maxtel
1 277

Opinie o maxtel

Renata

@Dlaczego kasujecie?, uprzejmie informuję, że skasowane mogą być jedynie wpisy w których występują wyzwiska oraz słowa powszechnie uznane za obelżywe. Dlatego przed wyrażeniem opinii dobrze jest zapoznać się z regulaminem panującym na forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin. @Szczery0, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie maxtel? Jakie warunki oferuje pracodawca? Czy można napisać, że atmosfera w tej firmie jest "rodzinna"? Zapraszam do dyskusji. @Były pracownik, jak ocenisz możliwości rozwoju zawodowego pracując w firmie maxtel? Pracownik, który jest zatrudniony u tego pracodawcy może liczyć na wsparcie pozostałych pracowników? Grupa pracowników pod tym względem jest zgrana i pomocna? Napisz proszę coś na ten temat.

Gosc

Czy ktoś zna powód wykreślenia p. Danuty ze spółki córki?

ewa
@Gosc 30.04.2018 06:25

nadal widnieje

Wiki

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

QWERTPOI
@Wiki 20.06.2018 21:14

Nie niemożna nic napisać pozytywnego.

Była rozczarowana.

Hej, byłam sekretarką w tej pseudo firmie i potwierdzam, że nie ma kto odbierać telefonów. Dostaje się dyspozycję, że jeśli ktoś dzwoni w sprawie kasy to odpowiadać że są na spotkaniu, konferencji itp. Człowiek musiał wysłuchiwać najgorszych epitetów tylko dlatego że chciał uczciwie pracować. Uciekłam bo umowa oczywiście zlecenie. Praca od 8 rano do 17 - 18 - 19 a czasami nawet 20. Szykowanie śniadań, sprzątanie, pranie ściereczek i obrusów za marną podstawę. Oczywiście końcowe wynagrodzenie po wystawieniu rachunku uregulowali dopiero po 7 mc po otrzymaniu pisma od prawnika. Taka to firma, którą trzeba omijać z daleka. Idąc tam do pracy czytałam komentarze ale człowiek na bezrobociu to rozum traci i pomyślałam, że to niemożliwe co ludzie piszą pewnie nie chce im się pracować. Ale jednak wszystko to 10000% prawdy.

Gutek

Może lepszym rozwiązaniem jest jednak rozmowa z prezesem niż pisanie na forum.

Szczery0
@Poszukiwacz 20.06.2018 14:56

Nie chodziło mi o niego. Tej osoby akurat nie znam... od dawna nie interesuje mnie ta "firma".

Dlaczego kasujecie?

Było tutaj mnóstwo wpisów, skasowane. Dlaczego chronicie interesy tego pracodawcy?

Renata

Cześć, chciałabym zaczerpnąć informacji na temat tego pracodawcy, co możecie powiedzieć na ten temat, polecacie złożenie kandydatury do Maxtel? Interesuje mnie również atmosfera panująca w firmie oraz system zmianowy czasu pracy. Każda opinia się przyda!

Szczery0

Firma Maxtel w moim odczuciu jest bardzo niekompetentną firmą. Notoryczne wręcz opóźnienia w wypłatach, które przekraczają 2-3 tygodnie to normalka. Brak możliwości kontaktu z osobą kompetentną (księgowa,prokurent, o prezesie już nie mówię) gdyż zawsze są na spotkaniu/wyjeździe, a gdy odwiedzi się ich biuro to chowają się w pokojach i możemy usłyszeć od p. sekretarki, że nikogo nie ma. Nie polecam współpracy z tą firmą, można tylko narobić sobie problemów. Z tego co wiem sporo osób wytoczyło teraz przeciwko firmie pozwy sądowe - oby udało im się wygrać. Poprzedni pan mecenas który reprezentował firmę zakończył współpracę... czyżby zrozumiał, że nie da się w sądzie wygrać kłamstwami przeciwko jasnym i czytelnym faktom? Znaleźli kogoś innego, nowego, młodego. Tak więc podsumowując - w firmie panuje bałagan, płaca jest niska i rzadko w terminie, zdarzają się problemy z wypłacalnością, w trakcie prac okazuje się, że w firmie brakuje podstawowych narzędzi i sprzętów, a przede wszystkim pieniędzy na ich zakup - nie mówmy już o materiałach... Ludzie często kupują je za swoje pieniądze i PÓŹNIEJ możliwe że zwrócą im te pieniądze... Choć były przypadki, że nie. Nie trzeba być wulgarnym i ordynarnym, ani szukać daleko żeby przekonać się z kim ma się tu do czynienia i przestrzec innych. Prezes potrafi bardzo mącić w głowach ludziom i wiele obiecać, niestety nie zdarza się chyba dotrzymywać tych obietnic. Jeszcze raz, ODRADZAM.

Mira

Jaki jest powód , że tak rzadko piszecie?

@Renata przykro mi, ale wszystkie komentarze na temat tej firmy są merytoryczne. Są wręcz ugrzecznione.

Renata

@gość, czy jako pracownik firmy możesz przedstawić swoją opinię na temat oferowanych przez Maxtel Sp. z o.o. warunków zatrudnienia? Jak długo już pracujesz w tej firmie? Od dłuższego czasu na forum brakuje merytorycznych komentarzy o firmie. Czy jest ktoś kto obecnie tam pracuje i może się wypowiedzieć? Jak oceniacie tego pracodawcę? Co w firmie można by poprawić, a co uważacie za jej największy plus?

Pracownik miesiąca

To była wspaniała firma, nie zapomnę jej nigdy.

Pracownik miesiąca
@Pracownik miesiąca 26.02.2018 19:27

Oczywiście żartowałem, chciałem tylko sprawdzić czy administrator usunie czy nie.

Gosc

(usunięte przez administratora)Nie polecam pracy w rej firmie.mmm

ja

Miałam okazję być na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maxtel, zostałam nawet przyjęta.(usunięte przez administratora)Widząc opinie o firmie zrezygnowałam,(usunięte przez administratora)i teraz tylko utwierdzam się w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję. Omijajcie to miejsce z daleka.

gość

A skąd masz tego typu informacje? ja jestem w firmie to o nich wiem...a Ty?!

z

szkoda

Ktoś

Pani Danuta niby niewinna?! Wolne żarty...

michal.b

Komu przeszkadza poznawanie "dupeczek".. Wszędzie zło i nienawiść.

Ktoś
@Gosv 10.07.2017 21:54

Z Danutą rozstali się w bardzo brzydki sposób, zwalając na nią winę za obecną sytuację. Jednak wszyscy zainteresowani doskonale wiedza, że zawsze ostatnie słowo należało do WK. Jeśli chodzi o Michała B, to on z jakiegoś powodu był traktowany inaczej niż reszta pracownikow. Mimo, że ewidentnie się nie nadawał do pracy oraz narobił tyle głupot i strat dla firmy (vide np. Kraków), WK trzymał nad nim parasol ochronny. Ciekawe dlaczego? Może Magda wie...

Janusz

(usunięte przez administratora) stanowczo odradzam ta firme

Maxtel ogranicza działalność. Dobrze nie jest.

ech

Tak naprawdę to nic się nie zmieniło. Chwilowo im się wydaje że wyszli na prostą, ale to tylko złudzenie. Za moment będą musieli zacząć spłacać zadłużenie i wszystko wróci do "normy", czyli znowu zaczną się opóźnienia w wyplatach. I dalej kłamią ludzi a stawki za pracę mają tak dziadowskie, że wstyd się przyznawać przed znajomymi.

Nowy

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, widzę że szukają monterów do instalacji FTTH. Może ktoś się wypowiedzieć na temat warunków pracy, jak obecnie wyglądają?

wikaop

Świetnie, że wynagrodzenie jest u nich na czas, bo w końcu doskoanle wiedzą, że trzeba dbać o przyjacielskie stosunki między pracownikami. W końcu wiadomo, żeby wypłata mogła być adekwatna do powierzanych zadań.

wikaop

Świetnie, że można u nich liczyć na całkiem stabilne zatrudnienie, zwłaszca, ze nawet kucharze nie byli poszukiwani. Ale jaka jest atmosfera? Dzięki za odpowiedź

ythiu

@ Gość generalnie wydaje mi się, że im dłużej się z czymś zwleka to tym bardziej ciężko będzie coś załatwić. Tak sądzę. No ale może w niektórych przypadkach jest inaczej

Byly pracownik
@ythiu 15.08.2016 12:48

Zgadzam się, spraw nie powinno się odkładać " na potem" w dodatku o swoje trzeba walczyć i to żaden wstyd upominać się o swoje wynagrodzenie za uczciwą pracę. Ja zakończyłem współpracę z maxtelem, podzielcie się informacjami jak obecnie wygląda sytuacja z płatnościami.

gosc

Wyprzedają majątek - tragiczna sytuacja. Zgłaszajcie należności do egzekucji, bo może być niedługo za późno.

Refleksja po latach

Stało się to co stać się musiało przy takim zarządzaniu jakie prezentował prezes z jego świtą.

Refleksja po latach

PM

Zacząłem pracować 2 tygodnie temu. O umowie o prace od razu zostałem poinformowany, że nie ma - jest zlecenie lub dzieło (póki co mam o dzieło), najlepiej założyć działalność. Ludzie są w porządku z prezesem i wyższą półką nie miałem do czynienia. Zobaczę co będzie za miesiąc i do czego to prowadzi bo jak ktoś już tu wspomniał trzeba siebie szanować. Pracuje zarabiam i mam mieć płacone w terminie inaczej papa.

takitam

Czopek, nie wiesz o czym mówisz. Skoro lubisz pracować nie dostając za to wynagrodzenia, to rób tak dalej. Jeżeli jednak ktoś szanuje siebie i swoją pracę, chce się rozwijać i dodatkowo zarobić na utrzymanie swoje i swojej rodziny - niech unika Maxtela jak ognia. Szkoda nerwów i czasu. Chyba, że ktoś lubi być dymany, jego sprawa. Tylko później nawet czopek nie pomoże...

Zostaw opinię o maxtel - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maxtel