Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Pracuje na new yourkerze i tam jest wyzysk na pracownikach z agencji.kiedy wprowadzili nowy system to brygadzisci są niepotrzebnie i taka ściema walą jak cholerę a szczególnie m.p. z h1

BlackRobal

Powiem w sumie to samo co reszta powyżej . . . Normy wyśrubowane do granic możliwości przy zerowym zachowaniu zasad BHP, do tego dochodzi "Jakość" czyli zwykłe okradanie roboli z ich wypoconych pieniędzy pod pretekstem jakości, tak zwane bo paleta była za brudna a karton za krzywy. Do tego dochodzą nadgodziny. Na H9 jest to już normalna sprawa za sprawą Pana W. że nadgodziny są dzień w dzień plus dyżur w sobotę lub niedzielę a jeśli nie daj Bóg nie możesz zostać na nadgodzinach lub przyjść na dyżur albo chcesz zrobić nie 12h tylko 10h to . . . wrrróć nie ma czegoś takiego w Rabenie jak NIE MOGĘ.Musisz a jeśli nadal nie dałeś sie przekonać że musisz zostać dłużej to groźba odebrania premii uświadomi ci że nie warto iść do domu po 8 godzinnym (usunięte przez administratora)

wróbel zamiast słuchać pracowników (jak mają jakieś sugestie) zwyczajnie ich olewa, na kh się nie nadaje bo każdemu mówi co innego a póżniej ma pretensje do kz. Już nie mówie że na laptopa na h9 dał gościa co mixów nie potrafi robić i ledwo jezdzi skuterem, a dał go dlatego bo jakiś czas temu miał wypadek na h 8b i tego osioł nie zgłosił

robal2

Widzieliście już jaką pracę zaproponowało raben? Zerknijcie proszę was i skomentujecie czy warto się w to angażować i co o tym sądzicie. Każda opinia będzie dla mnie na wagę złota. POMOCNIK KIEROWNIKA ZMIANY (handling) Miejsce pracy: Sosnowiec Nr referencyjny: MLK/32/14 Twoją rolą będzie: Nadz&oa... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723103?keywords=&region=

Kierowca Międzynarodowy

Łatwo można się tutaj umówić z szatynką z biura,rozwódka z bachorem !!!Szuka jelenia na kasę, bo jak proponuje sama s.....s dużo starszemu,co musi się wspierać tabletkami na impotencje...potem on w trasę zarabiać,a ona z chłopcami

Niektóre kobiety u was gorsze od nas chłopów!!!!!!

pracuś

Wózki jakimi każą jeździć na magazynie to jest jakieś nieporozumienie, złomy sprzed 10 lat które ledwo jeżdżą, a do tego jeszcze norma, dostajesz złomiasty wózek i żegnaj normo i premio

Mesjasz

Powyższe komentarze odzwierciedlają sytuację jaka panuje na magazynach w Gądkach może niektóre są nieco napisane z przesadnymi emocjami. Teraz firma nie przyjmuje bezpośrednio pracowników tylko przez firmę Job, a dlaczego ? Już wyjaśniam. Mianowicie przy pierwszym miesiącu pracy masz ochronkę i premię gwarantowaną przez 2 kolejne już obowiązują cię normy, które wyświdrowane są do granic możliwości człowieka i będziecie walczyć o każdy % żeby mieć na chleb niszcząc swoją psychikę i zdrowie. Do tego dochodzą błędy, które popełniasz podczas kompletacji towaru/załadunku towaru jak się domyślacie uszczuplają one premie indywidualne w znaczący sposób ( o kilka stówek ). Ludzie odchodzą bo każdy kto zrozumiał schemat zabierania pracownikom ich zasłużonych pieniędzy drugim powodem jest suma na rachunku za kolejne miesiące pracy. Kwestia nadgodzin w tej firmie jest prosta albo zostaniesz i możesz póki co spokojnie pracować albo znajdą na ciebie haka i pociągną po premii lub będziesz zwyczajnie zastraszany typu "musisz zostać bo..., "jak nie zostaniesz to..". HR kuleje, kierownicy mają tutaj pracowników za zwykłe ręce do pracy. Znajdzie się kilku ludzi adekwatnych poziomem kultury i wiedzy do stanowiska jakie zajmują. T

Ja robię na hali 5 juz kilka lat ale jeszcze nigdy nie bylo tak zle jak za Grzegorza.i nie wiem kto wybiera tych kz przecież to są same buraki Rafał i Marcin

JA

RABEN TO SYF

Firma Raben schodzi na psy, młodych pracowników docenia i dajej im wyrównania nawet po 200-300 zł podwyższki takie było polecenie zarządu,a praktycznie do niczego się nadawają tylko do mix-ów i do niczego więcej. A starych pracowników traktują jak szmaty który musi robić wszystko, pozdrawiam

Życzliwy

Nie narzekajcie. Nowy hr menagerem został znawca tematu, p.Marcin Dwojga-Nazwisk, który talent zdobywał w pewnej poznańskiej firmie flotowo-spedycyjnej, gdzie wszystkim zapadł w miłej pamięci, jako osoba arcykompetentna, profesjonalna (inaczej), a przede wszystkim słynąca z wielkiej kultury osobistej i sznytu. Zasłynął tekstem, że "stare meble należy wymieniać"; powiedział to pod adresem pewnego pracownika starej daty, którego z pracy wypieprzył. Ale pewnie tylko został źle zrozumiany, a kontrowersyjna wypowiedź nie była wynikiem wrodzonego tupetu i bezczelności. Powodzenia z nowym hr menagerem, znawcą psychologii pracy, ekspertem ds. budowania zespołów, naboru, szkolenia i czego tam jeszcze. Może kiedyś odkryje sens własnego motto, które serwuje na każdym weekendowym szkoleniu w Najwyższych Szkołach Gotowania na Gazie, w których się udziela.

Witam, jak pracownik ma dobrze zarabiać na magazynie gdyż podwyżki są co 2-3 lata i jeszcze kiepski ( dawają ochłapy ) i te śmieszne oceny przy podwyżkach. Wolą zatrudnić pracowników przez agencje pracy i im dawają marne grosze i przez nich też niema podwyżek. Na każdej hali znajdzie się jakiś kapuś który donosi o wszystkim co się dzieje na hali, lepiej uważajcie co mówicie i komu. Gdy na hali niema pracy to zatrudniają pracowników to jest wielka logistyka Rabenu Gądki

joly

mąż jest kierowcą i mówi że na 5 w rabenie to ładowanie za karę zawsze mają czas a kierowca też jak stoi nie zarabia tam można stać całą noc za zaladunkiem a rano okazuje się że nie lub za papierami się zaczekasz najgorsza hala

trallalallla

praca na hali nr.5 (wprowadzono normę na magazyn tranzytowy), duży zakres obowiązków. zarobki jakoś ponad 1700 na reke. nie typowe zmiany ;/ praca w nadgodzinach za ktore nie jest zapłacone ,lecz oddane dniem wolnym. przez normowany czas pracy łatwo stracić premie. jedyny plus, nikt ci nic nie powie jak bedziesz chciał pójść zapalić lub wypić małą kawke - co też liczy sie do twojej normy więć automatycznie z kazdym papierosem sobie ją obniżasz.(gdy nie wyrobisz nie dostaniesz premii która jakoś jeszcze utrzymuje ta wypłate bez niej praca tam jest nie opłacalna) Kierownictwo w miare do dogadania. o ile dobrze wiem trwa cały czas rekrutacja przez agencje pracy work ex pres s

qwer

pracowałem w RP i RT w Gądkach i wiedz, że firma jak jest duuuża to z jakiegoś powodu... np. w wyniku oszczędności=środki na rozwój i konkurencyjność.. na kim się oszczędza najbardziej??? na pracowniku szeregowym czyli magazynierze (operatorze wózka, pracowniku magazynowym) Masz odpowiedź na pytanie/stwierdzenie...

hajs

ile zarabia operator wozka?

ciekawa

a czy ktoś wie jak jest w Raben Transport Chorzów - chodzi mi o atmosferę pracy w biurach spedycji międzynarodowej i krajowej? chcę wysłać CV, bo szukają spedytorów ... ale jak tam jest ? ktoś wie?

jasz

pracować w tej firmie się nie opłaca chyba że chcesz się narobić za marne pieniądze, trochę lżej jest na hali nr1(nie nadźwigasz się kartonów tak jak na hali nr9) ale za to większość dziewczyn tam pracujących zachowuje się nieżyczliwie i egoistycznie, robią wszystko żeby jak najmniej się napracować kosztem drugiej osoby

taka blondyneczka

czy jest mozliwosc pracy na magazynie na umowe a nie umowe-zlecenie

pracownik Rabena

Aż trudno uwierzyć jak niski poziom Pracowników przedstawiacie (niestety większość piszących na tym forum). Szkoda, że tacy ludzie u nas pracują, powinni już dawno dostać wypowiedzenie. Obrażanie ludzi, brak szacunku, to zarzucacie, a poziom wypowiedzi zasługuje na dwa razy gorszą opinię. Widać ,że Wasza postawa jest emocjonalna nie racjonalna, spojrzenie bardzo jednostronne i pozbawione myślenia. Bądźcie odważni i postąpcie po męsku - skoro jest tak źle złóżcie wypowiedzenie i poszukajcie innej pracy. Albo zmieńcie nastawienie i zacznijcie rozmawiać, by zmienić coś na lepsze.

CZEKCZEK

W biurach tak samo źle jak na halach albo jeszcze gorzej....tragedia. Płaca jak w Biedronce.

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.