arjan

Toruń

Opinie o arjan

kazio

k, pomyliłeś firmy, nie chodzi o Arjan z Wrocławia, tylko z Torunia, a to branża budowlana.

Pracowałem w tej 'firmie' 3 miesiace, na umowie śmieciowej, przez dwa miesiące otrzymywałem wypłate z +/- 2 tygodniowym opóźnieniem [nawet płacone miałem w ratach] a za miesiąc Styczeń nie otrzymałem pieniędzy do dzisiaj, a mamy miesiąc Marzec. Dzwoniąc do nich, jestem zwodzony, że to w poniedziałek, że to w środe, czwartek itd. Po prostu śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte. Czekam do przyszłego tygodnia i jeśli nadal nie otrzymam należności to kieruje się do kilku instytucji kontrolnych. UWAŻAJCIE, (usunięte przez administatora)

Prawda jest jedna niewypłacalność i szukanie winnych bo ja bym zapłacił ale przelew nie przyszedł.Wynika z tego że firma z Warszawy pod nazwą KARMAR wykupiona przez Francuską Firmę budowlaną pod nazwą BOUYGUES TRAVAUX PUBLICS wstrzymuje przelewy dla ARJANA .A jak wiemy nie tylko arjan jest tam podwykonawcą i ludzie pieniądze dostają.Jak nie posiadam płynności finansowej to bazuję na grupie ludzi którym zapewnię finanse miesięczne.A nie będe czarował o przelewach że KARMAR nie wywiązuje się ze swoich obowiązków płatniczych.

nie wypłaca pieniazkow jest nieuczciwy i nie podpisuje umow

Zostaw opinię o arjan - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arjan