RAPPER JNS-LEGNICA

Legnica

Opinie o RAPPER JNS-LEGNICA

clancy

Zawdzięczam firmie rapper jns wiele:)doswiadczenie jakie zdobyłam wykorzystuje do dzisiaj.Pani [usunięte przez moderatora]-super kobieta ,szef -"do rany przyłóż" ,świetny facet,[usunięte przez moderatora] -tłumaczyłam zawsze sobie ,że jeszcze jest zbyt młody.... ....i [usunięte przez moderatora] -niby "regionalny" a niestety pojęcia o tym nie miał:( no i szefowa-niestety macie rację -TRAGEDIA!!!! zero poszanowania dla pracowników tyle czasu tam pracowałam i w obrzydliwy sposób mnie potraktowała-PRZYKRO!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o RAPPER JNS-LEGNICA - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAPPER JNS-LEGNICA