Jawo

Częstochowa

Opinie o Jawo

NIGDY WIECEJ !!!!!!!!!!

Produkt firmy Jawo:knedle ze sliwkami-nigdy więcej nie kupie !!!!!!!!!Poprawnie powinno być opisane :knedle z polowa malej sliwki !!!!!!!Wiecej tego badziewia nie kupie i będę zywa antyreklama!!!!!!!!!!!!!

knedlożerca
@NIGDY WIECEJ !!!!!!!!!! 23.07.2016 18:28

Lepiej kupić knedle z frużeliną czy innym dżemopodobnym badziewiem ? To już wolę tę połówkę śliwki - przynajmniej wiadomo, że to śliwka

Beatrice

Beznadziejna firma, beznadziejny zarząd na niczym się nie zna a do wszystkiego miesza, nie można rzetelnie pracować

gość

robota lekka a zarobki dobre

mARTHAA

CZYLI ILE PŁACA? w JAWO

Gość

Robota znośna, ale zarobki kiepskie

Zostaw opinię o Jawo - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawo