EMO NEON

Częstochowa

Opinie o EMO NEON

Sybilla

Emo Neon...hmmm Najlepiej żebyś nie wychodził z pracy. Nadgodziny mile widziane????najlepiej po 12 godzin plus sobota i jak jest potrzeba to niedzielę i święta,oczywiście nie są płacone ustawowo tylko 25% i jeszcze pod stołem żeby ZUS i urząd skarbowy nie wiedział. Mobbing ,zastraszanie to standard.zaczniesz się stawiać to Ci podziękuja za pracę żeby zastraszyć innych przy okazji. Premie-zależy trochę od widzi mi się kierownika i trochę od układów lub powiązań rodzinnych z tą też osobą więc jeśli jesteś z "ulicy"to nie licz na zbyt wiele.to samo tyczy się podwyżek. Biuro projektowe i konstruktorzy-dramat. Powielaja wciąż te same błędy bez przerwy przez co całość nie idzie spujnie. Nie mają zielonego pojęcia o produkcji w tej firmie wszystko idzie dzięki starszym doświadczonym pracownikom którzy znają tę pracę od podszewki. Ogólnie panuje tam straszny haos,wszystko robione na wariata,wszystko wszędzie się wala pod nogami. BHP???śmiech na sali. Nowi pracownicy rzadko kiedy zostają dłużej a jeśli już to szukają czegoś innego w międzyczasie lub po prostu nie marnują czasu na ten syf. Moim zdaniem:jeśli nie masz noża na gardle i masz inne możliwości to skorzystaj z nich. Ja po dwóch latach pracy podziękowalem.miałem serdecznie dosyć. Ogólnie bardzo nie polecam są inne zakłady pracy.

Maja

@Łukaszdziękuję, że podzieliłeś się swoim doświadczeniem z pracy w firmie. Wspominasz, że praca ta wymaga jednak nabycia wielu nowych umiejętności i poznania pracy narzędzi. To ważna informacja dla innych pracowników. Chętnie dowiemy się od innych pracowników, którzy dostali się do pracy i postanowili spróbować w niej swoich sił, jak wygląda proces wdrażania się nowego pracownika.

Łukasz

Zaczęło się to tak,że zobaczyłem w gazecie "pośrednik" ogłoszenie o pracy,że poszukują pracowników na produkcję ze zdolnościami manualnymi i pojechałem tam ze 2-3 razy ale za każdym razem co pojechałem to nie mogłem zastać kierownika produkcji bo był gdzieś na wyjazdach więc CV zostawiłem takiemu panu z biura co zawsze chodzi w niebieskiej koszuli i na ostatnim spotkaniu zostawiłem CV i ten pan w niebieskiej koszuli powiedział,że po prostu będzie za tym aby kierownik produkcji mnie przyjął no i za tydzień miałem telefon od kierownika produkcji bo dzwonił z samego rana i pytał kiedy mogę przyjechać no to powiedziałem,że na 10:00 i tego samego dnia przyjechałem i trochę porozmawialiśmy wyjaśnił mi jakie są zarobki i poinformował,że na początek (okres próbny) jest umowa zlecenie 1500zł, a potem umowa o pracę, większe zarobki, jakieś premie i poinformował mnie,że wszyscy jego pracownicy mają umowę o pracę no i jak już wszystko obgadaliśmy to kazał mi przyjść na następny dzień na 6:00 i wziąć ubranie robocze. Byłem w tej pracy tylko jeden dzień na pierwszą zmianę od 6:00 do 14:00 na montażu i wszystko robiłem pod nadzorem takiego brygadzisty ale dało się wytrzymać bo był miły, sympatyczny i przede wszystkim bardzo cierpliwy. Po tym jednym dniu zrezygnowałem ponieważ widziałem,że jest bardzo ciężko bo trzeba uczyć się od podstaw wiercenia, elektryki, czytania z obrazu rysunkowego i trzeba też znać bardzo dużo narzędzi i rozumieć tą pracę, a ja znam swoje możliwości i wiedziałem,że to nie jest praca dla mnie bo bym sobie nie poradził więc jedyną opcją było zrezygnowanie z tej pracy. Chciałem pozdrowić tego pana co pracuje w biurze taki w niebieskiej koszuli bardzo sympatyczny i ludzki człowiek bo to on był za tym abym został przyjęty - jest on prawdopodobnie dyrektorem personalnym ale tego nie jestem pewien na 100%. Chciałem również pozdrowić kierownika produkcji też jest to miły, ciepły, serdeczny, ludzki człowiek i biję od nich obojga pozytywną energią. Chciałem też przeprosić za kłopot bo dostałem szansę na pracę ale gdy zobaczyłem jak ona wygląda to byłem zmuszony zrezygnować bo wiedziałem,że sobie nie poradzę ale nie blokuję nikomu etatu i mam nadzieję,że na moje miejsce znajdzie się ktoś kto jest doświadczony lub będzie rozumiał tę pracą i da sobie radę. EMO NEON ( stresująca, trudna, ciężka. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam bardzo dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku. Od jakiej stawki można negocjować pensję? - brak mi informacji na ten temat. Najbardziej podobało mi się w EMO NEON: rozmowa z panem z biura w niebieskiej koszuli oraz rozmowa z kierownikiem produkcji. Najbardziej nie podobało mi się w EMO NEON to,że praca była trudna jak dla mnie. [Pozdrawiam. [Łukasz.

seba 82

Praca na montażu 3 zmiany najniższa krajowa,do 10 na konto

Maja

@UFCIOkiedy miały miejsce sytuacje, o których wspominasz? Długo już nie pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników EMO NEON jak teraz wygląda sytuacja w firmie. Jakie benefity oferuje pracodawca? Jakie są możliwości rozwoju w firmie?

UFCIO

krótko; pracowalem nie polecam, powyżej pewnego poziomu nie podskoczysz bo cię usadza albo zwolnią.Klika rządzących czyli kadra zarządzająca,poszczegolni ' MAJSTROWIE' śmiechu warci ,polityka pracy? a cóż to jest w tej firmie? zasuwaj, nie odzywaj się ....... jednym słowem ŻENADA !!!!!!!!!!

gość

Odradzam podejmowanie pracy w tej firmie. Nie polecam.

lok

Umowa zlecenia wcale nie jest taką złą opcją, bo składki za pracownika są normalnie odprowadzane. Ciekawe tylko czy wypłata normalnie jest terminowa, wiecie?

petent

Firma nie jest godna polecenia i tyle w temacie.

neon

Witam wszystkich zainteresowanych którzy chcą poznać prawdę. Rzygać mi się chce jak czytam te hejty, a prawda jest taka że jesteście zazdrośni o to co potrafią zbudować ludzie własnym wysiłkiem. Moja przygoda z Emo-Neon rozpoczęła się w 2000r. jako młody człowiek musiałem zapracować na utrzymanie rodziny. Pan Mirek Ż. przedstawił wizję i nikt z załogi do końca mu nie wierzył, mówił że będziemy największą neonownią w Polsce( po roku tak było )kto by pomyślał że można robić 5 kilometrów neonu na miesiąc w kilka osób. Nie można pominąć Pana (usunięte przez administratora)-ekonomista (szara eminencja)dyplomata w każdym calu . Wisienką na torcie był(usunięte przez administratora). który jest jednym z najlepszych handlowców których znam. Te trzy osoby stworzyły coś o czym wam nigdy do głowy nie przyszło ,wybudowali nowoczesną fabrykę i dają pracę kilkudziesięciu osobą. Ja odszedłem z Emo osiem lat temu, ale to czego się nauczyłem pozwala mi dziś zarabiać bardzo dobre pieniądze. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników

Doinformowany

Heh niezłe te pochwalne peany na cześć Firmy i Władzy tam panującej. Dawniej byli od tego klakierzy, a teraz muszą ich wyręczać latorośle Właścicieli;) Niezły cyrk.

Manualnie uzdolniony

Adam!!!!!co ty wypisujesz????pochwal się swoim stażem,mnie zwolniono po paru latach pracy bylem na każde zawołanie a z czym zostałem???nawet nie umie mi przedstawić konkretnego powodu,to konkretnie kierownika tyczy a co do brygadzistów szkoda słów (usunięte przez administratora)

gość

najniższa krajowa to jest chyba prawna płaca wymagana w naszym kraju ,nadgodziny płacone jakieś 23 czy 25 % sam dokładnie nie pamiętam za nadgodzinę co chyba powinno być 50% tak samo za soboty płacone co tez powinno być płacone 50 % tos tu jest nie uczciwy ? najniższa krajowa na początek i następne kilka lat w firmie jak napisałeś adamie dobrze prosperującej na rynku naszym i zagranicznym i proszę cie nie obrażaj ludzi pracujących fizycznie na hali może dla ciebie to jest tylko przykręcanie śrubek to swiadczy o twojej wiedzy jak wygląda tam praca i proces produkcji

spoko

jak komos się pracowac nie chce to do wszystkiego sie doczepia,pracuje tam i sobie chwale ,pozdrawiam wszystkich

bogacz

anonim - 2010-03-23 20:36:08 anonim - 2009-06-11 13:00:50 Słowa kojarzące się z EMO NEON (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w EMO NEON: Najbardziej nie podobało mi się w EMO NEON: EMO NEONstresująca i wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - zadna... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są - tacy sobie Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 1200do1200 Najbardziej podobało mi się w EMO NEON:diody led Najbardziej nie podobało mi się w EMO NEON:kantowanie moim kosztem zus, urzad skarbowy kierownik [usnięte przez moderatora] dyrektor [usunięte przez moderatora]...zarobki 1200 zl czlowiek jest tam straszony okradany szykanowany uciekajcie z dala od tego miejsca chyba ze ktos lubi niewolnictwo

na luzie

Byłem tam swego czasu na rozmowie jako projektant, proponowana pensja oczywiscie najniższa krajowa + premie od projektu których pewnie bym nigdy nie zobaczył i nienormowany czas pracy :D Jakiś pseudoprojektant próbował mnie z Cada sprawdzić a sam nie umiał nawet za myszkę chwycić pomijając fakt że chciał mnie w konia zrobić co mu sie nie udało:D.

były pracownik

emo neon to firma złodziejska,[usunięte przez moderatora] oraz pracowników którzy traktowani są jak śmieci. Warunki pracy w lakierni i szlifierni skandaliczne za najniższe wynagrodzenie. Duża część załogi [usunięte przez moderatora]. Pracownicy nawet OK . Ogólnie przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie

karbit

Pragnę przestrzec wszystkich ,którzy chcą podjąć pracę w tej firmie pod rządami pana dyrektora[usunięte przez moderatora] pseudo [usunięte przez moderatora]lub wieloryb. Facet jest rasowym [usunięte przez moderatora].O produkcji wie tyle ile my Polacy o życiu seksualnym dorożkarzy w Kenii czyli ZERO.

Zostaw opinię o EMO NEON - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMO NEON