Opinie o DB Schenker w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DB Schenker o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Tarnowo Podgórne

ona

pracowałem w Łodzi na COKu ogólnym,generalnie masakra wyzysk, mobing praca ponad możliwości i siły, mnóstwo stresu. System wdrazania i szkolenia nowych pracowników na poziomie zerowym wszsytsko na zasadzie radz sobie sam. Koordynatorzy nieprzyjemni jak i współpracownicy z dłuższym stażem. Trzeba byc jakimś mutantem by tam normalnie funkcjonować.

wwww

Dziękuję za odpowiedź.

wwww

Mam pytanie. Czy 2 maja 2014 r. był dniem wolnym w tej firmie?

@wwww

GOSCIU ,KIEDY TO PISALES BYLES CHYBA POD WPLYWEM NARKOTYKOW (usunięte przez administratora)

stevevai130189

Ogólnie nie wiem o jakiej Wy firmie piszecie, ale to na pewno nie jest DB Schenker w Tarnowie. Pracuje tam od miesiąca i jestem zadowolony. Osadzili mnie na pakiecie i nie jest tam tak źle. Atmosfera miła, nikt nie pogania. Wiadomo, trochę tam trzeba podźwigać, ale no niestety tak to jest w zakładach pracy. Mogłoby się tam troche pozmieniać jeśli chodzi o przyjmowanie i segregacje paczek, ale podejrzewam, że to tylko kwestia czasu i podsunięcia pomysłów. Pozdrawiam

@stevevai130189

TWOJE PODEJRZENIA SA W PELNI UZASADNIONE . TAM PANUJE ZASADA CALA KASA DLA FIRMY A DLA PRACOWNIKA [ TAKI CH..J !!!} CHCIWI EGOISCI !!!!

logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
żusto

z tego co ja czytam chociażby tutaj to niestety nie jest w DB Schenker, aż tak kolorowo jakby wskazywała na to marka firmy

dupeczki

pozdrawiamy z MIX gdynia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dubcia

a moze tak do MIXa ??????

goplana

grb - 2012-07-25 16:36:55 schenker w Tarnowie to syf jakich mało. Poganiają Cie tam jak murzynów z Afryki, ciągły stres, kontrole(usunięte przez administratora)sie o byle (usunięte przez administratora)Pracownika mają za nic. Odkąd zmienił się szef to oddział stacza się po równi pochyłej. Na magazynie organizacja jak w Bangladeszu. Zarobki magazynierów nawet nie stoją w miejscu, a są coraz mniejsze z miesiąca na miesiąc. Podwyżek nie było od 2 lat, wszystkie premie ostro poucinane w porównaniu z tym co było jeszcze kilka lat temu. Nie polecam nikomu tego syfuuuuu!!szef znaczy się bomboniera i jego świta(usunięte przez administratora)

biki

nic fajnego trzeba (usunięte przez administratora),,,, a i tak jest źle mało za wolno a zarobki kto ma ten ma nie polecam

sowa

potwierdzam co piszą koledzy -faktycznie to co teraz- 2012) dzieje się w firmie to jakaś makabra. na stanowiskach szefów osoby które nie maja pojęcia o logistyce,bałagan i haos na magazynie to codzienność, jeszcze nie było tak źle , jakość spadła na maksa Najgorsze jest to że nikt z kadry kierowniczej nic nie robi aby było lepiej- kasa kasa kasa nic wiecej ich nie obchodzi!

krsrte

Cały czas mówicie o przewoźnikach. Oni to nie DB Schenker. To ich kwestia jedli chodzi o wypłaty dla pracowników czy stan floty. Wiec myślę że po raz kolejny totalnie nie trafione posty.

@krsrte

GOSCIU JESTES (usunięte przez administratora) TO WSZYSTKO PRAWDA . WYZYSK TOTALNY ZA PSIE GROSZE . PRACUJE TAM 10 LAT I CHODZE W PODARTYCH GACIACH !!!!!!!!!

krsrte

Wydaje mi się że nie mówimy o tym samym oddziale firmy db schenker. Jestem pracownikiem poznańskiego terminalu i naprawdę jestem z pracy zadowolony a to że kierowcy nigdy nie dogodzisz to nie podstawa ku temu aby takie głupoty wypisywać. Brak słów. Jak się komuś robić nie chce to niestety nigdzie miejsca nie zagrzeje.

Hawk

To co się tam dzieje prosi o pomstę do nieba. Nie wiem, może tak jest wszędzie, ale powyższe wypowiedzi są jak najbardziej prawdziwe. Bałagan na magazynie, w papierach, w księgowości, ciągłe gonienie i naciąganie czego się da. Paczek trzeba szukać w stertach kartonów (jak to widzę to odechciewa mi się zamawiania/wysyłania czegokolwiek tym kurierem). Samochody wiecznie przeładowane (do 3.5t często ważą grubo ponad 4t), nie przystosowane do ruchu ((usunięte przez administratora). Przewoźnicy chcą zarobić za wszelką cenę, smutne. Rozbieżności w Umowach o Prace a rzeczywistością są wręcz oślepiające (godziny pracy, wynagrodzenie) i nikt nic z tym nie robi, czas chyba zacząć, ale jak wpadnie tam ITD, PIP i Urząd Skarbowy, to DB Shenker Tarnowo straci 3/4 samochodów i przewoźników. Wstyd.

mi u

dokładnie tak właśnie na dniach schenker ukochany cofnął mi pozwolenie na wykonywanie tam pracy [mowa o tarnowie podgórnym], nie podając przy tym nawet powodu tego zwolnienia, kompletny brak organizacji to 100 % prawda, w pracy panuje nerwowa atmosfera, ciągłe poganianie i presja żeby jak najwięcej jak najszybciej, na magazynie panuje poprostu jeden wielki chaos, żeby sie dostać do swojej paczki często trzeba przekopać sie przez całą stertę innych, przewoźników nie interesuje że np. nie możesz sie zabrac bo sie wszystko nie miści do samochodu ma byc rozwiezione i (usunięte przez administratora).j a jak nie to cie zwolnimy bo nie dajesz rady godziny pracy często przekraczały 13h dziennie,(usunięte przez administratora)umowe dostałem po miesiącu, do tego na umowie najniższa krajowa i 40 h tygodniowo, robilem tam 3 miesiące i codziennie od 6 rano stres i poganianie, nie będe już wspominał o tonie papierów którą musisz nosić cały czas przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo jakiś mądrala z biura coś sobie zażyczy, naprawde koszmar na dodatek dorobiłem sie kilku blizn

easydriver

Syf to mało powiedziane. Robota od świtu do wieczora. Za taką pracę wypłata nie za ciekawa, oczywiście w umowie najniższa krajowa, a przewoźnicy to chcieliby, żeby najlepiej pracować u nich za miskę zupy. (usunięte przez administratora) jak w 19 wieku. No i kompletny brak organizacji na terminalu. Kurierzy w poszukiwaniu swoich przesyłek ryją w hałdach paczek, jak Rumuni na wysypisku śmieci. Bo nikt jeszcze w Schenkerze nie wpadł na pomysł, żeby paczki układać rejonami, a nie tak jak leci. Chcesz dorobić się garba i rąk do kolan, to zapraszam do Schenkera. Tam masz to zagwarantowane.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker