Opinie o cebulekwiatowe.pl - INCOIN POLSKA Krzysztof Adamczyk w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Incoin Polska Krzysztof Adamczyk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Incoin Polska Krzysztof Adamczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incoin Polska Krzysztof Adamczyk w Częstochowa

Eugeniusz KIERSNOWSKI Nowy wpis

WITAM SERDECZNIE ...i DZIĘKUJĘ BARDZO ZA PRZESYŁKĘ KTÓRA DOTARŁA DO MNIE DOPIERO PO MIESIĄCU a ZAWARTOŚĆ BYŁA W STANIE agonalnym = WSZYSTKO PADŁO I JEST NIE DO ODZYSKANIA ! SUMA nie jest ważna - drogi panie ale zaangażowanie pańskich pracowników ( prawdopodobnie to są ci , którzy ,,bardzo się śpieszyli z wysyłką ,, ) jest na wysokości czerwonej linii zaufania !!! NIE CHCĘ PSUĆ PANU REPUTACJI opisując wiarygodność pana FIRMY ale mam żal , że zaufałem kolejnemu Polakowi , który mnie (usunięte przez administratora) ! TO tylko 123,85 zł PROSZĘ NIE ZWRACAĆ MI TYCH PIENIĘDZY = ŻYCZĘ POWODZENIA !

ANIA Nowy wpis

Calkowity brak możliwosci kontaktu z firma. Telefon podany na stronie milczy, a na maile nikt nie odpisuje. Nie m mozliwosci dowiedzenia sie co zamowieniem i kuedy realuzacja

Marta Nowy wpis

Kolejna oszukana osoba. Zlozylam zamowienie 10 marca i zaplacilam i nie ma żadnej informacji na temat dostawy. A o dodzwonieniu do firmy nie ma mowy !!!

Nick Nowy wpis

To co wysyła ta firma to skandal, mało tego że się czeka mięsiac to wysyłają takie (usunięte przez administratora) że brak slow. Karton przyszedł porozrywany, a sadzonki, nie. Można nazwać tego sadzonkami to jakiś żart. Szkoda tylko ze za to się płaci!!! Wstyd wysyłać coś takiego to jest skandal! !!! NIE PECAM I OSTRZEGAM SZKODA CZASU I KASY!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Incoin Polska Krzysztof Adamczyk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
ALFRED

KUPIŁEM AGA-2-274 DOŁOŻONO GRATIS 3 CEBULKI OKUSÓW . POLECAM SPRZEDAWCĘ

Alex

Z tego co tutaj czytam to zdarzają się pomyłki, o co nie tak trudno, gdy po cebulce koloru kwiatu nie rozpoznasz ;) Ale może za to firma szuka magazynierów do kompletowania zamówień? Mam oko do roślin, pickerką byłam za granicą. Ile mogłabym zarabiać tutaj?

Grasja

Otrzymałam karpy Dali 01.08.....23. Są w b.dobrym stanie. Mila obsługa, Aż chce się zakopywać inne kwiatki. Naprawdę Warto.!!!! I nie jestem w żaden sposób spokrewniona z ta Firma jestem zwykłym klientem!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Incoin Polska Krzysztof Adamczyk?

Iza

Na jesieni kupiłam cebulki mieczyków 20 sztuk teraz wyciągam do sadzenia a tu wszystkie wysuszone na wiór ????

Małgorzata

Zamówiłam cebulki tulipanów za ponad 150 zł od początku marca czekam nie polecam!

Mia

Jestem chyba kolejną oszukaną osobą bo tez zlozylam zamowienie 15 luty i zaplacilam i nie ma zadnej informacji ani dostawy. Moje zamowienie : PRZELEW ŚRODKÓW ZAMÓWIENIE ID=JOLA.BIALON-1, JOLA BIAŁOŃ Czekam na pilna dostawę

Halina

W dniu 04.05.2022 zamówiłam Aster Alice Haslam/niebieskie/oraz Aster Apollo/białe/,Przesłano same niebieskie.Nie polecam tego dostawcy.

KRZYSZTOF

Zamówiłem 16 pozycji ,otrzymałem po 2 tygodniach. Wsadzone do doniczek wszystkie rośliny wypuściły listki lub kiełki. POLECAM FIRMĘ

Ewa M
@KRZYSZTOF

Dzisiaj otrzymałam zamówione piwonie za 82,25zł. porządnie zapakowane korzenie piwoni w torfie i dodatkowo dostałam prezent w postaci 3 cebulek kwiatowych tylko nie wiem jakie to są kwiatki jakby administrator mógł mi odpisać byłabym wdzięczna bo nie wiem gdzie wsadzić czy słoneczne miejsce czy półcień nie czekałam długo zamawiałam 2022.10.04 i dzisiaj otrzymałam jestem bardzo zadowolona POLECAM

krystyna

Uwaga. Złożyłam zamówienie na 100sztuk cebulek tulipanów. (Numer zamówienia 286834( Otrzymałam cebule bardzo złej jakości. Przegniłe,miękkie. Myślę,że Pan Krzysztof Adamczyk jako właściciel zrekompensuje mi poniesione koszta. Próbowałam skontaktować się telefonicznie, ale podany numer nie odpowiada.

Alicja
@krystyna

Moje zamówienie opiewało na 281 zł, zakupiłam 37 szt kwiatów, i tak z 6 begoni tylko jedna odpowiada zamówieniu, 5 szt - traw, żadna- nie wzeszły, to były suche badyle, 3 szt piwonia, wzeszla 1.Kiedy napisałam maila, Adamczyk zarzyczyl sobie zdjęcia tych roślin, od maja czekam na odpowiedz

@Alicja

Może czeka aż nagle magicznie odżyją i będą rosły? Ogólnie takie coś chyba faktycznie trochę trudno zareklamować, ciekawa jestem co uokik na to

Grzegorz

Zamówione za ok 200 zł cebule przyszły zgniłe i spleśniałe. Firma umywa ręce zrzucając winę na mnie, mimo że w internecie roi się od podobnych doświadczeń Klientów z tą firmą. Nie polecam, to zwykli (usunięte przez administratora)

Natalia
@Grzegorz

A czemu zrzuca winę na ciebie? Co takiego Ci powiedzieli, że zgniłe cebule są z Twojej winy bo..?

Agnieszka

Oferowane w sprzedaży kłącza są bardzo niskiej jakości: małe, trzeba ich szukać w woreczku z torfem, nadpsute. Cebulki kwiatów z pleśnią. Może i cena w pierwszej chwili wydaje się być atrakcyjna, ale to złudzenie. Większość tych roślin nie przyjmie się.

Ewelina

Zamówiłam trawy za 80 zł, które przyszły w foliowym woreczku. Produkt, w żadnym stopniu nie przypominał, tego który był na zdjęciach. Po kontakcie e-mail, w którym umawiałam się na zwrot pieniędzy, brak jest kontaktu i oczywiście pieniędzy. Odradzam zakupy z całego serca.

Ewelina
@Ewelina

A nie mają infolinii żeby zalatwić to telefonicznie? Albo może pomoc rzecznika praw konsumenta coś da?

Agnieszka

Zamówiłam 6 szt Funkii 18,03,2022 r. napisałam też maila 30,03,2022r. i do dzisiaj żadnego odzewu ale to dość świeża sprawa więc cierpliwie czekam.

Gosia
@Agnieszka

Zamówiłam za przeszło 200 zł. i martwię się ponieważ nie otrzymałam żadnego potwierdzenia zamówienia ani potwierdzenia zapłaty jak to jest przy standardowych zakupach w internecie. Telefonu nikt nie odbiera na maila nikt nie odpisuje, masakra zero kontaktu.

Beata
@Gosia

U mnie niestety identycznie...jakas masakra!

Bożena
@Gosia

U mnie identycznie????

@Beata

Słabo. :( Ale w sumie nic więcej nie napisała, to może później już było ok? U Ciebie jak aktualnie z tym sytuacja?

Daniel

Złożyłem zamówienie na 80 zł. 26.03.2022 r. Na razie jest (06.04.22) jestem bez towaru, bez żadnej informacji, pomimo wysłanych trzech wiadomości z zapytaniem. Telefonów nikt nie odbiera???? Obym się wyrobił z sadzeniem na wiosnę:)

Ziuta
@Daniel

Zamówienie złożone 30.03.2022r.Po 2 tygodniach wyslalam zapytanie gdzie jest moja przesyłka. Po tygodniu była odpowiedź z informacją o czekaniu 18 dni roboczych .Zapłaciłam z góry i wiem ,że jestem zrobiona w pustego bambusa ponieważ wierzę w uczciwość ludzi .Dzisiaj jest 29.04.2022r. a ja czekam na ?

Honorata
@Ziuta

A przy składaniu zamówienia nie podali od razu informacji, że czas oczekiwania jest taki długi? Może przeoczyliście?

dokładnie
@Honorata

Na stronie jest informacja, że czas oczekiwania na przesyłkę jest jakoś 18 dni. Ja dostałam maila po 18 dniach , że mają opóźnienie w związku dużą ilością zamówień. Moje zamówienie było złożone 01.04.2022 a dzią dostałam maila, że zostało wysłane.

@dokładnie

I co, wszystko jednak przyszło normalnie i nie ma problemów?

Bożena
@Honorata

Pani Renato, przy zakupie sugerowałam się tym, że sadzonki są dostępne, więc samo nasuwa się, że realizacja nie będzie odległa. Dziwne, że podany telefon nie jest użyteczny. Przed opłaceniem była informacja, że oczekują na wpłatę, a już po wpłacie nikt się nie odzywa. Nie można sprawdzić statusu zamówienia, nie można się dodzwonić, nie ma odpowiedzi na e-mail, czy to jest normalne. Wydałam 300 złotych i mam poważne obawy, czy nie zostałam (usunięte przez administratora)

Paula

Zamówiłam cebule oraz klacza :mieczyków, lilia, trojsklepka oraz ponad 30 szt dalii, to co otrzymałam to jakaś porażka. Cebule są pokryte plesnia, trojsklepki wogole się nie doszukałam w woreczku z włóknem kokosowym ( bo na to mi wyglądało) poprostu był pusty, cebule mieczyków były miękie i nadawały się tylko do kosza. Usiłuje reklamować towar od 2 tygodni, niestety nikt nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maila. 300zl szlak trafił a ja tylko najadlam się wstydu bo cześć zamówienia była dla bliskich. Nigdy więcej przygody z taką firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Incoin Polska Krzysztof Adamczyk - Częstochowa

• Jak się pracuje w Incoin Polska Krzysztof Adamczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Incoin Polska Krzysztof Adamczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Incoin Polska Krzysztof Adamczyk?

Incoin Polska Krzysztof Adamczyk
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Gruszowa 61
    42-200 Częstochowa