counter
1 5 10 5 1
Arek Nowy wpis

Dodam jeszcze, że niektórzy idą do pracy i nie jest to ich bajka a później wychodzi niezadowolenie! Ogólnie polecam pracę w firmie,.

jaro1 Nowy wpis

Szefostwo wyrozumiałe idzie sie dogadac tylko trzeba mieć troszke oleju w glowie i nie byc skonczonym osłem ;) Kasa bardzo dobra, w Kielcach cieżko o lepsze, delegacja jak delegacja nie kazdemu pasuje. DLa mnie super sprawa, kasa na jedzenie od firmy wiec cala kasa z pensji do kieszeni. wiec uwazam ze jest naprawde spoko a ludzie zawsze beda narzekac taka juz ich natura. Pozdro

Irek Nowy wpis

Może nie do końca zasługujemy na wyższą kasę? Brak obiektywizmu jest zrozumiały.

ja

pracowalem i w telcencie i w nexatelu jeden ch..j.do (usunięte przez administratora) bylo a bylem tam kilka lat i nie moge powiedziec nic dobrego,nie wiem kto pisze glupie opinje ze fajna atmosfera i kolezenska atmosfera ciekawe.....Zwykly wyzysk ludzi kasa smieszna.Jak chcesz (usunięte przez administratora) w delegacij cale zycie za psie pieniadze to tam idz garbia sie dorobisz i nic wiecej aaa no i bedziesz robil wszystko doslownie tj.ukladanie kostki obluga sprzetow budowlanych bez uprawnien bo prezesiką szkoda dac na uprawnienia pare groszy dla mnie to jest firma DZIOD.pozdro dla prezesikow jełopy.

Archimedes Nowy wpis
@ja

Gorąco pozdrawiam Pana Jarka ;)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Telcent Sp. j. Mariusz Urys Paweł Bąk? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Andrifw

Super praca, płaca jak na warunki Kieleckie bardzo dobrze, atmosfera w firimie koleżeńska nikt nikogo nikim nie szczuje. Ogólnie gorąco firme polecam.

Fifik

Nie warto tracić czasu na pracę u tych biznesmenów obojętnie jakie będziesz miał stanowisko będziesz od wszystkiego i będziesz miał pięciu szefów z połączonej firmy Nexatel sp. z o.o. Wypłaty najniższa krajowa reszta na umowę cywilno prawną albo pod stołem. Jednego dnia możesz być managerem projektu a drugiego układać kostkę brukową na drugim końcu polski za niższą stawkę niż na miejscu. Polecam dla desperatów. I pozdrawiam Panów prezesów którzy zapomnieli powypłacać pieniędzy z drugiej części pracownikom. Pierdolcie się frajrzy bez jaj.

Elvis

Solidna firma, o której może dużo nie słychać bo bierze głównie trudne niszowe projekty; na pewno świetnie znają się na tym co robią. Po za tym koleżeńska atmosfera, żadnej bufonady a płacą tak jak pracujesz...

tak, fajna firma tylko szkoda, że nie płacą... troszkę ściem i nic więcej.. garażowa firma...

Zostaw merytoryczną opinię o Telcent M. Urys P. Bąk sp.j. - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad