Opinie o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MaxCo Distribution Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MaxCo Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MaxCo Distribution Sp. z o.o. w Polska

Gad

Naprawdę mnie zainteresowałeś , może rzeczywiście jest tak jak piszesz , może jest tak że wielu zagrażających mi sytuacji nie jestem świadom . Ale jeżeli sam zainteresowałeś się tym tematem , tą firmą to albo nie jest ci obojętny los potencjalnych ph firmy MAXCO , albo wiążą się z tą firmą nie miłe wspomnienia . Zakładam iż w grę wchodzi to pierwsze . W takim razie spytam ile w twojej firmie można zarobić i co byś mi zaproponował , gdybym tak szukał zmiany .

ETATOWIEC

Gad lub jak kto woli wolny strzelec - 2010-12-10 17:49:25 Mimo całej twojej bystrości muszę cię rozczarować , nie jestem ani dyrektorem ani regionalnym . Moje zainteresowanie wynika raczej z czystej prowokacji i szukania choćby jednego , który nie narzeka . Żaden z ph , który Sam fakt, że używasz kilku nicków aby nakręcić temat i wykonać "sztuczny tłok" aby stworzyć pozorne wrażenie, że zwolenników tezy którą promujesz jest więcej niż naprawdę świadczy, że nie jesteś godnym zaufania partnerem do dyskusji mającym głęboki interes w tym co robisz. Jeśli więc nawet nie jesteś członkiem kierownictwa firmy to może jak w filmie MIŚ """""łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes naszego klubu!"""' - chcesz się zwyczajnie wykazać. A czemu tak interesuje się tym tematem? 1) wierze wpisom z góry tematu, że firma zatrudniająca w takiej formie jak MAX CO może wyrządzić dużo krzywdy bo sam znam kilkanaście przykładów doprowadzenia ludzi do bankructwa (łącznie z moim przykładem) z powodu zatrudnienia ich na działalności i tylko jeden przykład osoby zadowolonej. 2) Od 2007 roku zatrudnianie ludzi na działalności jak i na umowie zlecenie jest nielegalne jeśli pracownik pracuje w takiej formie jak by był na etacie (praca pod dyktando przełożonego, otrzymywanie ścisłych poleceń, praca w wyznaczonych godzinach, raportowanie do pracodawcy) a jako, że jestem prawym obywatelem to staram się to piętnować. 3) Kilkanaście lat pracowałem jako handlowiec w branży spożywczej i do dziś jestem w tej branży na bieżąco choćby z tego powodu że utrzymuję prywatne relacje z właścicielami sklepów i wiem jak często ludzie zmieniali się w firmie Cash & Candy a potem w MAX CO - to nie świadczy najlepiej. Był taki okres gdzie przez rok chciałem zmienić pracę to w każdej wyborczej przez rok były ogłoszenia - o czymś to świadczy. W śród handlowców istniało takie przeświadczenie- jak nie masz innej pracy to idź do Cash & Candy- tam zawsze jest wakat. ps: jak myślisz dla czego firma MAX CO ogłasza anonimowe oferty pracy, ponoć jak twierdzisz nie ma czego się wstydzić? Jak myślisz dla czego firma zmieniła nazwę, klienci i pracownicy twierdzą, że dla tego aby pozbyć się fatalnej opinii. Zainteresowałem się tą firmą bo kiedyś rozmawiałem o zatrudnieniu i tylko dzięki takim portalom jak ten na którym jesteśmy, dzięki powyższym opinią nie popełniłem KARDYNALNEGO BŁĘDU KTÓREGO MÓGŁBYM ŻAŁOWAĆ DO KOŃCA ŻYCIA.

Gad

A tak na marginesie to czytam dokładnie tylko ja nie jestem telefonem zaufania a stanowiskiem regionalnego nie jestem zainteresowany , trzeba mieć ku temu odpowiednie predyspozycje , sory ja ich nie mam .

Gad

Kolejne pudło kolejnego rozczarowanego , który uważa że o tej firmie to tylko regionalny może dobrze pisać . A czy nie przyszło wam do głowy wielcy znawcy tematu że może to pisze ktoś z czołówki ph , przypomnę że w tej firmie pracuje wciąż kilkunastu gości ze stażem kilkunastoletnim - spadkobiercy cash&candy i daremne są wasze bajeczki na temat starego i nowego ph , czy np. wakacje są aż tak kiepskim okresem , czy wielkiej rotacji w firmie . Na terytorium o którym myślę nie widzę już żadnego ph z tych słynnych firm . O ile wiem to najgorszym miesiącem jest grudzień a nie wakacje , a i chyba normalnym jest że młody musi się wykazać żeby dostać przywileje . No i na koniec to firma chyba nie jest tak krótkowzroczna skoro jest pełnoletnia . Ps zaskoczcie mnie czymś nowym , może odezwie się ktoś z konkretnym pytaniem - nie biadoleniem .

Przedstawiciel Handlowy

spoko rozmowa z kierownikiem regionu, normalna pogaducha

co robiłem, czemu tu się zglosilem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Gad - 2010-12-09 18:47:34 Przyznam kolego że mnie rozbawiłeś , bo skoro (jak to ująłeś) i osioł by to ogarnął to ty musiałeś być wyjątkowo odporny na wiedzę że tobie się nie powiodło . Jeżeli chodzi o motywację to dla czołówki jest nią kasa a nie medale , czy atmosfera . Dla chłopaków o których myślę regionalny nie jest potrzebny-chyba że w skrajnych przypadkach , bo sami sobie radzą . Szkodliwe to jest dzisiaj wszystko , ale chyba na coś w końcu trzeba umrzeć . Jeżeli chodzi o wiek , to chyba jesteś z gatunku młodych i gniewnych ale czas cie jeszcze utemperuje . Pozdrawiam widać że nie czytasz dokładnie więc szkoda czasu mmmmm

widać że nie czytasz dokładnie więc szkoda mojego czasu na powtarzanie ....

po ostatniej wypowiedzi GADa można śmiało stwierdzić że jest regionalnym - a jego wypowiedzi to czysty populizm - podważa tylko wiarygodność wypowiadającego się a nie odnosi się w ogóle do nieprawidłowości w maxco które są oczywiste - można tak dyskutować i dyskutować - jeżeli ktoś nie ma innej opcji na prace to niech trwa z/w maxco - natomiast jestem peiwen GADzie że jak jakaś normalna firma dystrybucyjna albo handlowa chciałby Cię na regionalnego to byś się nie zastanawiał długo ....

Gad lub jak kto woli wolny strzelec

Mimo całej twojej bystrości muszę cię rozczarować , nie jestem ani dyrektorem ani regionalnym . Moje zainteresowanie wynika raczej z czystej prowokacji i szukania choćby jednego , który nie narzeka . Żaden z ph , który "odszedł"z firmy nie potrafi znależć winy w sobie , winna jest zawsze firma - a ja znam wiele przypadków ludzi , którzy pracowali na umowie , firma też ma taką opcję-dostawali kwotę gwarantowaną plus prowizje , wystarczyło podjąć rękawicę ale jak oni mówili :mi to wystarcza , już o brakach w kasie lub towarze nie wspomnę . Przez chwile podejrzewałem że byłeś pracownikiem MAXCO . Fakt doceniania dobrego pracownika jest chyba czymś normalnym , ty mocno przesadziłeś z tym traktowaniem młodego i starego . Wiem to na pewno lepiej . Jeżeli chodzi o start w dzisiejszych czasach to znam dwóch nowych ph ze ściany wschodniej , którzy mają bardzo dobre wyniki , nikt nie traktuje ich gorzej a regionalny cały czas poświęca nim wiedząc że staremu ph by tylko przeszkadzał . Tak na podsumowanie to ciekaw jestem czemu tak koniecznie chcesz wszystkich przestraszyć, przecież piszesz że nie znasz tej firmy do końca a może znasz .

ETATOWIEC

PS: Panie "GAD" lub jak kto woli "WOLNY STRZELCU" na forach piszą zazwyczaj niezadowoleni, zadowoleni tutaj zaglądają znacznie rzadziej rozumiem wiec, że pod twoimi profilami kryje się jakiś Pan Dyrektor lub Kierownik?

Zostaw merytoryczną opinię o MaxCo Distribution Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 48 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MaxCo Distribution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MaxCo Distribution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MaxCo Distribution Sp. z o.o.