Precz z nieudacznikami

Częstochowa

Opinie o Precz z nieudacznikami

Cześć frustraci i bezrobotni.

Dziwi was,że zwalnia się ludzi niekompetentnych ? Po to jest okres próbny żeby ich wyłowić ! Przecież każdy z was może iść do innego pracodawcy. Ten napewno wam zapłaci podwójną krajową za brak efektów pracy i jeszcze zaproponuje awans. W jakim świecie żyjecie ? Socjalistycznym ? Związków Zawodowych ? Załóżcie własne firmy i zatrudniajcie ludzi. Wtedy zobaczycie.O waszym poziomie świadczą słowa ,, w gębę i do piachu". To są groźby karalne. Jeżeli takich pracowników zwalnia się z firmy to normalne. Medical na rynku będzie znacznie dłużej niż Wy u następnego pracodawcy.

Zostaw opinię o Precz z nieudacznikami - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Precz z nieudacznikami