F.H.U DORO

Tarnowo Podgórne

Opinie o F.H.U DORO

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Poprzednicy pisali wcześniej, że praca w F.H.U DORO, się opłaca, jest dobre wynagrodzenie, pakiety socjalne. Od dawna nikt nie napisał czy coś w tej kwestii się zmieniło? Napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja, prowadzone są rekrutacje?

nim
użytkownik zarejestrowany

maciek, zawsze warto samemu zobaczyć co dany przedsiębiorca proponuje. Akurat oni na rynku radzą sobie zaskakująco dobrze

kali

Jeśli socjal to macie np wyjazdy firmowe z tych pieniędzy? czy podnoszone są kwalifikacje pracownika? bo z tego co wiem to socjal to wy macie ale przed spłukaniem wody w kiblu wiec takich bzdur nie pisz gościu bo duuuuuuuuuuuuuużo ludzi zna opinie tej firmy

Qatar

W kwesti wyjaśnienia, firma Doro prowadzi usługę logistyczną dla firmy MAN. Pracuję w tej firmie 6 Lat i wiele firm przeszedłem, i szczerze powiem że takie zarobki jakie są teraz w Doro to chyba nigdzie takich nie będzie i nie ma , zawsze na czas wypłata, socjal oraz posiłki regeneracyjne ( głównie okres zimowy) paczki na święta. Powiedzcie gdzie tak jest to tam pójdę. Nigdy złego słowa na tą firmę powiedzieć nie mogę, a komentarze negatywne piszą tylko te osoby które zazdrość zżera. Pozdrawiam

no i Koniec Firmy Doro

Yrek
użytkownik zarejestrowany

A wypowiadasz się z pozycji pracownika ? Bo mi zależy na rzetelnej opinii o firmie. Muszę podjąć decyzję co do współpracy...

gigi
użytkownik zarejestrowany

jeżeli to jest ta firma która sprzedaje drobne wyroby metaliczne to o ile mi wiadomo wszystko z nimi ok

adam
użytkownik zarejestrowany

Dziwne, bo w internecie opinii klientów Doro miało sporo i nie były takie najgorsze. Może to chwilowy przestój albo nazwę zmienili?

d

ŻAL, PŁACZ I NĘDZA TO SPOTKAŁO MNIE PO 3 LATACH PRACY, W (usunięte przez moderatora) BYŁO BY CHYBA LEPIEJ. ZA 3 LATA PRACY DOSTAŁEM (usunięte przez moderatora) . DZIĘKUJĘ I NIE POLECAM TAKIEJ FIRMY, TAKIE JAK TA POWINNY BYĆ NA CZARNEJ LIŚCIE DO ZAMKNIĘCIA. """ZARZAD""" TEGO CAŁEGO CYRKU DO SIEBIE TO BIERZE MILIONY A LUDZIĄ DAJE SMIECI. Młotem wal, kowadłem kuj a pieniądze taki(usunięte przez moderatora)

eee

tak

ttt

To że mało jest takich firm gdzie pracownik w czasie 8 godzin pracy może wyjść 50 x na papierosa, mieć 5 przerw na posiłek. Firma Doro to NIE jest obóż tak jak większość firm, tutaj praca to przyjemność. Pisze to jako pracownik tej firmy, a nie WŁAŚCICIEL.

Gość

hehe - 2013-03-06 20:55:19 Firma że tylko płakać nie ma co komentować Płakać to wy będziecie kiedy firmy takie jak doro przestaną istnieć.

Gość

hehe - 2013-03-12 21:22:01 Ludzie tam pchają się drzwiami i oknami,ale by uciekać [/admin] No nie wiem firma istnieje prawie 11 lat i od trzech lat jeszcze nikt sam nie odszedł. A pchają się oczywiście że tak bo dziennie przynoszą po 5 x CV. A nikt jeszcze nie spieprzył bo gdzie by zarobił tak dobre wynagrodzenie przy 95% ściemnianiu, i naciągnięciu nadgodzin, gdzie za nich robi większość nowy sprzęt. Dzięki uprzejmości i wielkiej dobroci właściciela firmy który dba o to aby nikt nie musiał" wyrywać sobie rękawów" są w firmie Doro najnowocześniejsze urządzenia do transportu, oraz przenoszenia towaru.

WWW

Pirania :) - 2013-02-28 23:33:10 Jestem pracownikiem tej firmy i zarobki są średnie.W firmie pracuje około 20 osób w tym NORMALNYCH 5 osób reszta do pieca,większość firmy to rodzina z którymi współpraca jest udręką,nadgodziny w tej firmie są dobrze płatne robisz a i tak nic prawie nie ma,jak ktoś chce dużo pracować a mało zarobić TO POLECAM TĘ FIRMĘ . POZDRAWIAM WSZYSTKICH TAM PRACUJĄCYCH MAM NADZIEJE ŻE NIEKTÓRE OSOBY PÓJDĄ PO ROZUM DO GŁOWY .Analfabeta [admin]. Jak ci się nie podoba to idź gdzieś, gdzie zarobisz PONAD 2 tyś. Takich jak ty cwaniaków anonimowych jest pełno, załóż swoją firmę, zatrudnij 20 osób i zobaczysz jak to jest.

hehe

Ludzie tam pchają się drzwiami i oknami,ale by spieprzać

hehe

Firma że tylko płakać nie ma co komentować

Pirania :)

nowy

Dzień dobry, jestem pracownikiem w doro niewiele ponad parę tygodni ale teraz mogę stwierdzić że jest tu bardzo miło. Wiele tygodni szukałem roboty i nie wiedziałem że będę mógł pracować w tak solidnym zesole. Teraz jestem zadowolony z roboty w tej firmie ichciałbym polecić wam to przedsiębiorstwo.

Brak

Klimat w Doro jest całkiem miły, ciekawi ludzie.Firma Doro jest solidną i godną zaufania. Bywa tu całkiem duża możliwość rozwoju zawodowego dlatego polecam. Sądzę, że Ci co dłużej pracują w w tej firmie mogą to potwierdzić. Pozdrawiam wszystkich

Super Man

W firmie w której rządzą (usunięte przez moderatora) tylko siano się liczy. Szkoda że (usunięte przez moderatora) tego nie widzi i nie umie wyróżnić ludzi którzy chcą w przyszłości być kimś i dla firmy być przyjacielem. Pozdrawiam Panie(usunięte przez moderatora) co liczy na spadek.

TP

Widać po pisowni kto pisze te bzdury w epoce internetu nawet trudno o sprawdzenie pisowni słowa ATMOSFERA ha-ha inteligencja pełną gębą

marko

najlepszy szef na świecie

piotr

Pracodawca godny zaufania

tp

mega firma polecam super właściciel i atfosmera.

Super pracodawca polecam, zarobki bardzo dobre, super atfosmera.

mały dornuśś - 2010-06-27 22:03:07 To jest nieprawda takie zarobki i praca jak w FHu doro to najlepszy pracodawca jaki może być ten kto to pisał wyżej nieumie docenić ludzkiej dobroci. Znam mojego wuja 15 lat bo mam 17 i wiem że jest najlepszym pracodawcą jaki może być( (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o F.H.U DORO - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U DORO