Kredyt Plus

Legnica

Opinie o Kredyt Plus

Daria
użytkownik zarejestrowany

Napiszcie jakieś przykłady, bo osoba czytająca nie wie o co chodzi, gdy czyta opinię typu: "to jakies nieporozumienie", "jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie tutaj pracowac" itp. Jak wygląda atmosfera w pracy i ile mozna zarobić? Zwracają może za dojazd?

p(usunięte przez moderatora) już NIE PRACUJE ,poszła nękać pracowników do CC-SKLEP OBUWNICZY

kubaj

ładnie się rozwija ale dyrektor p(usunięte przez moderatora) to jakieś nieporozumienie.

jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie tutaj pracowac

a co pani rozumioe przez słowo sukces

prosze poczytac wypowiedzi przedstawicieli i klientów nqa linku kredyt plus legnica . mozna dowiedziec sie bardzo dużo o pracy

;-)

witam!!! ale komuś się w domu nudzi;-) ludzie idzcie na spacer!!! piękna pogoda!!! a nie wypisujecie takie brednie!!!! Pani [dane osobowe usunięte przez admina] jest bardzo dobrym kierownikiem przepraszam dyrektorem naszej firmy. Jest oszem osobą bardzo wymagającą ale zarówno od kogoś jak i od siebie i dzięki temu zapracowała sobie na swój sukces ,za co należą jej się serdecze Gratulacje!!! ps. życzę smacznego tym co ŻEKOMO dostali czekoladki!!! jak można o kim pisać takie bzdury... wstyd.

Zostaw opinię o Kredyt Plus - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyt Plus