maxtel

Krosno

Opinie o maxtel

czy ktoś z was wie, czy ta firma jeszcze istnieje? ? gdzie w ogóle mieści się siedziba, bo nigdzie nie ma info, ani strony www.Jakie zarobki ta oferują pracownikom? są jakieś szkolenia dla pracowników? Jak atmosfera w zespole?

monika

ta firma już nie istnieje. odeszli od niej najlepsi Przedstawiciele.... a dlaczego to się na pewno domyślacie...

KTOS

prawda ,prawda !!!!!!!!!!!!!DZIĘKI ZA ODWAGĘ

Prawda prawda !! Pracowałem tam tylko 4 tygodnie ,gdy zwróciłem sie o pomoc to była jedna odpowiedz co ja wróżka?? z kąd mam wiedzieć pytaj Z mnie głowa boli!! DZięki za odwagę ze ktosen temat poruszył mozed będzie więcej wypowiedzi STARŻE PANIE STAŻEM !! głowa do góry i piszczie prawde!!

BRAWO!!!

Prawda ,prawda pracowałem tam!!!!! Trzeb abyło zmienic panią koordynator która pracowałaod 13-16 z wiecznym bólem urojonym głowyi ludzie do dzisiaj by prace mieli! w tak trudnym rejonie jakim są okolice Krosna

anonimek

a może teraz ktoś odważny wypowie się jak pracuje sie w maxtelu w krośnie?

Zostaw opinię o maxtel - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maxtel