaczyński

Jak na każdym forum he he. Stronę odwiedzają same lamusy co nie mają nic do powiedzenia w domu a tym bardziej w pracy, życiowi nieudacznicy którzy mogą anonimowo popisać w Internecie ,bo w rzeczywistości to gimbus kutry nie potrafi dodać dwa do dwóch ????

Lech świr
@Kaczyński

Lamus jesteś ty bo pisać nie potrafisz

Ciekawy

Jak widać na forum niema tematów dotyczących firmy,zatrudnienia, spraw dotyczących sytuacji jaką jest w firmie, np. W jakim systemie się pracuje? Jakie wynagrodzenie? Co firma oferuje? Co oczekuje? I najważniejsze jak traktuję pracowników w obecnej sytuacji?

Człowiek pracy

Oo widzę zaczelo się teraz pracodawcy będą ci (usunięte przez administratora) gdzie mogą tłumacząc taka mamy sytuację

Rebeliant
@Człowiek pracy

Wiadomo tym wyżej nic nie zabierze , a szeregowych beda cisnąć, przez najbliższe lata nie będzie się zarabiać coraz więcej tylko coraz mniej aż w końcu przestanie się opłacać legalna praca ale wtedy role się odwrócą...

Żebyś się nie zdziwił jak ci za chwilę powiedza że postój i zamiast (usunięte przez administratora) premii dostaniesz 60 % całej wypłaty no wtedy tylko napadac na biedronki ????

Bandyta
@Człowiek pracy

Ty się lepiej martw zeby cię na bruk nie (usunięte przez administratora)

Orc
@Człowiek pracy

Za robotę się wziąć , (usunięte przez administratora) , nie marudzić pracować k...wa

Orc
@Orc

Lala to do ciebie bogatym jaja nikt nie zabroni lizać

Czy po rozmowie w KLG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
Nikt inny

Witam, mam pytanko czy pracuje jeszcze tam, pewna świnka z takimi grubymi dolnymi raciczkami? Zapomniałem jak ma na imię

Inny
@Nikt inny

A na jakim dziale mówisz ? Może o Buke ci chodzi

@Inny

Chyba wlasnie dzbuka się nazywa

Wirus

A tak z innej beczki : Dlaczego w takim skupisku ludzi nikt nie robi podstawowej rzeczy jak mierzenie temperatury na wejściu do pracy??? Wirus szaleje a o nas nikt nie dba. Jedna laska z galwany miała temperature i ogólnie była chora aż ją do lekarza wysłali bo się bali czy korony nie złapała. I po dwóch godzinach wróciła do pracy ???? nadgodziny najważniejsze, teraz będzie mogła sobie w wolnym dniu odebrać ????

Dezynfekcja
@Wirus

Dokładnie zero dbania o pracowników.. w toaletach nawet nie ma w co rąk wytrzeć ..A nie nie przepraszam papier toaletowy tam jest... jak ktoś przyniesie wirusa to w tedy będą szaleć zawsze tak jest na ostatnią chwilę wszystko. Może niech ktoś podpatrzy jak w innych firmach jest .. gdzie szanują pracowników.. No cóż przykre...

Sanepid
@Wirus

A co ty dziecko jesteś? Sam sobie nie umiesz zmierzyć temperatury? Gdzie? w jakiej firmie w Bydgoszczy ktoś komus mierzy temperaturę? Skoncz czytac te bzdury i oglądać amerykańskie filmy.

DJ Anal KJ
@Wirus

Mierzyć temperaturę to możesz sobie w domu , polecam termometr w (usunięte przez administratora). Jak wirus szaleje (usunięte przez administratora)zapraszam na L4 mam znajomego lekarza co wystawia. Ciesz się że możesz pracowac i zarabiać bo nie każdy ma tyle szczęścia . Płyn do dezynfekcji jest, papier jest. Mam maski po 400 zł jak dla ciebie dorzucę skafander za 50 zł.

@
@Sanepid

Na przykład w,, Mindzie,, mierzą temperaturę, w dużo firmach jest to wprowadzone, zdalny elektroniczny termometr.

TRULULU

MOŻE KTOŚ W KOŃCU USUNIE TE BRUDNE PEŁNE BAKTERII PASY PRZY WEJŚCIU??AŻ STRACH PRZEZ TO PRZECHODZIĆ ...OBLEŚNE....!!! :-/

TRULULU

Bardzo śmieszne ???? najważniejsze że ściągneli te badziewie...????????????

@TRULULU

Obleśne to są stare baby w leginsach ????

Zzzzz

(usunięte przez administratora) hehe idź do niego i powiedz to prosto w oczy. Sam jesteś śmieć

Marian

Tylko do Kturego Edy pijesz? Bo możesz od dwuch wyłapać jak się dowiedzą, a dowiedzieć mogą się szybko my ty.

Szarlotka
@Marian

Wróć się do szkoły podstawowej z tymi błędami .

Pan Ździsiu

Za robotę się weźcie ,a (usunięte przez administratora) jeden na drugiego , a ustawiacze to w ogóle każdy twierdzi , że on jest najlepszy , a wszyscy inni się nadają na paliki do pomidorów. Współpraca ? a co to k...wa jest , jak by mieli przyzwolenie to by formy na łeb sobie spuszczali , a pracują w jednej firmie. No ale to nie tylko klg i nie tylko ustawiacze.Taką mentalność mają ludzie prości i ograniczeni żeby tylko ten drugi miał gorzej , a ja pokaże ,że jestem (usunięte przez administratora) Niestety na ludzi o szerszym myśleniu, pozbawionym zawiści i jadu coraz rzadziej można trafić niedługo ich nie będzie wcale ,bo młode pokolenia to już w ogóle wielkie prawilniaki wszyscy, a rozje...busy największe .Ludzie pozbawieni zasad i wartości patrzący tylko na czubek swego nosa, drugiego traktuje jakby był niczym .Ulubione słowo "mam (usunięte przez administratora) " chyba k .wa nasrane , nie podoba się to zmień robotę no chyba , że jesteś nieudacznikiem albo tchórzem.Ogarnijcie te łby i nie wypisujcie takich rzeczy bo żal to czytać. Żaden w ryj drugiemu nie powie tylko w necie się obsmarowują i (usunięte przez administratora) po cichu albo nawet na żywca . Dobra bo się (usunięte przez administratora) i poleciałem troche ,nie wiem po co ,do tych łbów już nic nie dotrze. Nie wiem czy ludzie będący tutaj coś zrozumieją po przeczytaniu tego szczerze w to wątpię , ale nie ma to znaczenia bo Pan Ździsiu (usunięte przez administratora) z tego bagna. Na koniec powiem wam ,że ktoś kiedyś powiedział ,że człowiek to brzmi dumnie, nie wiem czy któryś z was słyszał ,ale nieważne chodzi o to, że człowiek to ku..wa najwieksza tak teraz powinno wyglądać to zdanie. Zwierzęta są bardziej ogarnięte. Pozdro dla wszystkich starych mord z ggsu.

Eda

Hehe ale tutaj śmieszne rzeczy wypisujecie, hehe Ale się pośmałem, znawcy tworzyw,poloniści, zapraszam panów! możemy porozmawiać o tworzywach! Biuro ustawiaczy zawsze otwarte na takie dyskusje. Pozdro dla osła co myśli że kierownik wtrysku ma bióro u góry. Problemy mają tylko ci, co myślą że wystarczy że są w pracy i nic nie muszą robić, A jak trzeba popracować to dzieje się krzywda,i wypisują bzdury na forum i kryją się za jakimiś zjeba...mi nikami :-) Pozdro ustawiacze(nie pseudo ustawiacze)

Zespół szkół podstawowych
@Eda

Panie Eda mamy zaszczyt i czujemy się zobowiązani do zaproszenia Pana na kolejne 6 lat szkoły podstawowej w celu nauczenia się poprawnej polszczyzny. Był Pan zawsze ciężkim przypadkiem ale skoro już komputer który podkreśla błędy nie jest w stanie pomóc musi Pan wrócić do nas.

Rodo2

Taki tok rozumowania jak jest zamknięte to bióro a jak otwarte to biuro więc mu chodziło o zamknięte bióro :)

@Zespół szkół podstawowych

Oo następny inteligent, może się przedstaw,porozmawiamy

Eda

Przynajmniej nie na ćpanie jak połowa zakładu,łącznie z tobą.

Zespół szkół podstawowych
@Eda

Jak już się z kogoś śmiać ze polonista to wypadałoby nie robić błędów ortograficznych. Aaa właśnie i nie wyzywamy ludzi bo to sprawia przykrość.

@Zespół szkół podstawowych

No właśnie! Więc po co to robisz i jeszcze boisz się przedstawić pseudo,lub imieniem.

Smoki
@Eda

A w tej bajce były smoki?

Krystyna
@Eda

Z tego co mnie pamięć nie myli, to Ty zawsze byłeś pseudoustawiaczem i psułeś najwięcej a trzymali Cię bo umiałeś wejść głęboko wiadomo gdzie. W sumie teraz może jesteś najlepszy, tylko zobacz kto tam został. bez pozdrowień

@Smoki

Tak jest jeden Krystyna

Ustawiacze
@Krystyna

Akurat zostało dwóch dobrych ustawiaczy,i jednym z nich jest Eda drugi ma brodę,i nie ważne co było kiedyś teraz są najlepsi i zarabiają pewnie 6x tyle co Ty.

Krystyna
@Ustawiacze

he 6 x tyle co ja powiadasz przeciez oni nie maja nawet 30 zl brutto dajcie spokoj

Wróbel
@Krystyna

No proszę znawca wstawki godzinowej. (usunięte przez administratora) j wiesz.

Analfabeci
@Wróbel

Stawki a nie wstawki haha co jeden to lepszy :D

Polak
@Krystyna

Twierdzisz że nie ma w klg ustawiaczy? To kto taki wybitny odszedł?

Gołąb

A Ewa jeszcze pracuje?

Dział wytrysku
@Gołąb

Która Ewa ta co wygląda ja murzyn z zielonej mili czy Ewa robot z Alternatyw ?

Pijacka morda

Żule przejmują mete. Wóda górą

Eloszka

Jak tam praca na magazynie :)

A to prawda ze lakiernia kończąc w piątek ranną zmianę przychodzi w ten sam dzień na nocne nadgodziny? A po popołudniówkach w sobotę na 6:00? Wszyscy tak mogą czy tylko wybrańcy?

Pilot

ciekawe jak wpisują to w listę obecności

W gorącej wodzie kąpany
@Pilot

Zawsze możesz się przenieść jak Ci żal ściska pupke:-p

nicknick

ale wiesz, że Twoje koleżanki z montażu też przyszły z popki na rano? więc jak masz jakieś pytania to ich możesz zapytać :)

@Pilot

Cudownie wspaniale :)

Ktosik

Tu rządzi (usunięte przez administratora) nawet z popki przychodzą na 6:00 tylko wybrani inni musza zaczynać w soboty od 9:00

Magazynier
@Ktosik

Je*ać cie lezbo

Rodo
@ASZ ASZ

Na dzień dzisiejszy ten tego wspaniale:)

Magazynier

Wy lepiej się zastanówcie jak krzeseł na stołówce nie wyginać pod ciężarem waszych grubych srak.

Orciuch

Mi tam się podoba , fajne foki są. Może być Panie adminie?

Produkcja
@Orciuch

Nie wiem gdzie :D

@Produkcja

Coś tam by wygrał ogólnie większość pasztetów tak jak na całym świecie pięknych foczek jest mało ale tu by parę wybrał i przerobil niektore nawet niejednokrotnie ????

Ustawiacze

pozdro wariaty hajs się zgadza weekendy wolne i cisza i spokój a nie amatorszczyzna na szczeblach pół kierowniczych

Kocur
@Ustawiacze

De Besta tu tego jak to się mówi ogółem.

Żabusia
@Ustawiacze

Pozdro Ciapcior, tak trzymaj mordo.

Ciapcior
@Żabusia

Pozdro żabusia. Kiedy się napijemy herbatki?

Żabusia
@Ciapcior

Ale z cukrem, bez cytrynki?

@Ustawiacze

Siema wariaty jak tam atmosfera u Jarka

@Ustawiacze

Da się wytrzymać czy lipa

Barel

Witam! mam pytanko jak wygląda praca pomocnika ustawiacza maszyn? Jaka panuje przy tym atmosfera ? oraz czy system 3 zmianowy? oraz czy kasa adekwatna i jaka na czysto netto? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

@Barel

Praca spoko pobierasz tworzywa z magazynu zasypujesz I pilnujesz żeby się nie skończyło, 3 zmiany, kasa to chyba16zl brutto na początek Plus dodatek za nocki za 4ro brygadówke oraz premia, są dni że wogule się nie zarobisz.

@Marian

Pobierasz zasypujesz pilnujesz przez takich gamoni był (usunięte przez administratora) właśnie zawsze. Pozdro dla Króla zasypu

@ASZ ASZ

No tak bo to jest praca przy której nie musisz myśleć, a przez gamoni było zrobione co? Pewnie coś (usunięte przez administratora)e I pewnie to byłeś ty A ostatnio to Król się popisywał amatorstwem ????????????

@Marian

Koleżko nie chce mi się z Tobą dyskutowac bo co niektórzy nasypowi to nawet przeczytać nazwy materiału nie potrafią z worka. Dyskusja zbędna bo na temat tworzyw to bym cię zjadł :) a do króla jak coś nie pasuje to powiedz mu w twarz przecież wiesz jak pracuje :)

@Marian

Ó zamknięte kolego pomyśl gdzie zrobiłeś błąd :)

@ASZ ASZ

Hehe śmieszny jesteś z tym na temat tworzywa, byś mógł zjeść ale ser z pod napletka????????????

@Marian

Ser z pod napleta walisz w biurze u góry na wtryskowni temu co ze szmatami biega i stoliki myje

Rodo
@Marian

Ty weź człowieku się naucz stawiać znaki interpunkcyjne,wtedy się dopiero bierz za dyskusje

Chętny

A jak wygląda praca na galwanizernii dla faceta bo chcę aplikować. Jak kasa i atmosfera wśród załogi i kierownictwa?

Elo
@Chętny

Polecam! Pracownicy ok. Zgrana ekipa !

Chętny
@Elo

@Elo widzę ze kolega z działu, a jak kasa i obowiązki?

Wiktoria
@Elo

To super! Przyjazna atmosfera wśród pracowników to istotny element w każdej pracy. A jestem ciekawa - macie w KLG od czasu do czasu organizowana jakieś spotkania integracyjne?

Kwas
@Wiktoria

Spotkania integracyjne? Chyba żartujesz! Tu zarabiają tylko ci na wyższych stanowiskach reszta to popychadła i to dosłownie zwłaszcza przez prawa rękę prezesa, który niby jest z Holandii a zachowuje się jak typowy nazista za czasów II Wojny Światowej. Proponuje wszystkie działy, przyjdzie i się sami przekonajcie jaka jest tu dyktatura! Kim jest normalny pracownik na produkcji i jak wiele znaczy dla zakładu! Wiem, że najlepiej zmienić pracę ale jak ktoś pracuje już tyle lat i jest w pewnym wieku ciężko jest odważyć się na taki krok :(

Ryszard
@Kwas

To porównanie do nazisty za czasów II wojny światowej jest bardzo nie na miejscu, nawet nie powinieneś tak pisać. Wspomniałeś, że pracownicy produkcji są bardzo źle traktowani, a możesz podać przykład takiego zachowania? Jestem też ciekaw ile można zarobić pracując na produkcji.

@Ryszard

Na produkcji 2500zl

Szczęśliwy
@Elo

Serio? Pracowałem tam, na szczęście już nie muszę. Przyjazna atmosfera? Mówisz o tych konfident ach co za 50 zł premii strzelają z ucha? Czy o stanowiskach osadzonych kto kabluje ten ma? Inżynier produkcji który nie potrafi wystartować linii galwanicznej a z każdym problemem dzwoni do mistrzów(usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam.

Yuki
@Ryszard

Co jest nie na miejscu? Że ktoś prawdę napisał? Przyjdź i popracuj tam, a sam się przekonasz ;)

Gołąb

Zarobki masakra nawet kierownicy - od Tomaszewskiego w górę zaczynają się fajne.

Wróbel
@Gołąb

A skąd ty wiesz ile kto zarabia? W kadrach pracujesz? Jak Ci się nie podoba to się zwolnij, zwolnisz miejsce dla kogoś kto doceni i będzie chciał pracować

Henryk

Porażka, jutro składam wypowiedzenie Ludziom wchodzącym w karierę i chcącym zachować imponującą ciągłość zatrudnienia - odradzam. Robiłem na kilku działach i powiem jedno - to nie jest firma w rozumieniu nawet najprostszych definicji. Jak opowiadałem o problemach w mojej firmie na zajęciach sam wykładowca uznał, że to nie jest możliwe...

@Henryk

Henryk i jak. Dałeś wypowiedzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o KLG - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KLG?

Zobacz opinie na temat firmy KLG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KLG