Maxtel Sp. z o.o

Kraków

Opinie o Maxtel Sp. z o.o

Krzysiek

Dzień dobry, współpracowałem z firmą Maxtel Sp. z o.o w latach 2012- 2014, osobiście bardzo polecam. Praca lekka i przyjemna, dobre zarobki i miła atmosfera, a do tego bogaty socjal i możliwość szkoleń.

ewa
@Krzysiek 21.04.2016 16:16

co ćpasz??????

bb

Miło mi to słyszeć,niech zejdzie na samo DNO!wraz z jego menagerem!

ktos

Juz tak nie bedzie bo ten cwaniak (usunięte przez moderatora), sie konczy menager który setki ludzi (usunięte przez moderatora), i chwaliłsie jakie to premie zbieral poplanczal uslugi bez wiedzy klienta!! Ale to juz sie konczy MAXTEL KRAKÓW sie zatapia jak TYTANIK!!!

mrwild

Witam Dzięki tej "firemce" o mały włos nie zostałbym z umową na niedziałającą u mnie usługe CDMA, udało mi się ich dopaść w ostatni dzień. Mało tego, mamy czerwiec a ja od grudnia nie dostałem od nich zwrotu kaucji za modem i zewnetrzną antenę!! Omijajcie tą firmę szeeeeerokim łukiem!!

Tez nie polecam raczej. Chyba ze dorywczo. Ja pracowalam jakis czas na telefonie i ciezko bylo cokolwiek wepchnac a jak juz to brak warunkow na neostrade albo niewiadomo co dzialo się z zamowieniami. Dobra praca jak ktos chce sobie dorobic i mieszka na miejscu, ale jak trzeba dojezdzac to lepiej znalesc cos powaznejszego

klusek

chwile praowalem pare miesicy temu, ale nie polecam, pierwsza wyplata po trzech miesicach, a tak to robisz za frajer. nieporozumienie jakies!!!!!!!!

Zostaw opinię o Maxtel Sp. z o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxtel Sp. z o.o