GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Filtruj
Sortowanie
Administrator
Jak wygląda praca u nich w firmie Rolnik w miejscowości Niemcy? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?
Bądź pierwszy i dodaj opinię o tej firmie.
Zatrudnię do pracy w gospodarstwie rolnym
Troszyn
15.05.2026
Praca sezonowa
Bytom Odrzański
04.05.2026
Praca w gospodarstwie
Zambrów
03.05.2026
Praca w gospdarstwie rolnym
Dzierzgoń
08.03.2026
zatrudnię w gospodarstwie
Mogilno
30.01.2026
Praca w Gospodarstwie
Troszyn
30.01.2026
Zatrudnię pracowników - praca pod dachem
Żdżarów gm. Sochaczew
17.01.2026
Praca
Ostrołęka
08.12.2025
Czy pracujesz w firmie Rolnik lub pracowałeś/aś?i podziel się swoim zdaniem na temat tej firmy.
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!