Optimed Pro-Office Piotr Szewczyk

Kraków

Optimed Pro-Office Piotr Szewczyk

Opinie o Optimed Pro-Office Piotr Szewczyk

Brak

Pracodawca niestety traktuje pracowników bardzo przedmiotowo, czasami sam nie wiesz jaki styl pracy masz przyjąć bo co chwile się zmienia a później pretensje czemu jest tak a inaczej. Rotacja pracowników dość spora ale tak będzie dopóki szefostwo nie nauczy się traktować pracowników godnie.

Optimed Pro-office
@Brak 05.09.2018 06:25

Zdarzają się sytuacje, w których zachowania firmy są niespójne z oczekiwaniami pracownika . Zanim powiesz pracy: "żegnaj". Jak z klasą rozstać się z firmą? Żeby potraktować drugą stronę z godnością odchodząc i wręczając zwolnienie lekarskie i porzucając pracę z dnia na dzień , dokończ wszystkie sprawy i przygotuj wszystkie niezbędne informacje dla twojego następcy. Jeśli kandydat ubiega się w naszej firmie o pracę to informujemy że zawsze mile widziane są osoby które spełniają podstawowe wymagania, takie jak : czytanie ze zrozumieniem ,poprawne liczenie ,pisanie , nie polecamy też pracy w naszej firmie osobom , które w każdy dzień po przerwie na lunch koncentruje się na odliczaniu minut do końca pracy . Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów spełniających powyższe wymagania na chwilę obecną poszukujemy pracownika biurowego. Dodatkowym atutem dla osób z doświadczeniem w pracy biurowej z biegłą znajomością j. angielskiego jest atrakcyjne wynagrodzenie . Wysłane z Optimed Pro-Office

Daniel

Czy tak dobrze jest tu pracować i stąd ta cisza?

Alicja

@Mirosław, Twoja opinia na pewno jest bardzo cenna dla przyszłych kandydatów. Rozumiem, że pozytywnie oceniasz atmosferę w firmie Optimed Pro-Office oraz produkt firmy. Czy możesz napisać coś więcej o warunkach, czy wiesz coś na temat dodatków pozapłacowych albo benefitów w tej firmie?

Mirosław
@Alicja 18.05.2018 11:40

@Alicja , jest wiele wewnętrznych ustaleń podczas procesu rekrutacji - o których kultura nakazuje nie mówić na głos - w pełni dobrym tego słowa znaczeniu. Pytania , które mi zadajesz należą właśnie do w,w . Zatem - o ile będziesz w trakcie rozmów z Zarządem - na pewno uzyskasz pełną informację. Pozdrowienia

Mirosław

Witam wszystkich . Czytam wasze opinie i mam wrażenie że ja pracowałem w innej Firmie niż " pożal się Boże komentatorzy " Ale nie traćmy czasu. Firma Optimed Pro-Office , w której otrzymałem możliwość pracy to Firma o bardzo dokładnie sprecyzowanym kierunku działań. Od początku miałem jasno nakreślone obowiązki i sprecyzowane oczekiwania. Oferta Firmy to produkty bardzo wysokiej jakości i renomowanych producentów. Zarząd Firmy to ludzie bardzo uprzejmi i rzeczowi z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży , na pomoc których zawsze mogłem liczyć w sytuacjach trudnych. Dodatkowo zawsze mogłem polegać na zespole koleżanek i kolegów w Firmie. Reasumując : Jeżeli macie pomysł na skuteczną sprzedaż i jesteście w stanie to pokazać - polecam Firmę Optimed Pro - Office.

Alicja

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Optimed Pro-Office Piotr Szewczyk? Co możecie napisać więcej na temat przebiegu tego procesu? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Podzielcie się swoimi radami z osobami zainteresowanymi pracą w tym miejscu.

lalena

Serio? Na prawde chcesz się przekonywać? Uwierz mi, nie warto:) szanujmy samych siebie

garb
@lalena 10.05.2016 22:04

widzę , że niekoniecznie @lalena jest Ci z optimedem po drodze

monika

Cieszy mnie fakt, że szefostwo jednak czyta opinie i je ripostuje. Jednakże proszę czytać, ze zrozumieniem. Ja nie opiniuje Waszego Zespołu-waszych pracowników - tylko WAS właścicieli -zwłaszcza PANIĄ proszę Pani. W poprzednich wpisach dokładnie napisałam, czym się zajmowałam więc nie widzę sensu tego powtarzać. I nie jestem ani rozgoryczona, ani nie jest moją intencją snucie intryg czy szkalowanie. Po prostu dzielę się moimi doświadczeniami nabytymi w Państwa firmie.Jeżeli czujecie potrzebę wystawiania mi "wilczych biletów"-cokolwiek to znaczy,to proszę bardzo w dowolnej ilości-ale miło by było gdyby opinia była zbieżna z tą,którą od was otrzymałam:-) Spieszę uspokoić, że i pracę mam, którą sobie bardzo chwalę i przełożonych, którzy są wzorem, a pracownika traktują jako współpartnera. Czego również firmie Optimed życzę. Życzę wam wszystkiego dobrego i tylko dobrych opinii! Z uśmiechem na twarzy Pozdrawiam Was! PS Do lalena-przychylam się do twojej wypowiedzi, teraz już wiem, ze potrzebne są takie „zawodowe kopniaki”, bez tego nie osiągnęłam bym tego co mam teraz i nie potrafiłabym tego docenić...:-)

lalena

O tak, doskonale poznaje styl pisania "byłej". Moja przygoda z optimedem zakonczyla sie juz jakis czas temu i dlatego moja opinia jest bardziej wywazona. Opuszczalam optimed z myślą, ze najgorszemu wrogowi nie życzę takiej pracy, dzis z perspektywy czasu nie zaluje, bo dzięki tej pracy, moja kariera zawoda znajduje sie w takim, a nie innym miejscu i każdego dnia dziekuje za mojego obecnego szefa, ktory bez wzgledu na to czy nie jest w humorze czy miał gorszy dzien, zawsze traktuje mnie z szacunkiem:) Podsumowujac, ja trafiłam na bardzo fajny zespol, i gdyby nie "gora" to mogla by byc naprawde fajna i rozwijajaca praca.

Zespół optimed

Droga "Moniko " przedstaw się proszę nam bliżej , na jakim byłaś stanowisku ? Jakie jest twoje prawdziwe imię , dlaczego nie złożysz powiadomienia do Np PIP , może możemy Ci jakoś pomóc bo my pracujemy długo i nie rozumiemy Twoich wpisów , jesteś rozczarowana chociaż się sama zwolniłaś ! My wszyscy mamy umowę o pracę i nie szkaluj naszego miejsca pracy , bo to nie uczciwe . Pamiętaj , że wypowiadasz się "Moniko" tylko w swoim imieniu i naszego Zespołu w to nie mieszaj . p.s . Jesteś bardzo rozgoryczona i przykro nam że nie możesz znaleść nowej pracy , tak wnioskujemy bo masz duuużo czasu na obrażenie i intrygi . Mimo wszystko życzymy Ci jak najlepiej bo nikt Ci chyba nie wystawił "wilczego biletu " choć jest taka strona .

monika

Szanowne szefostwo firmy Optimed Kraków proszę o nie blokowanie negatywnych opinii na temat pracy w wasze firmie. Ten portal jest źródłem wymiany opinii i poglądów na temat konkretnych firm i pracodawców. Niestety w większości opinie o OPTIMED i ich szefach umieszczone tutaj są bardzo negatywne. Z wyjątkiem jedynego pochwalnego komentarza- autorstwa samych szefów tejże firemki. Drodzy szefowie te negatywne posty to wynik WASZEGO żenującego poziomu podejścia do pracownika i traktowania go przedmiotowo. To skandaliczne warunki zatrudnienia! Brak umów, niskie płace, wykorzystywanie pracowników, nieustanna rotacja - większa jeszcze raz to podkreślam niż kasjerek w TESCO. Te wszystkie działania wynikają zarówno z waszej niekompetencji jak i z nieustannej chęci ciągłego wyzysku pracowników. Na szczęście każdy pracownik, który tylko zorientował się "w co" trafił natychmiast ucieka. Stąd efekt -działacie kilkanaście lat a nie macie żadnego pracownika który pracowałby dłużej niż rok. To nie jest firma warta nawet dla stażystów, niczego nie uczy, żadnego doświadczenia tam nie można zdobyć, a tylko pozostawia duży niesmak i poczucie ogromnego wykorzystania.

monika

Odradzam pracowanie w firmie Optimed!!! Do wszystkich potencjalnych pracowników -Szanujmy się i mądrze wybierajmy pracodawców.

była

Przeczytałam wszystkie negatywne wpisy i powinnam te wypowiedzi sprostować gdyż są bardzo krzywdzące i piszą Państwo nie prawdę. Byłam kiedyś pracownikiem firmy "Optimed Pro office" i pracowałam dłuższy czas mając wiele możliwości poznania panią i pana prezesa firmy. Od samego początku przedstawiono mi stabilną formę zatrudnienia - umowę o pracę na okres próbny 6 mc!!!! Byli ludźmi życzliwymi, pomocnymi, o dużej kulturze osobistej ,którzy raczej "dawali niż zabierali". Niepodważalny jest fakt z całą pewnością iż oczekiwali profesjonalizmu, pracowitości i efektów sprzedaży co jest kwestią normalną i niczym co powinno wzbudzać zaskoczenie. Zawsze mogłam zwrócić się z każdym problemem i zapytaniem do szefostwa i otrzymywałam satysfakcjonujące odpowiedzi które rozwiewały moje wątpliwości. Firma wysłała mnie do Holandii do siedziby AMS na szkolenie ,a zakwaterowanie miałam w luksusowym hotelu z wyżywieniem aż dwa tygodnie i był to wspaniały aczkolwiek trudny i pracowity okres ponieważ drodzy "wpisowicze" nie ma nic za darmo :) Zakończyła się praca moja praca dla "Optimedu" gdyż miałam zbyt duży teren i inne obowiązki poza pracą. Gdybym miała jeszcze raz podjąć pracę w Optimedzie na pewno postąpiłabym tak samo, z reszta zgodnie z prawdą. Moje relacje z "Optimedem" trwają do dzisiaj ale już kilka lat temu zmieniły formę w przyjaźń więc jest to chyba najlepsza rekomendacja pracodawców a kluczem do sukcesu był wzajemny szacunek, udana wpółpraca, brak knucia i intryg za plecami i wspieranie się nawzajem. Owszem jeżdżą samochodami odpowiednimi ale bardzo ciężko od kilkunastu lat na to pracują a że są inteligentni i przedsiębiorczy to mają tego efekty. Układy?? Raczej "głowę na karku" Odjęło chyba rozum tym których zawiść przesłoniła zdrowe myślenie. Mogę Wam pokazać jak wygląda "Obóz pracy" bo w "Optimedzie" to był raj na ziemi. Państwo Szewcz

anka

A można widzieć na jakich stanowiskach pracowaliscie? jako handlowiec w trasie czy jakies stanowiska biurowe? Jakie wynagrodzenie proponują osobą z doświadczeniem? O co chodzi z tymi praktykami godnymi PIP-u? Czemu ktoś zgadzał sie na prace bez umowy? Nie kumam...

Zostaw opinię o Optimed Pro-Office Piotr Szewczyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimed Pro-Office Piotr Szewczyk