Opinie o Hessing w Zwaagdijk-oost

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hessing. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hessing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hessing w Zwaagdijk-oost

A jak tam z ludźmi ? Da się jakoś dogadać?

bobciu

Jutro zadzwonie i będe dopytywał o stałą liczbe godzin. Chyba że płacą 20/h euro to nie ma problemu 4-6h dziennie wystarczy:)

bobciu

Dostałem oferte pracy w Hessing przez agencje Hobij. Krótkie pytanie czy są godiny? Bo jeżeli mam mieć 20-30 h w tygodniu to (usunięte przez administratora) z domu nie ruszam.

piotr

Ale glupoty, 30 godzin Nie więcej.

mosiek

ile godzin tygodniowo pracujecie? Pisać mi tu szybko;-) Dobra robota w Hesie jest cy lepiej omijać? Przez e&a gdzie się mieszka? Dzięki.

Eleee
@mosiek

zależy na jaki dział traficie :) ja pracowałam tam 3 lata :)i jestem zadowolona choć też były dni że chciałam zabić swojego szefa :) robiłam na Continue . Więc uważam że nie powiniesz się opierać na opiniach innych i spróbować .

anaa

praca w Hessing nie jest zła,choć ciężka muszę przyznać... ja pracowałam 5dni w tygodniu, największym minusem są dziewczyny-Polki,które tam pracują,sa wredne po prostu...

AndrzejZ

@Pablo przeczytaj post MateyC z poprzedniej strony. Tam chyba dość rzetelnie to napisał.

Pablo

jutro mają do mnie dzwonić w związku z wyjazdem do firmy Hessing w Zwaagdijk,jednak że po przeczytaniu tylu negatywnych opinii chyba będe zmuszony zrezygnować z oferty,a może ktoś przedstawi pozytywne fakty dotyczące tej firmy?? Takie istnieją??

Raflik

Co do godzin to jest ciężko coś powiedzieć gdy jest reklama na danych działach to godziny są ale gdy jej nie ma to połowę tygodnia w domu siedzisz co do atmosfery w kolhozie się nie wypowiadam sama nazwa kolhoz ma wystarczyć.

Iza

To co mówi agencja, a to co spotyka sie po przyjezdzie do Holandii to w wielu przypadkach dwie różne bajki ;) To samo tyczy sie podpisanego w którym gwarantują Ci OKOŁO 36h/tydz, stąd moje pytanie tutaj ;)

Zadzwoń do agencji pracy, która rekrutuje i się wypytaj.

Ktosiek
@4321

Chyba od tego jest forum żeby tutaj pytać innych ludzi.. Wiadomo że agencja wszystko ubarwi.

chcialabym uzyskac informacje na temat pracy w firmie Hessing dla dziewczyn. jak wyglada sprawa mieszkan,pracy,ludzi i ogolnej atmosfery w pracy???

Iza

Znam holenderskie warunki pracy, niejednokrotnie zdarza się, że jedni pracuję normalnie ok.40 godzin inni duzo mniej dlatego wolę poznać kilka opinii... chyba, ze jestes w stanie określić, że u innych wygląda to równie kiepsko?

Piórko
@Iza

Ja pracuję raz 20godzin a w inny tydzień 60godzin

hes

Masz przecież post wyżej ile godzin się pracuje.

Iza

Sa tu ludzie pracujący w Hessingu przez HOBIJ? Jeśli tak jak wyglądają tygodniowe wymiary godzin? Jak warunki mieszkalne? Dzięki za odpowiedź

hessing

Ale nie za 25 godzin w tygodniu! Bo tyle tam pracy jest.

barys

Ile godzin w tygodniu pracujecie?

Piorko
@barys

Różnie , jeden tydzień miałam 22godziny a w następny 59

Nicole

"z czym poszłeś na policję"- tak, właśnie widzę, że w Hessingu pracują ludzie po podstawówce.

h&s

Uprzejmie informujemy , że sprawa negatywnych opinii personalnych jak i samego zakładu hessing wpisanych na tym portalu zostały skierowane na policje w Helmond ( Politie Helmond Centrum Kasteel Traverse 101 ) w podejrzeniu o stalting , oraz umyśle i jawne prześladowanie , co w Holandii jest wysoko karane. Prosimy o osoby które w ten sposób zdecydowały się na wyrażanie swoich negatywnych emocji o dwukrotne przemyślenie napisania opinii na tej stronie. Kwestia tych wpisów została również zgłoszona do administratora tej strony.

@h&s

Przepraszam, a kogo ty informujesz o postępkach w działaniu przeciwko firmie Hessing? Chyba ludzi takiego pokroju jak ty .... z mojego punktu widzenia, to chyba niezbyt ciekawego :) W firmie Hessing przepracowałam ponad kilka ładnych miesięcy, więc jestem pewna tego, że rzeczy o których piszesz w poście nie mają miejsca. Ponadto, to chyba sam nie wiesz z czym na tą policję poszłeś? chyba chodziło ci o stalking a nie stalting :) czcigodny człowieku :). Na tyle, ile znam ludzi z firmy Hessing i poltykę personalną, pozwalam sobie stwierdzić, że należysz w moim mniemaniu do osób, które przyjechały do pracy w Holandii nie uczciwie zarobić, lecz wyciągnąć z firmy pieniądze za friko tytułem rzekomego prześladowania, bo tak co niektórym polakom jest łatwiej, chrzaniąc w ten sposób opinię reszcie społeczeństwa polskiego. Jeśli już zwracasz się do ludzi z portali, i piszesz o poważnych rzeczach jakim jest stalking, to nie pisz nie pisz tego wyrażenia z błędami. Szanowni Państwo, zanim weźmiecie udział w sprawie, która jest wyżej opisana w poście i przeciwko firmie Hessing, to proszę zastanówcie się, bo nigdzie za leżenie nie płacą, wszędzie trzeba pracować. Ja nie sądzę, aby takie zjawisko w firmie Hessing wystąpiło. Chciałabym, aby ten mój post również trafił na Politie w Helmond.

Daniel M
@h&s

H&s wez walnij sie w swoje głupie czoło

Adii
@*

Jak kogos poprawiasz jesli chodzi o słownictwo to w pierwszej kolejnosci sama naucz sie pisac ty analfabetko, angielski może znasz ale pasowaloby sie nauczyć polskiego. Brak słów. Poszłeś? Co to znaczy?

ultra

Jak teraz w Hessingu z godzinami jest???

Zostaw merytoryczną opinię o Hessing - Zwaagdijk-oost

• Jak się pracuje w Hessing?

Zobacz opinie na temat firmy Hessing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hessing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hessing?

Kandydaci do pracy w Hessing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hessing