Opinie o Maxtel w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Maxtel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Maxtel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxtel w Kielce

Były Pracownik

Kiedyś tam pracowałem , z perspektywy czasu uważam że wiele rzeczy w tej firmie jest do poprawy a szczególnie w dziale zajmującym się pozyskiwaniem nowych klient dla orange . Zacznę od minusów - brak umów o prace (większość handlowców pracuje na czarno) - brak jasnych zasad wynagradzania (są stawki za usługi ale czasem zmieniają się w trakcie miesiąca ) - rozliczanie pod stołem - długi okres rozliczeniowy - deaktywacje ( prowizja za klienta zwracana nawet do roku w tył ) Plusy - w skrajnych przypadkach da się zarobić nawet do 6000 a znam przypadki gdzie miesięczne wynagrodzenie wynosiło około 11000 Pracę polecam tylko tym którzy nie maja perspektyw , studentom

była pracownica

To jeszcze trochę popracuj, to zorientujesz się w realiach. Nie neguje tego, że ktoś tam może mieć w pewnych monetach "kariery" wysoką prowizję, ale to nie może wiecznie trwać, bo przecież nie będą sobie odejmować i dawać ludziom. (usunięte przez administratora), tytan pracy przekonał się o tym boleśnie w swoim czasie, inni też, to tylko kwestia czasu, kiedy prowizje wrócą do normalnych stawek.

rozżalona

Hmmm, to moja 3 praca i powiem szczerze że jestem zachwycona. Wcześniej pracowałam w urzędzie pracy, wiecie na Kolberga. Wiadomo - Urząd to nie byle instytucja ! Poszłam tam bo sądziłam że się czegoś nauczę praktycznego. A tu co ? Ciągle siedzę i siedzę, kobitki - kawka jedna za drugą, a po przerwie znowu przerwa. Miałam pomysł jak obsłużyć większą liczbę interesantów. A tu co ? Mówią mi " nie wychylaj się !, Jak Ci nie każą czegoś robić to po co masz wychodzić przed szereg?" W końcu po 6 miesiącach tego marnotrawienia czasu i energii nie wspominając już o pieniądzach podatników, znalazłam pracę w Maxtelu. Wiedziałam że sobie poradzę bo jestem zorganizowana i mam dobry kontakt z klientem. Nie powiem za 1 miesiąc wyszło mi coś ponad 1000 zł ale już w 3 miesiącu wzięłam 3280 zł. Samochodem jeżdżę swoim (za paliwo mi zwracają). Teraz chcą mnie wziąć na lidera, ale się zastanawiam czy się opłaca, bo jak się będę zajmować nowymi to nie wiem czy wyciągnę taką prowizje.

Firma totalne dno, na czele pani (usunięte przez administratora) - ciężko uwierzyć jak się okazuje na pozór "miła starsza pani" potrafi oszukiwać ludzi, i być tak przebiegła i cwana, po prostu szok! Ale czego się nie robi dla pieniędzy jak widać.... I następne wygi Iruś i Wiesław..... Jak się na nich patrzy, ciśnie się na usta hasło: Komuno wróć. Tylko i wyłącznie ta stara gwardia coś zarobi bo ma układy z osobami na etatach w TP. Oszukują młodych i niedoświadczonych ludzi.... Cała sprzedaż idzie na kilka osób aby zrobić jak największą sprzedaż na jednym koncie - po to aby otrzymać jak największe prowizje, o których i tak nie poinformują wszystkich... Co oczywiście jest nie zgodne z polityką firmy TP. Ludzie strasznie przebiegli, chytrzy, stosują bardzo nie uczciwe taktyki sprzedaży. Jeśli ktoś jest krętem, naciągaczem a do tego jest cwany i przebiegły to idealnie się odnajdzie wśród starej gwardii tej firmy... a reszta..... uwierzcie.... szkoda zachodu z tą "firmą". Co widać w większości komentarzy, bo pozostałe pewnie wstawiają wyżej wymienione osoby i reszta ich ekipy. Pozdrawiam

Pracownik Biurowy

Rekrutacja przebiegła bardzo pomyślnie, Pan Prezes odpowiadał na każde pytanie, potem dostałam sie do firmy ale po okresie próbnym zrezygnowałam gdyż nie sa wypłacalni. Dzwoniąc do firmy czy stawiając sie osobiście słyszę że nie maja pieniędzy-jak będa mieli to coś postaraja sie wpłacić?! I to jest poważne i odpowiedzialne podejście do pracownika. Najpierw szacunek a dopiero współpraca.

Dotyczące pracy, stanowiska pracy jak i obowiazków.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
siok

Panu prezesowi ostatnio troszke odbiło!!! Wszystkich na działalność gospodarczą. I jeszcze zwalnianie najlepszych pracowników . Dodatkowo Kierownikami robi osoby zupełnie nie kompetentne, jak np [usunięte przez moderatora]. Ta firma dąży na dno. Nie polecam NA PEWNO!

mat

Ech.. moja opinia nt fimry jest nijaka. Pracowałem jakiś czas jako elektromonter. Niby każdy miał umowe zlecenie a tak naprawde polegało to na tym że żadnej umowy nie było- nie była wpisywana data, gdyby przyszła kontrola to gadka prosta że mają (chyba 2 tyg) na zarejestrowanie pracownika. Zarobki dla osób z uprawnieniami też nijakie, jeśli nie masz umowy o prace wypłata spóźnia się co namniej o 10 dni. Samo podejście też jest bardzo dziwne, nabrać jak najwięcej roboty przy najmniejszej ilości pracowników.. Wymóg swoich narzędzi SICK! Pozdrawiam Pana [usunięte przez moderatora] który obiecuje duże zarobki i kończy się na śmie (usunięte przez administratora) ...

happybear

....a w biurze lubliniec święto..........nagrody rozdane.........przekręt prawie zamieciony pod dywan.........straty jak [usunięte przez moderatora]....... każdy się (usunięte przez administratora) cieszy jak dzidzia...........a smród po tych dwóch zostanie jak [usunięte przez moderatora]

mx

W tym temacie się z tobą zgodze

borat

wspaniala to ona raczej nie byla, szacunek do pracownika zerowy pojecie w/w kierownikow zerowe 15 razy ta sama robote robic o kase trzeba sie prosic bo zawsze im sie wydawalo ze juz pracownik jest zaplacony ba a nawet za duzo dostal jak za swoja prace jednym slowem mowiac dno dno i jeszcze raz dno

Polak-Katolik

Co Wy piszecie? Przecież to wspaniała firma, uczciwa i szanująca swoich pracowników. Każdy ma umowę o prace, zasady wynagrodzenia są korzystne, wysoka kultura pracy, możliwość awansu oraz liczne premię i dodatki. Pensja zawsze jest na czas, przejrzyste zasady wynagrodzenia, absolutny brak nepotyzmu oraz tyle krówek ile jesteście w stanie zeżreć. Nie mam pojęcia skąd się biorą te wszystkie zakłamane i fałszywe opinie...

majkel

ktoś napisał to (usunięte przez administratora) tak to wielkie (usunięte przez administratora) jak potrzebowali ludzi bo im budowa OBI leżała to obiecanki a potem murzyn zrobił swoje .... a do tych inicjałów [usunięte przez moderatora] dorzucić trzeba /wyliniałego/ [usunięte przez moderatora] który się szkoli na [usunięte przez moderatora]a pod okiem [usunięte przez moderatora] może nie chce wiedzieć prawdy o firmie

do "ok", wlasnie, wlasnie -pewnie to ty jestes jedna i ta sama osoba (jedyna, osamotniona), ktora pisze pozytywnie o tym bagnie. Osmieszyles/as sie niesamowicie w swojej wypowiedzi. Nie umiesz wyciagnac sredniej arytmetycznej z 1500 i 12000 tys. zl, a nazywasz innych debilami - haha, z tego co pamietam to tego uczyli juz w szkole podstawowej, no ale jesli nalezysz do przewazajacej tam elity emerytow to dlatego dawno juz nie pamietasz o tych podstawach. Druga tragikomiczna kwestia to dostrzezony plus ze zbyt poznego wyplacania, haha, juz tutaj sugerujesz,ze to niezbyt stabilna firma, skoro mysli sie tylko o "odprawie" i nastawia na duza rotacje "jeleni".

chcha

Jak byś nie wiedział frustracie to dział o którym tak barwnie się rozpisujecie ma 10 lat Popieram kolegę/koleżankę Tu można zarobić Trzeba tylko chcieć A jeśli chodzi o prace to większy luzy to tylko u siebie można mieć

ekspedientka

A propos opóźnionych wypłat, to jak to kiedyś ktoś powiedział "później dostaniesz, dłużej będziesz miał" :P ; powiedz to pani w sklepie np "ekspedientce"

padalec

ok - 2012-03-02 18:16:13 Witam Po pierwsze część z tych postów pisze jedna i ta sama osoba. Po drugie większość z \'\'niezadowolonych\'\' to sfrustrowani, ograniczeni debile którym nie wyszło w życiu lub z pobudek osobistych chcą się na kimś wyżyć. Ja i wielu innych pracujemy tu po kilkanaście lat i nikt z nas nawet nie myśli o zmianie pracy. Jeśli chodzi o zarobki fakt czekamy 1-3miesiące ale ma to swoje plusy, kiedy ktoś zakończy tu prace pobiera kasę za prace nawet po 3 miesiącach Średnie zarobki to ok 4000 netto Dla poszczególnych osób od 1500 do 12000netto W ograniczniki nie wyobrażacie sobie takich pieniędzy, najlepiej emigrujcie z tego kraju Nie starajcie się tu o prace Zostanie więcej dla nas Pozdrawiam frajerówMamy głos zadowolonego. Styl i podejście dobrze znane i niepodrobione. Jedyne co się nie zgadza to ten kilkunastoletni staż i rzekomo duże pieniądze. Prawda jest inna, te kierowniczyny też są [usunięte przez moderatora] przez swoją górę, ot taka kolejność dziobania.

ok

ktoś12

ta taki nieroby robią że szok!!!! chodzą jedynie i proszą sie o pieniądze za nic. tu ktoś napisał o [usunięte przez moderatora] Boże ten to dopiero jest beznadziejny. [usunięte przez moderatora], obmawia, i z każdego sie śmieje,, oj biedny Erni na niego taakie głupoty ten fajfus mówi

uczciwy pracownik

Witam. Większość opinii o tej firmie jest prawdziwa, począwszy od stawek skończywszy na materiałach. Obłęd wprowadzania [usunięte przez moderatora] w błąd (w [usunięte przez moderatora] jest niezaprzeczalnym faktem, mam nadzieję że da mu to coś do myślenia i się opamięta. Fakt dawania się [usunięte przez moderatora] przez własnych pracowników na wyższych stanowiskach jest żenujący ale dlaczego muszą cierpieć na tym zwykli robotnicy!!!

oszukany

Zostawmy[usunięte przez moderatora] i napiszmy kilka slow o monterach a raczej jej kierownikach i dyrektorach,to jedna wielka szajka,banda polskich decydentow ktora[usunięte przez moderatora] swoich pracownikow jak i [usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora]c go z wlasnych pieniedzy,zastanawia mnie czy jest w tej firmie bardziej dochodowe stanowisko od \'kierownika robot\'raczej nie,przekrety na fakturach[usunięte przez moderatora] w rozliczeniu stawek godzin pracy.Wiec strzeżcie sie [usunięte przez moderatora].to sa ow najwieksi [usunięte przez moderatora] przez ktorych maxtel zniza sie ku upadkowi.Jednak co sie da zauwazyc szanowny prezes przejrzal na oczy i malymi krokami bierze za skore tych [usunięte przez moderatora].Pozdrawiam smietanke.

Mrok

Tak sobie czytam te komentarze "byłych" sfrustrowanych pracowników i nasuwa mi się jeden wniosek. Poziom kultury w firmie niewątpliwie wzrósł po ich odejściu. Pozdrawiam i życzę więcej motywacji w kolejnej pracy bo bez tego z każdej roboty odejdziecie z podkulonym ogonem.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxtel - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxtel?

Kandydaci do pracy w Maxtel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxtel