Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MaxCo Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

nic mi się niechce

Ludzie marnujecie czas na wpisy na jakimś kiepskim forum zamiast zarabiać kasę a potem ją wydawać!!!!!!! Jak się komuś nie chce to nawet w sejmie będzie mu ciężko i zamało kasy.

Wytłumacz mi dlaczego Ty wciąż próbujesz mi wmówić iż ja nie wiem o czym piszę . Działalność handlową prowadzę już 20 lat z f.Maxco współpracuje już długo i wiem co to są koszty i wiem że w tej firmie można wyciągnąć nie złą kasę - górnej granicy praktycznie nie ma . Potwierdzę już chyba kolejny raz że w dobie kryzysu i silnej konkurencji nie jest łatwo handlować towarem który nie jest tym" Pierwszej potrzeby" , ale właśnie ten towar jest wysoko marżowy i jeżeli jesteś handlowcem " PIERWYJ SORT " to tu możesz zarobić .

Szok

Gość - 2011-09-17 15:51:56 A nie mówiłem Pan szok dostał naprawdę szoku . Po pierwsze w tych 150-ciu poprzednich wpisach nie wszystkie były negatywne tylko trzeba było uważniej czytać po drugie ten typ argumentacji pojawiał się już wcześniej , czyżby powrót starego kumpla MAXCO tylko pod innym szyldem a po trzecie to nikt cię nie pytał ile ty zarabiasz i jakie masz świadczenia TO JEST FORUM O MAXCO ! I jeszcze jedno jesteś nie aktualny firma w tym roku kupiła 2-3 letnie VITO , TRANSPORTERY,CADY, O.COMBO , ponadto kilku czołowych co kilka lat wymienia auta na nowe prosto z salonu - stać jest ich na to . Jakoś wpisy które nastąpiły po Twoim nie potwierdzają tych bajońskich sum o jakich piszesz. Coś mi się zdaje, że Ty nie wiesz iż od faktury VAT należy jeszcze odprowadzić ZUS, podatek dochodowy, VAT . Zapłacić koszty- za chwilę jak nic przyjdą do Ciebie windykatorzy i poborcy podatkowi.

Bożek

Jeździłem po Wielkopolsce. Miałem kilku fajowych klientów co miesiąc w miesiąc fajne sumy robili. Słyszałem od kumpla który dalej jeździ w Maxco że macie teraz więcej sieci to mocno pomaga?

Przedstawiciel Handlowy

spoko rozmowa z kierownikiem regionu, normalna pogaducha

co robiłem, czemu tu się zglosilem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
bełkoczący

A na jakim regionie pracowałeś? Ja jeżdżę po Polsce centralnej i nie ma co biadolić. W wakacje leży ale to chyba w u każdego. Teraz już jest ok.

Bożek

To chyba wiele zależy gdzie się mieszka i jaki region się obsługuje.Prawcowałem w Maxco rok temu i może kokosów nie było bo na rękę po kosztach miałem może 2200 do 3500 w lepszych miesiącach ale praca była spoko. Dużo luzu, plany się realizowało i było ok. Teraz robię w chemi budowlanej i to jest kanał. Firmy nie płacą, cały czas się windykuje a nie sprzedaje a kasa taka sama.

Z kilku piecy już chleb jadłem i powiem tak. Wszędzie są lepsze i gorsze dni... Aktualnie w M. zarabia się średnio ale miesięcznie 3000 zł po kosztach zostaje. W wakacje było słabiej no ale to wszędzie. Poprzednio pracowałem w warzywach i tam też w wakacje było słabo. Tak czy siak nie jest źle. Syn się cieszy bo produkty mu się podobają, jak chyba każdemu smarkowi...

Szok

Gość - 2011-09-14 21:16:14 Ale są w tej firmie i tacy którym co miesiąc wpływa regularnie ponad 10 tys.i nawet po odliczeniu tych kosztów o których mówi poprzednik zostaje całkiem niezła sumka . Podejrzewam że kolega , który pracuje w wiodącej firmie jednocześnie będąc jej czołowym pracownikiem i rzadko jak napisał widzi 6 tyś. nie pozostawi tego bez odpowiedzi.Pozdrawiam tych , którzy sobie potrafią poradzić Po pierwsze, jak ja zarobię 6000 tyś na rękę to do budżetu i ZUSU odprowadzę 4000 tyś i i szlak mnie trafia, że ktoś kto leci sobie w kulki ma takie same usługi medyczne, prawa obywatelskie, ON MNIE ZWYCZAJNIE OKRADA. Po drugie NIE WIERZĘ, W TE BAJKI O ZAROBKACH, UWAŻAM JE ZA ZWYKŁE KŁAMSTWA. Najpierw 150 wisów użalających się jak jest źle a teraz raptem sami zadowoleni - jak nic klakierzy liczący na przychylności szefów piszą te KŁAMSTWA lub sami managerowie wieczorami ratują reputację. Po trzecie jak ja zarobię 6000 tyś to mam dodatkowo samochód do dyspozycji razem z paliwem (również prywatnie), telefon do dyspozycji (również prywatnie) płatny urlop (pięć tygodni płatne według średniej z trzech miesięcy), prywatną opiekę medyczną, trzynastkę, wczasy pod gruszą, wypłatę na konto trzy dni przed terminem, wielokrotnie większe ubezpieczenie w ZUSIe oraz prywatne a Ty.................? Liżesz szefowi buty w dzień wypłaty aby zechciał podpisać fakturę. W ostatecznym rozrachunku mam zdecydowanie więcej. Czasy firm zatrudniających na działalności się skończyły- zostały tylko niedobitki które nie mogą się pogodzić z aktualną rzeczywistością, że pracownicy liczą co się stanie kiedy przejdą na emeryturę lub zachorują i nie tak łatwo nabierają się na tanie obietnice. Większość firm która zniknęła z rynku FMCG to firmy zatrudniająca na działalności, a przyczyną ich upadku była zachowawczość i niestabilność kadrowa. Dziś pracownicy wymagają urlopu, stabilizacji, pewności jutra, podstawowych praw- inaczej firma może liczyć na miernoty lub kombinatorów ciągnących klika biznesów na raz w żadnym nie angażując się dostatecznie. PS: Dlaczego firma która płaci po 10 000 tyś netto swoim pracownikom używa samochodów wartch połowę tej kwoty? ;-)

Adam - 2011-09-11 17:54:11 3,5 tysiąca to faktura, w dobrym miesiącu, za którą płaci Ci firma - prowadzisz działalność gospodarczą - z tego musisz opłacić ZUS, wydać na paliwo jakieś 600 - 800 zł. Powiedzmy 600 i ZUS - z 3500 zostaje Ci 2000 - z tego musisz pokryć koszty samochodu - niestety kosztuje, później opłacić VAT - bo Maxco chce, żebyś był VATowcem i na końcu podatek dochodowy. W dobrym miesiącu zostaje CI 1400 zł, w słabym 500 - 600 zł. Jeżeli klient nie zapłaci za towar, to Tobie potrącają. To co Ty tam robisz. Nie chce mi się wierzyć w tak niskie zarobki. Tam pracuje wiele osób!

Noooo czoywiście że 6 tys to przesada! Jeżdżę i jeżdżę i raz od dwóch lat miałem 5 tys. Zazwyczaj 3,5. Gadam z innymi i u nich podobnie!

Ja 6000 tam nigdy nie zarobiłem ale 4000 miałem pare razy. Mam tam jeszcze kumpli i jak wszedzie narzekaja ale 3000 maja. W sezonie dostaja wiecej ale 6000 nie wiem czy ktos tam zarabia.

Szok

PH - 2011-09-08 14:30:04 Wszystko zależy jakiej kasy się ko spodziewa. Ja jestem w Maxco prawie dwa lata. Raz jest lepiej raz ... wiadomo, jak wszędzie. Są miesiące że zostaje 3000 zł na rączce a miałem i takie że zostało 6000 zł. Wiele zależy od samozaparcia. Jak dla mnie jest OK. 6000 tyś na rękę! Jestem handlowcem w dużej korporacji która jest jednym z najlepszych pracodawców w Polsce, pracuję w tej firmie kilka lat i jestem liderem sprzedaży w swoim dziale i sześć tysięcy na czysto to ja widzę dwa razy do roku. Ciekawe czy to kierownictwo MAXCO wypisuje takie bzdury czy każe to robić pracownikom biurowym.

PH

anonimek

hmmm dużo wpisów ale mało konkretów, mam przeczucie że wiele osób tu piszących wyleciało za coś z roboty i teraz się mści. No cóż wolny kraj i można pisać co się chce. Może jednak ktoś ma jakieś konkrety np. ile można zarobić? ilu klientów się obsługuje? ile spotkań dziennie wymagają? czy plany są realne czy też nie? jestem przekonany że to są informacje potrzebne jak i cenne natomiast ciskanie obelgami jest bezcelowe a co gorsze świadczy o osobach które te obelgi piszą...

Anonim 2

Panie Anonim ciekawi mnie co ty mówiłeś klientom sprzedając im te przeterminowane słodycze i czy nie powinno tobie być teraz głupio

Spoko

Gość - 2011-08-28 20:34:06 Gościu wyluzuj bo ci żyłka pęknie , w najlepszym przypadku skończysz jako zwolennik moherowych beretów . Nie możesz tak bez końca wszystkich pouczać . Trochę samokrytycyzmu . Jak na razie dyskutowałem jedynie z nijakim Bartkiem więc nie wiem dlaczego piszesz, że pouczam wszystkich. A Ty najpewniej jesteś tym właśnie Bartkiem którego wcześniejszy wpis zawierający epitet (w zasadzie składający się tylko z niego) został usunięty przez moderatora i teraz pod innym szyldem starasz się robić sztuczne poparcie dla samego siebie. A co ja temu Bartkowi napisałem, że temat jest od dawna martwy i raczej nie powinien liczyć na nowe rady skoro już dziesiątki osób się wypowiedziało? Gdzie tu obraza czy pouczanie. Strasznie płaczliwy ten Bartek bo strasznie się rozpłakał i rozkleił po tych kilku praktycznych radach z mojej strony. NIE MĘSKIE TO!

Zostaw merytoryczną opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 48 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.