Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Specjalista Ds. BHP w Vlassenroot Polska SA? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Futerwkiblu

Dobrze chłopaki robią robota idzie jest dobrze wszystko jest w porządku pozdrawiam WPS

Elemelek
@Futerwkiblu

Bo wps to najlepszy z wydziałów nie jedno krotnie pracował na resztę nie produktywnej chali wypłaty czas doceniać dobrych fachowców

@Elemelek

mówisz? a co tu na tym wpsie takiego jest, że podobno najlepszy? ciekawa bym była przykładów sytuacji, że faktycznie na innych robili. to jakieś kryzysowe sytuacje?

Elemelek
@Ewelina

najlepsi fachowcy nam ram nie zabrali za ciągłe błędy w wszystkim od 15 lat idzie produkcja w tym jesteśmy najlepsi w całym vlassenroocie są wspaniali fachowcy niestety często za to nie doceniani finansowo wiadomo że jest dużo nowych do przyuczenia ale tak to już działa wesołych świąt

@Elemelek

mogłabym jeszcze tylko wyciągnąć troszkę informacji odnośnie przyuczania w firmie? warto na takie tutaj się załapać? jak to zorganizowane jest oraz na jaki efekt można przy tym liczyć?

@Elemelek

Hahaha. Najlepszy wps a reklamację non stop. A teraz jeszcze ucho z tele odleciało bo farba nie trzymała. A ramy zabrali bo góra ich nie chciała bo kasa za nie była taka sama jak za zestaw rur. A roboty dużo więcej. A przyszli z Alstomu i cisnęli żeby robić wagony a nie libhhera.. Ale prawda jest taka najlepsi jesteście w statystykach wypadków. Brak umiejętności w obsługiwaniu się sprzętem

@Zapiekanka

skoro już o reklamacjach piszesz to jak spory mają tu dział za nie odpowiedzialny? skoro tak dużo miałoby ich być to poszerzał się w ostatnim czasie? ile tam płacą?

Ewelina

Czy tym samym właśnie potwierdzasz całą treść z tamtej opinii? I faktycznie to tak spora tajemnica? A czy wobec takich sytuacji są udostępniane jakieś dokumenty do podpisu, żeby nie wyjawiać pewnych spraw? Pilnują tego?

Czy Vlassenroot Polska SA zapewnia kartę multisportu?

PP

Tak. Firms dopłaca do: Karta multisport i madicover sport.

MrówkaZ

Robota nawet w porządku. O jakość się bardzo czepiają ale da się to opanowac. Kasa nawet nawet. Ale to raczej nie na długo praca. Kątem ucha słyszałem jakie stawki mają starzy pracownicy......mniejsze niż ja he he he. Czyli można się domyślić jak nowych potraktują za parę lat. Trochę tu porobić i strzała gdzie indziej. Ino dziwię się starym pracownikom, że jeszcze drapaka nie dali. Co ich tu trzyma?

Papaduk
@MrówkaZ

Może wpadliśmy w rutyne niestety racja nie szanuje się pracowników starych dyrekcja myśli że im to odpowiada czas spróbować sił w np Trampie .i innych firmach w których stawki o wiele lepsze i premie nie okradane w orzeszu większość naszej Starej ekipy uciekli i chwalom już parę lat w vlassenroot nie ma przyszłości na dłuższą mete

@Papaduk

buhahaha... tak, tak w Orzeszu super a w Szczecinie jeszcze lepiej tak płacą 10 000 na rekę i to w kotłowni tylko własnym węglem trzeba palić... mówię Wam nogi za pas i lećcie tam czem prędzej....

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Krzysztof Klos

Pracuje tu prawie 3 miesiące. Zatrudniłem się 6 września i jakoś to leciało. Jako spawacz. Dla nowych od razu informacja. Tu trzeba po sobie czyścić i jest duże cienienie na jakość. Jeśli czytacie komentarze jak to nie jest źle w tym zakładzie to bierzcie to z dystansem. Myślałem że jestem dobrym spawaczem, z pucerką nie miałem do czynienia, zanim się tu nie przyjąłem. W Poprzedniej firmie spawałem pod RTG pociągi dla Lisingera, spawałem 9 lat na Mostostalu ale takich odbiorów na MT to nigdzie nie widziałem. W poprzedniej firmie Fabmet Bytom mieliśmy podobną robotę, z tym ze robiliśmy jako podwykonawca dla firmy Tekra. Przychodziły do nas głowice i wsporniki tak zmasakrowane i odebrane i to było dobre. Pracując tu 3 prawie miesiąc to sobie myślę że za takie spawanie tu to by ukrzyżowali. Mega ciśnienie na jakość to raz. Dwa, załoga. Jeśli ktoś się zastanawia to polecam. Umiejętności wyjdą w praniu. Akurat jestem na zmianie u Pana Slawka. Dobry , swietny majster. Doradzi , podpowie. A jeszcze ludzie na zmianie. Monterzy mega spoko i życzliwi, spawacze też konkret. Pani Wiola, Pani Sonia, Pan Denis, Pan Darek który mnie wprowadzał w firmę. Mega ludzie i podejrzewam ze na każdej zmianie są podobni ludzie. Nie macie co narzekać. Pracują tu sami fachowcy. A wymogi są jak w NASA. Myślałem żeby się przyjąć pod zaklad ale czuję że nie dam tu rady. Płacą dobrze pod firmą, najwyżej w okolicy. Wiem co mówię bo od 3 lat tak pracuje, na umowę zlecenie a wcześniej 9 lat na Mostostalu. Zarobki niebo a ziemia. I niech ktoś napisze odpowiedź ze może się każdy przyjąć i pójść na szkółkę. Bzdura. Probki są trudne i nie byle ochłap je przechodzi.

@Krzysztof Klos

No nie zawsze się uda ale nacisk góry na przyjmowanie jest duży. Próbki nie są trudne, wiele było co przeszli a później się okazywało że to spawać nie umie. A i byli tacy co ich kierownik przyjął bo mu wpadnie 500+

@Zapiekanka

500 zł? za każdego miałoby mu tak wpaść czy to chodzi o jakieś szczególne przypadki? i co wtedy z tymi osobami tak właściwie się potem działo?

@Krzysztof Klos

Panie Krzysztofie, Bardzo dziękujemy za Pana szczerą opinię o naszej firmie, cieszymy się że są wśród nas również pracownicy, którzy potrafią docenić to co dobre i podzielić się tą wiedzą z innymi i to podając swoje dane osobowe. Mamy nadzieję, że będzie się Panu u nas dobrze pracować i zawsze będzie Pan uczciwie za swój wysiłek wynagradzany. Pozdrawiamy :-)

@Zapiekanka

Zapiekanka, a Ty widziałeś pasek i pensje kierownika że wiesz że mu coś wpada za zatrudnianie pracowników? , czy po prostu piszesz co Ci ślina na język przyniesie przy okazji narażając się na odpowiedzialność za pomówienia ? ?

@Ewelina

to są głupoty to co tutaj się pisze , jest premia za polecenie pracownika ale to jest premia dla pracowników produkcji za polecenie pracy innemu pracownikowi , regulamin jest dostępny w firmie na tablicach

Dj hejzel

Co prawda nie jest kolorowo ale mamy jednak te prace na chleb każdy ma jest stałe zatrudnienie kurła nie rubcie na (usunięte przez administratora) bo reszta cierpi przez nierobów obojętność

Kurnik
@Dj hejzel

Nieroby z biura dalej wstawiajcie te głodne kawałki jak wam w tej firmie dobrze

@Kurnik

Każdego w biurze masz za nieroba czy wskazujesz teraz kogoś konkretnego?

Łysy

Siema łysy dawno cie nie było

Robak

Czy dział jakości wyjechał na jakiś (usunięte przez administratora) albo poszedł na L4? Czy to może nieumiejętnie zarządzanie zespołem spowodowało ze w krótkim czasie odeszło 4-5(?) kontrolerów a kilku czeka w kolejce do odejścia? Dla nas spoko, bo czekamy pół dnia na odbiory, wiec kawka za kawką leci. Problem taki, że żeton się już skończył i trzeba płacić ze swoich. Ciężko to będzie odkręcić, ale nowy lider da radę Haha Statek tonie, a placek właśnie umył ręce w Bałtyku

@Robak

Uwaga. Administrator usunął wyraz ,,obuz”” Pisane z błędem żeby było wiadomo o co chodzi

Maja
@Robak

Co się konkretnie działo że tyle osób odeszło w takim krótkim czasie, no bo to faktycznie niepokojąco brzmi. Ma to jakiś wpływ na pozostałych pracowników poza tym że na odbiory trzeba czekać?

Endrju
@Maja

Dyrektor jakości jest pionkiem innych dyrektorów. Łyka wszystko jak pelikan, aspołeczny w dodatku nie wychowany. Bez kompetencji, bez umiejętności zarządzania zespołem, bez wiedzy co w coraz mniejszym zespole się dzieje. Ale tak to jest jak obejmuje się stanowisko po znajomości. Ale i tak najlepsze jest to, że do gościa to nie dociera i on dalej w tym swoim świecie żyje w przekonaniu że przecież wszystko jest ok. Szkoda tylko zespołu, bo kiedyś to była mocna ekipa.

Besta
@Maja

Za 4 łyżeczki kawy dyscyplinarka dostały 2 osoby pracujące po 10 lat zero szacunku dla pracowników z produkcji stawki nowi mają większe niż starsi nic nie potrafiąc a sztućce kradnięcie wy w biurze bo z pracy zdalnej was nie stać na własne pracownicy z biura w vlassenroot to banda kretynów na których my zapi........my trochę szacunku celebryci nic nie robiące błazny i pani dyrektor BHPŚmiech na sali że bhp ma dyrektora ale pralnia pieniędzy wiadomo w szatni światło gasić wasze klimatyzatory powyłączać (usunięte przez administratora)

@Besta

Dobre tego jeszcze nie grali przez prawie 16 lat takiego hitu nie było żeby dostać dyscyplinarne za kawę podziwiam

Besta
@Bert

Cza zrobić zbiórkę na kawę i herbatę na całej hali i im dać do biura co beacie i kurnikowi nie zabraknie ciekawe czy ich ktoś rozlicza z kart paliwowych i aut służbowych (usunięte przez administratora)

@Robak

Aż przykro się patrzy na tych jakościowców co biegają jak na maratonie po hali żeby coś poodbierać :O Ja czekam na zkj od 8 i podobno ma przyjść o 11. Co się porobiło w tym zakładzie to tylko sabotażyści z biur wiedzą. Ktoś zostanie zatrudniony by pływać w tym bagnie z nimi? Haha

Majkel
@Endrju

Oj tam, ważne że za nasze pieniążki dostał wypasionego superba który wg p. Beatki nic firmy nie kosztuje. Paliwa po 7zl pełny bak kiedy sobie tylko zażyczy. Nic dziwnego że za nasze i Wasze ciężko wypracowane pieniadze sobie do Chorwacji skodzina na wakacje jeździ. Pewnie nie tylko on, ale on ma czelność się tym chwalić.

@Besta

Pisanie kłamstw i oczernianie osób jak i firmy na forach publicznych jest karalne, a po adresie IP można dojść do osoby, która to pisze dlatego radziłbym się zastanowić czy to co piszemy jest prawdą i czy mamy tego pewność ?!

@Besta

Nie trzeba robić zbiorek dla nikogo i na nic, kawa, herbata i inne niezbędne artykuły są dostępne dla wszystkich pracowników ale nikt nie ma przyzwolenia aby wynosić cokolwiek z zakładu poza teren firmy. Aż tyle i tylko tyle trzeba zrozumieć. !!!

Kawa
@Maja

Nowy lider. Limity na kawę.

majkel
@zorientowany

a to złapaliście kogoś, że wynosi poza zakład?

...

Brakło Ci na wino. Nie sieć pod sklepem. Przyjdź do vlasska nie musisz nic umieć powiedz ze jesteś spawaczem nie ważne że po winie, posiedzisz na szkółce zarobisz a i tak cie nie zwolnią bo lepszych nie ma. A kasa leci jeszcze się po śmiejesz z tych co robia

@...

to chyba dobrze ze szkolą ludzi którzy jeszcze nie wszytko potrafią ?!!! co? lepiej było jak pracownika za dawnych czasów na pysk wywalali bo nie był tak dobry jak powinien ??? zastanów się co piszesz !!!

Astronom.
@...

Glupoty gadasz. Robilem próbki na spawacza i nikt bez doświadczenia, żaden (usunięte przez administratora)nie przejdzie.

Wili łomka
@...

I co po takich baranach z pod sklepu (usunięte przez administratora) 4 mc max i nara kursy (usunięte przez administratora) se porobią itak nic sir nie nauczy taki (usunięte przez administratora) stali pracownicy muszą się użerać z kretynami

@zorientowany

No dobrze jeden z byłych kierownikow powiedział że Wibo powinien dostać nagrodę za najlepszy szkoleniowy zakład. Chyba nie bardzo jesteś zorietowany

Na jakie benefity można liczyć w Vlassenroot Polska SA?

kolo

kawa z automatu jest

Podwyżki właśnie były pod koniec września jedne z większych od 1-2,5 wcześniej potrafili dac 20-50 groszy.Ale na pietnastolecie zakładu to dyrekcja przeszła samych siebie poczęstunek tortu i zimna plyta tylko natyle stac zaklad ktory zarabia miliony dostalismy koszulkę torbę na zakupy i odblask a sami pojechali do Szymali za nasze premie.Normalnie wstyd i wiocha zakład w ogóle nie dba o ludzi brak funduszu socjalnego karta Multi sport kosztuje 108 zł.Ludzie się zwalniają w szybkim tempie.Ale przyjęli Hindusow i znowu pocięte glowice laduja w kontenerze.Co raz większe (usunięte przez administratora) się tam dzieje.Najebali kamer jak Bigbraderze i (usunięte przez administratora) po premi.

Romeo

Kajs Ty zimna płyta widzioł?! Te Kawałki ciasta co wrzucili nazywasz zimna plyta? Zimna płyta to 2 lata temu na wigilia była. Co do podwyżek, zapytaj w technologicznym albo w jakosci ile dostali... Z technologicznego nikt, z jakości jakby przeliczyć na godzinowe to nawet 1zl nie było i to tylko połowa zalogi. Potem taka durna kartka wieszają że w podziękowaniu zaangażowanie i inne takie bzdury. No ale na szczęście superbów, które nic nie kosztują (słowa dyrektorki HR) przybywa, muszę iść po swojego skoro za darmo. No ale fizycznym chyba nie przysługują, to trzeba generalnemu zaproponować jakieś nowe stanowisko dyrektorskie, np dyrektor do zarządzania kawomatami. Skoro można zrobić stanowisko dyrektora BHP z pełnymi przywilejami tzn, że szczyt głupoty nie został jeszcze osiągnięty. Nie zapomnijcie się uśmiechać do kamer i pozdrawiać środkowym palcem pana DH. Może tak namiętnie ogląda te kamery bo czerpie z tego podniecenie? Trzeba zobaczyć gdzie rączki trzyma przeglądając monitoring.

zorientowany

Nie ma funduszu socjalnego to fakt, za to całą kasę, która powinna trafić na konto funduszu trafia do pracownika jak bierze urlop ale on tym już pewnie zapomniałeś bo zawsze łatwiej napluć na pracodawcę ....

zdezorientowany
@zorientowany

Co to znaczy, że trafia do pracownika na urlopie? Tzn że trzeba wychwalać pracodawcę, że wypłaca to co ma w obowiązku? Urlop to część wypłaty, za którą też oczywiście należy podziękować, skoro nikt nie chce pracować dla idei

zgadza się

Zorientowany
@zdezorientowany

Na prawdę nie kumasz ze oprócz wynagrodzenia za urlop masz extra 1700 zl czyli penjsa pełna za dany miesiąc plus extra te 1700?!

@Zorientowany

"extra"? a to nie jest z tego funduszu właśnie? chyba, że faktycznie to jeszcze jako trzecie dodatkowo wskakuje?

@Ewelina

nie ma sensu rozmowa z kimś kto ma wiedzę na tym poziomie ... użalaj się dalej zamiast szukać pracy gdzie indziej jak taka krzywda Cię tu spotyka ?

Alojzy

Bachola nam zabrali i w listopadzie 14 stopni mamy na hali nie ma Krzysztofa na wps co nam kapała przyniesie na kogo pani z bhp doniesie kogo zwolnią za łyżkę kawy czy Ci w biurach przychodzą dla zabawy widać z daleka wystające z butów trawy czy może to słoma wymieńcie kurnika oszołoma bo plajta pewna zamiast blachy będą głowice z drewna

Czy kontrola jakości pracuje na 3 zmiany? Czy kierownictwo KJ jest w porządku? Proszę o odpowiedzi.

Willy
@Pytania

Zkj tylko na 2 zmiany mt na 3

@Willy

Możesz rozwinąć skróty? Zkj i mt, z góry dziękuję.

Agnieszka
@Willy

na dwie zmiany to 6-14 i 14-22?

bolek
@Pytania

kierownictwo KJ nie ogarnia co sie dzieje na zakladzie i z podległym personelem. Jak to mówią "hajlajf" A skoro nie wiesz co to skrót MT, znaczy że się tu nie nadajesz.

Hanna
@bolek

Ojj tam przecież każdy kiedyś zaczynał więc można nie wiedzieć co to MT, a możesz powiedzieć jak to możliwe aby kierownik nie ogarniał sytuacji w zakładzie? To co robi?

Bolek
@Hanna

bo jacuś ma taki mentlik w głowie że czasem zastanawiamy sie w zespole czy on wgl wie w jakiej firmie pracuje typek nie wie nic o produkcji, jest marionetką swoich dyrektorskich kolegów. taki tak zwany pelikan "biere do ryja wszystko co sie da" . No ale etat po znajomości to zawsze dobry etat. Ostatnio chopa pozbawił pracy, bo zapomniał wysłać wniosek o nową umowę i poszedł na urlop...

Franko
@Bolek

Od Jacka to się (usunięte przez administratora) wszystko ogarnia dobry kandydat na majstra z prawdziwego zdarzenia

Pit

Konkretne pytanie . Czy w tej firmie , Za operatora maszyn ( kilka lat doświadczenia ) 4000 na lapsko dostanę za same czarne dni ?

Bogdan
@Pit

Jak masz duże doświadczenie to pewnie możesz negocjować stawkę. Będziesz szedł na rozmowę? W razie co napisz ile zaproponowali?

@Pit

Tak

Danuta
@Zapiekanka

4000 to podstawa rozumiem tak? A jakieś szanse na premie są? Jeśli tak to ile ona wynosi czy to kwestia mocno indywidualna?

@Bogdan

Proponują coś koło 4 tys.

Miochał
@Kandydat

4 000 ale z premią! 30%. Którą tracisz za wszystko. za brak wydajności na którą nie zawsze masz wpływ, za bhp, za widzimisie kierownika, za nieobecności (np l4, opieka, uż)

Kleks
@Miochał

"Premia" jest składnikiem twojej stawki. Takiej za pracę po prostu tu nie ma.

Ferdek

Ludzie omijać z daleka

ciekawy
@Ferdek

A co pogorszyło się?

Beata

A rozwiniesz czemu? Chodzi o atmosferę, kierownictwo, wynagrodzenie?

Lala
@Beata

Czy się pororszylo ? Uważam że tak... pracuje kilka lat i takiego poziomu kierownictwa nie było (tak słabego) Pieniądze też już nie kuszą... inne zakłady idą do przodu my jak (usunięte przez administratora) Świeża krew ktora nic nie wnosi wręcz przeciwnie . Rotacja mówi sama za siebie a szkoda . Czas odświeżać cv i iść dalej niestety w vlp lepiej nie będzie;(

Sylwia
@Lala

A próbowaliście rozmawiać o podwyżce wynagrodzeń? Słyszałam od kilku znajomych, że w swoich firmach dostali podwyżkę pensji w związku z inflacją. Czy pensja nowo zatrudnionych znacząco różni się od wynagrodzenia osób z kilkuletnim stażem?

@Lala

o lala lala ., skoro jest tak źle to czemu ludzie alstomu i mostostalu tu rzychodza? a może ci się robić nie chce lub marny z Ciebie fachowiec i dlatego tak (usunięte przez administratora) !

@Sylwia

podwyzki były we wrzesniu 2021 i kwietniu 22 !!!

Agnieszka
@Lala

To rotacja ma tu miejsce ze względu na to, że pracownicy zaczynają odchodzić? Czy są zwalniani?

Mikuś
@zorientowany

bo byli tak słabi, że ich sie z tamtych firm pozbywali.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Vlassenroot Polska SA?

Danuta

A co w zachowaniu kierowników się Tobie najbardziej? Są wyrozumiali?

@Danuta

Z kierownikami to różnie bywa???????? zależy kto jest jakim człowiekiem,w skrócie są inteligentni i ludzcy ale są też puste,chamskie dzbany bez szacunku dla pracownika

Sylwia
@Bert

Nikt nic z nimi nie robi? Jak się przez nich źle pracuje to może warto o tym powiedzieć gdzieś wyżej?

Na
@Sylwia

No wyżej i co den szerloku?

@Sylwia

Ja akurat mam spoko kierownika

Ztartychrzan

Czy Pan Kierownik oczkowski robił u was?

Był taki

@Bert

I jakie jest Twoje zdanie na temat tej persony plusy i minusy? :)

Tak przyjeli Pana Oczkowskiego na dolną na hale

picca
@Ztartychrzan

oko profesjonalista i spoko gosc

Franco

Robił i był ok

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Vlassenroot Polska SA?

.....

Mimo pandemii nadal możemy korzystać z szatni i z prysznicy wszyscy razem. Dziękujemy!

Julia2
@.....

Zapraszamy dyrektora do nas ,będziemy się integrować w dużej grupie ! Skoro wycofał rotacyjne wyjście z hali. Czekamy!!!

Kiedy podwyżki?

Franko

Nigdy chyba że normy nasz szef milioner nie ma czasu na Polaczków my to niewolnicy dla nich mamy (usunięte przez administratora) I nie myśleć

Kolega serdeczny

Jak tam się miewa mój serdeczny przyjaciel pa ciul , czy tam też jest taki sliski donosiciel?? Uważajcie na typa

Aragorn
@Kolega serdeczny

Ciulkanisa ci chodzi to narazie tylko chodzi on już tu pracował kiedyś jego brat jest ok starszy

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA