Opinie o Stalkon Częstochowa Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stalkon Częstochowa Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalkon Częstochowa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalkon Częstochowa Sp. z o.o. w Częstochowa

Kamil Nowy wpis

No a firma ma jakieś zobowiązania finansowe, długi?

Leszek

@Ryki możesz rozwinąć swą wypowiedź? Jest to dość poważne oskarżenie, inni użytkownicy powinni znać prawdę na jej temat, zaś ta wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Może od czasu Twojego postu coś uległo zmianie pod kątem warunków, tym bardziej, że rynek pracy dynamicznie się zmienia.

Sylwek Nowy wpis
@Leszek

Owszem, rynek pracy dynamicznie się zmienia, ale nie w Stalkonie. Roboty coraz więcej, warunki coraz gorsze a pieniędzy w kieszeniach pracowników coraz mniej, ot co.

Leszek Nowy wpis

@Ja zdobyłeś wiedzę na temat zarobków na stanowisku kontrolerów/spawalników? Może udało Ci się zaaplikować do Stalkon Częstochowa? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami odnośnie angażu w tej firmie. Będziemy wdzięczni za każdy merytoryczny wpis.

Ja Nowy wpis

Jak wygląda praca kontrolerów/spawalników? Widzę że Stalkon ich poszukuje...

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stalkon Częstochowa Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Elektryk
SMART-HR
(55 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ryki

Szczerze? Syf i ubóstwo za pare groszy

nick.

Witam. Zna ktoś firmę? Jakie zarobki, jak wygląda tam praca? kierownicy itp itd? Warto się tam wybrać? pozdrawiam

Czy Twoim zdaniem internet mówi wszystko o firmie Stalkon Częstochowa Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalkon Częstochowa Sp. z o.o. - Częstochowa

Stalkon Częstochowa Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Stalkon Częstochowa Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii