MaxCo Distribution Sp. z o.o.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.

Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w MaxCo Distribution Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

znikad

Firma jak każda inna duzo luzu jak na fmcg. poprzednio pracowalem w hurtowi spozywczej to caly czas bat nad (usunięte przez administratora) tu tk nie ma zarobik wychodze na miesiac ok 3000 do 3500 na rence samochod mam caly czas wahe do baku leje i sie z innych smieje ;D

Radek
@znikad 03.11.2017 13:05

Jak można wiedzieć jaką masz umowę o pracę, mi proponują jakąś przez agencję-czy weklsel też masz Pozdrawiam

Lidia

@Zainteresowany dobrze, że oczekujesz konstruktywnej wypowiedzi na temat pracy w firmie MaxCo Distribution, bo z takiej można się dowiedzieć jak najwięcej, a coraz mniej takich się tutaj pojawia. Ja Ci nie odpowiem na Twoje pytanie, bo nie jestem pracownikiem tej firmy, ale zwrócę Ci uwagę, że pytanie o zarobki zbyt wiele nie da, bo zapewne nikt Ci szczegółowo nie odpowie. A jest to spowodowane tym, że zwyczajnie pensja jest zależna od wielu kwestii i często osoby na tym samym stanowisku zarabiają inne pieniądze.

Zainteresowany

Moze ktos napisac jakas konstruktywna opinie o tej firmie. Jakie zarobki podstawy,

Lidia

@Edi a nie chcesz się przekonać na własnej skórze jak się pracuje w MaxCo Distribution? Każdy jest inny i ma inne doświadczenia, dlatego czasem można polegać tylko na sobie. @znikad czyli nikt Cie w firmie nie rozlicza z benzyny?

Edi

No nie ciekawie to wygląda. Właśnie zaprosili mnie na rozmowę, i nie wiem co o tym myśleć, nie znam tej firmy ale poczytałam i raczej nic dobrego. A te 600km do siedziby głównej to jeśli nie tajemnica z jakiego regionu Polski?

Lidia

@Cinkos widzę, że @wielkopolanin i nikt inny Ci nie odpowiedział. Czy sam szukałeś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mogłabyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą pracować w MaxCo Distribution? A jeżeli nie to czy jakiś pracownik firmy mógłby dopowiedzieć, bo to nie tylko jeden użytkownik z tej odpowiedzi skorzysta.

Lidia

Powie ktoś użytkownikowi @zxcvbnm na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w MaxCo Distribution? Czy jest okres próbny? Czy łatwo dostać pracę? To istotne.

Lidia

Widzę, że firma poszukuje obecnie sporo przedstawicieli handlowych w różnych miastach. Czy ktoś brał udział w procesach rekrutacyjnych na to stanowisko i może coś napisać na ten temat?

wielkopolanin
@Lidia 20.07.2017 09:04

zarobki 2500 - 3500 moze najmcniejsi wiecej jakies 5000 karta bp kangu do jazdy i towar toawr dla dzieci czesc chiny czesc polska czesc hiszpania spoko ludzie w biurze, dorba komunikacja a tak to jak wszendzie

zxcvbnm
@wielkopolanin 24.07.2017 19:57

a umowa jaka?

Cinkos
@wielkopolanin 24.07.2017 19:57

To są zarobki brutto, czy netto? Sama podstawa, czy już z prowizją? Z góry dzięki za odpowiedź.

kr

samochod sluzbowy tak ale wraz z towarem, ktory trzeba gdzies przechowywac.... podstawa bardzo niska...

Jommcie

Misiek
@Jommcie 14.10.2016 14:20

a za co ten samochód można dostać?

all
@Jommcie 14.10.2016 14:20

Hahaha... ....MaxCo Distribution Sp. z o.o. ma jedną z fajniejszych opcji przedstawicieli handlowych, bo można dostac samochód.... w innych firmach przedstawiciele dostają rowery do pracy pewnie ;-)

xoangelikasl

jakimi autami teraz przedstawiciele jeżdzą? jak ogólnie zarobki? jak z użytkowaniem aut po pracy? jaka atmosfera? jak z godzinami pracy?

Janek

zaek , super, że tak napisałeś do Gracjandwa, to typowe dla niektórych Polaków, którzy wszystko widza u innych, a u siebie nic, a zazwyczaj cos co wcale nie ma miejsca. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zarówno Tobie, jak i pracownikowi MaxCo z Jarocina. Pozdrawiam Miłego dnia

Gracjandwa

U nas na osiedlu w Jarocinie, gość samochodem firmowym Słodycze Maxco stoi wiecznie na parkingu przeznaczonym dla mieszkańców bloku, gdzie nie jest dozwolone parkowanie pojazdów dostawczych.Ciekawi mnie jak on zarabia, bo wydaje się to być super praca. Nie trzeba wcześnie wstawać ani późno wracać do tego weekendy wolne, no i auto do dyspozycji. Nie chciałbym być tylko konsumentem tych cukierków, co w tym pick upie są przechowywane i słońce na niego tak świeci.

do kruka

Przeterminowana ma Possible z tego co czytam, ale na pewno nie MaxCo.Possible ma starocie z Litwy dziesięć razy przekładane i na lewej licencji czyt.podróby tandetne.

Jarosław Berdys

Ja zakupiłem towr od Possible Nowasielski,który mówił, że jest spółką matką dawnego MaxCo i teraz On będzie wraz z 2 kolegami jeżdził i to ciągnął. Nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale nawiózł na moje punkty towar po terminie i na daty z końca 2012 i13 powklejal 15strasznie nieumiejętnie. jedną partię wyciaganych lizaków wrzucił w ogóle roztopione,które chyba ze 3 lata temu już ""umarły". Nie polecam same stare rzeczy i wszystkie u tej firmy z napisem Profisa Lithuania mają emulgatory e104,110,129,że mają szkodliwy wpływ na koncentrację u dzieci. Jakaś paranoja. Kręta 19 Iława może ktoś zajmie się tą firma

Mazowieckie

Ostatnio spotkałem tego z Iławy w działdowie i naśmiewał się, że blokuje go MaxCo, a On podkupuje towar MaxCo z Kalisza i gdzieś z Ustki i Stargardu Szczecińskiego i celowo na tego produkty daje niższą cene,aby wybić MaxCo .

VW

Firma jak Firma chce zarobić, mają taki pomysł nie inny. Wchodzisz w to to co się podoba nie wchodzisz olewasz i nic nie piszesz nie rozumiem. Samochody mają nowe i stare, ale czy to ważne. ważne ile zarabiasz. Towar trochę fajnego,trochę sredniego,dużo (usunięte przez administratora)jak każdy. Stosunkowo drodzy, ale lepsi od konkurencji. Jesteście kumaty dasz radę nie to nie zawracaj sobie i innym głowy, chyba,że pójdziesz tropem kolegi z Iławy z kretej,który najpierw pracowął tam 12 lat, a teraz wziął swojego kochanka z Ostródy najsłabszego z dawnego swojego regionu i jeżdżą we dwoje opowiadjąc bajki,z enie ma tej firmy i Oni wykupili ją i od podstaw odbudowują.Ale jak się nie ma talentu do sprzedaży to trzeba mieć do kłamania, ale kłamstwo jak to mówią ma krótki nogi.Apropos wyzywają MaxCo , a od Witpola kupują MaxCo :):):)

obserwator

Małych klientów już praktycznie nie ma , zostały tylko niedobitki jak te kilka starych aut które Kazik zobaczył oczywiście nowszych nie widział a sam to pewnie jeżdzi sprinterem z 2014 roku . Dobry PH w dawnych czasach to i polonezem jeżdził a kiepski to nawet sprintera zajeżdzi i nic nie sprzeda .

sprzedawca Kazik

Drogi kolego, Z tego co widziałem to jeżdżą jakimiś starymi busami z powycieranymi naklejkami. Wszystko tam lata i piszczy. Jeżeli chodzi jak to nazwali w ofercie "profesjonalne narzedzia pracy" To oprócz ładowarki sieciowej to reszta to sam złom. Rozmawiałaem i widziałem. Teraz biorę towar od chłopakow co maja z innych hurtowni słodycze. Ja lepiej na tym wychodzę i oni a do tego mali klienci zadowoleni bo ceny dużo niższe. Nie polecam tej firm.

kandydat

Witam, otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Czy ktoś wie jaką formę zatrudnienia proponuje ta firma dla przedstawicieli handlowych?

sprzedawca Kazik

Witam, Z ciekawości wszedlem tutaj, żeby zobaczyć opinie o tej firmie bo na moim terenie w ciagu 5 lat jak prowadze swoje punkty przedstawiciele zmieniali sie srednio co pol roku. wiec to prawda co mowili, naprawde w tej firmie tak zle?? Niebylem taki wiec zawsze cos tam wzialem za 100 zł. szkoda mi bylo tych przedstawicieli. stare auta, bez klimy i jeszcze jezdzili ze slodyczami. to bylo dla mnie nie do zrozumienia. brak komus rozumu w tej firmie, wozic spozywke bez klimatyzacji?? przeciez to sie mija z celem. Pozdrawiam Przedstawicieli z Poznania ktorzy mnie odwiedzali :)

przedstawiciel

wycieczek osobistych nie komentuję, ale naprawdę przedstawiciel da radę tyle wyciągnąć, w jaki sposób? napisz bo mnie to ciekawi. przeczytałem jeszcze raz komentarze i nie wiem czy sie tu pakowac

przedstawiciel

Jak wygląda praca w Czestochowie? Pochodze spod miasta medalikow, szukam pracy w miescie, ale wiecei jak jest. a widze ze szukacie przedstawiciela

gad

Masz stare wiadomości nie 33 procent a 32 na sieciach nie 6 a 10 procent a DC-kach to próbują prywaciarze ale z racji że są zachłanni to szybko tracą zaufanie .

obserwator

OK prywaciarze mają niższe ceny i lepszą marżę i tu chyba się kończą ich plusy , choć oni może znajdą więcej . Ja teraz powiem o plusach PH z MAXCO : po pierwsze wyższe obroty , po drugie 2% od obrotu na wymiany co przy dobrym PH robiącym 40 tyś.br daje 800 zł miesięcznie na wymiany względnie promocje , dalej do fv 240 zł klient dostaje 100 szt.gum z tatuażem za 1.23 br , co przy cenie półkowej 0.30 gr. za sztukę daje klientowi 30zł dodatkowo co można wykorzystać również przy wymianach i co przy obrocie dobrego PH w granicach 40 tyś.daje około 2000 tyś.zł a gdy sprytny PH policzy i wytłumaczy klientowi że 100 gum to nie jest 16 zł , bo tyle kosztują one przy zakupie 100% lecz 30 zł wartości półkowej to ma do dyspozycji nawet 5000 tysiaków do tzw.reklamy lub wymiany jak kto woli , tego prywaciarze nie mają za darmo tylko muszą wykładać z własnej kieszeni . I wreszcie ostatni punkt PH z MAXCO za fv pisane na sieciówkach tj.NASZ SKLEP,DELIKATESY CENTRUM,ALDIK,PREMIUM,SPAR,GS-Y,PSS-Y , czyli tam gdzie jest umowa z firmą nie mają cesji a prywaciarz jak mu klient za płaci to lipa pozostaję mu tylko sąd . Dalej prywaciarz po większość towaru jeżdzi sam a to kolejne koszty , nie ma możliwości oddania towaru np.świątecznego , jeżeli wysyła klientowi upomnienie to też kosztuje PH nie ma z tym problemu . Prywaciarze mówią że na sieciówki może teraz wejść każdy z doświadczenia wiem 10-20% kierowników takich sklepów podejmuje ewentualną współpracę . I teraz już tak różowo nie wygląda ten kto jest wolnym strzelcem .

obserwator

OK nie ukrywam Szymon że piszesz logicznie i masz argumenty . Ciekawi mnie czy czasem kiedyś się nie spotkaliśmy . Znam kilku chłopaków i jedna dziewczynę którzy pracowali w MAXCO i wiem że sobie całkiem nieżle radzą na własnym . Sam czasem rozważam za i przeciw i wciąż wychodzi mi po połowie .

PRACUS
@obserwator 02.06.2014 19:58

I tak trzymać

Hej

No to powiem w takim razie tak wszystkim znawcom tematu nie ma czegoś takiego jak kable oryginalne i nie oryginalne są tylko PH którzy potrafią sprzedać wszystko i tacy którzy muszą mieć super cenę . Tyle tylko że z super ceną to nawet ślepy koń trafi do stajni , tylko co to za sztuka . Weżmy przykład supermarketów czy sklepów z ciuchami H&M , RESERWED niby wszystko gra na każdym wieszaku promocja ale mało kto się orientuje że w tej promocji sieć i tak przebija 300-400 %.I po co kruszyć kopie wy sprzedajecie swoje badziewie na kurczącym się rynku małych sklepików oczywiście w zajebistych cenach a my hasamy po sieciowych gdzie wy wstępu nie macie z pewnymi wyjątkami ale ten temat to już inna półka . Tak więc macie zajebiste ceny tylko co z tego wynika ?

Obiektywnie

Ostatni raz tobie odpowiadam nie szukaj odpowiedzi na swoje pytania na tym forum Każdy z nas jest inny . Jeden potrzebuje jak wyżej zajebistej ceny żeby cokolwiek sprzedać a znam takich co potrafią sprzedać za 2200 zeta łamiszczęki z dwoma tabletami w gratisie a i tak zostaje im 1200 na czysto . Oczywiście to jest wariactwo ale pytanie na tym forum o poradę w sprawie pracy jest jak próba leczenia się przez internet gdzie na rozwolnienie polecają marihuanę .

Tym tym tym

Oczywiscie drozej miałobyć . Dalej Fini Roller Eco cena 0.48 MaxCo 1,50. Nuclear pasja 0,40 Maxco 1,01 Zazuage Arsenal Białystok 0,11 MaxCo 0,40. Creepy Jelly Umi po 0,40 MaxCo 0,80. Schocki eco 0.9 Maxco 0,37. Kable podróby najtansze MaxCo 0,25 giełda oryginały 0,15. Space Maxco 0,41 Trebor 0,16. Mada pudrowy 0,11 MaxCo 0,40. Candy Tractor Profisy 1,30 Maxco 4,60. Papier duży Tim 0,14 Maxco 0,38. Mały maxco 0,21 Mada 0,06. Gumy papierosy oryginał Mada 0,006 Maxco 0,13.Splow Mada 0,006 MaxCo 0,37 i wiele innych dalej tak ogarniasz:):):

Hej

Jak byś się sam pogonił to był by spokój . Haribo kable po 25 27 brutto tylko że 150-tki a MAXCO ma 200-tki po 48 51 brutto to taka mała różnica ale dla nie których to już widać problem nie do ogarnięcia

Zostaw opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.