Opinie o Maxtel w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Maxtel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Maxtel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxtel w Kielce

niedoszły

W tym [usunięte przez moderatora] tylko świniom przy korycie jest dobrze (dyr Mariano, Wiesiek, ich rodzina i znajomi powpychani na intratniejsze odcinki). I rzeczywiście, jedynie co ta firma ma do zaoferowania pracownikom spoza kliki, to elastyczne godziny pracy. W pozostałych działach jest dokładnie tak samo (biuro, montaże itd.).

wezyr

w tej firmie kazdy handlowiec sam dla siebie jest menadzerem , jesli chce mu sie pracowac i ma pojecie o sprzedaży to zarabia godziwe ,przez firme przewineło sie sporo osob ale najzwyczajniej w swiecie nie nadawały sie do pracy na samodzielnym stanowisku . mnie odpowiadaja warunki ,elastyczny system godzin w jakich pracuje pozwala mi isc na urlop kiedy chce i na jak długo chce jesli chce zarobic więcej pracuje dłużej jesli w danym miesiacu mam ochote odpuscic to pracuje mniej :) ktos piszacy ze zarabiaja tylko ci przy korycie ...no cóż chyba mu nieszło i w ten sposób wyładowuje flustracje :)

Jeżeli ktoś może bronić tego bagna, to jedynie ci są przy korycie. Podwieszeni pod tych pożal się boże \"managerów\". Nikt inny nie dostaje tam kasy na czas i może pomarzyć o zarobkach większych od 1000-1500zł (w najlepszym razie). Stosunki jakie panują w tej firmie można porównać jedynie do PIEKŁA. Kłamstwa, chamstwo, prostactwo, [usunięte przez moderatora] tak tam się zarządza.

wezyr

hmmm niezabardzo wiem o czym mowisz (piszesz) powolne procesowanie sie zamówień jest problemem tylko na starcie gdy popracujesz kilka miesiecy to umowy skuteczne zazebiaja sie wystarczy wprowadzac do systemu po 15-20 neostrad lub 30-50 wlr a wtedy wypłata comiesieczna jest na poziomie 2500-5000 na rekę.

Pracownik Biurowy

Rekrutacja przebiegła bardzo pomyślnie, Pan Prezes odpowiadał na każde pytanie, potem dostałam sie do firmy ale po okresie próbnym zrezygnowałam gdyż nie sa wypłacalni. Dzwoniąc do firmy czy stawiając sie osobiście słyszę że nie maja pieniędzy-jak będa mieli to coś postaraja sie wpłacić?! I to jest poważne i odpowiedzialne podejście do pracownika. Najpierw szacunek a dopiero współpraca.

Dotyczące pracy, stanowiska pracy jak i obowiazków.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
absolwent

O pojawil sie jakis Wezyr, pierwszy odwazny obronca tego bagna; czlowieku o jakim procesowaniu sie mowisz? Chyba tylko telekompromitacja stosuje takie wymysly, a takiemu maxtelowi jest to na reke, bo od siebie nie daja nic; a ty chyba w przerwach od procesowania dzialasz tam charytatywnie, no chyba, ze starcza ci to twoje zhiperbolizowane 5 tys. na kila miesiecy- to gratuluje poziomu na jakim zyjesz!tak naprawde jako przedstawiciele handlowi pracuja ludzie, ktorym nikt inny nie dal szansy i to jest bardzo przykre; ale tez ludzie ktorzy nic nie osiagneli z braku mozliwosci, zwykli nieudacznicy bez zasad, ktorzy nie potrafiliby sie dostowac do stawianych wymogow i dyscypliny, ktora narzuca umowa o prace. Taki brak dyscyplny, kultury, poziomu, wyksztalcenia i praworzadnosci panuje wlasnie w tej pseudofirmie. A ty mozesz sobei pomarzyc o wysokich zarobkach pracujac uczciwie, a nie na hura 5 osob na 1 koszyk kompetencyjny. Haha zenujacy pridupas jednego 2 wielkich moznych, emeryt ktorego jedyna technika sprzedazy po wielu profesjonalnych szkoleniach oczywiscie, jest regulka " dzien dobry, internet jest???komputer jest?? to w takim razie neostrada bedzie..." ja bym takiemu akwizytorowi powiedzial, zeby z takim jezykiem spadal do obory,bo tam jego miejsce

Wezyr

Pracuje prawie dwa lata na stanowisku RH .Sprzedaje umowy na Neostrade , Neo z TV , powroty od innych operatorów .Zgadzam się z tym ze na kase czeka sie od miesiaca do trzech a nawet czasem czterech miesiecy ale jest to spowodowane procesowaniem sie zamówień.Zgadzam się tez z tym ze praca na umowe zlecenie lub umowe o dzieło nie jest najlepszym rozwiazaniem ale mnie akurat odpowiada pracuje kiedy chce i ile chce owszem czasem jest to 12 godzin dziennie ale tylko dlatego ze ja tego chce. Zarobki przynajmniej moje mieszcza sie w granicach 2500 - 5000 na reke po odliczeniu podatku dochodowego .Pozdrawiam wszystkich

zgodzę się z tym , ze ta firma to jeden wielki przekręt. Od kiedy to [usunięte przez moderatora]sobie popijają piwka i nie tylko w pracy i chodzą śmierdzący jak te stare żule spod sklepu. Ogólnie to nie polecam , bo to wszystko to ściema jak[usunięte przez moderatora]. A na \" umowy \" czeka się bardzo długo, ja np dostałam ja dopiero po tym jak zostałam zwolniona .. Jeśli chcesz iść tam pracować , to lepiej się 2 razy zastanów.

adwersarz

racja, ze ma uklady albo po prostu nikt sie za nich porzadnie nie wzial; cala instytucja i wszystkie instytucje nie moga byc skorumpowane, dyrektorzy za bardzo sie boja wpadek i afer; wiec jednak nikt jeszcze na nich nie doniosl z lenistwa albo strachu albo braku charakteru, choc przypominam,ze donosy anonimowe sa rozpatrywane w urzedach juz w normalnym trybie

slyszalem,ze scmierdzacej geby mieli sie pozbyc,ale tego nei zrobili;boja sie ponoc jego hakow na maxtela tchorze[usunięte przez moderatora]

to fakt, ta firma to pomylenie z poplataniem-oprocz luzackiej atmosfery nic dobrego tam nie znajdziecie

Uczciwy

Ta firma to jeden wielki przekręt! Dziwie się, że jeszcze ZUS ani PIP nimi się nie zajął! Pracownicy dostają fikcyjne umowy a jak ktoś dostanie umowę o prace to zazwyczaj za najniższą krajową a dodatkowo "pod stołem" jeszcze jaką kasę dostanie. Pracuję się tam jak w [usunięte przez moderatora] nawet po 16 godzin za które później ciężko jakieś pieniądze wyrwać! Nikomu nie życzę pracy w tej firmie.

porazka - 2011-02-11 20:56:12 dajcie spokoj, ten maxtel to jakas porazka,oni chca zeby na nich robic i dawac od siebie wszystko za darmoche, sami nie daja nic-ani auta sluzbowego, ani na wache,podstawy... nic;a do tego pewnie kokosy zbijaja na naiwnych studenciakach,ktorzy mysla ze podlapali robote i zdobeda doswiadczenie!!!!!! Porażka? Raczej bród, smród i ubóstwo...

porazka

no moze i w porzadku[usunięte przez moderatora], ale dla swoich pracownikow stalych, a nowym zeni kity jak caly maxtel, ze niby daja podstawe, do tego prowizje, a konczy sie na glupich prowizjach wyplacanych po kilku miesiacach albo wcale, nie dajce sie omamic ich zachecajacymi ogloszeniami o prace, od razu po rozmowie kwalifikacyjnej weryfikujcie ich oferte, niech wam dadza na papierze w umowie podstawe to wtedy mozecie uwierzyc ze jakas istnieje,nie robcie tez na czyjes nazwiska bo potem nie idzie sie doprosic o ciezko zarobiona kase, a pracownicy zachowuja sie jak banda dzieciakow wydzierajaca sobei cukierki z garsci, czyli kazda najdrobniejsza sume pieniedzy

no zgadzam sie, jedyna wpozadku osoba to i[usunięte przez moderatora], a najwieksza kanalia, oszust i cwaniak to w[usunięte przez moderatora], ponoc sie go wreszcie pozbyli i chwala im za to w kazdym razie wystrzegajcie sie tego pana jako przyszlego pracodawcy

byly pracownik

Odpuscie sobie prace w tej firmie, chyba ze z nudow albo jako dodatkowe zajecie, bo praca tego nazwac nie mozna. Nie ma zadnej podstawy finansowej, auta sluzbowego, na telefon sluzbowy trzeba czekac ponad 2 miesiace, prowizje w miare-ale oczywiscie robiac na kogos innego posiadajacego odpowiedni koszyk kompetencyjny. Na kase z prowizji trzeba czekac 2-6 miesiecy (slynne "procesowanie" umow), a jesli sie robilo na czyjes nazwisko (oczywiscie nielegalnie i niezgodnie z polityka sprzedazy Orange-u, bo Tepsa sama w sobie to totalny moloch i ma w glebokim powazaniu porzadek) to ciezko sie doprosic o swoje pieniadze albo nie dostanie sie ich wcale! Rozliczenia tez nie naleza do klarownych, trzeba sie o nie prosic wiecznie zajetego i super waznego dyrektora, ktory udaje milutkiego a swoja szopke odstawia. Bazy klientow sa zdezaktualizowane (tez zreszta pozyskiwanie z Tp w niezbyt "prawidlowy" sposob), wiczenie im systemy padaja albo wyskakuja bledy, ktore niby wplywaja na wejscie w zycie umowy. Szkolen branzowych malo, brak albo prowadzone przez amatorow bawiacych sie w szkoleniowcow.Mozna tu mnozyc przykladow,tylko po co??? Sa tez plusy,ale zdecydowanie za malo,zeby byly przekonywujace.

Tez nie polecam raczej. Chyba ze dorywczo. Ja pracowalam jakis czas na telefonie i ciezko bylo cokolwiek wepchnac a jak juz to brak warunkow na neostrade albo niewiadomo co dzialo się z zamowieniami. Dobra praca jak ktos chce sobie dorobic i mieszka na miejscu, ale jak trzeba dojezdzac to lepiej znalesc cos powaznejszego

yamamoto

Dodam jeszcze, że "nawiedzenie" szefa to prawda. Ekipa w biurze składa się z równie dziwnych i nieprzyjemnych ludzi.

anionimek - 2010-06-28 15:28:29 moze sie ktos wypowiedziec kto tam pracuje na stanowisku telemarketra Najgorsze z możliwych w tej firmie jest właśnie stanowisko telemarketera. Ludzi ci pracują na umowy o dzieło/zlecenie, a płaci im się albo z opóźnieniem albo mniej. Ta firemka od lat słynie z "żyłowania" nawet na swoich pracownikach.

anionimek

moze sie ktos wypowiedziec kto tam pracuje na stanowisku telemarketra

Zostaw merytoryczną opinię o Maxtel - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxtel?

Kandydaci do pracy w Maxtel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxtel