Opinie o maxtel

@Renata przykro mi, ale wszystkie komentarze na temat tej firmy są merytoryczne. Są wręcz ugrzecznione.

Renata

@gość, czy jako pracownik firmy możesz przedstawić swoją opinię na temat oferowanych przez Maxtel Sp. z o.o. warunków zatrudnienia? Jak długo już pracujesz w tej firmie? Od dłuższego czasu na forum brakuje merytorycznych komentarzy o firmie. Czy jest ktoś kto obecnie tam pracuje i może się wypowiedzieć? Jak oceniacie tego pracodawcę? Co w firmie można by poprawić, a co uważacie za jej największy plus?

Pracownik miesiąca

To była wspaniała firma, nie zapomnę jej nigdy.

Pracownik miesiąca
@Pracownik miesiąca 26.02.2018 19:27

Oczywiście żartowałem, chciałem tylko sprawdzić czy administrator usunie czy nie.

Gosc

(usunięte przez administratora)Nie polecam pracy w rej firmie.mmm

ja

Miałam okazję być na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maxtel, zostałam nawet przyjęta.(usunięte przez administratora)Widząc opinie o firmie zrezygnowałam,(usunięte przez administratora)i teraz tylko utwierdzam się w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję. Omijajcie to miejsce z daleka.

gość

A skąd masz tego typu informacje? ja jestem w firmie to o nich wiem...a Ty?!

z

szkoda

Ktoś

Pani Danuta niby niewinna?! Wolne żarty...

michal.b

Komu przeszkadza poznawanie "dupeczek".. Wszędzie zło i nienawiść.

Ktoś
@Gosv 10.07.2017 21:54

Z Danutą rozstali się w bardzo brzydki sposób, zwalając na nią winę za obecną sytuację. Jednak wszyscy zainteresowani doskonale wiedza, że zawsze ostatnie słowo należało do WK. Jeśli chodzi o Michała B, to on z jakiegoś powodu był traktowany inaczej niż reszta pracownikow. Mimo, że ewidentnie się nie nadawał do pracy oraz narobił tyle głupot i strat dla firmy (vide np. Kraków), WK trzymał nad nim parasol ochronny. Ciekawe dlaczego? Może Magda wie...

Janusz

(usunięte przez administratora) stanowczo odradzam ta firme

Maxtel ogranicza działalność. Dobrze nie jest.

ech

Tak naprawdę to nic się nie zmieniło. Chwilowo im się wydaje że wyszli na prostą, ale to tylko złudzenie. Za moment będą musieli zacząć spłacać zadłużenie i wszystko wróci do "normy", czyli znowu zaczną się opóźnienia w wyplatach. I dalej kłamią ludzi a stawki za pracę mają tak dziadowskie, że wstyd się przyznawać przed znajomymi.

Nowy

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, widzę że szukają monterów do instalacji FTTH. Może ktoś się wypowiedzieć na temat warunków pracy, jak obecnie wyglądają?

wikaop

Świetnie, że wynagrodzenie jest u nich na czas, bo w końcu doskoanle wiedzą, że trzeba dbać o przyjacielskie stosunki między pracownikami. W końcu wiadomo, żeby wypłata mogła być adekwatna do powierzanych zadań.

wikaop

Świetnie, że można u nich liczyć na całkiem stabilne zatrudnienie, zwłaszca, ze nawet kucharze nie byli poszukiwani. Ale jaka jest atmosfera? Dzięki za odpowiedź

ythiu

@ Gość generalnie wydaje mi się, że im dłużej się z czymś zwleka to tym bardziej ciężko będzie coś załatwić. Tak sądzę. No ale może w niektórych przypadkach jest inaczej

Byly pracownik
@ythiu 15.08.2016 12:48

Zgadzam się, spraw nie powinno się odkładać " na potem" w dodatku o swoje trzeba walczyć i to żaden wstyd upominać się o swoje wynagrodzenie za uczciwą pracę. Ja zakończyłem współpracę z maxtelem, podzielcie się informacjami jak obecnie wygląda sytuacja z płatnościami.

gosc

Wyprzedają majątek - tragiczna sytuacja. Zgłaszajcie należności do egzekucji, bo może być niedługo za późno.

Refleksja po latach

Stało się to co stać się musiało przy takim zarządzaniu jakie prezentował prezes z jego świtą.

Refleksja po latach

PM

Zacząłem pracować 2 tygodnie temu. O umowie o prace od razu zostałem poinformowany, że nie ma - jest zlecenie lub dzieło (póki co mam o dzieło), najlepiej założyć działalność. Ludzie są w porządku z prezesem i wyższą półką nie miałem do czynienia. Zobaczę co będzie za miesiąc i do czego to prowadzi bo jak ktoś już tu wspomniał trzeba siebie szanować. Pracuje zarabiam i mam mieć płacone w terminie inaczej papa.

takitam

Czopek, nie wiesz o czym mówisz. Skoro lubisz pracować nie dostając za to wynagrodzenia, to rób tak dalej. Jeżeli jednak ktoś szanuje siebie i swoją pracę, chce się rozwijać i dodatkowo zarobić na utrzymanie swoje i swojej rodziny - niech unika Maxtela jak ognia. Szkoda nerwów i czasu. Chyba, że ktoś lubi być dymany, jego sprawa. Tylko później nawet czopek nie pomoże...

wikaop

ale może mają jakieś opóźnienia po prostu kolego? wydaje mi się, że jednak można tutaj dobrze zarobić na pewno jako sprzedawca no i praca jest też zmianowa oczywiście.

madziar

'Hehehe :) moim zdaniem to każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinie, nie ważne czy w pozytywnym czy negatywnym świetle,jeżeli chodzi o umowę to na własnej działaności zawsze wyjdziesz lepiej.

lojkok

Samo doświadczenie nie wystarczy. Musisz mieć odpowiednie uprawnienia. No ale opłaca się zatrudnić. Dostajesz bowiem umowę o pracę na czas określony...

ert

ja wlasnie sam sei zastanwiam czy by tam do nich nie aplikowac jako spawacz światłowodowy- monter sieci wiadomo ze trzeba umiec poslugiwac sie spawarkami i miec doswiadczenie

Michał
@ert 10.02.2016 18:11

Człowieku. Nie warto. Od grudnia czekam na zapłate pełnej faktury

merwik

@syton, umowa na własną działalność ma naprawdę wiele plusów. Koszta niewielkie - wiadomo składki zus, czasem księgowośc i tyle. Ja myslę, czy nie aplikowac jako monter sieci FTTH. Wymagana jest tylko umiejętność posługiwania się spawarkami światłowodowymi, przyrządami pomiarowymi, czy znajomość pojęć i sieci telekomunikacyjnych. Skoro wiem, ze FTTH to fiber to the home, to chyba wymagania spełniam.

Gosc

Miałem przyjemność współpracować z Tą spółką. Potwierdzam, że p. Danuta to "kręciara". :D

guliguli

W firmie maxtel można powiedzieć, że pracują głównie młode osoby, a to dlatego że łatwo można się dostać do tej firmy, co prawda nie przyjmują byle kogo, no ale dużych wymagań nie mają, i może to być dobre miejsce dla osób które dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery. Zarobki nie są jakoś bardzo duże.

Basi jest wstyd dlatego się nie wypowiada, a po za tym nie bardzo może bo jej najlepsza przyjaciółka jej nie pozwala.

pracownica

Jak komuś się nie chce pracować to niech nie narzeka ze kasy nie dostaje, firma miała problemy to prawda ale teraz kasa jest na czas , zresztą która firma teraz nie ma problemów, jak wam lepiej gdzie indziej i macie taki wybór na rynku kieleckim to przecież droga wolna. Pracownicy którzy pracują tu długo i są z firmą na dobre i na złe są doceniani. ja nie narzekam.

podwykonawca
@pracownica 04.02.2015 16:33

Witam, generalnie z firmą zrobiło się coś strasznego. Podejrzewam , że winni to "manadźerowie". Zrobiłem z nimi 3 budowy,na dwóch było ok- opłaty faktur terminowe, natomiast na 3 ogromne opóźnienia i w końcu jakieś pieniądze dostaliśmy od inwestora. Nie mogę się również doprosić umowy od nich- roboty były robione na 8% VAT-mieszkaniówka.Bardzo bystrym i fachowym człowiekiem był Sławek J.Pozdrawiam. W trakcie tej 3 budowy gro ludzi od nich odeszło, kilku widziałem na portalu dla elektryków-szukali roboty.

Zostaw opinię o maxtel - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maxtel