Hessing

Hoorn

Opinie o Hessing

jpvakverk

pracowałam przy pakowaniu sałatek.Zdecydowanie odradzam.Majstrowie nie grzeszą rozumem,dzieja sie cyrki w tej pracy(załatwainie prywatnych rzeczy).Zimna temperatura o której nikt nie informuje,traktoweanie polaków jak tania siłę roboczą,plus ciągle cięcie zarobków( jako 19 latka zarabiałam 130 euro tygodniowo śmiech na sali...)

M
@jpvakverk 14.10.2017 10:22

To i tak dobrze moje zarobki wynosily 30 euro

malgotka

Proszę o pomoc Jeśli ktoś zna Jolantę lat 23 pracowała w Horn i mieszkała w hotelu z moim mężem Klaudiuszem T. Obecnie mieszkają w Zwaag. Potrzebne są mi jej dane do pozwu rozwodowego z winy męża oczywiście.PROSZE WSZYSTKICH O POMOC I KONTAKT na sonia252@wp.pl

ddd
@malgotka 24.05.2016 19:54

chodzi o Jolę K. ? :)

Malgotka
@ddd 29.11.2016 14:13
chodzi o Jolę K. ? :)

tak

Agnieszka

@Nie istotne kto rozumiem, że praca nie jest łatwa i wiąże się z koniecznością dźwigania ciężarów. Co jeszcze warto wiedzieć przed zatrudnieniem się w tej firmie?

Agnieszka

Jak oceniacie Hessing? Dawno nie pojawiły się żadne nowe komentarze. Czy ktoś z Was może powiedzieć więcej na temat powyższej firmy?

bm

@malgotka współczuje z powodu zaistniałej sytaucji, ale to chyba nie to forum niestety i obawiam sie że nikt Ci nei pomoże :/ a czy ktoś widział od Hessing nowe oferty pracy? Jak tam niech da znać !!!

ja

Dlaczego tyle ludzi teraz agencje szukają do pracy w Hessingu? Tak duża rotacja pracowników tam jest? Czy zwalniają po roku starą ekipę? Dziwie się bo widzę, że kilka agencji ma oferty pracy w Hessingu w róznych miastach. Dajcie jakieś info jeśli wiecie coś na temat.

Angela

Witam wszystkich. Plotki plotunie zawsze były i będą alkohol też i bzykanie.....z tego co słyszałam Ale nie chodzi tu o to bo to wszystko zależy od człowieka i jakie się ma podejście do siebie. Jesli sie zna swoją wartość to nie ulegniesz. Jeśli chodzi o pracę to wcale nie jest zle i nie sluchajcie glupich opini po prostu trzeba chcieć i robić a jak się chce to można wszystko. Szefowa Alicja wiadomo jest dobrze kiedy Ty będziesz pracować starać się i będzie widziała że warto kogos takiego jak Ty zostawić. Nie nadarmo dali ja na to stanowisko !!! Dali by Holendra to byście nic nie zrozumieli i mielibyscie gorzej bo wylecielibyscie za byle co. Także nie oczerniajcie ja za byle co !!! Bo kiedy ktoś jest dobry to Stara się aby ta osoba za wszelką cenę została i zawsze pomoże. Jeśli chodzi o młodą operatorke z lini u to nie prawda że krzyczy po ludziach ! To nie prawda ze popycha czy gnoi ludzi ! Ale uwierzcie mi że ludzie potrafią mieć dwie lewe ręce nawet do tak prostych prac jak wkładanie dwóch pomidorów do szali !!! Pamiętaj człowieku jeśli wiesz że umiesz pracować to będziesz pracować a jeśli brak Ci piatej klepki to się tam nie garnij! !! Pozdrawiam ;)

shakira
@Angela 17.12.2015 22:38

bo ty tam po podstawówce pracowała!!!

lupa

Jakie głupoty ludzie piszecie! Tam tylko ludzi po podstawówce/gimnazjum biorą?

ladnemu zawsze trudniej

No czesc! Pracuje na hessingu jaks czas .jesli chodzi o prace nie jest ciezka,jesli jestes ladna w srod dziewczyn masz ciezko, nie lubia cie! Za to faceci adoruja na kazdym kroku i mozesz wszystko zalatwic! Ja pracowalam na lini r i mialam przej...u dziewczyn, bo jak ktos mi napisal jestem ladna lalunia i bede miec ciezko, dziewczyny zaczely sie mieszac w moj zwiazek bo jest on z operatorem i kazda zazdrosci! Obsmarowywuja ci plecy i nazywaja beatch. Jak jestes slilniejszy pozbywasz sie takich osob z lini i masz spokoj. Mi zostaly jeszcze takie siostry plastikowe blizniaczki ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;przyjaciolka" agacia juz nie musze ogladac.wystarczy ze nie nadazasz np. Z jajkami juz sa krzywe spojrzenia. Karolcia derektorka i pingwin pracujac na lini r musisz z nimi dobrze trzymac inaczej w biurze bedzie o tobie glosno.

Kamilo xD

Praca jak praca do ogarniecia ...na moim stanowisku bylo oki :D wiadomo ...praca to sie prrrraaaaacuuuuje .....co do traktowania pracownikow to troche lipa co nieco ludzie po....ani troche bardzo lol ale tylko wiekszosc co do obgadywania to trzeba miec wyj.....ne .......widocznie ktos ma tak nedzne zycie ze malo mu wrazen badz sa wredni i zepsuyci od srodka glowy ...itd ...spotkalem tam nie wielu ludzi ogarnietych do pogadania posmiania i do pracy w dobrej atmosferze ...... milo wspominam czas tam spedzony a na minusy pobytu tam nie ma co patrzec pamietajcie ludzie ...niech wasz swiat wyglada tak jak wy chcecie a nie tak jak go innni kreuja ......peas :D

Nowa

Ale dramat. Opinie o firmie i pracy a zrobilo sie obgadywanie, oczernianie i plotkowanie. DZIECINADA. Praca ogolnie nie jest zla, nie jest ciezka i wcale nikt tu nikogo na starcie nie gnoi! Jak ktos umie znalezc miedzy tym calym obrzucaniem sie blotem rzetelne opinie to wyczyta ze wcale nie jest to zaden oboz pracy. Ludzie przestancie wyciagac na wierzch wszystkie brudy. Na X ludzi tam pracujacych znalazlo sie kilka ktore zyja plotkami i OPINIA WYSTAWIONA. To tylko element, 99% osob tam pracujacych jest NORMALNA! Skonczcie juz ta zenade bo az przykro...

t&t

pracana hessie jak w kazdej fabryce ciezka,nudna i monotonna, ciezko pracuje sie fizycznie w roznych godzinach to jest meczace a coo do atmosfery w pracy miedzy ludzmi , dla mnie bylo ok, spoko, nie zauwazylam zeby ktos sie z kims klocil i tak dalej.

Od jakiegos czasu na lini u jest ciezko ja pracuje na kole ale wiem jakie podejscie ma Operatorka Patrycja do dziewczyn.az przykro mi jak to widze.krzyki szarpanie.prosze zrobcie cos z tym to normalne nie jest

mow mi Pani

Dzien dobry! Mialam okazje pracowac na hessingu na lini " u" u mlodej operatorki w olularach byla bezczelna krzyczala po dziewczynach popychala.ja mam juz swoj wiek jestem starsza osoba i nie pozwole na takie traktowanie jest to mobbing i mam nadzieje ze po mojej interwencjo cos soe zmieni

bomba atomowa

Prawda zaboli, cos w tym jest Karolina mowi wszystko o wszystkich i to na kantynie gdzie kazdy slyszy.nakgorsze jest to ze nawet o swoich kolezankach. Pierwsze kierowane do operatorki Agnieszko-Karolina ktora byla na urodzinach u ciebie i twojego meza na caly zaklad opowoadala jak sie upilas dzieci biegaly brudne zaniedbane ty i alicja spalyscie narabane na kanapie i ze agnieszka to patologia! O alicji kazy wie co gada! Kazdy blizniaczka i agacie mowi i oszczega ze maja ja nie zabierac na impreze bo zaraz wszyscy beda wiedziec co sie dzialo.kolejna na jezykach u karoliny byla operatorka Kasia kazdy wie jaka jej ksywe dala .nastepnie byla rozowa agata i jej nowy chlopak max o ktorych na lewo i prawo trobila i jak bardzo oszukala kamila.pozdrawian wenere !zamiast chlac wino przed praca zajmj sie dziecmi i swoim ciezkim losem!

prawda zaboli

Czesc , jesli juz tylo tu wychodz napisze tak. Szczerzcie sie wenery slowa kieruje do alicji agnieszki kamili martyny agaty kasi operatorki rozowych warkoczy z lini r i inni kazdy wie jaki przekaz ma pani Karolina .sama od niej wiem wiecej o dziewczynach niz one same.

tomi

Brawo hesing wiesc o opiniach rozniosla sie jak ten wirus wenera karolina nazyczona plotek

anti

Pinki gdzie masz mozg chuck norris tez go zgubil. Kazdy kto tam prscuje wie jak jest.do poki pracujesz chcesz pracowac to prace masz.........pinki piszesz o innych dziewczynach napisz cos o sobie...chuck norris chyba poeta powinienes zostac.glupoty wypisujecie ludziska zajmijcie sie soba.Alicje znam osobiscie. Ladna i mila kobieta to samo kamila martyna i agata . Piniki i chuck jak wam zal dupe sciska ...poluzujcie! Bleesss dla biedynych dziewczyn ktore jeszcze was znosza.

magdalena m.

Czesc czytam i nie wieze ,w przeciwienstwie do was nie boje podac sie imienie .jakis czas temu pracowalam na liniu u z siostrami i Agata wspominam je bardzo dobrze pomagaly mi bo ja nie bardzo nadazalam za nie dlugo wracam i z checia spotkam sie z dziewczynami. Agata bardzo szybko pracyje pomagala mi zawsze na malych szalach a siostry super mile osobki . Oraz alicja juz byla operatorka lini u rowniez bardzo mila kobieta ktora wie czego chce!! Ci do hessinga nie jest zle wiadomo jest tempo ale sa i gorze zaklady. Najgorzej wspomnam tylko dwie dziewczyny ktore rownuez sue nie lubialy....karolina i Agniesza.pozdrawiam i nie sluchahcie opin lubidz dopoki sami sie nie przekonacie

PINK

Smiac mi sie chce jak to czytam. glupcza falszoty na glupocie .paraca na hessie to prca fizyczna wiec ciezka. i nikt nikomu nie bedzie pomagal. kazdy musi sie nauczyc pracy, tych przepisow i salatek. ale poza tymjest ok to chyba nie za duzo. Inna sprawa to ze polacy polakom zgotowali ten los , zwlasza falszywe laski ktore plotkuja obgaduja sie a w 4 oczy nie maja odwagi powiedziec prawdy kolezankom, falszywe zaklamane, udaja przyjazn a jak tylko sie odwrocisz to na ciebie gadaja innym prawdy , najgorsze sa siostrzyczki i ich blond gruba kolezanka , ta na starcie ostrzega przed ukladami itd, chodz takie rzedzy jesli sa , to sa dyskretnie zalatwione. spoko firma, spoko ludzie, czasami malo godzin.

PINK

Praca na hessie nie jest zła sama w sobie. To ludzie , Polacy , zgotowali rodakom taki los , że piekło przy tej pracy to wakacje. dziewczyny które pracują dłużej na danej lince są fałszywe zakłamane i w życiu ci w niczym nie pomogą. Dają cię na najgorsza i na nudna prace typu dawanie pustych szali na linie przez 7 godz. Ja pracowalam z taką trojka siostry blizniaczki i taka blond grubsza agata chyba. non stop marudziły. non stop paplały na inne, a najlepsze bylo to ze z jedna laska gadaly smialy sie do niej , wchodzily w dupe jej i jej mezowi zeby za chwilke gdy odeszla obgadaly ja i komentowały. POlmozgi brzydkie , zenada.

chuck Norris powraca

Hessing firma alkoholikow I kretynow.procz kilku osob ktore sumiennie tam pracuja nie majac szans na kontrakt. to jest grupa osob ktorych mi zal! Krolowa-plastik , ale osoba z ktora da sie cos zalatwic jedyna ktora jest na odpowiednim stanowisku,osmieszana przez jej pseudo kopie sztuczne rzesy ktora rozpowiada o niej wszystko np. Jak czesto ma obdarte kolana i ile razy ja kryla przed mezem zeby ta mogla isc wiadomo do kogo. Krolowo chcesz znac prawde zapytaj laski z lini R ,nazyczona oboksera przekazuje im wszystko. Linia R czesc lasek ktore ciezko pracuja i czesc ktore przypominaja rozowe plastikowe cukiereczki na czele wenera ktora nie tylko sprzedaje krolowa ale wlasne kolezanki.maltale alkoholizm , i bzykanie tu na czele okularnik i bokser ,ktory tez wierny platkarze nie jest. LUDZIE DZIS WYJEZDZAM Z TAD I CZUJE ULGE STRACILEM TYLKO CZAS.UWAZAJCIE NA E&A I TAKIE FIRMY JAK HESSING

chuck Norris

Opinia o e&a jest wan znana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf I brak pomocy z strony kordynatorow.kazdy tam ma cie za numerek.co do hessinga a raczej he%%inga to dluga histora.

nowy

siema po tych waszych opiniach to nie zabardzo tam chcę jechać a są jakieś wogole plusy mnie tam już chca wysłać w piątek żebym od poniedziałku pracował

kaktus

Co do tych komentarzy co tu pisz to cała prawda!!Banda alkoholików i panienek szukających wrażeń na każdym kroku!!Szefostwo trzyma z nimi wiec nie ponoszą żadnych konsekwencji .Mały, łysy greg chodzi i pomiata ludźmi.Byłem pracownikiem tego obozu i powiem że lepsza praca na ulicy przy zbieraniu śmieci niż praca z ta zgrają fałszywców!!!!!pozdrawiam gruby;)

intelligent

Ludzie nie tradcie zdrowia, nerwów na tak patologiczny zakład w ktorym sie pije i na to pozwalają wszyscy ,operatorzy ich stuczne dziewczyny i ich przyjaciele mogą wszystko,brak szacunku.

Chuck Norris

Co sie tyczy tej krolowej funkcja w firmie hessingowej , przy ekipie %%% procentowej zdradza białego bo marzyla miec czarnego. Okularnik alkoholik zwierza w sobie chce wyzwolić. Jest tez wirus jak wenera, narzyczona od bez zębnego boksera, wieści szefów chce rozdzielac.

Plastik

Prawdziwe aż do bólu. Można mieć swoje zasady i tam pracować,ale nie ma szans na dłuższe utrzymanie się w pracy. Podziękują Ci,jak masz szczęście po fazie A,a jak nie to wcześniej. Jesteś nikim jeśli nie zaliczasz się do ELITY !

lala

kolejny idiotyzm napisan przez Polaka. Jak można twiedrdzić, że praca ponad normę daje wiecej pieniędzy. Tak zwany wyścig szczurów, bieganie po magazynie jak kretyn. Czyste niewolnictwo, poniewieranie sobą i dawanie przykładu innym Polakom jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mamy. Ja pracuje na magazynie retour Z AH z Polakami, Holendrami, jest też Węgier i znajda sie inne narodowości. Praca jest grupowa, nikt nie mówi o normach, pracujemy normalnie nie przemeczając sie, bo każdy dostanie taka samą wypłate. Pozdrawiam ludzi, którzy pracowali na Hessingu, ale zmądrzeli. Naprawde nie warto zarabiąc pieniedzy, by pożniej je wydawać na masaże, fizjoterapię czy innych lekarzy, by znowu wrócic na Hessing i zacząć mordowanie samego siebe od poczatku.

baranek

hessing HELMMOND to jedno wielkie "ręka ręke myje" albo jesteś nikim , albo należysz do elity. Dział maltaji i pozostałe linie , tam rządzi spalona solarium królowa, ma dobre układy z dyrekcją , nie wnikam dlaczego.... ale dlatego może wszystko , jeśli jesteś z nią , tez możesz wszystko, wiele ci ujdzie na słucho , jej przyjaciele , czyli elita, mogą więcej niż inni zwykli pracownicy, Do elity nalezy napewno linie maltaji , i macdonalda. większa ilosc osob tam pracujacych to rodzina , przyjaciele , albo dziewczyny operatorow , ktore z zalozenia moga wszystko . te osoby moga do pracy sie spozniac, pic w pracy, zostawac po godzinach, dla nich zawsze znajdzie sie miejsce, . Elita spotyka sie w pracy i po pracy, moga wszystko i nikt z biura nie reaguje , tylko po cichu sie na to godzi. mimo ze na jednej maszynie jest wyszkolonych kilku operatorow, zawsze stoi ten sam, zarabiaja najwiecej, stac ich na knajpy, imprezy i wspolne focie na fb., pozostali to zwykle szaraki, po kilka dni mozesz nei pracowac, nikt nie zna twojego imienia i nazwiska, . W hezsie rzadza uklady i przyjaznie. jesltes z nimi , albo przeciwko nim. szefowie ruchaja na potege, pija na potege, a reszta ich kryje. sa specjalne linie na ktorych najwiecej hess zarabia , tam pracuja te osoby z elit, jak jestes nowa, gnoja cie, daja najgorsza robote. wszystkie laski, zrobione po solarium , sztuczne rzeczy, brwi, paznokcie itd. przyjaciolki dziewzyny operatora na maltajach chwala sie gdzie nim byly, albo gdzie pojada, wspolne weekendy to norma. nie polecam tej pracy jesli masz zasady. jesli nie spodobasz sie elicie, jestes brzydka , to nie masz szans ani na godziny ani na lepsza linke.

pizdalona
@baranek 04.11.2015 09:02

wszystko to prawda polskie zjebane myslenie, a holenderscy panowie sie ciesza z latwych dupek. nie liczy sie praca tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i sprzedawczyk.

P

Przejrzałem pobieżnie te komentarze i stwierdzam, że piszą je prawie(!) sami idioci, nieroby i ćpuny, których faktycznie pełno na Hessingu. Jeśli ktoś jest ogarnięty, ma IQ większe od świni, potrafi się dogadać z czerownym, nie daje sobą pomiatać i najzwyczajniej w świecie dobrze pracuje (nie mylić z "pracuje na wyścigi")może liczyć na stałą (często ciężką) pracę fizyczną 7dni w tygodniu 24h na dobę (zależnie od działu, funkcji i aktualnej zmiany- zwykle między 35-45h tygodniowo. Wszyscy tak narzekają że obóz pracy i szybkie tempo, a my sami do tego doprowadziliśmy, prowadząc między sobą zwykły wyścig szczurów ;) Na Hessie najłatwiej odróżnić polaka od holendra (piszę też o takich zwykłych pionach jak my)po szybkości kroku, w naszym przypadku często prawie biegu :D Nie wiem jak tam na produkcji, ale na ekspedycji jak ktoś mi czegoś nie wyjaśnił to najzwyczajniej w świecie pytałem się jak coś działa lub funkcjonuje, proste? Na samym Hessie, atmosfera koleżeńska w pracy (przerwy, kantyna, szatnia, etc.) jest jak najbardziej na plus, szczególnie z holendrami.Sporo polaków też się znajdzie w porządku, ale wiadomo to jaki jesteś ma wpływ na to z kim się zadajesz ;) Frajerzy i cebulaki są na całym świecie ale co zrobisz? Co do agencji pośrednictwa pracy to sprawa jest bardzo prosta. Każda (każda bez wyjątku!) została otworzona bo najzwyczajniej w świecie pośredniczenie między polskimi pracownikami(tymi nie znającymi niderlandzkiego) a holenderskimi pracodawcami to bardzo dochodowy interes. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby radzić sobie samemu w kwestii mieszkania, transportu do pracy, ubezpieczenia, odzieży roboczej, transportu NL-PL i PL-NL pracując przez te agencje. Wiadomo że są plusy hoteli, bungali(ahh Helmond :D), szeregowców itd! Fajne osobowości i niezłych wykrętów można czasem poznać hehe. AA no i np grafik to i na tydzień można poznać, poprosić o wolne od czasu do czasu też.. oczywiście bez "pomocy" agencji.. :)) Nie napiszę wprost, ale myślę ze odpowiedziałem tak, że każdy łatwo rozwiąże swój dylemat czy warto tam pracować. ps. POZDRO TRIO JUMBO!!/SPAR/PLUS ps.2 C100 we'l miss you :D

Pracowałam i przyjechałam....

Pisałam tutaj komentarz (u góry strony), przeczytaj go sobie jeszcze raz przed wyjazdem. W drugim wątku na tej stronie (go work) o Hessing'u też jakiś chłopak opisuje jak się tam pracuje, z tego co czytałam nic się nie zmieniło. W tej chwili kończę już prawie studia, dla mnie praca tam to była trauma na całe życie, patrzę z jednej strony z niedowierzaniem, z drugiej z podziwem na ludzi, którzy tam pracują, jak szybko i ciężko potrafią tam pracować. Jedyne co zostało, to dwa zdjęcia z hali i wspomnienia tej ciężkiej pracy, ale to my Polacy narzuciliśmy sobie takie tempo, aby wyrobić normę w 150 procentach. Dobrze, że wykonuję lżejszy zawód w Polsce. Jedyny plus jaki widzę w tym zakładzie, to wypłaty - mogłeś/aś tam zarobić bardzo dużo, tyle, że nadgarstki i kręgosłup na tym bardzo cierpiał.

-ciekawa

anima
@-ciekawa 07.02.2015 22:27
hej.Też jestem ciekawa Waszej opinii. Dostałam właśnie ofertę pracy w Hessing w Zwaagdjk i mam obawy po przeczytaniu komentarzy...

byłaś? jak wrażenia?

cytrynka

Hej naprawdę jest tam tak strasznie?Dostałam ofertę do pracy przy sałatkach owocowych a robiłam to w Norwegii i aż tak strasznie nie było.Polacy jak to polacy za granicami zachowują się jakby rozumy pozjadali. Proszę o szczerą opinię bo juz teraz zaczęłam się poważnie zastanawiać czy tam jechać.

Stiks90

Weźcie nie straszcie. Naprawdę jest tam tak ciężko? Ja jadę tam pierwszy raz do pracy i przeraziłam się kiedy przeczytałam te komentarze.

m92

witam wszystkich czy ma ktos moze namiary na ta prace przez biuro w holandi albo czy bezposrednio przez pracodawce mozna sie tam dostac??? chodzi mi o zwaag koło hoornu.Jeżeli ktos coś wie to prosze o jakieś namiary na emaila m92@onet.pl z gory dziękuje i pozdrzwiam

RaStyx

NI CHU. nie jest lepije, pracowałem trzy miesiące od sierpnia do listopada , zjechałem właśnie na urlop i za cholereeee nie hce tam wracac, choć kasa może i dobra, ale jakby była 4x większa to tez bym się zastanawiał, straty w psychice jaka powoduje ta praca są niewyobrażalne jk i zapierdziel tam ;]

to jest zakład pracy chronionej poniewaz pracuje sie tam z (usunięte przez administratora), ktorzy sa tam czesto majstrami i myslenie im sprawia bol. Praca jest ciezka i trzeba (usunięte przez administratora). Broncie sie od tego (usunięte przez administratora)pracy.

madzia1991

witam wszystkich,do sałetek w Helmond przez biuro pracy Hobij Opole a z stamtad wysyłaja cie do Veghel..zarobki sa wiekowe,ja sie dostałam dzisiaj do nich do pracy...

bleeeee

Tak, jakby coś to Polacy tam pracujący Ci pomogą, spokojnie bez znajomości języka sobie poradzisz ;).

pe people

Gliwice, ul. Bytomska 15 śląskie (usunięte przez administratora)

piotrek2850

jakiś może numer telefonu lub meila ma ktoś do nich?

info

biuro było na ul.okopowej w gliwicach koło dworca pkp

edyt

witam ' jak można dostać się na tą firmę do pracy ma ktoś jakieś namiary??

praca w hessing.byłam widziałam..

też pracowałam na hesie,przy bonach tzn.bierzesz bon i wozek do ktorego ładujesz skrzynki z gotowymi sałatkami,warzywami,najcięższe były skrzynie z marchwią wyrobiłam sobie niezłe muskuły..praca cięzka i w temperaturze ok 0 c.i oczywiście pełno niebieskich holendrów patrzących się na ręce i na to jak szybko pracujesz.a babki stere weteranki narzucają straszne tępo.za te pieniądze praca zdecydowanie za ciężka,faceci mieli troche lepiej dokladali tylko paleciakiem kolumny skrzyń(dosuwali skrzynki zeby były w równym rzędzie jak babki chodziły je zbierać) i pożniej gotowe wozki ładowali na tita.ja byłam przez firmę P&P z Gliwic,wiem ze teraz zmieniła ona nazwe na inna ale pozatym wszystko jest tak samo.warunki mieszkaniowe miałam bardzo dobre fajne zadbane domki w pięknych miasteczkach,mieszkałam w herhugowaard,Andijku i Purmerrend.ogólnie pracy tam nie polecam,nie za taką kasę!pozdrawiam

To zależy gdzie się trafi czemu odradzać komuś coś co samemu sie niepodobalo kazdy jest inny i kazdemu pasować będzie coś innego. Ja pracowałem na myjce i powiem, że najlepsza robota jaką miałem w Holandii no ale przyczyn prywatnych musiałem zjechac do polski i tak juz zostałem. Ja polecam tą firme bardzo są godziny stawki 25% 50% 100% więc idzie pięknie zarobic! a praca jak praca czasami lekko a czasami zapieprz takze tj normalne a do wszystkiego idzie nabrac wprawy, że pozniej bedzie się to robic z palcem w nosie ;]. pozdrawiam

EDYT

HEJ MOŻESZ NAPISAĆ PRZEZ JAKĄ FIRMĄ ALBO JAK ZAŁATWIŁAŚ SOBIE TAM PRACE?

Pracaowałam i przyjechałam ...

O nie ! Nigdy więcej do tej firmy !,pracowałam przez 6 miesięcy przez firmę E&A Stawka ok.8 Euro ,niestety na najgorszym dziale Continju-czyli robienie sałatek z kapusty,sałaty,jarmużu W hessingu koło Medemblik'a jest parę działów m.in.tzw.Akarium-czyli robienienie sałatek z owoców,czyli krojenie arbuzów,obieranie ich ze skórek ,także melonów ,jako "Kapo" stoi tam chinka,która wymaga by człowiek stał się maszyną i robił wszystko maszynowo,stoi i patrzy się na każdego[zawsze stoi parę minut przy każdym pracowniku]i wydaje polecenia(usunięte przez administratora) Schall - najlepsza praca , najłatwiejsza,niemęcząca ,przy wkładaniu pomidorków cherry do sałatek i innych lekkich rzeczy,bardzo przyjemna robota ,wymiana pracowników tzn stary--> nowy prawie tam nie istnieje,bo wiadomo każdy się tam trzymie rękami i nogami tej roboty Spedycja - idzie ich odróżnić bo noszą niebieskie kurtki ,fajny dział , głównie ładowanie TIR'ów gotowymi sałatkami tzn.masz taki wózek bierzesz skrzynki które ważą ok.1 kg z sałatkami i dajesz sobie je na wózek ,potem pchasz go do TIR'a i tak w kółko ogólnie to tam jest najwięcej pracowników nie-polaków,wszędzie indziej dominują polacy... Pod spedycje podchodzi plus ,C1000 i inne sklepy wymiana pracowników prawie nie istnieje bo praca super... Continju...największa wymiana pracowników,odchodza i przychodzą i tak non stop ,czasami zwalniają po 2 dniach,czasami po tygodniu a czasami miesiącu , bo nie wyrabiasz normy czyli pracujesz za wolno Praca jak za jakąś karę,zapieprz totalny , baby mają takie palce[grube] jak faceci paznokcie zniszczone,temperatura ok 5 stopni C Faceci latają wszędzie ze skrzynkami warzącymi ok 15 kg i tak 12 godzin ;) , także jeśli pracowałeś na budowie , to jest praca dla Ciebie ! I nei myślcie że kobiety mają łatwiej,też skrzyneczki z kapustą czerwoną po ok 15 kg będziecie dzwigać , sałatę tną stare baby [pracownice] w parę sekund , jak roboty normalnie [trza wykrawać głąby i wyrzucać już nadgniłe liście] Jarmuż na Continju ... leci sobie jarmuż na tasmie a ty patrzysz czy nie jest zżółknięty po ok 15 min zaczyna Ci świat wirować wokół Ciebie , bo jarmuż na taśmie zapieprza a Ty patrzysz się tylko na niego Faceci : wyrzucanie ok 10 kg skrzynek z sałatą na taśmę [wyrzucanie sałaty z tych skrzynek] 20 kg skrzynki z marchewką + 20 kg skrzynki z cebulą i to wrzucać do takiego metalowego pojemnika który napełnia dystrybutory do odmierzania wagi i pakowania już gotowych sałatek przed kazdą przerwą trza sprzątać [choc to jest najłatwiejsza z prac tam wykonywanych :P] Przerwy : godz 2.30 -30 min schodzi się do kantyny , w kantynie za darmo kawa ,herbata , a gdy robicie 12 godz. jakiś obrzydliwy fast food Potem przerwa 5.30 też 30 min Praca nocna to 150 % stawki , czyli zarabiasz 50 % więcej np.jak masz 8.00 Euro to zarabiasz 50% więcej Zmiany : nocka : 0.00 - 9.00 lub dwunastogodzinna zmiana : od 21.00 do 9.00 , czasami też od 22.00 do 9.00 lub 23.00 do 9.00 Ranna zmiana od 9.00 do 18.00 lub 21.00 Ogólnie zapieprza się non-stop czasami się po prostu nie wytrzymuje ,bardzo cieżko na Continju jest dlatego ludzie się tak zmieniają Majstrowie mają czerwone płaszcze z poliestru ,wy macie zielone Majstrowie : (usunięte przez administratora),łazi i sie zawsze gapi jak szybko robisz , jak mu coś nie pasuje podlatuje do Ciebie i zaczyna pracować z Tobą , choć i nic nie powie ,co źle robisz , czy robisz za wolno,ale sie domyślisz ,zawsze łazi po fabryce i trzyma ręce w tyle (usunięte przez administratora)- całkiem ok,gada dobrze po angielsku i jeszcze dwóch których imion nie pamiętam jeden starszy ok 60 lat drugi młodszy i bardzo miły ;) + Tzw. liniowi z czerwonym paskiem koło szyi i takich ciemnozielonkawych płaszczach - oni rozdzielają ludzi na maszyny Ich szef : (usunięte przez administratora) -polka która gada z nimi po angielsku , nie jest wyrozumiała dla polaków to z góry mówię ,dla niej liczy sie Hessing... (usunięte przez administratora) Portugalczyk którego niekt tam nie lubi , jeśli trafisz na zmianę na której on będzie [ a na pewno trafisz bo zmieniają się majstrowie co tydzień,także nie ma cały czas dwóch tych samych na nockach],to będziesz latać po 10 maszynach na jednej zmianie , każdy Ci to powie ;) , strasznie pojebany facet , gada bdb. po angielsku , nic po holendersku choć pracuje tam ok 5 lat :| Pracują tam chińczycy [chinka stoi na zmianę z polką na jarmużu] murzyni hindusi i wszystko inne... Poziom kulturalno-intelektualny tych ludzi jest poniżej dna ;):):) Faceci myślą tylko o jaraniu marychy i wypiciu kilku piw,aa i zapomniałam do DEEN'a [supermarketu gdzie kupuja polacy z Hess'a w Medemblik] sprowadzono specjalnie z polski chyba Żywiec lub Tyskie Warunki mieszkaniowe są bardzo ok gdy się jedzie przez E&

Nie istotne kto
@Pracaowałam i przyjechałam ... 30.10.2010 13:55

Hahahaha... widac nigdy na spedycji nie bylas bo tam jest najciezej. i polki i holenderki placza na wieczny bol brzucha od wysilku. Na schaal wcale nie jest tak fajnie bo sie stoi w zimnie i nic sie nie dzieje w kolko to samo sie pakuje, nienawidzilam tam chodzic i stac i nie wiedziec co robic zeby nikt sie nie doczepil. Na continu pracowalam poltorej roku tez nie przepadalam za twoja zmiana bo fakt dziwni z nich ludzie ale na mojej zmianie mielismy bardzo zgrany zespol i kazdy wiedzial co ma robic. Tak, czasem byl stres bo duzo pracy albo zly produkt ale bez przesady. Co do ciezarow idzie sie przyzwyczaic w ktoryms momencie zaczelam rzucac paletami na wysokosc powyzej metra. Nie ma salatki ktorej nie cielam i mieszanki ktorej nie dorabialam, nawet wymyslalam rozwiazania jak przyspieszyc jak cos nawalilo bo nasz kochany przelozony turek nie zawsze panowal nad sytuacja do tego byl dosc krzykliwy. Praca ciezka z tym sie zgodze i temu dalej tam nie pracuje. 1,5 roku dla organizmu to mordega, poza tym nie mozna miec tipsow bo to produkcja. No i zero zycia. Nigdy nie wiesz czy pojdziesz czy nie. Pieniadze niezle ok 1600€ o ile dobrze pamietam na miesiac. No ogolnie za granica praca jest ciezka kasa na ziemi nie lezy i z nieba nie pada a bez holenderskiego mozesz sobie do usranej smierci lekkiej pracy szukac. Praca ogolnie dobra tylko biura pracy do kitu jak zawsze i wszedzie

hej.pracowalem u bakkera i wcale tak zle tam niema jak to niektorzy mowia.tylko,ze niema stalej pracy i rzucaja gdzie popadnie.ale mieszkac na38 to dopiero rarytas.

Fabryka zła strzeżcie sie ludzie z daleka od tego matko bosko ludzie uciekajta

Takie zielone piekiełko...

Zostaw opinię o Hessing - Hoorn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hessing