Opinie o MDS Elektronik Adam Dulęba w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MDS Elektronik Adam Dulęba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MDS Elektronik Adam Dulęba o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDS Elektronik Adam Dulęba w Kielce

IREK Nowy wpis

Posłałem do naprawy piecyk gazowy na butlę. Naprawa przebiegła bardzo sprawnie i odesłana terminowo.Słowa uznania za cały przebieg operacji i cenne uwagi.

alepie Nowy wpis

Szukam kabla do lodówki turystycznej Campinggaz. Ktoś zaproponował mi ten punkt. Od razu po lokalizacji miałem złe skojarzenia. Tak, to jest to miejsce gdzie pare lat temu przytaszczyłem telewizor, który nie zawsze się włączał i potrzebował kiku prób, by zaskoczył. Po paru dniach odebrałem sprzęt, otrzymałem zapewnienie, że jest ok. i zapłaciłem 100 zł. Po powrocie do domu telewizor okazał się być chyba nawet nietknięty ponieważ miał te same niedomagania. Teraz łaskawie przyjął mnie ten sam nieprzyjemny typ. Na pytanie o kabel najpierw odesłał mnie do serwisu wymądrzając się przy okazji z czego nic nie wynikało. Poprosiłem żeby pokazał mi jakie przewody ma to wskażę odpowiedni ponieważ wiem o jaki mi chodzi. Okazało się, że miał tylko jeden, z którym chyba zostanie na zawsze bo zupełnie nietypowy. Po co tyle się nagadał odsyłając mnie do serwisu zostanie jego tajemnicą. Jednego jestem pewien to fakt, że moja noga więcej tu nie stanie, a innym też stanowczo odradzam. Zresztą widząc niewielką ilość sprzętu powieżonego mu do naprawy myślę, że raczej dobiega słuszny jego koniec. Klienci się poznali na umiejętnościach tego niemiłego pana. I tak długo przetrwał.

Nie polecam.. Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o MDS Elektronik Adam Dulęba - Kielce

Firma MDS Elektronik Adam Dulęba prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• TECHNIK NAPRAWY SPRZĘTU AGD, Kielce - Kwiecień 2023
  • TECHNIK NAPRAWY SPRZĘTU AGD, Kielce - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie MDS Elektronik Adam Dulęba lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

MDS Elektronik Adam Dulęba
  • Jana Nowaka-Jeziorańskiego 73