Opinie o Firma Handlowa ROLNIK sp.j. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowa ROLNIK sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowa ROLNIK sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa ROLNIK sp.j. w Mikołów

Miałby ktoś może opinie z pracy jako młodszy konsultant wsparcia technicznego, atmosfera, zarobki? Odnośnie samej pracy komentarzy tutaj od dłuższego czasu jak widać nie ma, zastanawiam się więc czy warunki mogły jakkolwiek zmienić się w czasie?

Michał Nowy wpis

Buraki rolnik nadają się do śmietnika niedoprawione bez smaku szkoda pieniędzy jak taki produkt można dopuszczać do sprzedaży kpiny

Administrator Nowy wpis

Czy pensja w wysokości 4900 PLN w mieście Bytom Odrzański jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Sezonowa?

bielskimiroslaw53@gmail.com

Kupiłem słoik waszych ogórków 2,65 czuć sam ocet 0 cukru trzeba zastanowić się nad nową receptura, czy nie warto robić w zalewie lekko winne moja rada bo to co produkujecie nie jest smaczne-warto przeanalizować czy warto produkować taki bubel.

@bielskimiroslaw53@gmail.com

Papryka knoserwowa sam ocet i rozgotowana nieda się jeść...bez smaku...chyba można stworzyć nową łagodną recepturę ...bardziej domową

Małgorzata

Wiesz co, każdy ma inny gust i kubki smakowe :) Niektórym właśnie taka receptura może odpowiadać. Dobrze, że na rynku mamy tyle produktów, że każdy może znaleźć coś dla siebie :D Ale skoro macie jakieś zastrzeżenia to może warto skontaktować się z firmą mailowo w tym temacie, myślę, że będzie to bardziej pomocne :)

Janusz
@bielskimiroslaw53@gmail.com

Od receptur to pewnie firma ma technologa, ale oczywiście twoje zdanie jako konsumenta jest ważne, bo to ty kupujesz produkty firmy. A wcześniej ogórki były lepsze i ostatnio coś się zepsuło, czy zawsze miały taki smak?

Natali
@bielskimiroslaw53@gmail.com

U tej firmy niema gustu.Wiszni.komoot-to tragedia,bez smaku.wyplukane wisznie,a słoik 9zl.. porażka.Wiem.czego nie kupować

Emilia
@Natali

Ok, wiesz czego nie kupować, a w drugą stronę? Wiesz który produkt ewentualnie warto? ;)

Kadafi Nowy wpis
@bielskimiroslaw53@gmail.com

Produkty tej firmy to badziew.Pasztet w formie jogurtu smakujący jak trociny.Bigos to samo plus aromatem płynu do mycia naczyń. Zatrucie po zjedzeniu prawdopodobne. Dziwię się że tym jeszcze się nie zajął sanepid.

Czy rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego w firmie Firma Handlowa ROLNIK sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Emilia

Hej, można się dowiedzieć jak obecnie praca kobiet w firmie wygląda? Ile ich jest i na których stanowiskach najwięcej? Jest generalnie ciężko? Jak oceniacie? Kiedyś jak czytałam to odradzali ale w zasadzie od dłuższego czasu temat ucichł, więc ciekawa jestem. A na święta w tym roku co będzie?

Witam, ile można zarobić na okresie próbnym i później na produkcji?

Natalia

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Potwierdziło to wiele osób ,a wysokość wynagrodzenia zależy od stopnia trudności oraz jakości naszej pracy!

XYZ
@Natalia

Dwa lata później jest gorzej pod tym kątem

nick
@Natalia

Bzdura

AGada

Odradzam pracowałam - ci co mieli trochę oleju w głowie i "jaja" już pouciekali to co pozostało to garstka niezaradnych życiowo lub zastraszonych + kryminaliści(dosłownie więźniowie zakładu karnego)+sezonowo wyzyskiwani ukraińcy, zakładem rządzi psychopata który nie słyszał o kodeksie pracy i np. uważa że urlop pracowników należy do niego i udziela go wtedy kiedy uważa za słuszne lub za karę(uzasadnienie:"nie chcę widzieć tego pana w pracy przez tydzień"),wszelkie przestoje firmy płatne-własnym urlopem, wolne dla wszystkich Polaków dni tj.11.11 pracujące,za wypłatę można tylko umrzeć z głodu,socjal typu bony,wczasy pod gruszą - zero, warunki pracy jak w obozie.

Piomic
@AGada

A gdzie dokładnie pracowałaś

Arnold

Receptura się nie zmienia tylko każdy robi co chce i nikt pod tym się nie podpisuje jak chodzi o pracę w rolniku dużo pracy małe wynagrodzenie i (usunięte przez administratora) z każdej strony a pracownicy dużo do gadania tylko nikt się nie umie odezwać a w dodatku jeden drugiemu nogę podkłada

Janusz
@Arnold

Takie podkładanie nogi świadczy o tym, że nie ma współpracy i zgrania w zespole. To kiepsko, bo ciężko pracować w takiej atmosferze. Ja tam uważam, że zawsze można coś zmienić. A ty próbowałeś?

Krzys
@Janusz

A co Ty byś poradził żeby jak to zmienić???

Agnieszka

Witam pracowałam w Rolniku 3 lata , nie powiem że mi się tam nie podobało ,ale po paru latach zaczął się koszmar, brygadzista i jego żona to nie ludzie normalni ,ciągle poniżają Polaków a Ukraina jest traktowana najlepiej. Mają swoich kapusiów i koleżanki od kieliszka. Niestety bardzo mi żal Dyrektora bo on ani połowy nie wie co się dzieje w jego firmie. Niedawno koleżanka brygadzistów przyszła pijana ,to nie pierwszy raz bo co pierwsza zmiana to jest pod wpływem a ciągnie się to już przez ponad 10 lat a oni ją kryją przed dyrektorem i niewytrzymałam i zgłosiłam to ale niestety dyrektora wtedy nie było i ten wredny brygadzista i jego żona przylecieli do mnie i mnie ciągle zastraszali że i tak coś na mnie wymyślą i wylecę z pracy. Ja już tam pracować nie będę ale niech Dyrektor się wkoncu obudzi i sprawdzi jakich fałszywy ludzi zatrudnia na wyższe stanowiska bo oni go i tak zniszczą. A zwłaszcza brygadzistów. I co dziewczyna co chodzi pijana do pracy dalej pracuje a ja teraz jestem tą najgorszą,gdzie tu sprawiedliwość? W tym zakładzie było by lepiej jak by ludzie byli traktowani dobrze za taką ciężką pracę a nie zastraszani przez brygadzisty i jego żony. Brygadziści z Danca,dno .

Natalia

Niedawno pojawiły się tutaj jakieś opinie o produkcie Rolnika. Jednak ja bym prosiła o info na temat tego, jakie oferuje warunki pracy. Może jest możliwość, żeby jacyś pracownicy się wypowiedzieli. Jak oceniacie pracę w tej firmie? Co Wam się tu podoba, a co nie?

Jagoda

Opinia o produkcie firmy Rolnik: Od dawna kupowalam Wasza cwikle z chrzanem, niestety ostatnio bardzo popsula sie ich jakosc. Zmieniono recepture ? Szkoda , bo cenilam produkty Rolnika..

Rafał

W tym roku nie pojawiły się praktycznie żadne nowe komentarze na temat pracy w Rolniku, a jestem ciekawy. Wypowie się ktoś z pracowników? Chciałem przede wszystkim zapytać czy pandemia miała jakikolwiek wpływ na zwolnienia i wysokość wynagrodzenia? Można czuć się bezpiecznie jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia?

Małgorzata

W jaki sposób pracodawca docenia starania swoich pracowników? Czy w firmie za dobrą pracę i dłuższy staż można liczyć na jakieś premie, podwyżki lub awans? Podpowiedzcie jak to wygląda dokładnie w Firma Handlowa ROLNIK.

Palon

Po co się tu wypisywać Rolnik to najgorszo firma w okolicy ale co zrobić A taki Marcin D...a z magazynu zamiast coś robić żeby było lepi to lłażi po frynie z babami i drze ryja w protestach z małolatami PO mu się marzy patolla I tyle

Basia

Czy warto zatrudnić się w firmie rolnik?? Jak tam w tym roku wasze wrażenia, polepszyło się?? Czy można liczyć na jakiś socjal, wczasy pod grusza czy dodatek na święta lub inne? Ktoś coś??

Pedro

Warto sprawdzać gdzie zostawiacie swoje uwagi bo forum pracownicze nie jest odpowiednie.

Jak tam traktowani są Ukraińcy? Pytam bo moja znajoma ma tam iść...I nie wiem czy warto..?

Gutek

Jeśli brakuje ludzi do pracy to chyba normalne , że firma zatrudnia również obcokrajowców.

Beti~
@Gutek

Ludzi nie ma bo nikt nie będzie harował za grosze a Ukraina dostanie najniższą stawkę za 12 godz. I się cieszy

Opinii nie ma bo większość osób pracujących w firmie to Ukraińcy a co do firmy to nic się nie polepsza

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa ROLNIK sp.j. - Mikołów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa ROLNIK sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa ROLNIK sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa ROLNIK sp.j.?

Firma Handlowa ROLNIK sp.j.