Telcent Sp. j. Mariusz Urys Paweł Bąk

Kielce

Telcent Sp. j. Mariusz Urys Paweł Bąk
1 1

Opinie o Telcent Sp. j. Mariusz Urys Paweł Bąk

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Telcent Sp. j. Mariusz Urys Paweł Bąk? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Andrifw

Super praca, płaca jak na warunki Kieleckie bardzo dobrze, atmosfera w firimie koleżeńska nikt nikogo nikim nie szczuje. Ogólnie gorąco firme polecam.

Fifik

Nie warto tracić czasu na pracę u tych biznesmenów obojętnie jakie będziesz miał stanowisko będziesz od wszystkiego i będziesz miał pięciu szefów z połączonej firmy Nexatel sp. z o.o. Wypłaty najniższa krajowa reszta na umowę cywilno prawną albo pod stołem. Jednego dnia możesz być managerem projektu a drugiego układać kostkę brukową na drugim końcu polski za niższą stawkę niż na miejscu. Polecam dla desperatów. I pozdrawiam Panów prezesów którzy zapomnieli powypłacać pieniędzy z drugiej części pracownikom. Pierdolcie się frajrzy bez jaj.

Elvis

Solidna firma, o której może dużo nie słychać bo bierze głównie trudne niszowe projekty; na pewno świetnie znają się na tym co robią. Po za tym koleżeńska atmosfera, żadnej bufonady a płacą tak jak pracujesz...

tak, fajna firma tylko szkoda, że nie płacą... troszkę ściem i nic więcej.. garażowa firma...

Zostaw opinię o Telcent Sp. j. Mariusz Urys Paweł Bąk - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telcent Sp. j. Mariusz Urys Paweł Bąk