Opinie o EMO NEON w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EMO NEON. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EMO NEON o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMO NEON w Częstochowa

nikt

Pracownicy są obserwowani na każdym kroku, mało tego ci starsi donoszą na młodych i wcale się z tym nie kryją, kierownictwo to porażka nie mają zielonego pojęcia o robocie tylko w podbramkowych sytuacjach pytają się co zrobić liderów. Jest jeszcze wisienka na torcie - kontrola jakości, to są dopiero cyrki na całego, panie tylko robią zdjęcia aż do znudzenia. Benefity to zupełnie inna sprawa - owocowe czwartki, pierw zjedzą na górze, ochłapy zniosą na dół i jak myślisz że zjesz (usunięte przez administratora)to jesteś w błędzie, gdyż wcześniej powiadomieni pracownicy starsi stażem już są dziwnym trafem pierwsi(usunięte przez administratora) Do benefitów również należy premia(usunięte przez administratora) tam również są równi i równiejsi, gdyż pomimo tego że przepracujesz uczciwie cały miesiąc to i tak dostaniesz mniej niż pociotek i (usunięte przez administratora) a uwierzcie ich tam są całe zastępy. Następna sprawa to właściciel, kiedy wchodzi na halę ze swym pieskiem - to nie żart, wszystko ucicha, nie ma rozmów, uśmiechów nic życie zamiera(usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam, chyba że lubisz być (usunięte przez administratora)na każdym kroku, upominanym przez wszystkich (usunięte przez administratora)

Jakub
@Bezel

Na jakie stanowisko chciałeś się tu dostać i jaki był przebieg rozmowy? Napisz też proszę, jakie stawki proponują za robotę?

Ga ga chwała bohaterom. Nowy wpis

Hi hi hi ha ha . To wszystko .

Boguśka Nowy wpis

cześć. Czy są tu może osoby które przyuczały się do pracy jako operator maszyn CNC i by oceniły poziom trudności? Chłopak nie ma jeszcze doświadczenia a teraz jak czytamy ofertę to piszą w niej o nienagannym przebiegu pracy. zastanawiam się czy ostro wszystkiego pilnują?

Mimi Nowy wpis

Jakie są godziny pracy na produkcji ? Znalazłam ogłoszenie pracy dla pań. Czy praca jest ciężka?

Kucyk Nowy wpis
@Mimi

Dwie zmiany.6-14 , 14-22. Minimalna krajowa plus 200-250 zł płatne pod stołem.

Nie wiem o co tam poszło, że miało to miejsce przez 3,5 dni. Ale możesz zdradzić jak konkretnie praca podczas nich wyglądała? Zwłaszcza przez polowe jednego? W jakich okolicznościach doszło do rozstania?

Ukrainec

Jak przeszło rozstanie ? Powiedział mnie kierownik że jestem w Polsce nielegalnie. Zaczął pracę przez pośrednika na tyle niekompletne osoby ze xd. Pracuje teraz na Mostostal obok. Myślę że ta firma nie spełnia warunków Unii Europejskiej emo neon

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zofia

A na dziale konstrukcyjnym w jaki sposób można się wykazać, by zarobić więcej? zastanawiam się także jak się teraz w nim pracuje po zmianie kierownictwa? Czy ktoś kto pracuje mógłby ocenić? I kiedy będą prowadzone nabory do samego działu? Nie ma tam szczególnych rotacji?

Czy w EMO NEON odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Skąd można wziąć potwierdzenie co do tego ostatniego komentarza względem pensji w jakiejś kopercie? Tak krótko ktoś skomentował i temat się urwał. Ja pospawać tu chciałem przyjść, jakie wtedy miałbym warunki na umowie jeśli posiadam 3-letnie doświadczenie?

Minimalna krajowa plus "wykaż sie" obiecanki że będzie lepiej z czasem i się nie doczekasz

Nela

Nie widzę po opiniach by ktoś pisał ostatnio coś na temat pracy na dziale konstrukcyjnym jako kierownik, a właśnie na takie stanowisko kogoś szukają. Nie ma podanych zarobków a to kwestie które akurat mnie ciekawią, wiecie na jakiej stawce się pracuje i jaki jest faktyczny zakres zadań? Czy odbiega od tych opisanych czy raczej tylko te punkty z oferty się ogarnia?

5S

A co to takiego?

@5S

tu padła za to wzmianka o 5 S w nicku z tego co widzę? On jak obecnie miałby funkcjonować tak właściwie? Firma wdraża jeszcze inne programy przy tym? Jakie?

@Agnieszka

Agnieszka, Twoje pytanie jest niezrozumiałe. Pytanie, czy wiesz na czym polega standard 5S i jakie korzyści wnosi? Pozostałe programy jakie firma wdraża to AM, Kaizen, Lean Manufacturing, 6S

niedziała
@Agnieszka

On ma działać tak samo jak pozostałe programy jakie firma wdraża: AM, Kaizen, Lean Manufacturing, 6S

Włodek
@niedziała

Ale reklamacje są dalej ? Jeśli tak to nic nie zmieniło się od 3 lat

Czy w EMO NEON poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Szanowny Pracowniku, uprzejmie informuję, że w terminie 24.07- 04.08 br. dostawy owoców nie odbędą się ze względu na przerwę wakacyjną. Proponuję następnym razem zapytać przełożonego, który udzieli informacji.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EMO NEON? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Agnieszka

Jest to w jakikolwiek sposób terminowane? Że np., do końca miesiąca trzeba czy można sobie przez rok odłożyć i wtedy wykorzystać?

Orbita

A to jest jakis nowy kierownik magazynu??

Lilka
@Orbita

I co w związku z tym, że jest ktoś nowy na stanowisku kierowniczym? Wprowadziło to większe zmiany w ostatnim czasie? W firmie ma się spore wpływy z perspektywy tego stanowiska? jak oceniacie aktualne warunki? sporo się zmieniło?

nikt

Gamma
@nikt

Witaj kolego dzisiaj jest ten dzień w którym musisz być bardzo czujny albowiem banany będą w firmie. Myślisz że jak się pojawią to ten lider je wszystkie znowu pożre.

@nikt

Nie zasne jak nie poznam inicjalow pozeracza bananow

R

Z wlasnego doswiadczenia piszesz?

Leon
@R

,,R,, wydaję mi się że masz problem zdrowotny udaj się do specjalisty i opowiedz mu o wszystkim. Terapia może da efekty. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

@Leon

To nie ja tu pisze o wsadzaniu bananow typie. Nie zapominaj o lekach, pzdr

Leon
@R

,,R,, nabiłeś sobie głowę tymi bananami i masz poważny problem. Trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam.

Ktoś
@nikt

(usunięte przez administratora) Co do owoców, to info o ich przybyciu nie było żadną tajemnicą. A to, że pracują tam ludzie pamiętający jeszcze kilometrowe kolejki po papier toaletowy to już inna bajka. Usłyszy taki, że banana rzucili to leci z reklamówką. A że nie jest sam na świecie...może nikt mu nie powiedział. Premie to faktycznie tragedia. Każdy dział premiowany inaczej i to raczej bez logiki, bo działy krytyczne które potrafią mieć realny wpływ na terminowe wykonanie pracy dla wyśrubowanych kontraktów nie dostają za to nic. Jak się spóźnisz 15-20 min to odrabiasz, ale jak jest pilna wysyłka (pilna wysyłka to zaniedbanie zarządu, zła organizacja w wyniku czego towar ładowany na samochód jest w ostatniej sekundzie...czasem jeszcze z mokrą farbą lub ciepły po spawaniu) i zostaniesz 20 minut dłużej to głupiego dzięki nie usłyszysz. (usunięte przez administratora) xD Jeśli Cię to pociesza (choć byłoby to dziwne) to na kontroli płacą niewiele powyżej najniższej :) Pociotki są zawsze i wszędzie. Tutaj pozostaje nam...cieszyć się że urodziliśmy się biali. Bo chyba nie będziemy żałować, że nie jesteśmy pociotkami? xD Jakoś specjalnie rodzinny nie jestem, ale zwyczajnie cieszę się, że nie jestem spokrewniony z tymi, których potomkowie nazywani są pociotkami. (usunięte przez administratora)

pracodawca
@Ktoś

Szanowny pracowniku Ktosiu, dziękujemy za poświęcony czas i obszerny wpis. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog z pracownikami, które zawsze służą poprawie funkcjonowania firmy. Jednak Twoja opinia zawiera wiele nieprawdziwych informacji, chociażby o sposobie premiowania i funkcjonowania działu kontroli jakości. Dodatkowo poruszyłeś kilka ważnych i niezwykle delikatnych kwestii, których nie możemy zostawić bez wyjaśnienia. W celu omówienia szczegółów Twoich zarzutów proszę o bezpośredni kontakt z działem Kadr. Co do pojawiającego się w firmie psa, to uprzejmie informujemy, że świadomie wybraliśmy pracę z psem. Naszym zdaniem obecność psa obniża stres w pracy, zapobiega wypaleniu zawodowemu oraz zwiększa satysfakcję z pracy.

janusz
@Ktoś

To prawda co piszesz

Bezel
@pracodawca

Wy tak serio? Ze pies o niza stres? W biurach waszych moze byc ale na hali produkcyjnej?? (usunięte przez administratora) Jeszcze kure i krowe wpuscie na produkcje. Bez wyobrazni. Ja tam bylem kiedys u was na rozmowie i sie ciesze ze nie pracuje. Zaoferowaliscie (usunięte przez administratora)a nie wyplate. Potem przez telefon 2 razy ponosiliscie stawke. Profesjonalizm pelna geba.

Jakub
@Bezel

Janek z łomianek

Witam koledzy mam pytanie jak się sprawują te nowe spawarki laserowe . Kiedy jeszcze pracowałem to stały jeszcze w skrzyniach. Chciał bym się dowiedzieć czy to dobry pomysł czy lipa.

OmojBorze
@Janek z łomianek

Zależy z której strony patrzysz. Z punktu widzenia obsługującego, jest to spoko zabawka do cienkich blaszek. Do grubych się to nie nadaje, co potwierdzam zobaczywszy wszystkie rozsypane konstrukcje w tym niewymagający wiele stojak na karty flotowe. Można było kupić 3 nowe MIGi, ale to musi obsługiwać osoba z dwiema szarymi komórkami. Do lasera wystarczy pół, więc nowo przyjmowana osoba nie ma co liczyć na sensowne pieniądze za pracę, gdzie spawacz za marny grosz pracować nie będzie. A MIGi będą służyć (jak to się śmiałem ze spawalnikiem odwiedzającym firmę) "póki diodka świeci" xD. Uchwyt lasera jest dosyć ciężki i sporych rozmiarów, więc można zapomnieć o spoinie w wąskich literach, co MIGiem jakoś się jeszcze dało wykombinować. Myślę, że to zakup zmieniający "zasady stanowiska pracy", bo laser obsłuży pierwszy lepszy złapany przed bramą przechodzeń. Do spawarki MIG potrzeba trochę wiedzy/doświadczenia. Skoro laser obsłużyć może każdy, to pewnie obsługiwać go będzie ten, kto zgodzi się pracować za małe pieniądze :) Spawacz się nie zgodzi. Może to tłumaczy ciągłą rotację na spawalni? Nawet starzy pracownicy z ulgą opuszczają mury emo. Podsumowując: Z punktu widzenia pracownika to zabawka. Patrząc na możliwość zastosowania lasera to jest średnio. Z punktu widzenia przedsiębiorcy to mega sprawa, bo do obsługi nie potrzeba spawacza, uprawnień itd co przekłada się na niską pensję :)

@OmojBorze

Szanowny były pracowniku, dziękujemy za to, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Prosimy jednak abyś nie obrażał swoich kolegów, nie uważamy, że umiejętności pracowników obsługujących laser są gorsze, wprost przeciwnie, trzeba rozumieć parametry maszyny, co jest wymagające. Rozumiem, że możesz być sfrustrowany, jednak nie zapominaj, że sam złożyłeś wypowiedzenie po 10 latach pracy, za którą bardzo dziękujemy. Co do innych pracowników to proszę pisz za siebie, w firmie pracuje 120 osób i nie mamy sygnałów o odejściach i wysokiej rotacji. Powodzenia w nowej przestrzeni zawodowej.

OmojBorze
@Pracodawca

(usunięte przez administratora) Moim zamiarem nie było obrażenie kolegów, a uświadomienie im lub przyszłym pracownikom, że z tytułu prostoty obsługi urządzenia, nie mogą liczyć na sensowne pieniądze za pracę. Obsługa lasera bardziej wymagająca od obsługi i pracy ze spawarką? Jeden z nas nie ma pojęcia o czym pisze, a drugi potrafi spawać obiema maszynami :) Moja frustracja minęła wraz z opuszczeniem emo :) Czy ja mam wyliczyć osoby, które złożyły wypowiedzenie jeszcze w 2022 roku? (usunięte przez administratora) Zdolności dedukcyjne też nie są mocną stroną (usunięte przez administratora) emo neon. Ja wypowiedzenia nie złożyłem. Chciałem pogadać i w zależności od przebiegu rozmowy złożyć najlepszy papier jaki można złożyć w emo, lub zmienić organizację pracy. Na szczęście nie było mi dane, co do dziś świętuję i spytany o fajne sprawy które zdarzyły się w 2022 roku, na pierwszym miejscu stawiam rozstanie z firmą :) Nie ma sygnałów o odejściach? Nie czytacie wypowiedzeń czy co? xD

Co wchodzi w socjal EMO NEON?

XD

Socjal? A co to?

Agnieszka

Ale z was śmieszki. ;p A tak już całkiem poważnie?

@Agnieszka

Owocowe Czwartki + Woda MIneralna z Automatu + Ubezpieczenie zdrowotne za 71 zł + Premia na Swieta Bozego Narodzenia ( Raz w pamietnym roku nie bylo wcale )

Miki

Spytaj Anetę co się dzieje z funduszem socjalnym.

@Miki

w zasadzie to co miałoby się z nim dziać, skoro część tego masz opisaną powyżej? ;) A co z gruszą?

@Agnieszka

nikt nigdy o żadnej gruszy nie słyszal

Legion

Nie ma czegoś takiego jak socjal. Co roku kierownicy zmianowi podpisuja dokument (usunięte przez administratora) jakoby dobrowolnie pracownicy rezygnowali z socjalu z powodu ciężkiej sytuacji finansowej firmy. (usunięte przez administratora)

Ł
@Agnieszka

No przecież napisali, że są owocowe czwartki. Czasem w tym miksie owocowym są i gruszki. Tyle na temat gruszy w emo.

@anonymous

dziękujemy za merytoryczną odpowiedź, dodalibyśmy jeszcze środki pieniężne z tytułu urodzenia dziecka oraz dodatkowe nagrody za wieloletnią pracę po osiągnięciu wieku emerytalnego.

Prawda

Widzę że od 10 lat bez zmian(usunięte przez administratora), o pieniądze nie pytaj , a pracy w cholerę, ciekawe jak długo to jeszcze potrwa, ilu jeszcze można ludzi nabrać. (usunięte przez administratora)ewidentnie odradzam każda inna praca jest lepsza.

P.

Robota jak każda inna idziesz i robisz ale oczywiście jest szlachta i plebs, jako pracownik Ty jesteś plebs. Może i znajdzie się parę osób które są w porządku ale jak przyjdzie co do czego to jest 10 na twoje miejsce także lepiej się nie wychylać, większość ustaleń na gębę a później puff nikt nic nie wie. Na pewno jak będziesz w porządku to i tak tego nikt nie doceni. Jeśli chodzi o zarobki mogło by być o wiele lepiej. Ludzie budują atmosferę a tutaj faktycznie każdy każdemu brat(tylko pracownicy to jedyny plus. Opcja dla osób które nie mają ambicji rozwoju bo po czasie i tak się nic nie zmienia.

Roman
@P.

10 osób na miejsce mówisz, taka elitarna praca? ;) czym się zajmujesz na co dzień tam?

Dominika
@P.

To nie ma żadnej opcji rozwoju tutaj? No a jak zwalnia się jakiś wakat na lepsze pozycje to co wtedy, rekrutują z zewnątrz?

@Dominika

Tu lepsze pozycje obsadza sie wzorem pisowskim

@Dominika

Jeżeli zgodziłaś się pracować na dane stanowisko i za określoną stawkę to oni taktują to mamy ofiare, a awanse są przyznawane ale bez wzrostu wynagrodzenia + kolesiostwo ma pierwszenstwo do awansów i podwyżek . Polowa zakładu jest od Kierownika Produkcji takżę tak to wygląda

@R

Raczej polityka nie powinna odgrywać żadnej roli w tego typu sytuacjach? Czemu tutaj mieliby czymś takim się kierować? :/

@P.

W wielu firmach nie ma opcji rozwoju. Robota jest tylko po to by zarobic na wlasciciela, ktory i tak juz ma kupe kasy i chce wiecej i wiecej. A potem zbierze ja do grobu. Zadnemu wlascicielowi firmy nie zalezy na pracownikach. Tylko na swoim zysku. Gdyby wlasciciel byl spoko to by chcial sie podzielic. On juz nie zbiednieje ale lepsze place dla pracownikow sprawia ze ren pracownik bedzie czul sie lepiej, status spoleczny sie zwiekszy, bedzie go stac ns wiecej ilepszej jakosci zycie. Ale nie, u nas w Polsce zapierdziela sie na wlascicieli firm. A pracownik dostaje z wypracowanego zysku dla wirmy te resztki, niczym bezdomny pies.

Janek

Witam, Jak wygląda praca na magazynie? Czy obecnie szukają pracowników na magazyn?

bronrk
@Janek

Praca na magazynie listy koszmar magazyn podzielony no kilka mniejszych chodzisz w te i nazwy jak osiołek na wybiegu zarobki marne obowiazków jak co najmnjej jak byś zarabial 10 kółek. Pegulamin premii zbiorowy jak ktos cos zawali nie ma premi dla wszystkich .

@Janek

Daj sobie spokój z tym magazynem kierownik magazynu jest leniem . Cała odpowiedzialność spadła na magazynierów . Nie wchodź w to.

@Miki

Odpowiedzialność za samo kierowanie czy jakiś nadzór? To jak to w praktyce wygląda? I co kierownik miałby w tym momencie robić?

wrr
@Miki

Osobiscie nie zauwazylem problemow ze wspolpraca z kierownikiem, wszystko jest rzetelnie wykonywane, po co pisac takie glupoty?

@Miki

A co z tym kierownikiem nie tak jest? Co oznacza ze jest leniem? Nic nie robi? To takich ludzi sie wyrzuca

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w EMO NEON?

dobrazmiana

Dobra atmosfera jest szczególnie w czasie zebrań, kiedy dyrektor przekazuje dobre informacje że nie ma premii bo znowu jest reklamacja. Że nie w terminie. Że brak wolnego w święta i w niedziele bo tyle pracy. Że komuś tam przysługuje 25zł za obecność w pracy, że nie chorował. Wszyscy wtedy cieszą się i radują. Ktoś coś doda?

sztos
@dobrazmiana

ale marudzisz. przecież w każdej chwili możesz się zwolnić, nikt Cie na siłe nie trzyma. z rodziną "w" jest taki problem, że nawet jak szef chciałby ich wywalić to niema kim zastąpić bo znają temat. niema na rynku osób które potrafią zarządzać produkcją "rękodzieła".

rękodzieło
@sztos

Oj kolega nie chodzi na zebrania, wiedział by co się tam mówi. Znają temat? Chyba kombinowani jak ukryć (usunięte przez administratora)elementy. Reklamacja goni reklamacje. Zwolnić się? A po co?

wszystko
@dobrazmiana

prawda

Bronek
@rękodzieło

tak zwolnię się by nie płacili mi odprawy

Beata

Czemu, co ona takiego robi że się atmosfera zmieniła?

@Beata

Wystarczy że się pojawia judzi i sieje ferment.

Aneta
@Miki

Niby jak sieje ferment? Dasz jakiś dobry argument a nie same ogólniki?

@Aneta

Aneta exodus już się zaczął ludzie się zwalniają, dno jest już bardzo blisko ,,życzę sukcesów,,

Aneta
@Miki

To dużo osób chce sie zwolnic?

@Aneta

A kto nie chce?

Polska

Gaz prad czynsz kazdy produkt zywnosciowy podekzal o conajmniej 50% a podwyzki zadnej nawet sie nie da zaeobix 3 tysięcy zlotyxh zyjemy o chlwbie z maslwm cala eodzina (usunięte przez administratora)pelna plus (usunięte przez administratora) i chamskie odzywki do pracownika ze strony kadry kierowniczej

Teresa
@Polska

A próbowaliście negocjować chociażby podwyżkę inflacyjną :/ Nie ma w firmie związków zawodowych? A co do mobbingu, jeśli faktycznie występuje, to ja bym to zgłosiła do pipu, przeciez ludzie chcą normalnie pracować..

@Teresa

Jak firma nie ma pieniedzy to z czego maja byc podwyzki :)

Zostaw merytoryczną opinię o EMO NEON - Częstochowa

• Jak się pracuje w EMO NEON?

Zobacz opinie na temat firmy EMO NEON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMO NEON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMO NEON?

Kandydaci do pracy w EMO NEON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMO NEON