Opinie o Diagnosis S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Diagnosis S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnosis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnosis S.A. w Białystok

Melania

Szukam pracy jako ph w warmińsko -mazurskim może ktos wie?

@Melania

Poszukaj lepszej firmy

Była pracownica

Dajcie spokój... To co tu piszą dziewczyny - @Kobra i Mała Mi to są jedyne prawdziwe opinie. Chociaż za chwilę pewnie zostaną usunięte jak wszystkie poprzednie prawdziwe. Racja - siedzi jeden lizodup, czuwa nad Goworkiem i pisze opinie. Poczytajcie - stylistyka i poprawna polszczyzna ta sama XD Kary są za wszystko, jeśli chodzi o użytkowanie auta. Najlepiej byłoby nim nie jeździć. Atmosfera fatalna - jeden na drugiego donosi, wszyscy żyją w strachu i tylko czekają każdego ostatniego dnia miesiąca wizyty delegacji z wypowiedzeniem. Ofert nie ma, bo nie ma chętnych. Wiem, bo pracowałam. Łapanka, nie rekrutacja.

Były ...
@Była pracownica

Masz racje jedyne co jest na plus w tej firmie to są ludzie ( oczywiście nie wszyscy ) a jak będą chcieli Cie zwolnić to przyjeżdżają do ciebie z wypowiedzeniem i zabierają wszystko samochód itp. ( słyszałem że parę osób już tak potraktowali)

XxXxX

z informacji które posiadam ( może są błędne ) wynagrodzenie podstawowe nie zmienia się tylko możesz dostać premie a wiadomo że z premia wygląda tak że dziś jest a jutro jej nie ma. A po za tym jak na firmę farmaceutyczną to proponowane wynagrodzenie podstawowe jest bardzo małe w porównaniu do innych firm.

XxXxX

Z informacji które posiadam od ludzi którzy pracowali lub byli na rozmowach to mówili że fajne doświadczenie można zdobyć ale nie ma na co liczyć że bedzie się zarabiało kokosy, jak na firmę farmaceutyczną to zarobki nie są satysfakcjonujące. Wiadomo że jak w każdej firmie jest premia tylko z premia jest tak że dziś jest a jutro jej nie ma.

pch
@XxXxX

Czary mary Miśkiewicz też jest ważnym pracownikiem MON poszukaj innej pracy

XxXxX

Śmiech na sali z zarobkami jak możesz to poszukaj sobie innej firmy bo w tej nie będziesz miała nie wiadomo jakich zarobków a o benefitach możesz zapomnieć .

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa bardzo standardowa. Panie bardzo miłe i przygotowane.

Pytania o doświadczenie i kilka zadań do rozwiązań.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Obecny

Tak dla sprostowania, pracuje na stanowisku PF co do aut to są hyundai i30 lub kia ceed oczywiście każde auto jest wyposażone w GPS, co do jazdy prywatnej w weekendy to ja jeżdżę z tym że muszę tankowac za swoje pieniądze i dla potwierdzenia mam paragon i jeszcze nikt nic na ten temat nie powiedział.nie ma żadnych benefitow typu opieka medyczna czy karta multi sport itp.

mała mi

Kuźwa czytam te opinie "pozytywne" i mam wrażenie, że pisze je jedna i ta sama osoba. Każda jest na jedno kopyto... Żadna z osób z którą pracowałam w dziale Dermokosmetycznym- nie pracuje już w Diagnosis... Hmm a minął zaledwie niecały rok. Skąd te opinie. Jaracie się autem? HALLO HALLO przecież każdy czy PH czy PM czy PF auto musi mieć, telefon, komputer/tablet. TO JEST STANDARD!! Podpisywanie umów jeśli chodzi o auto, byle rysa i bulisz..., jesteś na L4 odwozisz auto do siedziby firmy a jak nie, płacisz karę (TAK SAMA TO PRZEŻYŁAM). Kiedy przy podpisywaniu umowy powiedziałam, ze nie chcę podpisywać umowy na auto, bo nie będę jechać dajmy na to ze złamaną noga- w odpowiedzi dostałam, że nie mam wyboru, bo inaczej mnie nie zatrudnią. NIE WIEM JAK MAJĄ PF ja wiem jak miał dział dermo... KATASTROFA!

@mała mi

Trafiłaś w "10"

Zaba
@mała mi

Zgadza się z tym autem. Jak zaszłam w ciążę, i w 6 miesiącu lekarz zabronił mi już pracować, to cudem mi się udało że nie musiałam jechać oddać auta. Dobrze ze ktoś z biura załatwiał coś w moim regionie i musiałam tylko podwieść auto 100km. Inaczej powiedzieli mi że jak nie ja to mąż powinien wziąć sobie w swojej pracy urlop i odwieźć auto do Białegostoku. Pracowało się ok. Względny spokój. Normalne podejście. Nacisk na wyniki jak wszędzie. GPS w aucie, ale z normalnym podejściem, choć był kontrolowany. Kasa niska 3000-3500 BRUTTO! Premie ja nawet wyrabiałam choć nie w maksie. Niestety firma nie lubi kobiet które postanawiają założyć / powiększyć rodzinę. Mimo pracy w ciąży przez kilka miesięcy, mimo realizowania planów nie ma się szans na powrót. I to nie tylko ja miałam taka sytuacje. A to przykre. No i z minusów bardzo sztywne reguły premiowania. Nawet jak ci braknie dosłownie 5 sztuk opakowań do realizacji 100%, to kasę dostajesz taka jak przy niższym progu który wynosi 90%. I nie ma zmiłuj. Nie ma kwoty pośredniej. A to już sku....nstwo.

Maciek
@Zaba

Hej, Mam pytanie, czy był ktoś z czytających to forum na rozmowie w zeszłym tygodniu? Ja aplikowałem na region Śląska. Byłem na rozmowie i w sumie ok. Zastanawiam się tylko, do kiedy czekać na odpowiedź... Było trzech rekrutujących. Może ktoś ma więcej informacji?

Witam, natknęłam się na ogłoszenie o pracę na przedstawiciela dermo. Ile wynosi wynagrodzenie netto, jakie premie czy miesięczne ? Czy można je zrealizować ? Jakie samochody? Ile km do celów prywatnych? Dodatkowe bonusy (Karty na spa, siłownia itp?

Yeti

Z informacji które znajomy mi powiedział na początku roku to zarobki podstawowe to powyżej 3,5brutto. Chciałem aplikować ale dostałem dużo lepsze pieniądze wiec odpuściłem, nie wiem jak jest teraz możliwe ze jest lepiej lub nie.

Yeti

Nie masz możliwości rozwoju ponieważ nad Product Managerem jest tylko Dyrektor Handlowy co do wysokości wynagrodzenia to nie liczyłbym na wiele dostajesz telefon komputer i samochód z GPSem. Jeżeli myślisz ze zarobisz tyle co w jakiejś koro to jesteś w dużym błędzie jedynie co masz to spokój a nie tak jak w korpo.

roman

są otwarte rekrutacje a przedstawicieli szuka się cały czas, nie ma regionu gdzie jest pełna obsada

Obecny

Chyba się zwymiotuję

Jędrek

Co za ściema . Widać że pilnuje tu ktoś wpisów z diagnosis i moderuje podnosząc sztucznie opinie . Kolorowa ściema i tyle . Mała fluktuacja to dobre - beznadzieja i finito . Ludzie są jak cyfry albo sami się zwalniają albo ich wymieniają . odradzam

Witam. Czy stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego różni się finansowo od przedstawiciela medycznego? W jaki sposób medyczny jest rozliczany ze swojej pracy?

SwobodnyGeorge

Oczywiście, masz 100% racji. Niestety w naszej ludzkiej naturze leży chęć poznawcza, więc drążymy i szukamy nie wiadomo czego, żeby tylko mieć wrażenie, że nasze decyzje są słuszne ..., bo ponosimy ich konsekwencje. Net, o taaaaak, daje niektórym pole do popisu przede wszystkim dzięki anonimowości. Nie mogę się oprzeć, więc zacytuję na koniec pewnego skandalistę: "...opinia jest jak d**a - każdy ją ma..." W każdym razie, mam nadzieję, przekonam się na własnej skórze ile prawdy jest w postach powyżej. Pozdrawiam.

SwobodnyGeorge

Dzięki Paweł za informację. Tak sobie czytam te powyższe posty i mam trochę namieszane w głowie. Pracujesz dla nich? Jeśli tak, to mogę Cię trochę podpytać?

SwobodnyGeorge

Rozmowa ok, ale jest też tak zwany II etap. Ktoś coś może podpowiedzieć?

Edward
@SwobodnyGeorge

Na jakie stanowisko chcesz się dostać bo jeżeli chodzi o przedstawiciela farmaceutycznego to są 2 etapy rekrutacji, standard jak wszędzie, z tego co się orientuję to nie ma żadnych testów tylko rozmowa i też nie ma tak jak w korporacjach assessment center.

Timi

Witam Bardzo proszę o jakieś informacje, ponieważ jestem zaproszony na 1 rozmowę do restauracji (hotelu). Jakie padają pytania? Jakie wynagrodzenie ? Czego można w ogóle się spodziewać ? Proszę o jakieś info. Z GÓRY BAAARDZO DZIĘKUJĘ !!! :)

wesołek

jeżeli jesteś inteligentny to się poważnie zastanów żebyś potem nie żałował, to co ludzie piszą jest prawdą

Kobra

Kiedyś tacy nie byli. Trudno uwierzyć ale ładnych parę lat temu w Diagnosis pracowało się fajnie. Zarobki były marne za to atmosfera i ekipa PH super. No ale czasy i ludzie jak widać się zmieniają...

@Kobra

Niektórzy mądrzeją z wiekiem.... innym woda sodowa uderza do głowy .... niektórzy leczą kompleksy .... życie

Sara

Ile jest etapów rekrutacji 2 czy 3 Jakich pytan mozna sie spodziewać na 2gim etapie ??

Daria

Bardzo dobra obsluga. Za czesc do inhalatora nie musialam placic. Mile podejscie do klienta. Polecam.

Brzozowa

wydaje mi sie ze caly czas jest ktos potrzebny ale na 100 pro to ci nie powiem, probuj, mysle ze warto

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnosis S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Diagnosis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnosis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnosis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnosis S.A.?

Kandydaci do pracy w Diagnosis S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnosis S.A.

Diagnosis S.A.