Opinie o DB Schenker w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DB Schenker o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Tarnowo Podgórne

Pracownik Obsługi Klienta

Praca na stanowisku Konsultant ds. Obsługi Klienta to istny KOSZMAR. Wiadomo, obsługa Klienta nie należy do najprzyjemniejszych ale w tej firmie jest (usunięte przez administratora) trudna a spowodowane to jest beznadziejną polityką firmy. DB Schenker na tle konkurencji jest totalnie niedostosowany do dostaw dla osób prywatnych a ty jako Konsultant dostajesz za to bęcki. Inne działy i pracownicy "wyżej nad Tobą" traktują Centrum Obsługi jak śmietnik a dla Twojego Szefa nie liczy się co masz do powiedzenia bo w sumie jego pozycja w firmie też dla innych znaczy tyle co NIC :D Nawet jak zgłaszasz uwagi przy wszystkich na zdzwonkach to Szef z uśmieszkiem powie, że przesadzasz także najlepiej to jakbyś się zamknął i godził się na pomiatanie ;) Spedytorzy, handlówka, dział rozliczeń wszyscy są nad Tobą robaku i znaj swoje miejsce w szeregu. Btw w Centrum Obsługi Klienta Międzynarodowego 18 osób położyło w jednym dniu l4, to wyobraźcie sobie jak tam musi być źle. Premia? Chyba śnisz. Na tym stanowisku jest ustalony próg płacowy i jest to gdzieś 3300 na rękę i jak już dociągniesz do tego poziomu może po 3 latach to więcej nie dostaniesz choćbyś przepracował kolejne 10 Dla Schenkera Cok tak mało znaczy, że nawet biurka własnego się nie doprosisz tylko siedź na zdalnym. Jeszcze tu pracuje, jakoś się czołgam biorąc leki od psychiatry, także pozdrawiam innych z Schenkera :)

jola
@Pracownik Obsługi Klienta

Klienta strategicznego? Czy ktoś może polecić te stanowisko? Jest teraz rekrutacja

zbigniew Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

1,5 godziny wiszę na telefonie ciągle słysząc że wszyscy konsultanci są zajęci prosimy o cierpliwośąć. Jak długo można być cierpliwym ?

Czy DB Schenker organizuje staże dla studentów?

Linkow Nowy wpis

Najgorsza firma kurierska z jaką miałem przyjemność współpracować. Po pierwsze na towar czekałem prawie miesiąc. Po dwóch tygodniach próbowałem się skontaktować z dostawcą. Powiadomiono mnie, że towar został uszkodzony podczas dostawy i wrócił do fabryki. Cierpliwie czekałem dalej sądząc, że gdy wyślą go ponownie sprawa potoczy się szybciej. Niestety czekałem prawie drugie dwa tygodnie. W dzień dostawy kierowca się ze mną nie skontaktował (na fakturze był błąd w numerze telefonu). Sam zadecydował ,,o losie" przesyłki rozpakowując ją !!!! Nie przykrywając worków żadną folią zostawił przesyłkę pod chmurką. Dodam, że towar to worki z gładzią szpachlową, których nie należy pozostawiać na zewnątrz bez nakrcia. Zgłosiłem ten fakt firmie, która po jedynych przeprosinach nie poczuwa się do odpowiedzialności w związku z zaistniałą sytuacją. Przesyłka całkowicie mokra nie została objęta reklamacją. Zero szacunku i jakiejkolwiek rekompensaty dla klienta. Nie polecam.

Czy nowo zatrudnione osoby w DB Schenker otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.

xyz
@Pracownik Obsługi Klienta

Oczywiście siedź, nie chodź do Kibla bo jak porzucisz jedno połączenie od Klienta to będzie drama. A najlepiej to jakbyś odebrał w ciągu 5 sek. i obsłużył w dwie minuty JAK ROBOT. Zbieraj bęcki od wszystkich za wszystko i się nie odzywaj

Ciekawy
@Pracownik Obsługi Klienta

Witam, czy faktycznie jest tak tragicznie czy jednak idzie wytrzymać? Czy każda rozmowa to klient z pretensjami? Ile czasu po skończonej rozmowie jest na dokończenie/ przekazanie dalej sprawy klienta w systemie? Ile mniej więcej rozmów / spraw dziennie się załatwia? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

@Ciekawy

Hej, jest tragicznie. Tak, w większości to klienci z pretensjami bo firma świadczy kiepskie usługi. Po rozmowie masz 30 sek. na kolejną rozmowę. Co więcej, firma ma chore wymagania co do tych telefonów i wyników, musisz odebrać w max. 30 sek (tak jakbyś nie miał innych obowiązków) a jeżeli porzucisz chociaż jedno połączenie to musisz następnego dnia dać POWÓD dlaczego tak się stało. Nie ma czegoś takiego, że Klient będzie wisiał na linii chociaż 3 min, to karygodne ;) Szkoda, że w zestawie do komputera nie dają kajdanek. Zależy od dnia ale telefonów ok. 20/30 i sprawy czyli maile też ok 30 ale poza tym masz też inne obowiązki ale to już inna bajka

jola
@Pracownik Obsługi Klienta

Czy pracodawca DB Schenker motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Paulina

Ktoś wspomniał, że nikt nie chce pracowac na magazynie. Trochę nie rozumiem czemu, zarobki wydają się spoko (5,5-6 netto + premia 400 + nadgodziny) Sa jakies inne powody czemu ludzie nie bardzo chcą aplikowac na to stanowisko?

@Paulina

Ten Pan to chyba w innej firmie pracuje ;) Zarobki na magazynie to +/- 3 tyś netto

@Paulina

Podane zarobki to są zarobki liderów. Magazynierzy mniej zarabiają.

Tusk

Jakie zarobki na magazynie? Ile premii?

@Tusk

Na tą chwilę coś w granicach 4500 brutto, ale nikt tu nie chce przyjść. Wyzysk i nic poza tym.

Agata
@Czesio

Jak to? Masz na myśli, że jest dużo pracy? Ile miesięcznie godzin potraficie wyrobić?

@Agata

Sporo.

@Czesio

Mało precyzyjnie. :/ A fajnie byłoby mieć na to jednak jakiś ogląd, możesz określić ten standard? Podobno sporo nadgodzin występuje, jak to w ogólnym rozrachunku w miesiącu wychodzi tak średnio?

Wal
@Tusk

5,5-6 netto + premia 400 + nadgodziny

Halina
@Wal

To już nic nie rozumiem. To co piszesz, to jest góra więcej niż 4500 brutto Czesia. Jakieś inne stanowisko, czy co? On pisze o pracowniku, a Ty o kierowniku?

@Wal

Podałeś zarobki liderów na magazynie. Magazynier mniej zarabia

Kierowca

Z perspektywy kierowcy to porażka, najważniejsze jest BHP, a palet sobie szukaj 2h, bo nie potrafią rozwieźć tam gdzie trzeba. Obsługa kierowców na dyspozytorni to jakaś komedia, poza Karoliną, która ogarnia za 2 pozostałe nierozgarnięte (chociaż pewnie w niektórych kwestiach bystre). Po 2h męczarni trzeba sobie wyjechać odpocząć na rejon. Poza tym czekanie po 15 minut na wydruk wykazu ładunkowego jako codzienna atrakcja i masa innych udogodnień. Da się przywyknąć, jest kilka osób ratujących obraz firmy, ale co tydzień jest gorzej.

Mario

Witam, poniższa opinia jest szczera co widać na pierwszy rzut oka. Niestety cenzura zapewne szybko się jej pozbędzie. Pozdrawiam.

Bartosz
@Mario

A ty coś dopowiesz od siebie też? Chętnie poznam inny punkt widzenia.

Eliza

Dzien dobry, Co jakiś czas pojawia się oferta specjalistyt ds rozliczeń. Czy ktoś z Panstwa wie dlaczego tak często widać to ogłoszenie? Jaka jest atmosfera pracy, możliwości podwyżek i szkoleń? Pozdrawiam

Były
@Eliza

Duża rotacja pracowników, praca bardzo mało ambitna, przychodzą młode osoby i często bardzo szybko orientują się, że mogą się tylko uwstecznić. Poza tym warunki rodem z (usunięte przez administratora) o zarobkach nie wspomnę.

@Eliza

Ogłoszenie pojawia się z powodu ciągłej rotacji pracowników - a rotacja jest spora ponieważ praca nie jest rozwijająca, a wręcz uwsteczniająca, warunki zatrudnienia są nieciekawe, często konieczne są nadgodziny. Cały czas są problemy kadrowe, gdyż nikt nie chce tu długo zostać, przez co pozostali pracownicy mają o wiele więcej pracy, którą wykonać muszą choć niekoniecznie mają wiedzę jak. Praca jest całkowicie zdalna, zatem trudno mówić o jakiejkolwiek atmosferze. Management próbuje naprawiać to "kawkami na teamsie", ale nikt się tu nie zna, ani też nie ma czasu na żadne pogaduchy przy kawce. Rozwiązaniem problemu braku atmosfery, poznania się i zgrania zespołu jest wprowadzanie kolejnych opcji "kawki na teamsie"... W podobny sposób Management "rozwiązuje" tu wszystkie inne problemy. Szczerze odradzam - jeśli nie jesteś zdesperowany to nie warto marnować tu czasu.

Cleo

Zgadzam się w100%. Atmosfera napięta, relacje w zespole żadne, bo nikt się nie widział na oczy, pogaduszki na teamsie o niczym, podczas gdy pracy pełno, poniewaz panuje ciągła rotacja. Faktycznie desperaci mogą się zainteresować tą ofertą.

Muł
@Eliza

Praca raczej dla ameby, wyłącz myślenie, włącz tryb automat. Małpa po dobrym szkoleniu by sobie poradziła. Przez to wysoka rotacja.

@Muł

Skoro faktycznie to jakoś mało rozwijające i nudne to czemu nie znajdą kogoś kto pod te kompetencje będzie właściwie dobrany? Zatrudniają tutaj może osoby niepełnosprawne?

Jolanta

Ktoś widzę, że spytał prawie pół roku temu o zarobki na maga i premię, ale nie nie odpowiedział, czemu? :( Nie ma tu premii żadnej i dlatego temat przemilczany? A co z benefitami pozapłacowymi, bo czymś motywować ludzi przecież trzeba

Pączek

Wspaniała firma ,cudowne zarobki, miła atmosfera, nienormowany czas pracy, kawa za free, wczasy pod gruszą, obiady.

Natalia
@Pączek

Jeszcze brakuje owocowych czwartków i mamy komplet :) pochwal się na jakim stanowisku pracujesz, że takie cudowne zarobki. Ale jak czytam, że kawa za free to pewnie siedzisz za biureczkiem :)

@Pączek

Pączusiu chciałeś zaznaczyć,że wczasy pod gruszą co dwa lata i wysokość dofinansowania to śmiech na sali. Magazynierzy średnio zarabiają około 4000-4300brutto,wszystko zależy jak głęboko wchodzi się w gruszkę odbytniczą szefowi. W biurze zależy od stanowiska,można więcej,można mniej. Atmosfera taka,że trzeba uważać z kim się gada. Nienormowany czas pracy na hasło,jak jest (usunięte przez administratora) na magazynie i zmiany nie dają przerobić tego bałaganu. Ogólnie firma strasznie spadła (usunięte przez administratora).

Aaa

czy ktoś może mi napisać o panującej atmosferze i zarobkach w schenker komorniki? Chodzi mi bardziej o pracowników biurowych. Poproszę o obiektyne opinie.

Kierowca KJ

Chciałbym zaznaczyć, że firma świadcząca usługi ochrony to porażka. Szczególnie jeżeli chodzi o panią ze zmiany nocnej, która bez przerwy się o wszystko czepia oraz o pracownika, który pracuje w tej firmie od bardzo dawna(usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam.

Czy w DB Schenker występują paczki/bony świąteczne?

Marian

Jedyne paczki na jakie można liczyć to te do rozwiezienia klientom.

Waldek

Potrzebujecie do pracy? Czy sa u was zwolnienia? Pozdro

Ugór
@Waldek

Czy ktoś tu jeszcze potrafi zadać pytanie poprawnie po polsku? "Potrzebujecie do pracy?" ?! Na pewno nie kogoś, kto tak się odzywa - bo mówieniem trudno to nazwać.

I tyle w temacie
@Ugór

Z tobą na pewno nie chciałbym pracować. Nie lubię mądrali.

Ugór
@I tyle w temacie

Spokojnie. Na mnie nie trafisz. Zresztą nie piszę o pracownikach w Schenkerze, ale o poziomie językowym tego portalu, który twierdzi, że jest numerem jeden w Polsce. Szlachectwo powinno więc zobowiązywać.

Gruby

Fajnie się reklamują że dbają o ludzi Moje pytanie. Czemu wpuszczają na schenker Tarnowo kierowców z gorączka . Tylko nic nie mów. A co z innymi kierowcami , załogą i ich rodzinami.dyrekcja jest w domu. Ale z drugiej strony schenker. Kiedyś obozy to co to dla nich pandemia .

Gorączka
@Gruby

Ciekawe, że nagle tylu kierowców (i nie mówie tu tylko o Schenkerze) ma ostatnio gorączkę. Albo wcześniej też mieli ale nikt nie mierzył, albo nagle faktycznie wszyscy dostali (to nie byłoby dobre), albo coś jedzą / piją na tą gorączkę

buuuu
@Gorączka

Odpowiedź, porażka.

Łysy bamber

Wypadki a moze wpadki tylko czy przypadki.

Bonifacy to lamus

Ten konfident Joachim jeszcze tak strzela z ucha

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker