Maxtel
counter
1 283 183 5 1
on Nowy wpis

@zły dużo osób ma taki problem z tą firmą? Wiesz coś?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 84 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Monika Nowy wpis

@pracownik ile Ci wiszą?

Pracownik Nowy wpis

Opinie są usuwane!!! Uważajcie na nich!!! Są niewypłacalni!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 286 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Maxtel?

Wasyl

Szkoda, że do tego musiało dojść. Ludzie stracili pracę.

Dumny pracownik

Wkoncu upadłość tej frajerskiej firmy co (usunięte przez administratora)ludzi z pieniędzmi. Jak się cieszę że upadliscie nareszcie. Czas dobiegl końca

@Dumny pracownik

jak upadł!!!! A Telmag??!!! Maxtel Bis!!!!!!!!!!!!

Płotek

Mój komentarz został usunięty, pracowałem u tych złodziei 2-3 lata temu, sprawa w sądzie jest do dziś, unikajcie ich bo szkoda nerwów

Anka

Miałam okazję pracować w firmie. Poza miłymi relacjami z pracownikami....nie dodam miłego słowa jeśli chodzi o szefostwo. Człowiek pracuje a o swoje pieniądze musi się prosić, wstyd dla Pana Prezesa i księgowej...obiecanki i obiecanki a wyników brak. Moje sugestie dla Maxtel: Firma nie jest godna polecenia....Przede wszystkim zaczęłabym od normalnego z szacunkiem i kulturą traktowaniem pracowników, pensji wypłacanych terminowo....to podstawa. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim, zacząć od poprawy stosunków między sobą a pracownikami jak i kontrahentami, spłacić długi a nie pchać się w kolejne, robić wszystko aby ludzie otrzymywali wynagrodzenie w uzgodnionym terminie a nie toczyli sprawy w sądzie czy przychodzili i się prosili o swoje zarobione pieniądze-to się w głowie nie mieści.

@Anka

jeszcze duzo nie wiesz o tej firmie.....jedno złodziejstwo!!!! a kryś powinien gnić w pierdlu..chociaż, może to by nie była kara...niektórzy wiedza co mam na mysli....cioteczka...

gosc
@Anka

To już pozamiatane: Poz. 12232. MAXTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kielcach. KRS 0000013648. SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGOREJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23 maja 2001 r., sygn. akt V GU 421/18.[BMSiG-11531/2019]Sąd Rejonowy w Kielcach, V Wydział Gospodarczy, Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, podajedo publicznej wiadomości, iż postanowieniem z dnia22 lutego 2019 roku, wydanym w sprawie z wniosku dłużnika Maxtel sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, nr KRS 0000013648,o ogłoszenie upadłości (sygnatura akt V GU 421/18) postanowił zabezpieczyć majątek dłużnika Maxtel sp. z o.o. z siedzibąw Kielcach, nr KRS 0000013648 poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Tycjana Saltarskiego(licencja doradcy restrukturyzacyjnego nr 127)

Klient

Firma nie płaci, nie przejmujcie z nimi wspolpracy.

@Klient

Jak długo współpracowałeś z firmą Maxtel? Możesz bliżej przedstawić, na czym polegała Twoja współpraca z firmą, której dotyczy wątek tego forum? Napisałeś, że firma nie płaci, dlatego chciałbym również wiedzieć, dlaczego firma nie rozliczyła się z Tobą i jakie są tego przyczyny? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Były współpracownik Tomek
@Klient

Firma oszuści,do tej pory nie płacą za układ ratalny który zawarli w związku z upadłością. (usunięte przez administratora) i oszuści,przez nich moja firma straciła płynność finansową,a co za tym idzie wszędzie kłopoty i długi.Omijać szerokim łukiem,zdecydowanie!!!

@Były współpracownik Tomek

Mógłbyś napisać, jak to się stało, że w ogóle podjąłeś z nimi współpracę? Wcześniej nie było problemów z terminowymi płatnościami? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

@Sebastian

firma nie rozliczyła sie z tym panem, ponieważ normą w tej firmie panującą od wielu lat jest niepłacenie!!!!!!!!!!!!!! tylko oszukać, wydoić, a nawet pożyczyć kasę od pracownika!!!!!!!!!!!! i nie oddać!!!!!!!!!! zwykli (usunięte przez administratora) a raczej (usunięte przez administratora)

@ewa

Skąd masz informację o tym, że rzekomo pracodawca potrafił pożyczyć pieniądze od zatrudnionego pracownika? Informacja, którą podałaś, jest na podstawie Twoich osobistych doświadczeń, czy może wydarzenie miało miejsce w czasie, kiedy tam pracowałaś? Odpowiedz, proszę.

TakNie1

Hubert
@Sebastian

Chyba nie od pracownika, a od kontrahenta.

@Hubert

OD PRACOWNIKA!!!!!!!!!! OSOBIŚCIE GO ZNAM!!!!

Xyz
@r webt

Ej, powiedz coś więcej, to ciekawy temat!

@r webt

I ten właśnie pracownik informował Cię, że miała miejsce tego typu sytuacja? Będziesz tak uprzejmy i opiszesz coś więcej na temat funkcjonowania tej firmy - jak kształtują się w takim razie relacje między pracownikami a pracodawcą? Czy są to przyjacielskie relacje, czy bardziej oficjalne?

Cezary
@Sebastian

Chyba już tego się nie dowiemy. Mniejsza z tym. A ja mam jeszcze pytanie z innej bajki - czy w ogóle w tej firmie jest jakakolwiek szansa jeszcze na zatrudnienie?

TakNie1

sd gsfh
@Cezary

a co chcesz tam p[racowac??? to do Telamgu idź, to tez maxtel tylko inna nazwa.....taki spadochron, ci sami ludzie, to samo dziaDOSTWO....

Ciekawski
@sd gsfh

to potwierdzona informacja?

@sd gsfh

Masz jakąś wiedzę na temat tego, czy firma Maxtel poszukuje obecnie nowych pracowników? Jak widać, w wątku są osoby zainteresowane odpowiedzią na to pytanie, dlatego - jeżeli możesz - to zachęcam Cię, abyś przedstawił, co wiesz na ten temat. Twoja odpowiedź będzie pomocna dla każdego z nas.

@Sebastian

Jak nie było problemów???!!! MAXTEL poszedł w długi totalne aby uratować (usunięte przez administratora) Pan Waldemar na swoją córkę Magdalenę założył kolejną firmę TELMAG...miało to im pomóc...a długi w jednej i drugiej firmie idą w górę! Kto tak zadłuża firmę???? Brak słów.

@Cezary

Tak, jest szansa, ale pracując za darmo....bo mimo obietnic prezesa i księgowej na wynagrodzenie będziesz musiał długo sobie poczekać!!! Dlatego ja zrezygnowałam z pracy. Miałam dość czekania na wypłatę zaległego wynagrodzenia, ciągle słyszałam, wie Pani jak to jest, czekamy na przelewy...proszę o cierpliwość....itd

@Cezary

jest...w Telmagu, firma córka maxtela.............

Mirosław

Nie warto tracić czasu na wysłanie do nich CV. Podobno Waldka mają wsadzić za położenie firmy. Tyle spraw sądowych chyba nikt w Kielcach nie ma. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.

rtweq
@Mirosław

i co z tego??? a teraz on ma Telmag i ma w doopie wszystkich!!!

@Mirosław

kto go wsadzi i za co?? że położył swoją własną firmę??!! sam się wsadzi??? ma Telmag, znaczy niby córka ma, ale wiadomo o co chodzi.....sprzedał budynek an karkowskiej, a kasa??? schowana!!!

Ciekawski
@ewa

o czym wy mówicie? co za sprzedawanie?

@Ciekawski

normalne, sprzedał budynek na Krakowskiej.....

@rtweq

Telmag to tylko przykrywka, już i za tą firmę się biorą....pracując byłam świadkiem kontroli z PIP ....kar....itd.

@ewa

Sprzedaż na Krakowskiej to jedno, a sprzedaż dodatkowo swoich gruntów na spłatę kredytów to drugie...mimo to wszystko to i tak za mało, firma ma za duże zadłużenie aby z tego ot tak wyjść. Zamiast pensji pracownikom spłaca się długi...ludzie pracują za darmo...firma powinna ogłosić upadłość, bo nikt u nich nie zarobi a tylko straci.

Dawid

Widziałem, że firma nie dała rady z problemami!

Znajomy
@Dawid

Problemy są do przejścia tylko nie kraść i pracować, niestety prezes nic nie umie, więc nie może pracować i pozostaje mu kraść

Adnrzej
@Dawid

Jakimi problemami?

Oszukany kontrahent

Ludzie jak najdalej od tego (usunięte przez administratora)i jego nędznej firmy. Układ (usunięte przez administratora), a muszę jakoś utrzymać swoją firmę. Sprawa jest już w sądzie. (usunięte przez administratora)

uciekać od oszustów

Tak6Nie

@ewa

Dlaczego w taki sposób określasz firmę Maxtel? Pracowałaś w tym miejscu i mogłabyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy? Myślę, że pracując tam, dostrzegłaś na pewno zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty pracy w tym miejscu.

Renata

Cześć, chciałabym zaczerpnąć informacji na temat tego pracodawcy, co możecie powiedzieć na ten temat, polecacie złożenie kandydatury do Maxtel? Interesuje mnie również atmosfera panująca w firmie oraz system zmianowy czasu pracy. Każda opinia się przyda!

Monika
@Renata

Maxtel=Telmag to po pierwsze Po drugie-jak chcesz pracować za darmo- to podejmij pracę. Po 3 będziesz nie tylko pracownikiem a także i służącą-wykonujesz wszystkie obowiązki od Prezesa-nawet wywalanie smieci firmowych....do kontenera. Na pieniądze sobie poczekasz...tylko głupi podejmie tu pracę.

Gutek

Może lepszym rozwiązaniem jest jednak rozmowa z prezesem niż pisanie na forum.

Tak5Nie2

@Gutek

Niestety, prezes unika rozmowy albo jakiegokolwiek innego kontaktu. Jeśli już jakimś cudem do niego dojdzie, to zawsze to samo czarowanie i obiecywanie: "Nie mamy, czekamy na przelew. Przyjdzie i z miejsca zapłacimy" albo "Jutro mamy dostać, jak tylko przyjdą pieniądze to przelewamy", "Oczywiście, że zapłacimy - tylko nie mamy jeszcze z czego, przelew ma być za X dni".... i tak w kółko. Ci którzy wstąpili na drogę sądową usłyszeli, że nie wykonali prac, nie wywiązali się z obowiązków lub co lepsze wykonali prace wadliwie i niekompletnie. Gdzie wcześniej ani słowa na ten temat nie wypowiedzieli, kazali tylko czekać na przelew. Nie widzę sensu rozmowy z takimi ludźmi, którzy tylko mydlą oczy innym i oszukują.

Tak16Nie
Poszukiwacz
@Szczery0

A czy tu chodzi o pana Tomasza Deredas w tym wszystkim? O biuro projektowe? Czy źle myślę. ?

@Poszukiwacz

Nie chodziło mi o niego. Tej osoby akurat nie znam... od dawna nie interesuje mnie ta "firma".

@Gutek

Gutek Tak to prawda, tylko czy Prezes znajdzie czas aby z Tobą porozmawiać? Bo nawet jak jest w firmie i przyjdziesz-to dla Ciebie go nie ma! Pracując na sekretariacie byłam nie raz świadkiem jak się kończą wizyty u Prezesa ludzi, którzy przyszli po swoje zarobione a niewypłacone przez firmę pieniądze....to co widziałam, zachowanie Prezesa jak i podejście do tych ludzi to się w głowie nie mieści. ludzie gdy mowiłam, ze Prezesa nie ma i tak wchodzili do jego pokoju a tam awantura na całego i pretensje do sekretarki, ze wpuściłam...a co można zrobić-jak ludzie przychodzą po swoje?!!!

Wiki

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Wiki

Jak widać ciężko o jakiekolwiek pozytywy. Niestety to nie jest dobra firma do pracy - szkoda narażać się pod względem zdrowotnym i finansowym. Proszę was i przestrzegam, UNIKAJCIE.

@Wiki

Można napisać coś pozytywnego, oczywiście. Z pracownikami mojego działu tworzyliśmy świetną, zgraną ekipę. Do dziś utrzymujemy kontakt i czasem odwiedzam niedobitki które mimo wszystko pozostały w MaxTelu. Część kadry kierowniczej i dyrektorskiej sprzed paru lat to byli złoci ludzie. MaxTel płacił bardzo dobrze, tylko problem w tym, że zdecydowanie za rzadko. ;)

QWERTPOI
@Wiki

Nie niemożna nic napisać pozytywnego.

@Wiki

Wiki A co można dobrego napisać o firmie, która nie szanuje pracownika a ma go jako służącego? Firma jest niewypłacalna-umowa głównie zlecenie a o własne pieniądze musisz się prosić i chodzić za nimi...wstyd i hańba. W pracy zostajesz dłużej a gdy odmówisz prezes ma ale...za dodatkowe godziny nikt Ci nie zapłaci!!!

Była rozczarowana.

Hej, byłam sekretarką w tej pseudo firmie i potwierdzam, że nie ma kto odbierać telefonów. Dostaje się dyspozycję, że jeśli ktoś dzwoni w sprawie kasy to odpowiadać że są na spotkaniu, konferencji itp. Człowiek musiał wysłuchiwać najgorszych epitetów tylko dlatego że chciał uczciwie pracować. Uciekłam bo umowa oczywiście zlecenie. Praca od 8 rano do 17 - 18 - 19 a czasami nawet 20. Szykowanie śniadań, sprzątanie, pranie ściereczek i obrusów za marną podstawę. Oczywiście końcowe wynagrodzenie po wystawieniu rachunku uregulowali dopiero po 7 mc po otrzymaniu pisma od prawnika. Taka to firma, którą trzeba omijać z daleka. Idąc tam do pracy czytałam komentarze ale człowiek na bezrobociu to rozum traci i pomyślałam, że to niemożliwe co ludzie piszą pewnie nie chce im się pracować. Ale jednak wszystko to 10000% prawdy.

Tak16Nie

Były
@Była rozczarowana.

W tej firmie normą jest nie wypłacanie zaległości po odejsciu

@Była rozczarowana.

Twoje obowiązki dokładnie równają się moim obowiązkom...ja na koniec jeszcze usłyszałam ( rozmowę prezesa z kierownikiem budowy), że przecież wiedziałam w co się pcham....to już przesada....niech przestaną ludziom oczy mydlić i mowią prawdę. Omijać te firmy z daleka....

Renata

@Anonimowy, miałeś problemy z wypłatą środków przez firmę maxtel? Przybliż, proszę, jak wyglądała ta sytuacja szczegółowo, ponieważ w żaden sposób nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi, więc może zostać uznana za mało prawdopodobną.

PM

Zacząłem pracować 2 tygodnie temu. O umowie o prace od razu zostałem poinformowany, że nie ma - jest zlecenie lub dzieło (póki co mam o dzieło), najlepiej założyć działalność. Ludzie są w porządku z prezesem i wyższą półką nie miałem do czynienia. Zobaczę co będzie za miesiąc i do czego to prowadzi bo jak ktoś już tu wspomniał trzeba siebie szanować. Pracuje zarabiam i mam mieć płacone w terminie inaczej papa.

Anonimowy
@PM

To niezła bajeczkę ci sprzedali. Z pieniędzmi możesz się pożegnać ponieważ są nie wypłacalni

Zostaw merytoryczną opinię o Maxtel - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.