Nexatel Sp.j. Urys Wspólnicy

Kielce

Opinie o Nexatel Sp.j. Urys Wspólnicy

*Osoby zatrudnione jako elektrycy wykonują szeroko pojęte prace budowlane nie związane z elektryką.

Nie polecam pracy w tej firmie. Osoby zatrudnieni jako elektrycy wykonują szeroko pojęte prace budowlane nie związane z elektryką. Firma płaci śmieszne pieniądze za ciężko wykonaną prace, brak jakichkolwiek premii oraz dodatków. Jeśli planujesz nabawić się garbia i problemów z kręgosłupem zachęcam do zatrudnienia się w tej firmie. Oprócz tego prezesów jest więcej niż zwykłych pracowników więc wnioski nasuwają się same, ktoś musi pracować na ich luksusowe życie: samochody, domy itp.

Zostaw opinię o Nexatel Sp.j. Urys Wspólnicy - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexatel Sp.j. Urys Wspólnicy