Rolnik

Mikołów

Opinie o Rolnik

Joanna

@Gigi a jaką stawkę masz na umowie? Tak jak napisał @zniesmaczony ustawowa to 13 zł/h i tyle każdy powinien minimalnie zarabiać. @Adel na dzień dzisiejszy firma szuka pracowników na stanowiska: Pracownik produkcji i Magazynier (https://rolnik.pl/firma/praca/). Czy o takie oferty Ci chodziło? Będziesz aplikował do Rolnika?

Adel

Witam, czy na dzień dzisiejszy są przyjęcia do pracy? Interesują mnie nocne zmiany. Proszę o informację. Pozdrawiam

Gigi

Reszte wyplacaja w premii uznaniowej. Zatrudnij sie i zobaczysz

Stawki 8,70brutto brak socjalu brak poszanowania ciągle zjeby i harowka

zniesmaczony
@Gigi 28.06.2017 05:26
Stawki 8,70brutto brak socjalu brak poszanowania ciągle zjeby i harowka

Ustawowe najniższe wynagrodzenie to 13zł/h. Coś kręcisz.

Joanna

@Gigia czego można się spodziewać?

Gigi

Zadnych zmian na lepsze nie spodziewaj sie w rolniku

Joanna

Na stronie internetowej firmy można znaleźć aktualne oferty pracy, w tym ofertę pracy jako Magazynier w Mikołowie. Co jako obecni pracownicy Rolnik możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tym dziale? Czy w ostatnim czasie zaszły w firmie jakieś zmiany? @memoczy dalej jesteś pracownikiem firmy? Czy od od czasu Twojego ostatniego wpisu zaszły zmiany jeśli chodzi o benefity dostępne dla pracowników?

glan

a Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego tez ma słabe zarobki?

memo

Bardzo słabe zarobki ,zero socjalu chociaż przy tak dużej firmie z pewnością jest opłacane ,ale pracownik tego nie dostaje.Rozpływa się to gdzieś po boku.Mało chętnych do pracy ale za taką stawkę nikt nie chce pracować.A harówka jest.

AGaga

Odradzam pracowałam - ci co mieli trochę oleju w głowie i "jaja" już pouciekali to co pozostało to garstka niezaradnych życiowo lub zastraszonych + kryminaliści(dosłownie więźniowie zakładu karnego)+sezonowo wyzyskiwani ukraińcy, zakładem rządzi psychopata który nie słyszał o kodeksie pracy i np. uważa że urlop pracowników należy do niego i udziela go wtedy kiedy uważa za słuszne lub za karę(uzasadnienie:"nie chcę widzieć tego pana w pracy przez tydzień"),wszelkie przestoje firmy płatne-własnym urlopem, wolne dla wszystkich Polaków dni tj.11.11 pracujące,za wypłatę można tylko umrzeć z głodu,socjal typu bony,wczasy pod gruszą - zero, warunki pracy jak w obozie.

Rolnik przedstawiciel

To prawda. Od pewnego czasu rozgladam sie o inna prace. Tu nikt na niczym sie nie zna. Zero szacunku dla pracownikow. Firma nie wartan poswiecenia czasu. Odradzam

Osoba

Ale trzeba uczyc sie od ambitnych i kraetynych. Bo od takich sie czegos nauczysz. W Rolniku niczego sie nie nauczysz. Bo nie ma tam czego ! Odradzam, pracowalem i niczego sie nie nauczylem. Tylko stracilem czas. Kierownik nic nie potrafi, zero doseiadczenia i kreatywnosci.

dno
@Osoba 11.02.2016 21:58

firma dno

Ph

Nie rozwojac tylko wegetowac !! Jak wazywa co sprzedaja. Rozwijanie i budowanie biznesu a wegetacja to dwie rozne rzeczy. Nie polecam zero rozwoju w pracy. Dla ambitnych od razu odradzam.

Ph

Czy ta firma to jakas sezonowa plantacja bo tak zlych opinii niema zadna firma w internecie jak ta.

AGada

Kandydat

Byle w 3 firmach na rozmowach. Wszedzie podstawa to 2500 -3500 pln + prowizja okolo 1500 pln Prosze napiszcie czy to prawda z tym wynagrodzeniem w rolniku ? Chce isc do nich na rozmowe

PH
@Kandydat 06.02.2016 22:41

Kolego zgadza się. Znam ludzi co pracują w Rolniku i mówią, że pensja w tej firmie jest najniższa na rynku. Podobno leca tylko na cenach nett nett. Jak ktoś ma ambicje to nie polecam firmy bo to jak sprzedawać warzywa na targu z samochodu.

Byly pracownik Rolnik

Widac ze te pozytywne idiotyczne argumenty pisze ktos z firmy. Jednak prawda jest taka jaka wszyscy pisza. PODSTAWA 1500 pln - smiechu warta PROWIZJA - 2% po wykonaniu planu podstawowego 30 000 pln ( ile trzeba tych ogorkow sprzedac !!!!!)

Ph

Podstawy masz 1500 pln. Prowizja 2 % po przekroczeniu progu 30 000 pln A wiec w MC Donaldzie zarobisz wjecej

Ph

No tak bo tu pracuja ludzie bez ambicji i przyszlosci. Rolnikt to ich ostatnie kolo ratunkowe. Kto normalny za 1500 pln godzi sie pracowac. Stazi emerycji ktorych nikt indziej nie przyjmie. Wiec godza sie na te zalosne warunki.

Ph

To prawda dyrektor firmy oferuje tylko cenne net net do sieci bo nic wiecej nie potrafi. Nobo inaczej musiala by sie nauczuc negocjacji i warunkow promocji. A tak z wozu ogorki sprzedaje. Odradzam pensje 1500 pln !!!! Prowizja 200 pln !!!!!

Pracownik Rolnik
@Ph 30.01.2016 10:11

pracowałem w tej ala firmie 2 lata. Średnia wyszła mi 1700 pln na rekę. Obecnie przeszedłem do konkurencyjnej firmie gdzie podstawę mam 4000 tyś + premię kwartalną około 4-6 tyś. Zmarnowałem dwa lata w rolniku jako pracowity i sumienny pracownik. Rada do wszystko PH rolnika poszukajcie pracy a szybko was przyjmą w konkurencji gdzie dostaniecie 2 lub 3 razy tyle.

Rolnik PH
@Pracownik Rolnik 30.01.2016 22:35

Kolego napisz gdzie płacą 4 tyś a od razu uciekam z rolnika

Magazyn

To prawda ta firma to dno

ku chwale rolniczka - Firma dno

To chyba najgorsza firma w Polsce. Pracujemy się tu tylko "ku chwale rolniczka " zadna szanująca się osoba tu nie bedzie pracować. 1500 pln miesięcznie i stary samochód. Odradzam pracę w tej firmie. Produkty się nie sprzedają, pensje lepsze na kasie w supermarkecie dostaniesz. Brak socjalu szkolen itp. Jednym słowem Pracujesz tu ku chwale rolniczka

Byly pracownik

Nie polecam szkoda czasu. Jak szanujesz siebie to tam nie pracujesz. Kazdy kto ma glowe na karku i godnosc to nie pracuje za 1500 pln. Lepiej w Biedronce pracowac niz w Rolniku. Prowizja po wykonaniu planu to 1-2 % od obrotu. Czyli max 200 pln !!!!!

Rolnik

Nie polecam firmy. Po pierwsze kierownik na niczym sie nie zna. Traci rynek, jak i ludzi ktorzy jezdza fiatami 7 letnimi. Firma nie placi wynagrodzenia na czas. Produkty coraz gorzej sie sprzedaja. Na nic nie ma co liczyc gdyz to juz bankrut.

Rolnik pracownik

Firma bankrut , nie placi pensji na czas oraz dostawca. Trzeba wezwania do zaplaty pisac. Kierownik na niczym sie nie zna. Uwaga na ta firme.

anna

Jak się w weekendy szkolić jak tam się pracuje także w weekendy i to za zwykłą stawkę bo 100% nie ma.Weż się człowieku ogarnij a nie pisz głupot

anna

A jak ty chcesz awansować w Rolniku z pracownika na brygadźiste a później na kierownika?hahaha tak się nie da,

były pracownik

pracowałam na metkach 4 miesiące: koszmar, wszyscy traktują cie z góry. Pracowałam ze wszystkimi grupami i tylko parę osób było normalnych, uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do pracy. Reszta to same zrzędy i marudy, które odreagowywały się na nowych pracownikach. Szefowa na metkach super babka. A wypłaty też ok.

aman

Firma Rolnik schodzi na psy kiedyś to była renoma teraz bankrut,wypłaty z ery kamienia łupanego,Więźniowie i ukraińcy lepiej traktowani niż Polacy.Dyrektor nie liczy się z prawami pracowników,czysty wyzysk pracujesz za friko.W Rolniku nie masz żadnych praw Panowie Prezesi obudźcie się bo za chwilę nie będziecie mieli na czym zarabiać,

Zzz
@aman 27.09.2015 19:16

Znam osobiscie osobe, ktora biegle wladala 3 jezykami i po 3 latach pracy w firmie Rolnik otrzymywala na reke 1500PLN! Wstyd! Madra dziewczyna, inteligentna,ale nie latala do szefa z donosami, nie szpiegowala, nie wazelinowala ani szefostwu, ani innym krewnym szefostwa, wiec taka pensja! Na szczescie w pore zrezygnowala z pracy w tej " firemce".

Krejzol

Jesli jestes wytrzymaly psychicznie, lubisz byc ponizany, to aplikuj. Pensje zenujaco niskie. Osoby bez ambicji, przebiegle, wyrachowane stawiane sa za przyklad! Im wiecej potrafisz, tym gorzej jestes traktowany. Tu licza sie powiazania, koligacje, a nie to,co ma sie w glowie. W zyciu bym tam nie pracowala! Pracowalem tam i wiem, czym to smierdzi!

Krejzol

40...

a jak jest na produkcji ,rotacja fest?

baks

ppracowalem jakies cztrery lata wstecz dziadostwo to malo powiedziane praca na magaznie do glupi h he he lejand pozdrawiam chlopakuw z magazynu ogulnie kaka

palon

dziadostwo pracuje piaty rok na magazynach ludzie falszywi same idioty wiekszosc wuzkowych to nieroby nie wspominajac o biurach

lila

Nie poelceam nikomu charujesz jak woł ledwo przyjdziesz to ci nie pomogą tytlko kablują i mieszają z błotem syf i smrut straszny zapiernicz ogromny a brygadzistka szkoda gadac donosi na pracowaników i jest falszywa.

tre

ty daro ale to jest inna firma

aGata

Kaja

Pracowałam w Rolniku i w życiu nie chce o tym zakładzie słyszeć jeśli to idzie nazwać zakładem w środku to nie wygląda dobrze ludzie którzy pracują tam po 15lat czy dłużej to myślą że mogą robić z nowymi co im się podoba w moim przypadku to im się nie udało! ale byli tacy którzy się dali szmacić i starzy pracownice robili z nimi co chcieli.Brygadzistki i Majstrowe jesteście tak samo szarymi pracownikami... od rządzenia jest dyrektor !

smieton

do krzywik zasady to doceniaj sobie pracowalem na skladankach przyjdz to zabaczysz jaki miud ile trzeba sie na tyrac zeby cos zarobic nie masz pojecia o robocie popieram poprzednikuw dziadostwo

palon

Ha ha obronca rolnika moźe ty jestes jeden tych co kilerowi donosi kapusi od groma karierowiczu!

mody

Pracowałem w tym lejandzie na magazynach co moge powiedziec w biurze ogulnie spoko chłopaki oprucz jednego pana krzysztofa..p tak sie zachowuje jakby magazyn był jego prywatny wiecznie niezadowolony typ marudy ale to moja opinia pozdrawiam mody

palon

Praca rolniku to dziadostwo obecnie pracuje bo nie mam inego wyjscia pracuje na magazynach nic tu ciekawego place slabe i tyle w tym temacie omijac z daleka amen

kri

Jeżeli w tej firmie wszystko ok ,to dlaczego cały czas potrzeba kogos do pracy?Tylko nie piszcie że tyle ludzi potzeba

pepsi

Czy to prawda,że płacą od słoja 0.11zł?

jo

Na Orzeszu to p. niby dyrektor zaklad traktuje jak swoj folwark .Siedzi cały czas w biurze i gapi się w kamery.Nie ma się co dziwić ze cały czas szukają tam pracowników,niech płaci jeszcze mniej ludzią to za chwile sam będzie metki kleił i sam krzyczał na siebie i na WW.

andis

W firmie Rolnik im dłużej pracujesz tym mniej zarabiasz, szefuncio ciągle wpada na jakieś pomysły jakby mniej płacić pracownikowi, teraz są idiotyczne bony sodexo które zastępują "premię" kwartalną i potrącają za nie z wypłaty. Z roku na rok gorzej, podwyżek (nigdy nie ma pieniędzy) nie ma a szefowie jadą sobie na luksusowe wakacje. Za nadgodziny nie ma wypłacanych pieniędzy tylko dają ci wolne dni. Większość ludzi się śmieje że w rolniku nie pracuje się za pieniądze tylko "ku chwale rolniczka", pracownik ma być dyspozycyjny 24h. Nie polecam firmy, radzę omijać ją z daleka. Gorzej niż murzyni są tutaj ludzie traktowani.

karlajn

Jak dla mnie firma jest ok pracuje tam od stycznia i nie narzekam ludzie bardzo mili i serdeczni kierownik jest super !!! Bo taki musi byc i nie dac sie zeby mu na glowe wszyscy nie weszli wszedzie trzeba pracowac i robic to co do niego nalezy takie sa zasady nie pracujesz nie zarabiasz .Zyjemy w wolnym kraju i kazdy wybiera sobie prace taka jaka chce jak komus nie pasuje ,szukac gdzie indziej.Pozdrawiam wszystkich pracujacych w F.H.Rolnik i zarzadzajacych oczywiscie :)

jo

Nie polecam w żadnym wypadku!!!

Marcin Ch

Witam. Polecam tą firmę jeśli tylko komuś brakuje adrenaliny i ma zdrowy żołądek bo wrzody pewne. Pracowałem 2 lata jako mechanik. Robisz na tym stanowisku "typowo" mechaniczne rzeczy np: gotujesz buraki, podajesz słoiki, czyścisz kible, rozładunek tirów i dostawy np. chrzanu. Rewelacja! A jak dobrze się sprawdzisz to i tak zje... od kochanego Jurusia... :-) A no i maszyny stoją i produkcja też bo z powodu polecenia pani A.O. musisz najpierw wieszaczek w kibelku powiesić bo to NAJWAŻNIEJSZE według PKJ oczywiście.. Polecam tą pracę bo do końca życia będziecie mieli z czego się śmiać... Pozdrawiam...

waldek

Witam, wiecie jaką stawkę oferują na tym stanowisku mechanika? Jakie warunki i na czym właściwie polega robota? Z góry dzięki za odp, pozdrawiam

bud

W tej firmie nie ma zadnego socjalu

luki
@bud 17.12.2013 22:36
W tej firmie nie ma zadnego socjalu

powiedzcie czy mam tam isc ? teraz mam 1100 zl na reke i sie nienarobie ! a ile w rolniku mozna zarobic na ręke ? jakby bylo 1500 to mysle ze malo ,bo mam tam 30 km dojazdu ! doradzcie mi !

Zostaw opinię o Rolnik - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolnik